صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 78 از 78

موضوع: سلام خدا....

26221
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : سلام خدا....

سلام خدا

عاشقتم

همیشه همینجوری هوامو داشته باش

اگه به حال خودم بذاری جز تباهی به راهی نمیرم

خدا جونم مواظبم باش...دوستت دارم

2. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خداجون...بازم مدیونتم طبق معمول...

4. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17016
    تشکـر
    11
    تشکر شده 17 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدا....
    من نمک ب حروم نیستم....
    تازه فهمیدم معنی توکل چیه تازه فهمیدم چجوری حضرت مریم بهت توکل کرد و حضرت عیسی به دنیا اومد من تازه 11تیر ماه فهمیدم که توکل کردن یعنی چی...سر هرنماز سجده میکنم و هزاران بار میگم خدایا شکر...شکر....منو از مخمصه نجات دادی اما خب یه 10روزی نشد نمازم رو بخونم ببخش منو الان خیلی عذاب وجدان دارم....من نمک ب حروم نیستم....
    خدایا شکرت....شکر....

6. کاربران زیر از gognussss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدا
    منو ببخش...

8. 2 کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

خاص فقط خداست.
    بحثش از بقیه جداست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خدایا درسته. که خیلی گناه دارم
    ولی خب گناه دارم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خدایا تا پاکم نکردی خاکم نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19091
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خدایا من در کلبه فقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی ات نداری . من چون تویی دارم وتو چون خود نداری.

14. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    خدا سلام
    می دونی خدا خسته شدم
    از خودم از دنیات،از زندگیت ، از همه چی از همه چی خسته شدم خدا قربونت برم آدمها مثل تو نیستن که تو بزرگی تو عزیزی تو رفیعی تو یکی تو خیلی عظیمی ولی آدمها کوچیکن خوارن ضعیفن خدا منم یه آدممخدا توی این دنیا به این بزرگی کسی نیست جز من که بخوایی امتحانش کنی خدا تو که میدونی من صبرم زیاده ولی دیگه صبرم تموم شده باور کن من که حضرت ایوب نیستم خدا چرا هر چی بلاست واسه منه ؟چرا هر چی بدبختی واسه منه ؟چرا همه زشتی های زندگی واسه منه ؟من که تا جایی که توسنتم خطا نکردم همین تو توانم بود من که معصوم نیستم من فرشته نیستم که منم آدمم بخدا مثل همه چرا خدا ؟ بابام میگه خدا هر کی رو بیشتر دوستداشته باشه بیشتر امتحانش میکنه ولی یه حدی داره یعنی این همه بدبختی و بد شانسی و بیچارگی امتحانه خدا ؟خدا من بنده تم دلم میخواد جای منو با یکی دیگه عوض کنی دلم میخواد ببینم اگه یه بنده ی دیگه ات بودش اندازه ی من دووم میاورد خدا تو میدونی من هیچ وقت کفر نمی گم هیچ وقت ولی طاقتم تموم شده دیگه نایی ندارم جلو همه بدبختی ها وایسم پشتم داره میشکنه مرگ یه بار شیونم یه بار اگرم این کار رو نمی کنی بیا و کاری کن خدا جون تو که نخواسته منو اوردی به دنیات حالا هم دیگه خسته شدم دلم پره نمی خوام نفس بکشم پس امشب که خوابیدم فردا بیدارم نکن خسته ام دلم میخواد بخوابم تو که خودت شاهدی دو شبه پلک روی پلک نذاشتم خودت میدونی چند بار خواستم خودمو بکشم و این کارو نکردم چون آدم ضعیفیم ولی خدا شاید همین روزا این کار رو بکنم دیگه حوصله ی جنگیدن رو ندارم من هر جور با تو دنیات تا کردم بازم تا شدم خشته ام به خودت قسم خسته ام خدا

بی گمان پروردگار تو براى هر كه بخواهد روزى را گشاده يا تنگ می گرداند در حقيقت او به [حال] بندگانش آگاه بيناست(۳۰)

پروردگار شما به [حال] شما داناتر است اگر بخواهد بر شما رحمت می ‏آورد يا اگر بخواهد شما را عذاب می ‏كند (۵۴)

و چون به انسان نعمت ارزانى داريم روى می‏گرداند و پهلو تهى می‏كند و چون آسيبى به وى رسد نوميد می‏گردد(۸۳)سوره اسرا

اگر واقعا دچار چنین شرایط و تزلزلی شده اید ؛ از فرصت استفاده کنید چون خداوند آغوشش را باز کرده تا شمارا مورد لطف بیکران قرار دهد و این فرصت نصیب هرکسی نمیشود

اکنون وقت آن است که با تمام وجود خود را به او بسپارید و صبوری پیشه کنید ؛ چون پایان شب سیه حتما" سپید است .

و در شرایطی که بسر میبرید ؛ مرا عینا" هم ره بدانید ؛ و شرط پیمودن این راه فقط و فقط تسلیم بودن است نه آرزوی مرگ و هر روز که بیشتر تسلیم باشید ؛ زودتر از این وضع خارج خواهید شد

و صدقه به نیازمند واقعی هم بشدت افاقه میکند .

بزودی ؛ اگر تسلیم اراده حق بودید ؛ شیرینی آخرت و وجود بسیار نزدیک خداوند را در کنار خود حس خواهید کرد و ادراک و باورهایتان بطور غریبی تغییر خواهد کرد (( انشاالله ))

15. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20548
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درود به افریدگار هستی...کسی که همه چی را هدفمند افرید
    ازت یه خواسته دارم
    چه پسرا چه دخترا رو به راه سعادت بفرس راهی که تهش نزدیک شدن به توست جایی که با بودن در کنارت تنهایی طعمی دیگر دارد.......
    امضای ایشان
    I feel that......Its here...my love is come back....its not human....its angle

angle of love

17. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خدایا.میخواستم بگم عاشقتم.
    واسم از همه مهم تری.
    هوامونو داشته باش.
    امضای ایشان
    ...!

18. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

خدا سلام
    می دونی خدا خسته شدم
    از خودم از دنیات،از زندگیت ، از همه چی از همه چی خسته شدم خدا قربونت برم آدمها مثل تو نیستن که تو بزرگی تو عزیزی تو رفیعی تو یکی تو خیلی عظیمی ولی آدمها کوچیکن خوارن ضعیفن خدا منم یه آدممخدا توی این دنیا به این بزرگی کسی نیست جز من که بخوایی امتحانش کنی خدا تو که میدونی من صبرم زیاده ولی دیگه صبرم تموم شده باور کن من که حضرت ایوب نیستم خدا چرا هر چی بلاست واسه منه ؟چرا هر چی بدبختی واسه منه ؟چرا همه زشتی های زندگی واسه منه ؟من که تا جایی که توسنتم خطا نکردم همین تو توانم بود من که معصوم نیستم من فرشته نیستم که منم آدمم بخدا مثل همه چرا خدا ؟ بابام میگه خدا هر کی رو بیشتر دوستداشته باشه بیشتر امتحانش میکنه ولی یه حدی داره یعنی این همه بدبختی و بد شانسی و بیچارگی امتحانه خدا ؟خدا من بنده تم دلم میخواد جای منو با یکی دیگه عوض کنی دلم میخواد ببینم اگه یه بنده ی دیگه ات بودش اندازه ی من دووم میاورد خدا تو میدونی من هیچ وقت کفر نمی گم هیچ وقت ولی طاقتم تموم شده دیگه نایی ندارم جلو همه بدبختی ها وایسم پشتم داره میشکنه مرگ یه بار شیونم یه بار اگرم این کار رو نمی کنی بیا و کاری کن خدا جون تو که نخواسته منو اوردی به دنیات حالا هم دیگه خسته شدم دلم پره نمی خوام نفس بکشم پس امشب که خوابیدم فردا بیدارم نکن خسته ام دلم میخواد بخوابم تو که خودت شاهدی دو شبه پلک روی پلک نذاشتم خودت میدونی چند بار خواستم خودمو بکشم و این کارو نکردم چون آدم ضعیفیم ولی خدا شاید همین روزا این کار رو بکنم دیگه حوصله ی جنگیدن رو ندارم من هر جور با تو دنیات تا کردم بازم تا شدم خشته ام به خودت قسم خسته ام خدا
    سلام.

نمیدونم مشکلتون چیه.اما امید وارم که هر چه زود تر حل بشه.

ولی می خواستم بگم که نعمت ها اغلب در دل همین سختی ها و مرارت هایی قرار دارن که در زندگی با اونا مواجه هستیم.مثل مرواریدی گرانبها که درون پوسته ای سخت

پنهان شده.به شرط اینکه در هنگام بلا ،به خدا روی بیاریم و از خودش مدد بگیریم ، صبر و بردباری پیشه کنیم و

زبان به شکوه باز نکنیم ، نق نزنیم ، نا سپاسی نکنیم .

دل با خدا داشته باشیم و تا زمانی که گشایش امرمان مقدر نشده به تقدیر الهی راضی و خوشنود باشیم که

ساقی هر ریزد لطف اوست

وقتی به زندگی هامون نگاه میکنیم میبینیم توو همین سختی های عجیب و غریب بوده بیشتر دل مون با خدا بوده و بشتر سمتش بودیم.

توو همین سختی ها بوده دل از غیر خدا بریدیم و به عنایت خودش دل بستیم.

توو همین سختی ها بوده که غبار از دلمون زدوده شده و رقت عارفانه ای مارو در بر گرفته.

تنها کاری که از دست منو همه دوستان بر میاد دعا کردن برای حل مشکلتون هست.

19. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    20501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من برای راهنمائی بیشتر این کتاب رو معرفی میکنم که یه چیزه تک هست توصیه میکنم حتماً بخونی چون دید رو به طور کلی تغییر میده من قسمت هایه که برای آشنائی اینجا میزارم اگه دوست داشتی برو از لینک تهیه اش کن

عشق و شهوت
    فصل اول
    رابطه جنسي در مغز :
    تفاوت زن و مرد در چيست؟...
    يك زن، تنها يك مرد مي‌خواهد كه تمام نيازهاي او را برآورده كند.
    يك مرد، تمام زن‌ها را مي‌خواهد كه تنها يك نياز او را برآورده كند.

فصل دوم
    حرف‌های صادقانه و بدون رودربایستی درباره سكس و عشق:
    رابطه جنسي مي‌تواند بسيار لذت‌بخش و جالب باشد اما در عين حال ملال‌‌آور و وقت‌گير است. دست آخر باعث بوجود آمدن گونه‌هايي قوي‌تر و انعطاف‌پذيرتر مي‌شود و اصلي‌ترين فلسفه وجودي آن نيز همين است.
    چرا زن‌هاي متاهل معمولاً از زن‌هاي مجرد چاق‌ترند؟ زيرا زن مجرد وقتي به خانه مي‌رسد اول سراغ يخچال مي‌رود و بعد سراغ تخت ولي زن متاهل وقتي به خانه مي‌رسد اول سراغ تخت و بعد سراغ يخچال مي‌رود.

فصل سوم
    زن‌ها واقعاً چه مي‌خواهند:
    مردهای پولدار زن‌ها را به لذت جنسي بالاتري مي‌رسانند
    در سال 2008 دكتر توماس پولت از دانشگاه نيوكسل به كمك پروفسور محقق، دانيال نت در پژوهشي نشان داد، لذت زن‌ها از رابطه جنسي با ميزان حساب بانكي مرد و دسترسي او به منابع، ارتباط مستقيم دارد. آن‌ها دريافتند هرچه مرد متمكن‌تر باشد به همان ميزان طرف مقابلش بيشتر به ارگاسم مي‌رسد. پالت و نتل 1534 زن چيني را مورد بررسي قرار دادند و درباره زندگي خصوصي آن‌ها از جمله سكس، درآمد و مسايل ديگر تحقيق كردند.

هفت نكته ظريف كه زن‌ها در مردها جذاب مي‌دانند
    هفت نكته‌اي كه در زير آورده‌ايم نيز ليست معيارهاي زن براي سنجش جذابيت مرد است و سرنخ‌هايي هستند كه توانايي مرد را براي جمع‌آوري منابع نشان مي‌دهند. البته ترتيب اين‌ها مهم نيست اما يك نكته انكارناپذير است. زن‌ها جذب مرداني مي‌شوند كه بتوانند و بخواهند اين كارها را انجام دهند.

فصل چهارم
    مردها واقعاً چه مي‌خواهند:

از نظر بيشتر مردها، ارتباط الزاماً نبايد دائمي و هميشگي باشد و ابتداعاً براساس خدماتي است كه زن ارائه مي‌دهد. زن خواستار منابع و مرد خواستار خدمات است، بنابراين پايه و اساس ارتباط مقدمتاً برمبناي تبادل منابع و ارائه خدمات بوده است. وقتي از مردي خواسته مي‌شود زن زندگيش را توصيف كند، عموماً از خدماتي كه زن ارائه مي‌دهد حرف مي‌زند، مثلاً مي‌گويد دست‌پخت خوبي دارد، خانه را تميز و مرتب نگه مي‌دارد، با بچه‌ها خوب است، ميزبان قابلی است و شریک خوب و ایده‌آل در رابطه جنسی به حساب می‌آید و... به عبارت ديگر، او مي‌تواند بهاي خدمات بدون مرز را در مدت زمان كمي پرداخت كند. و وقتي از زني خواسته مي‌شود مرد زندگيش را توصيف كند، مي‌گويد تامين‌كننده خوبي است، باهوش و بااستعداد بوده، شوخ‌طبع و بزله‌گوست، شغل خوبي دارد، خانه دارد و...

نياز مردها فقط دو چيز است گرسنگي و شهوت
    اگر ديديد شهوتي نمي‌شود يك ساندويچ به او بدهيد.

اولویت‌های یک مرد برای انتخاب شریک کوتاه‌مدت:
    آن‌چه مردها در روابط كوتاه‌مدت خود به دنبال آن هستند
    1. جذابيت
    2. خوش‌اندامي
    3. سينه‌هاي خوش‌فرم
    4. باسن‌هاي بزرگ و خوش‌فرم
    5. اخلاق در خصوصيات

خانمي برهنه و عريان روبروي آينه ايستاده بود و از آن‌چه در آينه مي‌ديد راضي و خوشحال به نظر نمي‌رسید، به همسرش رو كرد و گفت: احساس بدي دارم. من چاق و پير و زشت به نظر مي‌رسم. واقعاً كه مستحق اعتراض و شكايت تو هستم. شوهرش در پاسخ گفت: عزيزم قوه بينايي تو هميشه عالي و بي‌نظير بوده و جنگ و دعوا از همان‌جا شروع شد...

جذابيت به چه معناست
    جذابيت به اين معناست كه خانمي برای خود وقت بگذارد و نکات مثبت خود را به خوبی ارائه دهد. نقاط ضعفش را كمرنگ كرده يا روي آن‌ها درپوش بگذارد.

جو آناي 45 ساله پس از بازگشت از معاينه ماهيانه خود، رو به شوهرش كرد و گفت: دكترم مي‌گويد سينه‌هاي من مثل سينه‌هاي يك دختر بيست ساله است.
    شوهرش در پاسخ گفت: در مورد باسن چروكيده 45 ساله‌ات حرفي نزد؟
    و او گفت: "نه حرفي از تو به ميون نيومد.

بسياري از مردها فكر مي‌كنند هرچه سینه‌های زني بزرگ‌تر باشد، هوش كم‌تري دارد. اما واقعيت اين است كه هرچه سینه‌های زن بزرگ‌تر باشد، اين مرد است كه هوشش كم‌تر است.

زن‌ها واقعاً چه مي‌خواهند:
    كسي عاشق آن‌ها شود، پرستش شوند، مورد احترام و اعتماد و تعريف و تمجيد و حمايت قرار بگيرند ديگران به آن‌ها نياز داشته باشند، نازپرورده باشند. در آغوش گرفته شوند، تسلي داده شوند، و دلربائی کنند.
    مردها واقعاً چه مي‌خواهند
    پیدا کردن راهی برای ************

فصل پنجم
    خواسته: رابطه معنادار يك‌شبِ ـ روابط موقت

· تعريف مردها: هر نوع فعاليت جنسي شامل سكس دهاني و سكس كامل.
    · تعريف زن‌ها: هر نوع فعاليت سكسي، جنسي يا احساس با شخصي كه با او ارتباط داري.

چرا به روابط موقت تن مي‌دهيم
    ضرري كه از روابط موقت متوجه مردها مي‌شود، واضح و مبرهن است. مثل اين‌كه برچسب "خانم باز" به آن‌ها مي‌خورد، در معرض ابتلا به بيماري‌هاي خطرناك قرار مي‌گيرند، با شوهر غيرتي زن طرف شوند، ممكن است مخارج پرهزينه طلاق يا نگهداري از بچه‌هايي كه مال خودشان نيست بر آن‌ها تحميل شود.

با چند نفر مي‌خواهيد رابطه داشته باشيد؟
    تعداد افرادي كه شخص با آن‌ها ارتباط دارد به احتمال بسيار زياد تحت كنترل محيطي است كه در آن زندگي مي‌كند يا محدوديت‌هايي است كه بر او تحميل مي‌شود. در برخي جوامع پيشنهاد سكس و رابطه موقت وسيله‌اي....

زن‌ها در جستجوي پزشك‌ها هستند همان‌طور كه مردها در جستجوي مدل‌ها هستند. زن‌ها فردي مي‌خواهند كه درباره بدن انسان اطلاعات كافي داشته باشد ولي مردها خود بدن را مي‌خواهند.
    سي‌اينفلد

نگاه مردها و زن‌هاي همجنس‌باز چگونه است ?
    دونالد سيمونز (Donad symons) تحقيقي بر روي مردها و زن‌هاي همجنس‌باز ترتيب داد و ابعاد جالبي از اولويت‌هاي همجنس‌بازان را آشكار كرد. او دريافت ارتباط جنسي مرد همجنس‌باز، محدوديت‌هاي تحميل شده در رابطه جنسي با جنس مخالف، از جمله تعهد، مسئوليت و عشق را با خود به همراه ندارد. به عبارت ديگر، از آن‌‌جايي كه مرد همجنس‌باز هيچ چهاروبي ندارد، مي‌تواند با افراد مختلف و به هر بار كه مي‌خواهد رابطه جنسي برقرار كند.

فصل ششم
    يا جاي تو است يا جاي من؟

خيانت و روابط نامشروع

رابطه نامشروع چيست؟
    در اين فصل ما از كلمه "ازدواج" براي توصيف هر رابطه‌اي كه در آن دو نفر تعهد مي‌كنند به هم وفادار باشند استفاده مي‌كنيم. اگر بخواهيم علمي صحبت كنيم بايد بگوييم مسير حركت از شهوت شروع شده به سمت عشق رمانتيكي پيش مي‌رود و سپس به مرحله پيوند و رابطه طولاني‌مدت مي‌رسد، يعني زماني كه فعل و انفعالات شيميايي مغز تغيير پيدا مي‌كند.

خيلي ناراحتم حالا که پیر شدم هر كاري كردم دكتر برام داروی تقویت نیروی جنسی بنویسه، نشد، گفت مثل اين مي‌مونه كه روي يه ساختمان مخروبه بخوای پرچم بزني.
    جرج بزنر

چرا رابطه نامشروع شروع مي‌شود.
    يك نظرسنجي از وكلاي طلاق در انگلستان در سال 2008، عمده‌ترين دلايل تمايل مردها براي داشتن روابط نامشروع را ده عامل زير مي‌داند:
    1. شهوت
    2. کاهش جذابیتشان در برابر همسر خود
    3. مشكلات جنسي ـ سكس بيشتري مي‌خواهند يا در آن به دنبال تنوع هستند يا معتاد سكس هستند.
    4. همسران‌شان درگير زندگي خانوادگي مي‌شوند و و سرشان گرم بچه‌ها می‌شود.
    5. توسط زنان ديگر فريفته مي‌شوند
    6. همسر يا شريك زندگي‌شان فريبندگي ندارد.
    7. هيجان ناشي از بدست آوردن چيزي
    8. سرزنش شدن از سوي همسر
    9. نمي‌توانند درخصوص مشكلات‌شان با همسر يا شريك زندگي‌شان صحبت کنند.
    10 تصور مردها از خودشان ـ نیاز به سكس، پابه سن گذاشتن همسر.

[replacer_a] خانواده‌اي، زوج مشكل داري را به انتهاي باغ در نزديكي چاهي كه چاه آرزو‌ها نام داشت فرستاد تا رفتار آن‌ها را زير نظر بگيرد و ببيند آموزه‌هايش چه تاثيري داشته است، زن براساس آن‌چه آموخته بود آرزويي كرد و سكه‌اي در چاه انداخت.
    مرد نيز تصميم گرفت آرزويي بكند، اما او بيش از حد آموخته بود، در نتيجه خودش را در چاه انداخت و غرق شد.
    زن چند دقيقه‌اي گيچ و مبهوت ماند ولي بعد خنديد و به خودش گفت، واقعاً كه مفيد بود!

برخي از افراد فكر مي‌كنند هميشه چمن آن‌طرف نرده‌ها سبزتر است، بله درست است زيرا لوله‌هاي فاضلاب از آن‌جا رد مي‌شود.

شما در زندگي دو راه بيشتر نداريد: يا مجرد بمانيد و سياه‌بخت شويد يا ازدواج كنيد و آرزوي مرگ داشته باشيد.
    باب هاپ

راهكارهايي براي ترميم رابطه پس از خيانت
    برقراري ارتباط: اولين گام درخصوص ترميم رابطه صحبت كردن درخصوص چرايي و چگونگي مسايل بوجود آمده است. صادق باشيد و از سوال پرسيدن نهراسيد ...

فصل هفتم
    چطور شريك زندگي مناسب خودمان را پيدا كنيم.:

تصميم گرفتم با او ازدواج كنم به نظر من اظهار عشق نوعي تشريفات محض بود. نمي‌دونستم چطور بايد شروع كنم؟ پيش خودم گفتم: چطوره يه آدامس تعارف كنم"؟! نه، نه، اين خيلي بي‌كلاس بازي بود؛ يا با "هي عزيزم" شروع مي‌كردم؟ نه اين لفظ براي آغاز مكالمه با فردي كه مي‌خواست عروس آيندم بشه خيلي مبتذل بود؛ "دوست دارم، عاشقتم" چطور؟ فكر كردم، نه نه واسه اين حرفا هم هنوز خيلي زوده؛ شايد هم بهتر بود بگم: "مادر بچه‌هام مي‌شي؟" نه به هيچ‌وجه جاي گفتن اين حرف نبود، پس بي‌خيال شدم. هيچي نگفتم. درسته. هيچ‌ چي، گرفتم نشستم اونجا و هيچ كاري انجام ندادم، چند ايستگاه بعد، اتوبوس به مقصد اون رسيد و او پياده شد و من ديگر هيچ وقت نديدمش. ...

زن‌ها با پيشنهاد سكس مردها را تور مي‌زنند و مردها با پيشنهاد تامين منابع اين كار را انجام مي‌دهند.

تست رتبة همسريابي چطور موقعيت خود را در بازار تعيين مي‌كنيد؟
    اين تست به منظور ارزيابي رتبة همسريابي شما طراحي شده است بدين معنا كه جنس مخالف‌تان (با ساختار ذهني متفاوت) شما را در ترازوي مطلوبيت خود چطور ارزيابي مي‌كند. اين تست براي هر كسي كه مي‌خواهد رتبه خود را ارتقاع دهد و به مرحله بعد پرش كند مفيد است. اين تست به شما كمك خواهد كرد نقاط ضعف خود شناسايي كرده و بخش‌هايي را كه لازم است روي آن‌ها كار كنيد با دقت و ظرافت هرچه تمام‌تر شناسايي كنيد. اگر از رتبه‌اي كه در آن هستيد راضي و خشنود هستيد، مهم نيست در كدام رتبه قرار مي‌گيريد، گرچه اگر از رتبه‌تان راضي نيستيد در اين تست راهنمايي‌هايي براي بهبود بخش‌هاي مورد نياز شما ارائه شده است. ما به تجربه دريافته‌ايم افراد در مورد خودشان انعطاف‌پذير نيستند بنابراين به شما پيشنهاد مي‌كنيم تا از فردي كه شما را خوب مي‌شناسد بخواهيد تست را با شما انجام دهد و شما را در جهت آ‌ن‌چه فكر مي‌كند صحيح‌ترين پاسخ براي شماست راهنمايي كند. با استفاده از اين روش، نه تنها به ديد خودتان نسبت به خودتان پي‌ مي‌بريد، بلكه نظر ديگران را نيز در مورد خودتان مي‌فهميد. بسياري از افراد با مقايسه نظر خود و نظر ديگران در مورد خودشان متعجب مي‌شوند.
    پيش از اين‌كه به پاسخ تست‌ها .....

به ندرت مي‌توانيد با آقا يا خانم شايسته در ميخانه‌ها و كلوپ‌هاي شبانه آشنا شويد. زيرا اين مكان‌ها جاي يافتن جفت‌هاي موقتي است، نه يافتن فردي براي روابطه طولاني‌مدت.
    مادرم مي‌گفت: نگه داشتن مرد ساده است... ولي زن بايد در اتاق نشيمن مانند دوشيزه‌ها باشد، در آشپزخانه آشپز باشد و در رختخواب شهواني و حريص باشد.

جري هال

فصل هشتم
    15 راز مردها كه زن‌ها درك نمي‌كنند:

1. چرا مردها صبح، هنگام بيدار شدن از خواب نعوذ دارند:
    تمام زن‌هاي متاهل يا كساني كه با مردها ارتباط دارند مي‌دانند كه براي بيدار شدن از خواب در صبح به ساعت زنگدار نياز ندارند. زيرا هنگام طلوع خورشيد، آلت‌تناسلي مرد نيز بلند مي‌شود و زن‌ها احساس مي‌كنند چيزي در آن‌ها فرو مي‌رود و بيدار مي‌شوند. اين امر به دو دليل اتفاق مي‌افتد: اول اين‌كه سطح تستسترون مرد در هنگام طلوع خورشيد به بالاترين حد خود مي‌رسد يعني درست قبل از آن‌كه براي آغاز روز و شكار رختخواب را ترك مي‌كند و در غروب آفتاب ميزان آن به كم‌ترين حد خود مي‌رسد. طبيعت اين تدبير را براي او اين‌طور انديشيده است كه در صورت عدم بازگشت او از شكار، بتواند ژن‌هاي خود را آخرين لحظات ممكن انتقال دهد. از طرف ديگر رگ‌هاي عصبيئي كه باعث نعوذ مي‌شوند از دور غدة پروستات كه دقيقاً زير مثانه قرار دارد، رد مي‌شوند. در نتيجه مثانه پُر به رگ‌هاي عصبي فشار مي‌آورد و باعث نعوذ آلت‌تناسلي مرد مي‌شود. از آن‌جايي كه انتظار زن از مرد، شكار اول وقت و دسترسي به منابع بيشتر است و مرد نيز از نظر روانشناختي يا بصري نمي‌تواند در زمان طلوع خورشيد از خواب بيدار شود مادر طبيعت وارد عمل مي‌شود تا وظيفه‌اش را تمام و كمال به اتمام برساند.

مرد بودن خيلي عالي است زيرا مانع از آن نمي‌شود كه از يك سكس عالي با زني كه دوستش نداري بگذاري.

مردها نمي‌توانند در حين سكس و به‌طور همزمان به سوالات شما نيز پاسخ دهند. پس خانم‌ها لطفاً ساكت

اگر زني مردش را طوري بار مي‌آورد كه درباره چيزهاي كوچك به او دروغ بگويد، خيلي زود او جرات گفتن دروغ‌هاي بزرگ‌تر را هم پيدا مي‌كند. وقتي مردها درباره سكس و رابطه جنسي به زن‌ها دروغ مي‌گويند،
    ده دروغ شاخدار مردها به زن‌ها درباره سكس و عشق
    1. هرگز به تو خيانت نكرده و نمی‌کنم". اگر خانم بيونسه خودش را جلوي او لخت كند قطعاً نمي‌تواند به سادگي از اين موقعيت بگذرد و آن را سبك و سنگين مي‌كند.

....
    مرد مثل يك شراب خوب است. از دانه‌هاي سبز انگور پا مي‌گيرد و اين كار زن است كه آن را آن‌قدر خوب بچلاند و لگد كند و در تاريكي نگهش دارد تا كاملاً برسد و به شراب دلچسبي كه دوست دارد همراه شامش ميل كند تبديل شود.

وقتي زني ازدواج مي‌كند، سه توقع در او بوجود مي‌آيد: حساسيت، صميميت و سهيم شدن در اموال مرد. اما چه چیزی نصیبش می‌شود: آروغ‌های مرد، بوی عرق بدنش و بوی بد دهان!

فصل نهم
    12 نکته درباره زن‌ها که بیشتر مردها آن‌ها را نمی‌دانند
    امروزه، مباحثي كه درباره سكس مطرح مي‌شود، بسيار جامع‌تر از نسل‌هاي گذشته است. مردها دليلي براي كناره‌گيري خانم‌ها از سكس نمي‌بينند؟ اگر آن‌ها براي پيشگيري از بارداري از قرص يا روش‌هاي ديگر استفاده مي‌كنند، چرا خواستار رابطه جنسي بيشتر نيستند؟ پس از اين‌كه زن‌ها در جوامع آزادي‌هاي بيشتري پيدا كردند، مردها احساس كردند آن‌ها بيشتر از قبل براي سكس پاپيش مي‌گذارند. زن‌ها در جوامع امروزي، خود اعتراف كرده‌اند دوست دارند سنت‌هاي قديمي درخصوص اجتناب و خودداري زن‌ها از سكس را كنار بگذارند و مردها باخوشحالي بر اين باورند زن‌هاي اين دوره و زمانه مرتباً خواستار رابطه جنسي هستند و ديگر از درخواست مردها خجالت نمي‌كشند.

از آرزوهاي مرد هم‌بستر شدن با دو زن در يك رختخواب است. زن‌ها هم همين را مي‌خواند ولي براي اين‌كه وقتي يكي از آن‌ها خوابيد با ديگري حرف بزنند.

