نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: طرز رفتار صحیح با خواهر

1386
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question طرز رفتار صحیح با خواهر

سلام و عرض خسته نباشید.
    من 22 سال سن دارم. و خواهری 17 ساله دارم که تلفن همراه ندارد. مدتی بود که رفتارش تغیری پیداکرده بود که همین باعث کنجکاوی و مشکوک شدن من شده بود تا اینکه بلاخره یک شب متوجه شدم که تلفن همراهی که مال خودش نبود تو دستشه وسر دستشو گرفتم.خیلی خونسرد ازش گرفتمش و بهش چیزی .که بزنمش و... انجام ندادم ودر آخر متوجه شدم با چندین پسر در ارتباط است که ارتباط اصلیش با یکی از پسرهای همسایه بوده و همونم تلفن همراه با سیمکارتش رو براش جور کرده بود و بهش داده بود.حالا سوال من اینه که اولا با خواهرم چه رفتاری داشته باشم در صورتی که قبل از این اتفاق خیلی باعاش گرم و بگو بخند داشتم؟ثانیا با اون پسره چه رفتاری کنم در حالی که خون جلو چشمامو گرفته بخاطر همین هنوز اقدامی نکردم گفتم یوقت باش رئبرو میشم و یکاری دستش میدم که شاید بعدش گرون برام تموم بشه بخاطر همینم فعلا دست نگه داشتمو خواستم نظرشمارو بدونم که چیکارش کنم پسره رو؟؟؟
    و ثالثا آیا برم شکایتش کنم پیش پلیس و پسره رو بسپارمش به پلیس؟؟؟
    خواهش میکنم سریع تر راهنماییم کنین....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3251
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی

با سلام.من در سایت همسریابی با پسری اشنا شدم.از ویژگیهای اخلاقیش که میگفت خسیس نیست/چشم ودل سیره/نه مذهبی مقیده نه بی بندوبار...بعد از چند روز بهم گفت که احساسیه و از نظر جنسی گرمه.من هم که خودم گرمم.بعد خواست که دیدم رابطه جنسی داشته باشیم منم بهش گفتم نمیتونم و نمیخوام قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشم.میگه من ************یم تحمل نمیکنم باهاش صحبت کردم قبول کرد رابطه جنسی نباشه اما معاشقه کنیم.حالا نمیتونم متوجه بشم قصدش چیه؟ازدواج یا فقط ************؟خودش میگه هر دوش.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام به اون دوستی که گوشی از دسته خواهرش گرفته
    دوسته خوبم اگه اونطور که خودت گفتی رابطت با خواهرت خوبه پس بهتر که با خودش اولین نفر صحبت کنی
    اون الان متوجه حرفات میشه
    خیلی منطقی صحبت کن مثلا یهو نرو سر اصل مطلب
    جوری صحبت کن باهاش که تورو چشم بسته قبول داشته باشه نه اینکه موقع ای که به مشکل خورد چشاشو رو تو ببنده
    موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

در ضمن دلیلی نداره بخواد روتو تو روی اون پسره باز کنی
    اون که به اجبار کاری نکرده
    پس خونسرد باش
    موفق باشی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazi نمایش پست ها
    با سلام.من در سایت همسریابی با پسری اشنا شدم.از ویژگیهای اخلاقیش که میگفت خسیس نیست/چشم ودل سیره/نه مذهبی مقیده نه بی بندوبار...بعد از چند روز بهم گفت که احساسیه و از نظر جنسی گرمه.من هم که خودم گرمم.بعد خواست که دیدم رابطه جنسی داشته باشیم منم بهش گفتم نمیتونم و نمیخوام قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشم.میگه من ************یم تحمل نمیکنم باهاش صحبت کردم قبول کرد رابطه جنسی نباشه اما معاشقه کنیم.حالا نمیتونم متوجه بشم قصدش چیه؟ازدواج یا فقط ************؟خودش میگه هر دوش.
    سلام
    خب بیشتر توضیح بده
    اگه قصدتون ازدواج نیس پس تو سایته همسر یابی چیکار میکردین؟
    درضمن دوس داشتن و عشق اگه واقعی باشه تحمل کردن اینکه تا قبل از ازدواج ************ نداشته باشین کاری نداره
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد