نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: پوشش خواهر شوهرم

6307
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3463
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پوشش خواهر شوهرم

خيلي ممنون از همتون
    ولي جواب afraبرام كافي بود
    //////////
    ویرایش توسط کاربرساده1 : 05-04-2014 در ساعت 08:55 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پوشش خواهر شوهرم

سلام
    ایشون خواهرشونه. درسته که بهتره یه سری چیزا رعایت شه ولی خب شما نباید حساس شید رو یه همچین موضوعی.
    چون اگه واقعا چیزی که شما فکرشو میکنید نباشه ایشون حق دارن ازتون ناراحت شن
    ولی باور کنید خیلی اوقات تو اقوام بعضیا انقد با آدم راحتن که اصلا آدم حتی به خودش اجازه نمیده که بخواد فکر بد کنه
    همه ی نگاه ها از روی غریضه ی جنسی و شهوت نیس
    البته این نظر منه. من چون خودم تو چنین شرایطی بودم نظرمو گفتم
    موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین در بعضی موارد نباید جلو خانواده شوهر کوتاه اومد مثلا خودتو بالا بگیر وقتی میگن چاق شو ,تو در بیا بگو با خنده حرفاتو غالب کن فهمیدی ؟ تو در بیا بگو ای بابا این روزا لاغری مده همه دنبال دختر لاغرن !
    خودتو بالا ببر بزن تو سر هیکل خواهر شوهرت
    مگه ملت چکار میکنن ؟
    برو جلو همشون بگو واییییییییییی منم یه مانکنم واسه خودما . دوستام خیلی تعریف اندامم میکنن

اینی هم که میگی حرفای اونا رو بیشتر گوش میده .مردا اصولا یه رگ خریتی دارن .باید پیداش کنی چنگش بگیری .بعد مردتو بگیری توی مشتت فهمیدی؟ رگ خریت مردتتو پیدا کن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم عزیز... دلیل نمی شه خواهر شوهرت اهمیت به طرز پوشش در حضور برادرش(شوهر شما)نمی ده یعنی آدم بدی باشه... در ضمن اینا خواهرو برادرن از بدو تولد باهم بودن و بزرگ شدن ... باهم راحتن... شخص خودم در حضور داداشهام راحتم هر لباسی هم دوس داشته باشم می پوشم...شوهرت اگه به شما می گه چاق شید به این معنی نیست عاشق اندام خواهرشه.و تحریکش می کنه بهتر بگید به نظر ایشون اندام خواهرش زیباست... شاید اصلا نظر این اقا منظورش اندام خواهرش نباشه... شاید جزو اون دسته از مردها هستند که از زنهای چاق خوشش میاد ... تازگی هم نداره... بنطر من شما به خواهر شوهرتون حساس هستین... پس بهتر از این الان احساستون رو نسبت به این خانوم کنترل کنید بخاطر خودتون اگه شما اینجوری در مورد خواهر و برادری فکر میکنید ... خوب خیلی حساستر خواهید شد نسبت رفتار شوهرتون با یکی از خانمهای فامیل .دوست اشنا غریبه...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=میناmina;15988]خانم عزیز... دلیل نمی شه خواهر شوهرت اهمیت به طرز پوشش در حضور برادرش(شوهر شما)نمی ده یعنی آدم بدی باشه... در ضمن اینا خواهرو برادرن از بدو تولد باهم بودن و بزرگ شدن ... باهم راحتن... شخص خودم در حضور داداشهام راحتم هر لباسی هم دوس داشته باشم می پوشم...شوهرت اگه به شما می گه چاق شید به این معنی نیست عاشق اندام خواهرشه.و تحریکش می کنه بهتر بگید به نظر ایشون اندام خواهرش زیباست... شاید اصلا نظر این اقا منظورش اندام خواهرش نباشه... شاید جزو اون دسته از مردها هستند که از زنهای چاق خوشش میاد ... تازگی هم نداره... بنطر من شما به خواهر شوهرتون حساس هستین... پس بهتر از این الان احساستون رو نسبت به این خانوم کنترل کنید بخاطر خودتون اگه شما اینجوری در مورد خواهر و برادری فکر میکنید ... خوب خیلی حساستر خواهید شد نسبت رفتار شوهرتون با یکی از خانمهای فامیل .دوست اشنا غریبه...[/QUOT

مینا خانوم عزیز طوری برخورد کردید انگاری متوجه نیستید دقیقا بعضی آقایون نسبت به خواهرشون یه احساساتی دارن و شما با این خانوم نیستید که بتونی بگی اینطوریه یا نه
    بعدم دختری که سنش بالاست بزرگ شده به نظرت درسته که نصفف لباس زیرش از شلوارش بزنه بیرون ؟؟؟؟
    تو خیابون یه پسری که میبینیم افتمون میشه نگاه کنیم خیلی زشته دخترشو به کنار
    خیلی ضایست معلومه خانوادش حالشون بده وگرنه باید یه تذکر بدن که خودشو جمع کنه
    منم جای این خانوم بودم بدم میامد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

درضمن منی که این حرفو میزنم اصلا مذهبی نیستم .....از اون پشت جبهه نگیری فکر کنی من یه شخصیت مذهبیم اینطوری میگم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ... خانم عزیز شما کمک خواستید منم نظر مو گفتم ..شما رو هم نمی شناسم اما با توجه نوشتهاتون منم نظرمو گفتم به امید اینکه کمکی کرده باشم اما مثه اینکه شما بد برداشت کردید... در ضمن اصلا به من مربوط نیست کی مذهبی یا نه ..به عقاید همه هم سعی می کنم احترام بذارم... حالا چه مذهبی باشن یا نه باشن... . مراقب خودت باش

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط میناmina نمایش پست ها
    سلام ... خانم عزیز شما کمک خواستید منم نظر مو گفتم ..شما رو هم نمی شناسم اما با توجه نوشتهاتون منم نظرمو گفتم به امید اینکه کمکی کرده باشم اما مثه اینکه شما بد برداشت کردید... در ضمن اصلا به من مربوط نیست کی مذهبی یا نه ..به عقاید همه هم سعی می کنم احترام بذارم... حالا چه مذهبی باشن یا نه باشن... . مراقب خودت باش
    باش فقط نزن
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 16 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    2

مگه آیدین خانوم شما با خر ازدواج کردی که همه مردها رو خر فرض کردی یکم بجای پیدا کردن رگ شوهرت عفت کلام یاد میگرفتی بهتر نبود چطور به خوذت اجازه میدی کمبودهای زندگیتو با چیزی که لایق خودت و خانوادت هست رو دیگران جبران کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)