نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: به تعویق انداختن خواستگاری

5473
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

به تعویق انداختن خواستگاری

من دختری 26 ساله و دانشجوی ترم آخر ارشدم مدت 3 ماهه که با یه پسر 31 ساله آشنا شدم اول به قصد ازدواج جلو اومد وگف که با هم آشناشیم اگه به هم اومدیم .... ازدواج می کنیم منم گفتم من تاحالاباهیچ پسری دوس نبودم وازدوستی هم خوشم نمیاد ....پسره خوبیه منطقیه ومیگه ازعشق وعاشقی چیزی سردرنمیاره لیسانسه وکاریه تواین مدت همه چی رومراعات کرده که بگم میخوادسوء استفاده کنه. ولی تازگیا میگه وضع مالیم خوب نیس نمی تونم به این زودی ازدواج کنم میگه رابطه سالممون رو ادامه بدیم تاوضعم خوب شه تواین مدت هم اگه خواستگار بهترازمن داشتی بهش بله بگو موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟تمومش کنم یا ادامه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ادامه بدم یا تمام کنم؟؟؟

شاید دیگه فرصت یه همچین عشقو عاشقیو نداشته باشی بعضی وقتا آدم باید به حرف دلش گوش کنه عزیزم دلو بزن به دریا هرچی مصلحتت باشه همون میشه به نظر من آدما برای یه بارم که شده بهتره که همچین رابطه هایی رو تجربه کنن البته پاک پاک شجاع باش وادامه بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

مرسی فریماه جون ولی میترسم بیشتربهش وابسته شم البته اونم چنین ترسی داره .ازیه طرفم شک کردم به اینکه داره بهونه میاره نمی دونم موندم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

چن بارم صریح گفتم بیا تمومش کنیم قبول نکرده نمیدوووووووووووونم؟؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

یاس عزیزم بنظرمن آدم هرکاری میکنه باید بعدش پشیمون نشه وبراشم مهم نباشه که دیگران درموردش چی میگن چون خودت خواستی وباید به خودت وتصمیماتت ایمان داشته باشی
    موفق باشی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

بازم مرسی گلم که وقت گذاشتی برام

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

از دوستای دیگه کسی نظری نداره!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

کسی نیسسسسسسسسسسسس؟؟؟؟؟؟؟اه اه اه اه اه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3189
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.شما الان 26 سالتون هستش.اگه اون پسر واقعا شما رو بخواد جلو میاد.بهش بگید که کمکش میکنید و از خواسته هاتون کم میکنید...اگر بازهم قبول نکرد دورش رو خط بکشید،زمان زیادی ندارید!!!

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه میخوای ادامه بدی یه سری خط قرمزایی برای رابطت تعیین کن و به خودت قول بده که فراتر نری مثلا اگه با خودت قرار گذاشتی هفته ای یه بار ببینیش یه بارت دوبار نشه.رابطتو نزدیک و زیاد نکن هرچیم دلت گفت بزن تو سرش حالیش نیست.با عقل پیش برو سعی کن رو مسیر شناسایی عقلایی پیش بری ولی نه که خودتا براش باز کنی همچنان براش یه راز باش،هر زمان ناراحت و گرفته و غمگین بودی یا عصبانی یا هرحالت احساسی دیگه سعی کن به هیچ عنوان باهاش در تماس نباشی اینجور مواقع عقل خوابه و ما نیاز به همدم داریم و به مرور این همصحبتیا پای احساسو میکشه وسط که 100البته احساس عواقب خوبی نداره به خودت مطمئن نباش بگو نه من عاقلم من الم من بلم من مواظبم.رنگ و بوی صمیمیت نده به رابطتت.اگه هم اون شروع کننده ی چیزایی که گفتم بود سعی کن از مسیر منحرفش کنی.

