نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: کلید طلایی موفقیت: راه هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس

2708
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

کلید طلایی موفقیت: راه هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس

راه هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس شرط اساسیاعتمادبه‌نفس، خودشیفتگی و اساسی ترین مانع آن، خودشکنی است.

به خودتان عشق بورزید
    شرط اساسی اعتمادبه‌نفس، خودشیفتگی و اساسی ترین مانع آن، خودشکنی است. برای اینکه اعتمادبه‌نفس داشته باشید، بایدخودشیفته گردید. باید عاشق جسم و روح بود و شناخت و درک درستی از خویشتن خویشداشت.

خود را تشویق و ستایش کنید
    به خاطر کوچکترین کار خوبی که انجام می‌دهید، خود را ستایش و تشویق کنید. شما عادت کرده اید برایکارهای نادرست خود، هزاران بار خود را سرزنش کنید. اما یک بار هم خود را شایسته ستایش و تشویق ندانسته اید. هیچ کدام از کارهای مثبت خود را کوچک و بی اهمیت تلقی نکنید.

احساس گناه بزرگترین مانع است
    یکی از بزرگترین مانع‌هایاعتمادبه‌نفس شما، احساس گناه است.احساس گناه، اعتمادبه‌نفس را در شما سرکوب و نابود می‌کند. شایع ترین احساس گناه، این است که شما براساس نظام ارزشی و وجدان خود عمل نکنید. بهترین شیوه برای تغییر دادن خود و مسلط شدن بر شرایط، عشق ورزیدن به خویشتن است.

تفکر مثبت داشته باشید
    هیچ وقت نگویید: "اعتمادبه‌نفس ندارم"، ”اراده‌ام ضعیف است"،و ...
    به‌جای آنکه با بیان منفی از خود حرف بزنید، به خود بگویید: ”هر روز و هر شب شخصیت من از هر جهت، بهتر و بهتر می‌شود و اعتمادبه‌نفس من روز به روز بیشتر و بیشتر می‌گردد".

در پی کسب موفقیت، هر چند کوچک باشید
    اگر هدف‌های بزرگی دارید، امااعتمادبه‌نفس ندارید، این هدف‌ها خطرناک هستند. هدف‌های کوچک و موفقیت ‌های سریع و کوتاه‌مدت، بسیار بهتر است. حتی هدف‌های بزرگتان را به هدف‌های کوچک تبدیل کنید و مرحله به مرحله سعی کنید به این هدف‌های کوچک برسید تا هدف نهایی و بزرگ شما عملی شود.

همیشه تبسم بر لب داشته باشید
    اولین نماد درونیاعتمادبه‌نفس، رضایت خاطر است. شما برای انکه در خود اعتمادبه‌نفس ایجاد کنید باید حالت تبسم بگیرید. بدون تبسم از منزل خارج نشوید. تبسم و خندیدن،هورمونی را در مغز ترشح می‌کند که ترشح این هورمون هنگام درد، سبب تسکین درد می‌شود.
    حالت افراد موفق را به خود بگیرید.
    حالتکسانی را به خود بگیرید که موفق، مصمم، پرتلاش و با اعتمادبه‌نفس هستند. در کمال آرامش، قدم‌ها را محکم برداشته، با چهره‌ای متبسم و رویی گشاده راه بروید، حالتی به خود بگیرید که گویی از زندگی خود، کمال رضایت را دارید و هدف‌دار و جهت‌دار هستید.

ارتباط با خدا و نیروی توکل
    به خدا توکل کنید. هر چه ارتباط شما با خدا نزدیکتر باشد، اعتمادبه‌نفس بیشتری را در خود تجربه می‌کنید و هر چه ارتباط شما با خدا محدودتر گردد، ترس و اضطراب بیشتری بر شما چیره می‌شود. ارتباط با خدا به شما نیرومی‌دهد.

خود رابه دیگران وابسته نکنید
    اعتمادبه‌نفس با هر نوع وابستگی منافات دارد. شما به‌کار خود وابسته نیستید. این کار شما استکه به شما و انرژی و توانایی شما وابسته است. هیچکس نمی‌تواند اسباب آرامش و رضایت شما را فراهم کند به‌جز خودتان. خود را تحت هیچ شرایطی به هیچ چیز و هیچکس وابسته نکنید.

