نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بی علاقگی دختر به ازدواج

2009
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3065
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی علاقگی دختر به ازدواج

با سلام و عرض خسته نباشید.
    من الان حدود 35 سال سن دارم. و متاسفانه تا الان هر مورد رو برای ازدواج انتخاب کردم . بنا به دلایلی شکست خوردم و ناموفق عمل کردم. در حال حاضر هم مالزی ساکن هستم. و دارم مدرک فوق لیسانس می خونم. توی دانشگاه جدیدا مورد مناسبی رو پیدا کردم که البته یک 10 سالی اختلاف داریم. ولی من خوب چون اون رو دوست دارم و به ایشون علاقه مند هستم اختلاف سنی رو زیاد مساله بزرگی نمی بینم. البته احساس درونی من می گه اون هم منو دوست داره بالاخره با تجربه ای که من دارم فکر می کنم اون هم منو دوست داره. ولی الان حدود 8 ماهی هست که من نتوستم اون رو متقاعد برای ازدواج بکنم. البته از اول که من با ایشون صحبت کردم خیلی با هم معمولی صحبت کردیم. خوب من متاسفانه اشتباهی که کردم در مرتبه سوم گفتم که با هم می تونیم صحبت بکنیم راجع به ازدواج که اون هم پیشنهاد خانواده بود که مثل اینکه جالب نبود و بعد از اون پیشنهاد روابط اون با من سرد شد. من می رفتم دانشگاه از نزدیک می دیدم اون رو و سعی می کردم چشم تو چشم بشیم که بتونم یکمی عشق رو در وجود او بیشتر کنم که نمی دونم کار درستی بوده یا نه نا جایی که اون فکرش به من مشغول شده بود و حتی به دوستانش هم راجع من صحبت کرده بود تا جایی که من فهمیدم و به اون ها من رو نشون میداد. ولی وقتی دوباره من رفتم صحبت کنم خیلی بد جواب من رو داد. و گفت به دانشگاه می گم دنبال من راه افتادی. چرا همش به من نگاه می کنی جلوی دوستام اگر دوباره بیای سراغم بد می بینی. در صورتی که من احساس می کنم در درون این دختر چیزه دیگه ای رو می گه ولی ظاهرش چیزه دیگه ای. حتی من یکی از دوستان (پسر) رو فرستادم که با اون صحبتی بکنه که از روی غرور گفته بود من اصلا تیپم مثل ایرانی ها نیست من خیلی خوشتیپم و ایشون (من) اصلا به من نمی خوره و در حد من نیست. که من فکر کنم از روی غرور زیاد و توجه بیش از حد من به اون بود. منم گفتم یک مدتی کم محلی کنم اگه به من علاقه داشته باشه میاد جلو البته یکمی هم موفق بودم و توجه اون رو یک کمی به خودم جلب کردم و اون اومد واقعا سمت من ولی بعد از یکی دو ماه که من تونستم او رو به خودم جلب کنم دوباره پا پیش گذاشتم و رفتم جلو ولی متاسفانه این دفعه هرچی عقده داشت سرم خالی کرد من نمی دونم اون که به سمت من نزدیک شده بود و می خواست من دوباره به سمتش برم همچین برخوردی با من کرد. این دفعه به من با عصبانیت گفت تو اصلا در حد من نیستی و یک چند تا فحش آبدار هم به من داد. گفتش تو همسن بابامی و برادرم بخواد حالتو میگیره من قدم از تو بلندتره و اینکه من از تو خیلی سر ترم حتی به من راجع به پوشش هم گیر داد یعنی تو لباس خوب نمی پوشی یعنی من خودم هم موندم این اگر از من خوشش نمیاد چه جوری اینقدر روی من دقیق بوده تا الان و من رو زیر نظر داشته به هر صورت منم خواستم جواب بدم باز هم بخاطر تجربه خودم رو کنترل کردم و چیزی نگفتم. حالا موندم چیکار کنم توی نگاه این دختر می دونم علاقه به من وجود داره یعنی از همون اول دیدم اون هم بخاطر تجربه ای بود که از قدیم داشتم و الان خود هم بعد از 7-8 ماه واقعا دوستش دارم البته من سعی کردم سر و وضعم رو مرتب تر و جذاب تر بکنم که البته همش من رو با نگاهی غرور آمیز دنبال می کنه منم دیگه فعلا جرات ندارم برم سمتش چون می دونم باز هم بار من می کنه دیگه از دور و اتفاقی سعی می کنم ببینمش که دوباره به من مشکوک نشه الان هم که یک ماهی امتحاناش تموم شده اومده ایران منم موندم چیکار کنم وقتی برگرده یکاری کنم واقعا به من علاقه مند بشه. البته به خاطر سن کمی که داره 22 یکمی بولهوس هم هست وهمش با همکلاسی های پسرش صحبت می کنه ولی باز هم حواسش به من هست یا شاید من اینجوری فکر می کنم. می خواست ببینم شما نظرتون چیه و من باید چیکار کنم که من رو دوست داشته باشه واقعا چون من به اون علاقه مند شدم و دوست ندارم مثل موارد دیگر این مورد هم نشه. مرسی از راهنمایی شما من سعی کردم در متن خیلی خودمونی صحبت بکنم که مغز مطلب رو رسونده باشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عدم برقراری ارتباط

سلام ردست عزیز
    راستش واقعا نمیدونم چی بگم شما سیزده سال اختلاف سن دارین این زیاد مناسب نیست و حتی اگه ازدواج کنین بازم تو زندگی مشترک به مشکل خواهید خورد
    ببین همه چی دوست داشتن نیست شما سن پخته ای دارین یکم عاقلانه تر به این قضیه فکر کنین
    حتی اگه ازدواج کنین ده بیست ساله دیگه شما مرد مسن و همسرتون خانمی جوان خواهید بود که اون موقع به سختی میتونین خواسته های همسرتون رو براورده کنین و پا به پاش پر انرژی باشین و همه ی اینا باعث اختلاف میشه و باعث سردی تو زندگی میشه
    موفق باشی دوست عزیز

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3065
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از جواب شما . آره درست می گی شما فکر کنم فایده ای نداشته باشه. ولی حیف از این که من این همه وقت گذاشتم. مجبورم مورد دیگری رو پیدا کنم مثل اینکه چاره ای نیست. شما در این مورد پیشنهادی ندارید احتمالا که من یکجوری متوجه بشم که از من خوشش میاد یا نه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام به نظر من یه جلسه منطقی باهاشون صحبت کنین و اهدافتون رو از ازدواج با ایشون بگین و احساس واقعیتون رو بیان کنین
    ملتمسانه نه فقط ازشون بخواین به پیشنهادتون فکر کنه
    اگه واقعا قصد ازدواج داشته باشه انشاالله که بهتون جواب میده
    زیاد از حد ارزش خودتون رو زیر سوال نبرید البته این فقط نظر شخصی منه دوست عزیز
    موفق باشی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3065
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکر از جواب همه دوستان . مرسی از اینکه راهنمایی های بسیار خوب و ارزشمندی ارائه کردید. شاید دوباره در یک مرحله دیگر برای آخرین بار با هم صحبت کردیم ببینم نظرش چیه . اگر تغییری نکرد که موارد دیگر رو بررسی کنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد