نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مراجعه به روانپزشک

1235
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مراجعه به روانپزشک

سلام.یکی از دوستای نزدیکم که بینهایت برام عزیزه دچار مشکلی شده که خودش خبردار نیست.هروقت هم بهش گفتم بره پیش روانپزشک قبول نکرد و گفت دیوانه خودتی.چطور میتونم ببرمش دکتر روانپزشک.خیلی براش ناراحتم.اگه اینطور پیش بره همه زتدگیش نابود میشه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قانع کردن شخصی برای رفتن به دکتر روانشناس

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinfm نمایش پست ها
    سلام.یکی از دوستای نزدیکم که بینهایت برام عزیزه دچار مشکلی شده که خودش خبردار نیست.هروقت هم بهش گفتم بره پیش روانپزشک قبول نکرد و گفت دیوانه خودتی.چطور میتونم ببرمش دکتر روانپزشک.خیلی براش ناراحتم.اگه اینطور پیش بره همه زتدگیش نابود میشه.
    سلام
    خیلی راحت ازش خواهش میکنید که برا ی اینکه نگرانی شما رفع بشه بره پهلوی یک مشاور نه اینکه حالت بده یا اینکه قاطی کردی و... پس برو دکتر. و اگر ایشان نیز شما را دوست داشته باشند همانطور که شما ایشان را دوست دارید قبول میکنند. موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : قانع کردن شخصی برای رفتن به دکتر روانشناس

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinfm نمایش پست ها

خب منم فکر میکنم بهتره خودتون برید و با مشاور مشورت کنید

به هرحال متاسفانه این عقب ماندگی اجتماعی و فکری در خیلی از مردم وجود داره که هنوز فکر میکنن

مراجعه به روانپزشک مختصص دیونه هاست .... به هرحال شما نمیتونید چنین فردی رو مجاب کنید که به مشاور مراجعه کنه

چون از اصل با این موضوع مخالفه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد