نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شرط مهریه

1219
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3088
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شرط مهریه

باسلام
    مدت 3 ماه نامزدم اما الان بخاطر یه اختلاف کوچیک خونواده نامزدم میخوان از شرایط استفاده کنن و من از همه شرایطم کوتاه بیام و نامزدم گفته اگه واقعا اون میخوام باید با 14 سکه راضی بشم اصلا نمیدونم چیکار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مهریه

سلام عزیزم میشه بپرسم مهریت چقدره؟
    مهر مگه با توافق طرفین مشخص نشده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3124
    تشکـر
    0
    تشکر شده 29 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    11

زندگی قمار عشق است و در این قمار کسی پیروز است که پا به پای همراهش راه رود و میانه راه نبازد. زندگی باید با فردی شر وع شود که با شما به لحاظ فیزیکی و نیز روانی وفق باشد . برای این امر نگاه نخست بسیار اهمیت دارد. در نگاه نخست اگر از نامزدتان خوش آمد داشته اید وی همان کسی است که قرار است پا به پای او پیش روید و در این باره شکی به دل راه ندهید. اگر او را دوست دارید پا به روی خواسته های خود بگذارید و چنان او را در عشق خود محسور کنید که وی نزد شما به قول معرف کم بیاورد. اگر وی ببیند در مقابل خواسته های او قد علم نمی کنید او نیز با شما راه می آید. شما زن هستید و مهم ترین سرمایه ی زن شگرد اوست . از ناز و غنج و دلال های خود استفاده کنید. ابتدا با وی موافقت کنید و 14 سکه را بپذیرید و این امر را به وی بگویید که چون او را دوست دارید نمی گذارید و اجازه نمی دهید هیچ امری سد راه زندگی شما شود. پس از این که اعتماد وی را جلب کردید اگر به 14 سکه واقعا راضی نبودید کم کم و در شرایطی خاص مثل زمان هایی که با هم تنها معاشقه می کند کم کم این امر را بازگو کنید و از وی نرم نرمک بخواهید که قبول کند تا بیشتر از 14 سکه مهریه باشد. مهم ترین شگرد زن در چنین اموری به دست اوردن اعتماد مرد و وارد شدن از نقطه ی جلب اعتماد است. سپس او را در آینده بر مهریه ی مورد توافق بینتان راضی کنید.
    اگر سوال بیشتری دارید یا از ابتدا از نامزدتان خوش امد نداشته اید بگویید تا بیشتر راهنماییتان کنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3124
    تشکـر
    0
    تشکر شده 29 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    11

زندگی قمار عشق است

واقعا....!!1

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شرط مهریه

سلام عزیزم یاسمن جان من یه نصیحت خواهرانه بهت دارم من خودم برام این مشکل پیش اومد مشکل ما مراسمات ورسم ورسوم بود که خانوادم با اسرارمن که نمیخواستم جدابشم قبول کردن وخواسته هامونو همه کم کردیم که درک کنیم وجلوی خداروسفیدباشیم که اذیت نکردیم اما هربار ما درک کردیم وخواسته هامون زیرپاگذاشتیم خانواده نامزدم یک پله رفتن پایین تر والان ۸ماه نامزدیم اما نه مرسمی درکاربود نه بروی خودشون میارن چون دربرابرشون کوتاه اومدیم والان که ما منتظرعقد وتاریخی که اونامشخص کنن بودیم برگشتن گفتن هیچ مراسمی نمیتونیم بگیریم مهریه ام کلاببخش خواستم بهت بگم توام مثل من مهربون نباش چون باهات بازی میشه هربارکوتاه بیای پروترشون میکنی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)