چهار مرد به ماهيگري رفتند. پس از يك ساعت نشستن در رودخانه، يكي از آن‌ها گفت: "باورتون نمي‌شه چطور تونستم اجازه ماهيگيري اين هفته رو از همسرم بگيرم. مجبور شدم قول بدم هفته بعد دكوراسيون همه اتاق‌ها رو عوض كنم!
    دومي گفت: "اين‌كه چيزي نيست! من مجبور شدم و قول بدم كل باغچة حياط پشتي رو هفته بعد بيل بزنم و براي بچه‌ها تاب و سرسره درست كنم!"
    مرد شماره سه خنديد و گفت: "خبر نداريد كه چقدر خوشبختيد!" من مجبور شدم قول بدم كل آشپزخونه رو بازسازي كنم و براش يه آلاچيق تو حياط بسازم."
    در سكوت به ماهي‌گيري‌شان پرداختند، كه ناگهان متوجه شدند مرد چهارم حرف نزده.
    مرد اول رو به او كرد و گفت: "هي جري تو واسه اين‌كه بتوني بياي چه قولي مجبور شدي بدي؟" جري شانه‌هايش را بالا انداخت و گفت: "فقط ساعتم را براي ساعت 5:30 كوك كردم و بالاي سرم گذاشتم. وقتي صداي زنگ درآمد، سريع صدايش را قطع كردم. همسرم را بغل كردم و گفتم "ماهيگيري يا سكس؟" او هم پشتش را به من كرد و گفت: "عزيزم ژاكت يادت نره".

فصل دهم
    13 تاكتيك براي اين‌كه بتوانيد رتبة زوج‌يابي‌تان را بالا ببريد:

همسرم جلوي آشپزخانه ايستاده بود، و تخم‌مرغ آپز و نان تست هميشگي را براي صبحانه آماده مي‌كرد و همان تي‌شرتي كه شبها با آن مي‌خوابد به تن داشت. تا وارد آشپزخانه شدم، به طرفم برگشت و آرام گفت، "همين حالا بايد با هم سكس كنيم."
    چشمانم روشن شد، با خودم فكر كردم يا هنوز خوابم يا اين‌كه امروز روز شانس منه! فرصت رو غنيمت شمردم، بغلش كردم و همون جا روي ميز آشپزخانه دست به كار شدم.
    پس از آن همسرم در حالي كه به طرف اجاق گاز برمي‌گشت و هنوز تي‌شرتش دور گردنش آويزان بود نفسي كشيد و گفت: "ممنونم" من كه هم خوشحال بودم و هم كمي‌ گيج شده بودم پرسيدم: "خوب بگو ببينم جريان چي بود؟"
    و او گفت:‌"هيچي، تايمر تخم‌مرغ خرابه"

زن: اين لباس باسن منو بزرگ نشون مي‌ده؟
    مرد: نه باسن تو لباس و گنده نشون مي‌ده.

اگر مي‌خواهيد با مردي زندگي شاد و خوبي داشته باشيد بايد او را بسيار درك كنيد و فقط كمي دوستش داشته باشيد.
    اگر مي‌خواهيد با زني زندگي شاد و خوبي داشته باشيد بايد او را بسيار دوست داشته باشيد و سعي نكنيد او را به هيچ‌وجه درك كنيد.

· اين امكان براي شما وجود دارد كه رتبه زوج‌يابي‌تان را با جنس مخالف افزايش دهيد.
    · مردها بايد حامي و پشتيبان زن در زندگي باشند. بروز كمي تعهد و محبت براي زن‌ها از هديه‌اي گران‌قيمت بسيار با ارزش‌تر است.
    · اگر زن‌ها مي‌خواهند رتبه زوج‌يابي‌شان را افزايش دهند، بايد وفاداري خود را ثابت كنند، اندام خود را به معرض نمايش نگذارندو به ظاهرشان برسند.
    زن‌ها و مردها هر دو براي پايين آوردن رتبه زوج‌يابي رقباي خود، مجدانه از آن‌ها ايراد مي‌گيرند. مردها، منابع يا توانايي بدست آوردن منابع رقباي خود را زير سوال مي‌برند، در حالي‌كه زن‌ها به ظاهر زن رقيب پاتك مي‌زنند.

فصل يازدهم
    آينده شادتر در كنار يكديگر:
    هر چند سالمان كه باشد، وقتي عاشق مي‌شويم، همه‌مان نوجوان مي‌شويم. زن جديدي كه وارد زندگي مردي مي‌شود، خواهان هيجان عشق، تمايلات جنسي و ماجراجويي است. او مي‌خواهد آزاد و رها و مستقل باشد. آرزويش یافتن مردي است كه او را دوست داشته باشد و به او اجازه انجام اين كارها را بدهد. مرد جديدي كه وارد زندگي زني مي‌شود، خواهان آن چيزهايي است كه مردها همواره به دنبال آن بوده‌اند ـ مورد تحسين و تمجيد و احترام طرف مقابل واقع شده و همسرشان آن‌ها را درك كند و نسبت به او وفادار باشد. و اگر از نظرمالي در مضيقه نباشند، مرد تمايل ندارد همسرش شاغل باشد.

زنان عرب در مقايسه با ديگر زنان جهان بيشترين لذت را از رابطه جنسي‌شان مي‌برند.

بقیه کتاب رو دیگه باید تهیه کنید خیلی زور زدم کلش رو بزارم ولی متاسفانه مطالب قابل نشر نیست تو محیط عمومی

مشاور

20. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

21. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdianshakib نمایش پست ها
    سلام.

نمیدونم مشکلتون چیه.اما امید وارم که هر چه زود تر حل بشه.

ولی می خواستم بگم که نعمت ها اغلب در دل همین سختی ها و مرارت هایی قرار دارن که در زندگی با اونا مواجه هستیم.مثل مرواریدی گرانبها که درون پوسته ای سخت

پنهان شده.به شرط اینکه در هنگام بلا ،به خدا روی بیاریم و از خودش مدد بگیریم ، صبر و بردباری پیشه کنیم و

زبان به شکوه باز نکنیم ، نق نزنیم ، نا سپاسی نکنیم .