کمک به دیگران
    کمک به دیگران، این نکته را در ذهن تثبیت می‌کند که من آنقدر توانا هستم که می‌توانم به دیگران کمک کنم.
    اعتمادبه‌نفس واقعی زمانی در شما شکل می‌گیرد که بخشی از وقت خود را به دیگران اختصاص دهید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کلید طلایی موفقیت: راه هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس

به خودتان عشق بورزید
    شرط اساسیاعتمادبه‌نفس، خودشیفتگی و اساسی ترین مانع آن، خودشکنی است. برای اینکهاعتمادبه‌نفسداشته باشید، بایدخودشیفته گردید. باید عاشق جسم و روح بود و شناخت و درک درستی از خویشتن خویشداشت.

خود را تشویق و ستایش کنید
    به خاطر کوچکترین کار خوبی که انجام می‌دهید، خود را ستایش و تشویق کنید. شما عادت کرده اید برایکارهای نادرست خود، هزاران بار خود را سرزنش کنید. اما یک بار هم خود را شایسته ستایش و تشویق ندانسته اید. هیچ کدام از کارهای مثبت خود را کوچک و بی اهمیت تلقی نکنید.

احساس گناه بزرگترین مانع است
    یکی از بزرگترین مانع‌هایاعتمادبه‌نفس شما، احساس گناه است.احساس گناه، اعتمادبه‌نفس را در شما سرکوب و نابود می‌کند. شایع ترین احساس گناه، این است که شما براساس نظام ارزشی و وجدان خود عمل نکنید. بهترین شیوه برای تغییر دادن خود و مسلط شدن بر شرایط، عشق ورزیدن به خویشتن است.
    راه عشق ورزیدن به خود و دیگران اینه که اول از همه خودتو رو ببخشید بخاطر تموم کارهایی که تا الان انجام دادید و راضی نبودید باید این احساس را به خود غالب کنید که "من در هیچ شرایطی گناهکار نبودم و نیستم"

دوم دیگران را از اول زندگی تا به حال بخاطر کارهایی که در حقتون کردن و دوست نداشتید ببخشید

سوم از دیگران درخواست بخشش کنید

تمرین :3 کاغذ بردارید گوشیتون رو خاموش کنید میخواهید یک معاهده بین خود و خدای خود امضا کنید

تیتر کاغذ 1 : بنویسید من خودم را بخاطر این کارها در حضور خدای مهربانم میبخشم و از اول زندگی تا بحال هر کاری که کردید و بخاطرش خودتونو نبخشیدید روی کاغذ بیارید

تمرین 2:تیتر کاغذ 2 : من دیگران را بخاطر این کارها بی قید و شرط میبخشم
    اسم و کارایی که با شما انجام دادن را بنویسید و از ته قلب ببخشیدشون

تمرین 3: تیتر کاغذ 3 : من در حضور خدا از دیگران طلب بخشش میکنم .خدا وکیل من قرار دارد بجای کسانی که با انها در ارتباط نیستم . خدا به جای اون شخصها شما رو میبخشه فقط کافیه امتحان کنید
    خب توی این کاغذ اسم کسانی رو بیارید که رفتار ناپسند باهاشون داشتید و تشکر کنید از اینکه بخشیدنشون

خبببببببببببببببببب وقتی تونستید ببخشید میتونید به خودتون عشق بورزید خودتون رو دوست دارید یواش یواش متوجه میشید که خدابهتون نعمت سلامتی داده که خیلیا این نعمتو ندارن

حالا دیگه وقتشه نعمت هایی رو که دارید روی کاغذ بیارید و از خدا تشکر کنید

خدایا متشکرم بخاطر اینکه سالمم و میتون کارامو انجام بدم
    خدایا شکرت که انگشتای پام سالمن
    خدایا شکرت که میتونم راه برم
    خدایا شکرت که پدرو مادرم زنده هستن و دوستم دارن
    خدایا شکرت که توی این تخت نرم و گرم میخابم

و......غیره

میبینید که نعمتهایی که دارید خیلی بیشتر نعمتهاییه که ندارید

خب وقتی خود رو دوست داشتید .عشق بخدا میاد عشق به دیگران میاد توی وجودتون و دیگه خودتون رو سرزنش نمیکنید .بلکه خودتون رو ستایش میکنید
    ویرایش توسط aydan7 : 05-05-2014 در ساعت 08:40 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

کسی بدردش خورده یا نه ؟اینجا خیلیا اعتماد به نفسشون کولاک صفره برای همین گذاشتم!!!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

در حدود 30 تا 40 درصد برای به دست اوردن اعتماد به نفس خوبه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

همین تمرینات بخشش رو انجام بده یواش یواش همش برات رو میشه تا 75 درصد به دستش میاری
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aydan7 نمایش پست ها
    همین تمرینات بخشش رو انجام بده یواش یواش همش برات رو میشه تا 75 درصد به دستش میاری
    سلام اره ایدان خانم اگه رو این تمرینات به نظرم کار کنم اعتماد به نفسم خوب و عالی میشه و لی من تمام دکترهای که رفتم هیچ کدوم این حرفها و تمریناتو بهم نگفتن و هیج کار یا درمانی برام انجام ندادن منم به شدت افسرده شدید شدم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

راههایی رو میزارم .... انجامش میدی ؟ که برات مطلب بزارم درست بشی؟

اگر دوست داری تا تموم مطالب ها رو برات قرار بدم
    ویرایش توسط aydan7 : 05-05-2014 در ساعت 09:48 AM
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط yarigar نمایش پست ها
    سلام اره ایدان خانم اگه رو این تمرینات به نظرم کار کنم اعتماد به نفسم خوب و عالی میشه و لی من تمام دکترهای که رفتم هیچ کدوم این حرفها و تمریناتو بهم نگفتن و هیج کار یا درمانی برام انجام ندادن منم به شدت افسرده شدید شدم
    اگر دوست داری تا تموم مطالب ها رو برات قرار بدم
    ویرایش توسط aydan7 : 05-05-2014 در ساعت 09:50 AM
    امضای ایشان

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

تمام مطالبی که بلدی بذار متشکر میشم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2942
    تشکـر
    52
    تشکر شده 37 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    11

khilii khubb boodd mersiiii

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

تمرین 1(تموم این تمرینات رو از یه سایت انجام دادم و بهبود یافتم)

اول از همه این جملات رو توی گوشی موبایلت با صدای خودت ضبط کن و هر موقع تونستی گوشش کن خصوصا قبل از خواب و بعد از خواب ...و یکی از جملاتی رو که خیلی بهش نیاز داری به آینه اتاقت برن و هر روز بخونش و تکرارش کن .هر جمله رو توی ظبط صدا 5 بار تکرار کن .و توی اون گوش دادن هات احساسش کن که این اتفاق افتاده .زیر دوش حموم که هستی این جملات ساده رو با خودت تکرار کن .امتحان کن حداقل تا 1 سال یا بستگی به خودت داره ممکنه طی 6 ماه جواب بده .

1-اکنون همه مردم من را دوست دارند
    2-من دقیقا به همین گونه که هستم خودم را دوست دارم و قدردانی میکنم
    3-من از اینکه زنده ام احساس شادمانی و سرور میکنم
    4-من لیاقت و شایستگی بهترین نعمتهای خداوند را دارم و اکنون خوشبخت و سعادتمندم
    5-من سزاوار بهترینم و بهترین اکنون به سارغ من میاید
    6-من انسانی اجتماعی ام و در جمع بودن را دوست دارم
    7-اکنون همه به من احترام میگذارند
    8-اکنون همه مردم و دنیا را دوست میدارم
    9-من خیر و صلاحم را که اکنون به سویم روان است میپذیرم
    10-من در حضور دیگران کاملا از خودم راضی هستم
    11-من خودم را به همین شکلی که هستم دوست دارم و میپذیرم .لازم نیست در جلب رضایت دیگران بکوشم .من ذاتا جذاب و نازنین و پر طرفدارم و تنها همین به حساب می آید.
    12-اندیشه ام را آزادانه ,به آسانی ,و بطور کامل عیان و بیان میکنم
    13-من نیرومند و سرزنده ام
    14-من هر احساسی که داشته باشم زیبا ,نازنین و دوست داشتنی هستم و همه مرا از ته دل دوست دارند و به من احترام میگذارند .
    15-من شایسته بهترین عشق و محبت و شادی هستم
    16-اکنون گذشته خود را بطور کامل رها میکنم ,من آزادم !
    17-اکنون زیبا دلنشین و با تفکر صحبت میکنم
    18-اکنون اعتماد بنفسی قوی و بالا دارم
    19-اکنون هر گونه اعتقاد و باور منفی را نابود میسازم .اینگونه باورها اقتداری بر من ندارند .
    20.زندگی ارزشمند و زیباست
    21.اکنون برای خود و کاعنات آرزوی پاک و خیر و خوبی دارم.
    22.اکنون خودم را دوست دارم .کاعنات را دوست دارم .خدا را دوست دارم .هر نعمتی که خدا بهم داده رو دوست دارم و شکر میگویم .
    ویرایش توسط aydan7 : 05-05-2014 در ساعت 09:30 AM
    امضای ایشان

12. 2 کاربران زیر از aydan7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

کاری نداشته باش که کسی تو رو میخاد یا نه ؟مهم اینه که تو همه رو بخوای ...مهم اینه که کسی رو از خودت ناراحت نکنی این مهمه وگرنه تو این دنیا که آدما چیزی جز دروغ و کینه و حسادت و حسرت و حرص و بدی نسبت به هم یاد نگرفتن .

اگه احساس میکنید کسی که دوستش دارید به شما بی محبته، در زندگیتون بگردیدو ببینید کجا محبتتون رو از کسی که دوستتون داشته دریغ کردید! اگه دوستتون بهتون دروغ می گه فکر کنید ببینید کجا به کسی دروغ گفتین یا می گین؟ اگه خوشحال نیستین، برای خوشحال شدن باید دیگران رو خوشحال کنید! اگه دلتون می خواد بهتون کمک کنن باید به کسانی که می تونین کمک کنید! اگه مردم درباره ی شما نادرست قضاوت می کنند ، ببینید کجا در باره ی دیگران بد قضاوت کردید! زیاد شنیدید که هر چیزی بکاری همون رو برداشت می کنی حالا این جمله رو این جوری به یاد بسپارید:

اول از همه باید بتونیم از خودمون شروع کنیم
    1-و مهم ترین تمرین بخشایش:

در یه فضای روحانی، در خلوت خودت، روی صفحات کاغذ، بنویس :خدایا ، من خودم رو می بخشم و آزاد می کنم به خاطر....( اون وقت تک تک کارهایی رو که به خاطرش یک عمر خودت رو شماتت کردی بنویس و به نام نامی خداوند که بخشنده و مهربانه، خودت رو ببخش! ( بر خلاف تصور، این سخت تر از همه ی تمرین های بخششه و بیشتر از همه احتیاج به تکرار داره!)

وقتی که خودت رو بخشیدی یه حس خاص درون تو وجود میاد (عشق به خود) یعنی دیگه خودتو دوست داری . از خودت خوشت میاد ...یواش یواشه که اون موقع اعتماد به نفس ازدست رفته تو بر میگرده

تمرین 2

این تمرین رو در وقت مناسبی انجام بدین که فرصت کافی داشته باشین.چند تا ورق سفید بگذارید مقابلتون. یه مهمونیه! گوشی تلفنتون رو خاموش کنین.شمع و عود روشن کنین. یه معاهده ی بزرگ قراره بسته بشه! بالای صفحه تون بنویسین: خدایا! من همه ی این ها رو می بخشم..این یه عهد نامه است بین من و تو. چون گفتی اگر ببخشم، بخشیده میشم! اگر هم کسی بینشون هست که احساس می کنم کاملا" نمی تونم ببخشمش، از تو می خوام به عنوان وکیل من، اون رو ببخشی!و کمکم کنی تا من ببخشمش! خدایا! من همه رو به تو می سپرم! من به تو توکل می کنم!( فراموش نکن معنای توکل همینه! کسی را وکیل خود قرار دادن!) اون وقت شروع کنید! از دوران بچگی تا حالا. هر کسی رو که بهتون بدی کرده یا به هر دلیلی یه زمانی ازش ناراحت شدید ، رو بنویسید.نگید من همه رو بخشیدم! اگه بخشیده بودین، الان اسمشون و مشخصات خودشون و همه ی کارهایی که کردن، یادتون نمی اومد! همه رو بنویسید. حتی مسایلی که الان به نظرتون کوچک و بی اهمیت می یاد.ته نوشته هاتون بنویسین: این ها و همه ی کسانی رو که به یاد نمی آرم یا خبر ندارم که به من بدی کردند، همه را می بخشم و آزاد می کنم.

تمرین3
    باز همون فضای قبل رو آماده کنین.اما این بار بالای صفحه تون بنویسین: این ها کسانی هستند که من احساس می کنم بهشون بدی کردم. خدایا! از تو می خوام بهشون کمک کنی تا من رو ببخشن.اگه نمی تونن، تو به وکالت و نیابت اون ها، من رو ببخش! من به تو توکل می کنم! بعد شروع کنید و هر کسی رو که به یاد آوردین، بنویسین. تهش بنویسید: اینها به علاوه ی کسانی رو که من به یاد نمی آرم یا نفهمیدم که رنجوندمشون!

تمرین سپاس گذاری:4**************************

یه فضای دوست داشتنی برای خودت فراهم کن. یادت باشه قراره یه کار خیلی مهم انجام بدی پس تصور کن یه ضیافت دو نفره بین تو و خداست که داره می یاد مهمونی پیشت تا ببینه چی می خوای که بهت بده! اگه شمع و عود دوست داری ، برای خودت روشن کن.اگه موسیقی دوست داری، یه موسیقی ملایم واسه ی خودت بگذار.زنگ تلفنت رو هم خاموش کن! آخه هم مهمون عزیزی داری و هم خودت آدم مهمی هستی که این ضیافت رو به پا کردی! اول چند تا نفس عمیق بکش..بعد شروع کن ( روی چند ورق آچار) بنویس چه چیزهایی داری که به خاطرشون از خداوند سپاسگذاری.لطفا" از اعضای بدنت شروع کن. بعد به لوازم شخصیت، مثل کتابها، نوارها، کفش و لباسها و همه ی اون چیز های اطرافت نگاه کن، بعد به افراد خانواده ات و دوستهات، کارت، تحصیلت و... همه رو بنویس و به خاطرش از خدا سپاس گذاری کن. و در انتها بنویس خدایا از تو ممنونم که طبق وعده ای که دادی ، اکنون از راه های عالی ، هزاران برابر بر نعمت هایم می افزایی.اکنون برای دریافت موهبت های تو ، آماده ام.بعدش برو آماده ی دریافت شادمانی های بزرگ شو ! یادت نره هر روز به این نوشته ها مراجعه کنی و سعی کنی چند مورد بهشون اضافه کنی.
    ویرایش توسط aydan7 : 05-05-2014 در ساعت 09:47 AM
    امضای ایشان

14. 2 کاربران زیر از aydan7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

تمرین 5(میخای خودت رو بشناسی)
    وسط یه ورق کاغذ رو یه خط بکش و به دو قسمت تقسیمش کن .طرف راست خصوصیات مثبت خودت و طرف چپ خصوصیات منفی رفتاریت
    پشت برگه هم هدفتو از زندکی

مثلا

پاکم.......................................... ..................طرف چپ>>>غیر منطقی ام

هنرمندم .................................................. ..ناشکرم
    اخلاقم خوبه.......................................... ......دروغگوام
    احساساتیم................................ ................اعتماد به نفسی ندارم
    باسوادم
    مهربونم
    باشعورم

و پشت برگه هدفت از زندگی رو بنویس

و حالا به این نوشته ها فکر کن ! جنبه های مثبتت بیشتر از منفی میشه .دقت کن ! پس بکوش و جنبه های منفیتو بر طرف کن
    امضای ایشان

16. کاربران زیر از aydan7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

متشکرم واقعا خوب و کمک کننده هستن عالین خیلی ممنونم گلم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

اگه انجامش بدی واقعا بدردت میخوره پس شروع کن یه بار دیگه هم پست خودکشی رودیدم ناراحتت میکنم !
    امضای ایشان

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

امضای ایشان

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از متنهای عالی تون.

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم25 نمایش پست ها
    ممنون از متنهای عالی تون.
    سلام
    آبجی ترنم چتوره ؟
    حالت خوبه بهتر شدی ؟

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

ایدان عزیزفقط جمله هاکفایت نمیکن اونای دیگ من وقتشوندارم اصولازیادنمیتونم سربسرخودم بذارم مشکلات اجتماعیم زیاده نمیتونم همشون هم بزنم ولی ضبط جملات بنظرم جالبه

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28911
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به خودتان عشق بورزید
    شرط اساسیاعتمادبه‌نفس، خودشیفتگی و اساسی ترین مانع آن، خودشکنی است. برای اینکهاعتمادبه‌نفسداشته باشید، بایدخودشیفته گردید. باید عاشق جسم و روح بود و شناخت و درک درستی از خویشتن خویشداشت.

من دقیقا همینجوریم

امضای ایشان
    میخوام زندگیم تغییر کنه..نمیخوام همینجوری بمونه...ولی به مشاوره نیاز دارم تا بتونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)