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    اگه میخوای ادامه بدی یه سری خط قرمزایی برای رابطت تعیین کن و به خودت قول بده که فراتر نری مثلا اگه با خودت قرار گذاشتی هفته ای یه بار ببینیش یه بارت دوبار نشه.رابطتو نزدیک و زیاد نکن هرچیم دلت گفت بزن تو سرش حالیش نیست.با عقل پیش برو سعی کن رو مسیر شناسایی عقلایی پیش بری ولی نه که خودتا براش باز کنی همچنان براش یه راز باش،هر زمان ناراحت و گرفته و غمگین بودی یا عصبانی یا هرحالت احساسی دیگه سعی کن به هیچ عنوان باهاش در تماس نباشی اینجور مواقع عقل خوابه و ما نیاز به همدم داریم و به مرور این همصحبتیا پای احساسو میکشه وسط که 100البته احساس عواقب خوبی نداره به خودت مطمئن نباش بگو نه من عاقلم من الم من بلم من مواظبم.رنگ و بوی صمیمیت نده به رابطتت.اگه هم اون شروع کننده ی چیزایی که گفتم بود سعی کن از مسیر منحرفش کنی.
    گلی جون ممنون از راهنماییت.رابطه ما کمه تواین سه ماه فقط 3بار همدیگه رو دیدیدیم اوایلم زیاد اس میدادیم ولی الان نه . روزی 2.3 تا از اول این خط قرمزاروتعیین کردم مثلا قرارگذاشتیم به همدیگه دس نزنیم و...البته شرمنده که پررویی میکنم الان موندم نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

یاس عزیز سلام ...
    مطمئن باش هرچقدر رابطه تون طول بکشه ، وابستگیتون بیشتر میشه ... اینکه خواستگاری بیاد و شما بله بگید فقط در حد حرفه چون نه دل تو راضی میشه و نه پسر همچین بیخال.
    پس بقول گفته دوستان اگه واقعا" پسر خوبیه ، ازدواج کنید و توکل بخدا ... کسی از فردا خبر نداره ، زندگی رو شروع کنید و یواش یواش اونو بسازید.
    ولی باید با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم کنید .... ولی خب اگه واقعا" هموبخوایت میتونید اینکارو شروع کنید.

اما اگه تصمیم به تموم کردنش داری، باید کاملا" اینکارو انجام بدی ، و حتی شماره ای هم ازش نداشته باشی ، درسته خیلی اذیت میشی ، حدود 2 هفته تا یک ماه ولی زمان اونو حل میکنه ... و لااقل اینجوری تکلیفتون معلوم میشه .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    یاس عزیز سلام ...
    مطمئن باش هرچقدر رابطه تون طول بکشه ، وابستگیتون بیشتر میشه ... اینکه خواستگاری بیاد و شما بله بگید فقط در حد حرفه چون نه دل تو راضی میشه و نه پسر همچین بیخال.
    پس بقول گفته دوستان اگه واقعا" پسر خوبیه ، ازدواج کنید و توکل بخدا ... کسی از فردا خبر نداره ، زندگی رو شروع کنید و یواش یواش اونو بسازید.
    ولی باید با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم کنید .... ولی خب اگه واقعا" هموبخوایت میتونید اینکارو شروع کنید.

اما اگه تصمیم به تموم کردنش داری، باید کاملا" اینکارو انجام بدی ، و حتی شماره ای هم ازش نداشته باشی ، درسته خیلی اذیت میشی ، حدود 2 هفته تا یک ماه ولی زمان اونو حل میکنه ... و لااقل اینجوری تکلیفتون معلوم میشه .
    سلام دوست عزیز ممنونم ازکمکت.خودم هم تصمیم دارم که اگه بخوام تمومش کنم خطمو به کل خاموش کنم وتمام شماره هاشو پاک. ولی این جمله تونفهمیدم یا اشتباه تایپی شده" اینکه خواستگاری بیاد و شما بله بگید فقط در حد حرفه چون نه دل تو راضی میشه و نه پسر همچین بیخال."
    یه مسئله دیگه ام اینکه ازحرفاش متوجه شدم افسردگی داره من چه جوری میتونم بهش کمک کنم شما که آقایین بگین؟

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

خوب باید ببینی این افسردگی ناشی از چیه ....

ولی من کلا مخالفم که یدفعه بری یا خط ت رو خاموش کنی ... فکرکن یه نفر همچین کاریبا خودت بکنه ... منطقی جداشو ...

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

فک کنم یکم از مشکلات خانوادگیشه چون میونش با داداشاش اصلا خوب نیس ویکم هم به خاطر دوستی قبلی که حدودیه سال پیش بادخترخالش داشته ظاهرا میگه که خودم ازش خواستم به خواستگارش بله بگه وخودم رفتم واسش تحقیق آدم تو داریه.وسط حرفاش میگه به دخترا نمشه دل بست میبینی ولت کرد رف.........
    دادااشی هرجور منطقی بگی باهاش حرفیدم نمی دونم......

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط yass نمایش پست ها
    فک کنم یکم از مشکلات خانوادگیشه چون میونش با داداشاش اصلا خوب نیس ویکم هم به خاطر دوستی قبلی که حدودیه سال پیش بادخترخالش داشته ظاهرا میگه که خودم ازش خواستم به خواستگارش بله بگه وخودم رفتم واسش تحقیق آدم تو داریه.وسط حرفاش میگه به دخترا نمشه دل بست میبینی ولت کرد رف.........
    دادااشی هرجور منطقی بگی باهاش حرفیدم نمی دونم......
    خوب الان میخوای چکار کنی ؟؟؟
    اگر میخوای رابطه رو قطع کنی .پس به فکر مشکلات کسی نباش ......................
    اگر میخوای باهاش بمونی .... پس این رابطه رو زود به نامزدی تبدیل کن و محرم شو ... اونوقت میتونی تو زندگیش دخالت کنی و از مشکلاتش کم کنی مثل همین افسردگی .
    اول تکلیف خودتو روشن کن

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    خوب الان میخوای چکار کنی ؟؟؟
    اگر میخوای رابطه رو قطع کنی .پس به فکر مشکلات کسی نباش ......................
    اگر میخوای باهاش بمونی .... پس این رابطه رو زود به نامزدی تبدیل کن و محرم شو ... اونوقت میتونی تو زندگیش دخالت کنی و از مشکلاتش کم کنی مثل همین افسردگی .
    اول تکلیف خودتو روشن کن
    نمیدونممممممممممم.
    به نظرت یه دخترچه جوری می تونه بگه الا باید عقد کنیم ازدواج که یه طرفه نمیشه باید دوطرف اوکی بدن مگه نه؟

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نمیدونممممممممممم.
    به نظرت یه دخترچه جوری می تونه بگه الا باید عقد کنیم ازدواج که یه طرفه نمیشه باید دوطرف اوکی بدن مگه نه؟
    اره ... اگه دوسش داری .... پس بهش بگو من بیشترازاین نمیتونم باشم .احساس گناه بهم دست میده ... اگر دوستم داری با خانوادت اقدام کن ... محترمانه و منطقی ....

البته سن وسال ایشون رو هم درنظربگیرید که 31 ساله و به قول خودتون افسردگی داره ..... باید تمام ظرایط رو به جون دل بخرید وشکایتی نکنید .. چون شما از قبل میدونستید و اطلاع داشتید.....

البته فکرکنم دیگه مردهای 30 ساله دیگه پخته تر ازاین حد باشن ....

دیگه تصمیم باخودتونه .............. هرجور صلاح میدونید .بشینید باخودتون خلوت کنید . دودوتا چهارتا کنید ( سه سه تا نه تا هم میشه )
    خلاصه .. تصمیم تون رو بگیرید ....

هرچی طولش بدی وکش پیدا کنه .. هی شما حساس تر میشید

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3844
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دخترم

به این موضوع به عنوان یه مساله نگاه کن ،سوالت رو برای خودت شفاف کن ،راه حلهای مختلف رو که به ذهنت میرسه و راههایی که دوستان ارایه دادن جمع آوری کن ،تک تک پاسخها رو بررسی کن وپیامد هر راهکار رو ارزیابی کن سود و زیانی که هر تصمیم برات داره رو توی یه جدول قرار بده ،نهایتا راهکاریی که بیشترین فایده رو برات داشت انتخاب کن.بعد از این با قاطعیت افکارت رو مدیریت کن ،و با یه برنامه صحیح که به رشد تمام ابعاد وجودیت مثل رشد ذهنی ورشد جسمیت کمک کنه مسیر تو به طرف یه زندگی موفق ادامه بده

20. کاربران زیر از زمانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

سلام دوست عزیز ممنونم ازکمکت.خودم هم تصمیم دارم که اگه بخوام تمومش کنم خطمو به کل خاموش کنم وتمام شماره هاشو پاک. ولی این جمله تونفهمیدم یا اشتباه تایپی شده" اینکه خواستگاری بیاد و شما بله بگید فقط در حد حرفه چون نه دل تو راضی میشه و نه پسر همچین بیخال."
    یه مسئله دیگه ام اینکه ازحرفاش متوجه شدم افسردگی داره من چه جوری میتونم بهش کمک کنم شما که آقایین بگین؟
    سلام
    اون قسمت از نوشته ام که واستون نامفهومه رو برای این جمله شما نوشتم : " تواین مدت هم اگه خواستگار بهترازمن داشتی بهش بله بگو "
    منظورم این بود که مگه میشه با هم ادامه بدید ، و به هم وابسته بشید ، بعد یک خواستگار واستون بیاد و شما و پسر بیخیال اونهمه وابستگی و احساسات بشید و یک مسیر دیگه رو ادامه بدید ....
    اما اگه قصدت اینه که تکلیف خودتو روشن کنی باید هرچه زودتر ارتباطت رو باهاش قطع کنی، چون خودت بهتر میدونی ، هرچقدرم که بخوای منطقی ازش جدا بشی ، احساسات و وابستگی ایجاد شده نمیذاره ازهم جدا بشید و هردوتون در یک بلاتکلیفی قرار میگیرید ...
    یکی از شاخه های افسردگی طرف مقابل ... خوده شما هستید.
    چون ایشون با رابطه داشتن با شمایکه شاید نتونه با توجه وضع موجودش به وصال هم برسید، براشون یک جور افسردگی پیش اورده ... که ناشی از احساس گناه و ضعف در مقابل خواسته شماست برای ازدواج .
    مطمئن باشید بعد از قطع ارتباط ، درسته که شرایط سختی رو تجربه خواهید کرد ولی به نفع هردوتونه و مسیر زندگی هردوتون بلاخره روشن میشه ....
    بار که با کج دار و مریض بودن به منزل نمیرسه ...
    یا زنگی زنگ یا رومی روم ....
    تصمیم با خوده شماست ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

تمومش کن دختر

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

سلام
    با حرفاتون موافقم ولی واقعیتش از شکست میترسم اونم بعد26 سال با اولین تجربه ام........
    بد جوری گیر کردم عقلم یه چیزی میگه دلم یه چیزی آخرسر نمی دونم کدومشون پیروز میشه؟؟؟

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

همیشه سعی کن با شرط عقل پیش بری.
    و در ضمن زندگی خیلی پستی و بلندی داره تو از الان میخوای کم بیاری؟
    پس اون زنی که عاشق شوهرش بود اونم شوهری که از هر لحاظ یه مرد واقعی بود بعد از 15 سال زندگی عاشقانه از دستش میده، باید چی بگه؟
    فکر نمیکنم تحمل دوری از یه همچین فرشته ای آسون تر از دوری از نامزد تو باشه. درسته؟
    قوی باش

25. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

خب واقعا" اگه پسر مشکل داره برای ادامه دادن شمام اصرار نکنید و اینقدر حرف از شکست عشقی نزنید ...
    به هرحال اگه خواست خدا و قسمتتون به هم باشه ... شک نکنید که به هم میرسید ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

26. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3878
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من تازه عضو این سایت شده مطالب شمار رو خوندم من یه سوال هم گذاشتم با moghiasvand بخونید به نظر من تموم کنید چون اگه بخواد ازدواج کنه باید همه مشکلات رو بتونه حل کنه اگه هم نمی خواد ازدواج کنه بیخیال شه شما هم ازاد بشید - تموم کنید کات کنید تا اخر عمر هم بهش فکر نکنید شمام شدید عین خانوم من که لان الکی الکی داریم بهمشکل میخوریم

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

منم با وجودیکه دختر هستم و احساساتی تر ... میگم که این رابطه تمومه ... چون با یک بال نمیشه پرواز کرد و داری عمرتو تلف میکنی...
    در ضمن با رفتارت اونو مجبور به ازدواج نکنی ، چون چوبشو بعدا" خواهی خورد عزیزم ...
    هر چیزی تو دنیا مسیر و سیرخودشو داره ... پس بذار زندگی روال خودشو طی کنه ...

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

سلام
    ممنون از لطف همگی دیگه بی خیالش شدم دیگه واسم مهم نیس.همیشه به این اعتقاددارم که هرکارخدا یه حکمتی داره حتما این کارشم یه حکمتی داره ولی ازهمون خدا میخوام که تافهمیدن حکمتش بهم صبربده.شمام واسم دعاکنین
    میدونین بیشترازچی ناراحتم من همیشه میگفتم که به هیچ پسری رونخواهم داد همیشه به همه دخترا میگفتم که ازدواج ازدواج سنتی ولی غافل ازاینکه خودم یه روز......... میگن کوزه گرازکوزه شکسته آب میخوره جالبه هرکی تو خونه یا ازدوستام بشنوه اصلا باورش نمیشه.

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    ممنون از لطف همگی دیگه بی خیالش شدم دیگه واسم مهم نیس.همیشه به این اعتقاددارم که هرکارخدا یه حکمتی داره حتما این کارشم یه حکمتی داره ولی ازهمون خدا میخوام که تافهمیدن حکمتش بهم صبربده.شمام واسم دعاکنین
    میدونین بیشترازچی ناراحتم من همیشه میگفتم که به هیچ پسری رونخواهم داد همیشه به همه دخترا میگفتم که ازدواج ازدواج سنتی ولی غافل ازاینکه خودم یه روز......... میگن کوزه گرازکوزه شکسته آب میخوره جالبه هرکی تو خونه یا ازدوستام بشنوه اصلا باورش نمیشه.
    خب دیگه روزگار روزگاره تجربه است ...

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3660
    تشکـر
    135
    تشکر شده 167 بار در 99 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    گاهی ی تجربه حتی اگه به تلخی شکستن دل باشه خیلی چیزهارو به آدم یاد میده ،نگران نباش شاید سخت باشه ولی میگذره......

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

منم همینا میگفتم یاسی جون اما همش خیال واهی بود
    بعدشم تو کار خطایی نکردی که بخاطرش ناراحتی الکی

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah64 نمایش پست ها
    گاهی ی تجربه حتی اگه به تلخی شکستن دل باشه خیلی چیزهارو به آدم یاد میده ،نگران نباش شاید سخت باشه ولی میگذره......

بقول معروف که میگن :

هر چیزی که آدمو نکشه .... اونو قویترش میکنه

پس قدر این تجربه رو بدون
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

34. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

حیف که تجربه تلخیه

35. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

خب معمولا" داروهم که میخوریم ... تلخاش زودتر خوبمون میکرد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

36. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hta نمایش پست ها
    همیشه سعی کن با شرط عقل پیش بری.
    و در ضمن زندگی خیلی پستی و بلندی داره تو از الان میخوای کم بیاری؟
    پس اون زنی که عاشق شوهرش بود اونم شوهری که از هر لحاظ یه مرد واقعی بود بعد از 15 سال زندگی عاشقانه از دستش میده، باید چی بگه؟
    فکر نمیکنم تحمل دوری از یه همچین فرشته ای آسون تر از دوری از نامزد تو باشه. درسته؟
    قوی باش
    مهتاجون همیشه از روعقل پیش رفتم وتصمیم گرفتم از رو عقل 6سال به خواستگارم که همه جوره منو میخواس ولی هم کفو نبودیم (اون بی سواد بود من تحصیلکرده . کار درس وحسابی نداش سطح فکری پایینی داش.دوسش نداشتم............عشقش یه طرفه بود)بهش جواب رددادم الانم فک کنم آه اونه که دامنمو گرفته وازدواجم جورنمیشه این فکر داره داغونم میکنه

37. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 279 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه شغل داره و مشكلي از نظر مادي نداره پس ديگه داره بهونه مياره
    امضای ایشان
    با مشاوره ، ازدواج ديگر هندوانه در بسته اي نيست.

38. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

مهتاجون همیشه از روعقل پیش رفتم وتصمیم گرفتم از رو عقل 6سال به خواستگارم که همه جوره منو میخواس ولی هم کفو نبودیم (اون بی سواد بود من تحصیلکرده . کار درس وحسابی نداش سطح فکری پایینی داش.دوسش نداشتم............عشقش یه طرفه بود)بهش جواب رددادم الانم فک کنم آه اونه که دامنمو گرفته وازدواجم جورنمیشه این فکر داره داغونم میکنه

الانم فک کنم آه اونه که دامنمو گرفته وازدواجم جورنمیشه"

با کمال احترام باید بگم این حرف از احمقانه ترین حرفایکه ماها همیشه میخوایم باهاش خودمونو آروم کنیم ...

نه جانم هیچ آهی نیست ....
    خداوند انسان رو آزاد و با اختیار آفرید که بتونه هرجور که میخواد زندگیشو بسازه .... (بر اساس عقل و منطق)

ما باید قبول کنیم که یه واقعیت هایی وجود داره که از دست من و شما خارجه .... و باید اینو بپذیریم ...

پس خواهشا" برای خودمون با این حرفای مسموم ، دردسر درست نکنیم ....

والا اینقدر که واسه فکرای منفی فسفرمغزمونو سوزوندیم ، واسه فکرای مثبت سوزونده بودیم الان وضع بهتری داشتیم ...

پس خواهشا" از این فکر بیخود بیرون بیا و با آرامش به آینده ات فکر کن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

39. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5749
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم اگه از من میشنوی تمومش کن و بگو بیا خواستگاری
    واقعا درسته که اگه پسری دختری رو بخواد حتما هرچه زودتر میره خواستگاریش
    ضمنا اگه مشکلش فقط مالیه و تو هم توقعت بالا نیست بهش بگو بیاد و نگران مسائل مالی نباشه
    ولی خودتو درگیر کسی نکن که تکلیفش معلوم نیست

40. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    تشکر شده 193 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام یاس بانو...
    بنظر من همین که شما اومدی و اینجا پست گذاشتی درمورد این آقا به نظر من نشون میده که ایشون برات مهم هستن و همین که نگران افسردگی ایشون هستی پس برات مهمه و یکجورایی وابسته شدی اگر جواب سوال تو منفی باشه نمیدونم تا چه حد باب میلت خواهد بود...
    اما از نظر من شما روی دو برگه اول خصویات خوب این آقا رو وبعد روی برگه دیگه خصویات بد ومنفیشو بنویس ببینید کدام برگه سنگین تر مثبت یا منفی؟؟؟ اگر مثبت برای اخرین بار از جانب اون اقا مطمعا شید که فقط میخواهد با شما ازدواج کند اینطور نباشد که یک قول الکی داده باشد شما هم قول دهید که فقط با ایشون ازدواج میکنید میتونید برای اطمینان بیشتر دونفر دیگر هم در جریان بگذارید با این قوت قلب از افسردگی ایشون کم میکنی به هر حال تصمیم نهایی با خودته موفق باشی عزیرم...

آرامش هدیه خداوندی است...

41. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه قصدت فقط ازدواجه باید بدونی ک اگه ی پسر دختریو واسه ازدواج بخاد هیچوقت نمیگه اگ خاستگار بهتر برات پیداشد ازدواج کن همین بهونه اوردن نشون میده ک تورو واسه ازدواج نمیخاد نباید وقتتو هدر بدی ...فقط منتظره بهش وابسته شی و نقشه های پلیدشو! اجرا کنه ..فقط پسرا میتونن پسرارو بشناسن همینجوری ک کاربرمحمود68 هم بهت گفت پس تموم کن

42. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

من دختری 26 ساله و دانشجوی ترم آخر ارشدم مدت 3 ماهه که با یه پسر 31 ساله آشنا شدم اول به قصد ازدواج جلو اومد وگف که با هم آشناشیم اگه به هم اومدیم .... ازدواج می کنیم منم گفتم من تاحالاباهیچ پسری دوس نبودم وازدوستی هم خوشم نمیاد ....پسره خوبیه منطقیه ومیگه ازعشق وعاشقی چیزی سردرنمیاره لیسانسه وکاریه تواین مدت همه چی رومراعات کرده که بگم میخوادسوء استفاده کنه. ولی تازگیا میگه وضع مالیم خوب نیس نمی تونم به این زودی ازدواج کنم میگه رابطه سالممون رو ادامه بدیم تاوضعم خوب شه تواین مدت هم اگه خواستگار بهترازمن داشتی بهش بله بگو موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟تمومش کنم یا ادامه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    عزیز برای من جای تاسف داره که چرا تحصیل کرده های ما راجب روابط انسانی و علوم اجتمایی اینقدر کم میدانند!!!! لطفا خودتان با دقت بیشتری مطلبی را که نوشته اید بخوانید (البته از دیدگاه شخص سوم) بعد بگویید که این آقا آیا عاشق این خانم هستن یا خیر!!؟؟؟
    لطفا در مورد انسان بیشتر بخوانید و بدانید. موفق باشید گلم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)