دل با خدا داشته باشیم و تا زمانی که گشایش امرمان مقدر نشده به تقدیر الهی راضی و خوشنود باشیم که

ساقی هر ریزد لطف اوست

وقتی به زندگی هامون نگاه میکنیم میبینیم توو همین سختی های عجیب و غریب بوده بیشتر دل مون با خدا بوده و بشتر سمتش بودیم.

توو همین سختی ها بوده دل از غیر خدا بریدیم و به عنایت خودش دل بستیم.

توو همین سختی ها بوده که غبار از دلمون زدوده شده و رقت عارفانه ای مارو در بر گرفته.

تنها کاری که از دست منو همه دوستان بر میاد دعا کردن برای حل مشکلتون هست.
    با سلام خدمت شما وهمه دوستان
    نهایت تشکر رو دارم بابت پاسخ هایی که دادین ولی باید بگم این موضوع واین دلنوشته مربوطه به یک سال واندی پیش
    بالا آوردنش فقط باعث باز شدنه زخمی عمیق میشه
    ومنو به یاده روزهای نادانیم میندازه
    از همه کاربران خواهش میکنم این پست رو بالا نیارن
    با تشکر از همه راهنمایی های که کردین
    خدانگهدار

22. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما وهمه دوستان
    نهایت تشکر رو دارم بابت پاسخ هایی که دادین ولی باید بگم این موضوع واین دلنوشته مربوطه به یک سال واندی پیش
    بالا آوردنش فقط باعث باز شدنه زخمی عمیق میشه
    ومنو به یاده روزهای نادانیم میندازه
    از همه کاربران خواهش میکنم این پست رو بالا نیارن
    با تشکر از همه راهنمایی های که کردین
    خدانگهدار
    سلام.

ببخشید ولی من بالا نیاوردم.

توو آخرین ها بود فکر کردم برای تازه ست.

معذرت از بابت اینکه به تاریخ دقت نکردم.

23. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

هنوزم به یه معجزه دلخوشم گره های کوره منو باز کن
    منو نه به چشم گناهان من
    به چشم خدایی برنداز کن
    شبیه تو دستی ندیدم هنوز که دلتنگیام ونوازش کنه
    خدا پاک کن اشکم و حالم و
    نزار گریه بیشتر خرابش کنه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

25. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20942
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ای پروردگار من ...مارو در امتحان هایی که میدونی ممکنه توش شکست بخوریم قرار مده
    انسان های حیوون صفت را برای دوستی در سر راهمون قرار نده
    مارو از هر چیز منفی نجات بده و هوامونو داشته باش
    کاری کن که فقط به تو محتاج بشیم نه به بنده هات........
    امضای ایشان
    I am eagle.......in the highest place in the sky....alone....I dont have any friend s and wont....
    just shut your mouth and see my eyes...
    alone ayes

alone for ever

26. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21082
    تشکـر
    44
    تشکر شده 106 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    9

خدایا قلبم نیاز به یک همدم داره........
    کسی که منو بدون هیچ دلیلی دوستم داشته باشه...
    همیشه پشتم باشه.....
    عاشقم باشه....
    مادیات براش مهم نباشه.....
    فکر نکنم کسی مثل این خصوصیات پیدا شه.......

27. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خود را به خدا بسپار، وقتی که دلت تنگ است
    وقتی که صداقتها ، آلوده به صد رنگ است
    خود را به خدا بسپار، چون اوست که بی رنگ است
    چون وادی عشق است او، چون دور ز نیرنگ است

خود را به خدا بسپار ، آن لحظه که تنهایی
    آن لحظه که دل دارد ،از تو طلب یاری
    خود را به خدا بسپار ، همراه سراسر اوست
    دیگر تو چه میخواهی ؟! بهر طلبت از دوست

خود را به خدا بسپار، آن لحظه که گریانی
    آن لحظه که از غمها ، بی تابی و حیرانی
    خود را به خدا بسپار، چون اوست نوازشگر
    چون ناز تو میخواهد ، او را ز درون بنگر
    خود را به خدا بسپار

تنها خدا،آرام بخش دلها

28. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

هرچند گناه کار باشی .....

همین #نزدیکی هاست ....
    من مدام دنبالش میگردم ....
    مدام اعتراض میکنم که تنهایم گذاشتی ...
    حرفم را گوش ندادی .....
    مدام فریاد می زدم به کدامین گناه ؟؟؟؟
    و فراموش کردم ..... گناهان کوچک و بزرگم را ....
    نافرمانی های هر روزه ام را ...
    و تو در #نزدیکی من ...
    خیلی نزدیک ...
    نزدیک تر از #رگ_گردنم ....
    مرا نظاره کردی و فقط #لبخند زدی ...
    و با خود گفتی بنده ی من #صلاح تو رو رقم میزنم برایت ...
    و تو چیزی را میخواهی که گمان میکنی با آن خوشبختی ....
    و من آن را نگه میدارم برای روزهای دیگرت ....
    و اگر روزهای دیگرت هم صلاحت نبود ...
    در #بهشت منتظرش باش که برایت #ذخیره کرده ام !!!
    بنده ی من بدان هیچکس بیش تر از من تو را دوست ندارد ....
    #هرچند_گناه_کار_باشی....

29. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

31. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29761
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    مهم نیست چی بسر ما آدما میاد بعضی وقتا خدا میره یگوشه و فقط نگاه میکنه شایدبرامون لازمه
    منی خونوادماز صد تا غریبه ازمو دورترن وقتی تو دنیا به این بزرگی محکوم مفر باشیم بسازم دم نزنم ،حرف نزنم جیکمم درومد داد میزنن {هیس!!!!! همینه ک هست میخوایی بساز نمیخواییم مجبوری تحمل کنی}
    من چی بگم عزیزم
    منی ک 3 شب درمون 4 یا 5 ساعت اونم حالت بیهوشی خواب دارم چیکار کنم؟
    منی ک....
    بیخیال عزیزم
    فریماه خانوم بستگی داره خدا چی بخواد
    به همین سادگی
    برا منی ک از یه خاندان بزرگ و پر ادعا جز خدام هیچکسو ندارم حتی شده برا دردو دل کردن شاید شرایط خیلی سخت تر باشه
    اما خدا ،خداست دیگ
    قربونش برم بعضی وقتا هوس میکنه صبر بندشو آزمایش کنه

32. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

خدا حواسش بهمونه
    از خودش کمک بخواید
    همه چیز درست میشه
    ان شاالله

33. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21901
    تشکـر
    3
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام ای کاش زودتر این متنو میذاشتی اون موقع که هنوز وبمو حذف نکرده بودم اون موقع حس نمیکردی بدبختی من مشکل بزرگی دارم ولی چن روز پیش نشسته بودم شبکه سه یه روحانی درمورد مشکل یه خانومی میگفت که باصبر ودعا مشکلش حل شده بود روحانی میگفت ماوقتی بیماریم پزشک به مایه شربت تلخ میده ولی میخوریمش چون عافیتمونو دراون میبینیم مشکلات وسختی هاهم همینجورن چه میدونی شاید خدا بااین کارا میخواد یه اتفاق خوب برات رقم بزنه منم خیلی ناراحت میشم هی باخودم میگم خدایاسنم پایین بود چرامن ولی چن وقتیه دیگه نمیگم وتصمیم گرفتم ازش کمک بخوام یه جایی اون روحانی گفت وقتی ایمانت ضعیف باشه مشکلاتو بزرگ میبینی زیاد ناله میکنی الان دارم کتاب خداشناسی وداستان راستان وسخنان اهل بیت رومیخونم وخیلی بهم کمک کرده میدونم که خدا خواسته که من حرفای اون روحانی رو بشنوم وحالم خوب شه وهمینطور اینجا برای تو بگم امیدوارم برای توهم همینطور باشه
    امضای ایشان
    آهای آقاپسری که منتظری بیام دانشگاه بهم بخوری جزوه هام بریزه زمین

متاسفم من کنکوروخراب کردم

منتظرم نباش
    شکست عشقی میخوری

34. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

یادددش بخیر خواهر بزرگم ۱۳ سال ازم بزرگه یه زمانی این حرفارومیگف هی گفتم خدا دوست داره چون تو پاکی و خود نمیدونی خدا چقدرررر دوست داره به خواهرم گفتم روزای خخوبت بهتر از روزای خوبه خیلیا میشه واقعا هم شد پس مطمئن باش تو بیشتر از ما مدنظر خدایی دیدم کسایی ک آرزوی یه بدبخی دارت تا بفهمن حتی خدا اونو یادشه ک بهش بدبختی میده ۲۱ جمله مثبت روزانه یادت بمونه من خوشبختم زندگی من پر از اتفاقای خوشحال کنندس کتاب ۴ اثر فلورانس اسکاول شین رو بخون نخونی ویسشو دان کن کمهیک ساعته تقریبا اونو گوش کن اگه اتاق داری رنگارنگش کن با نمد یا هرچیزی بزار حس خوب بده و جملات مثبت رو بزرگ بنویس بچسبون اتاقت اتاق نداشتی تو دفتر بنویس اینارو هم روزانه ۱۰۸ بار یا اگه نتونستی بکبار بگو الهی تسلیم و خدمتگزار توام. الهی همه چیز را به تو میسپارم و از آنچه هست راضی و سپاسگزارم.خداپشتیبان و هدایت کننده من است. خدا با من است. دعا بنویس از اینترنت پیدا کن مثلا دعای برای خوشبختی و حال خوب با خودت نگهش دار با سنجاقی چیزی وصل کن لباست کوچک بنویس ک کمتر کاغذ بخواد و کسی نبینه فعا اینا میاد تو ذهنم امیدوارم جز خوشحالترینا شی و با خوشحالیت خوشحالمون کنی چه منو چه با یه لبخندت یه بچه ی ۱ ساله رو خدا کلی واسه دیدن حال خوبت منتظره کلی دوست داره ک جونی رو بهت داده رو مواظبشی

35. کاربران زیر از هیزل گریس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هیزل گریس نمایش پست ها
    یادددش بخیر خواهر بزرگم ۱۳ سال ازم بزرگه یه زمانی این حرفارومیگف هی گفتم خدا دوست داره چون تو پاکی و خود نمیدونی خدا چقدرررر دوست داره به خواهرم گفتم روزای خخوبت بهتر از روزای خوبه خیلیا میشه واقعا هم شد پس مطمئن باش تو بیشتر از ما مدنظر خدایی دیدم کسایی ک آرزوی یه بدبخی دارت تا بفهمن حتی خدا اونو یادشه ک بهش بدبختی میده ۲۱ جمله مثبت روزانه یادت بمونه من خوشبختم زندگی من پر از اتفاقای خوشحال کنندس کتاب ۴ اثر فلورانس اسکاول شین رو بخون نخونی ویسشو دان کن کمهیک ساعته تقریبا اونو گوش کن اگه اتاق داری رنگارنگش کن با نمد یا هرچیزی بزار حس خوب بده و جملات مثبت رو بزرگ بنویس بچسبون اتاقت اتاق نداشتی تو دفتر بنویس اینارو هم روزانه ۱۰۸ بار یا اگه نتونستی بکبار بگو الهی تسلیم و خدمتگزار توام. الهی همه چیز را به تو میسپارم و از آنچه هست راضی و سپاسگزارم.خداپشتیبان و هدایت کننده من است. خدا با من است. دعا بنویس از اینترنت پیدا کن مثلا دعای برای خوشبختی و حال خوب با خودت نگهش دار با سنجاقی چیزی وصل کن لباست کوچک بنویس ک کمتر کاغذ بخواد و کسی نبینه فعا اینا میاد تو ذهنم امیدوارم جز خوشحالترینا شی و با خوشحالیت خوشحالمون کنی چه منو چه با یه لبخندت یه بچه ی ۱ ساله رو خدا کلی واسه دیدن حال خوبت منتظره کلی دوست داره ک جونی رو بهت داده رو مواظبشی
    ممنون از صحبت های قشنگت
    ولی این تاپیک مال ۲ سال پیشه عزیزدل... بازم ممنون

37. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

منم عاشقتم خداجونم

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد