نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: پشیمانی از ازدواج

2575
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3980
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پشیمانی از ازدواج

سلام من دختری 23 ساله هستم که دو سال پیش یک ازدواج ناموق داشتم و طلاق گرفتم .

و الن 2 ماه که عقد کردم . همسرم 24 سالشه و دانشجو کارشناسی و شغل ازاد داره . خدارو شکر همسرم خوبه و خانواده بدی هم نداره . ولی از نظر طبقاتی و فرهنگی یه خورده پایین تر از ما هستند . بعد ازدواجم خیلی پشیمون شدم و منزوی شدم . طوری که هر روز خودمو سرزنش میکنم بخاطر ازدواجم . هیچ راه برگشتی هم ندارم .
    در ضمن ازدواجم با اجبار خانواده بود .
    این رفتارم داره تو زندگیم تاثیر میزاره . وبی حوصله شدم و به همسرم توجه نمیکنم . خواهش میکنم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط nahid : 06-04-2014 در ساعت 06:43 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پشیمانی از ازدواج

خب دوست عزیز ...

در این موقع کسی جزء خود شما نمیتونه به خودتون کمک کنه ....

خب اگه قصد ازدواج نداشتید پس چرا حاضر به اینکار شدید ؟

پس حتما" کمی علاقه وجود داشته که به این زندگی مشترک وارد شدید ، از همون علاقه به خودتون انرژی بدید و اونو مثل یک درخت آروم آروم رشدش بدید ، و بدونید که خیلی ها حسرت این زندگی آروم شما رو میخورن ....

پس بر روی مزایا و اخلاق خوب شوهرتون تاکید کنید ، و به خودتون انرژی بدید تا از این مرحله خارج بشید ...

از طرف دیگه این انسان با این خواسته های ناتمامش مگر چقدر میخواد عمر کنه که بخواد فکر این چیزارو بکنه ...

خب الحمداله زندگی خوبی داری پس تمام تلاشتو بکن تا روح تازه ای به این زندگی وارد کنی ...

و گرنه راه خراب کردن ؛ خیلی خیلی راحته ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3980
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون دوست خوبم

اخه مشکل اینجاست که قبل ازدواج هم علاقه ای بهش نداشتم. و چون اشنا بود و خیلی دوستم داره خانواده اصرار کردن که باهاش ازدواج کنم و می گفتند علاقه بعد ازدواج به وجود میاید ولی

متاسفانه روز به روز دارم افسرده تر میشم و منزوی تر . هر روز صبح که بیدار میشم دوس دارم ازدواجم یه خواب بوده باشه و من مجرد باشم .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست خوبم

اخه مشکل اینجاست که قبل ازدواج هم علاقه ای بهش نداشتم. و چون اشنا بود و خیلی دوستم داره خانواده اصرار کردن که باهاش ازدواج کنم و می گفتند علاقه بعد ازدواج به وجود میاید ولی

متاسفانه روز به روز دارم افسرده تر میشم و منزوی تر . هر روز صبح که بیدار میشم دوس دارم ازدواجم یه خواب بوده باشه و من مجرد باشم .
    خب پس شما در حال حاضر از این ازدواج عذاب میکشید ...

اگر تونستید با خودتون و دلتون کنار بیایت که چه خوب ...

وگرنه توصیه میکنم با یک مشاور خانم که بتونه شرایط و احساس شمارو درک کنه مشورت کنید ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3980
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوست خوبم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid نمایش پست ها
    ممنون دوست خوبم

در ضمن درست کردن یک مشکل خیلی سخته ....

ولی خراب کردنش خیلی خیلی راحت ....

پس به پس زمینه های قلبتون رجوع کنید و ببینید علاقه ایی رو میتونید پیدا کنید ....؟

ببینید آیا تو وضع موجود امروز این مرد میتونه یک عشق تازه برای شما باشه ؟

دوباره به این موضوع نگاه کنید و تصمیم بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3980
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی
    ویرایش توسط nahid : 06-05-2014 در ساعت 10:23 PM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختری ۲۳ساله مدت ۹ماه نامزد کردیم نامزدم در شهرستان طبس ساکن است ومن در کرج زندگی میکنم نسبت فامیلی دور داریم عید امسال که به طبس رفتم برای چندومین بار اونجا همدیگه رو دیدیم وهمونجا از من خاستگاری کرد من دختر دوم خانواده هستم از اونجای که خواهر اولم در زندگی با همسرش مشکلات زیادی دیده بود همه حرفهام و تجربه های که از خواهر اولم داشتم و گفتم اون هم قبول کرد و از اونجای که من سابقه مریضی تشنج هم داشتم باخبرش کردم من اصولا صبور نیستم باهمه اینا قبول کرد همسرم هم شغلی نداشت الان یک ماه رفته سر کار رفتار و اخلاقش خیلی فرق کرده بعد هر بحثی سریعربه خانواده ها میگه طوری شده که پای خانواده ها هم وسط,کشیده شده الان دوهفته از طبس امدم (با مادر شوهرم)باقهر نه یه زنگی نه پولی نه خبرگیری از طرف خانواده اش الان میترسم میترسم که برم راه دور نه خانواده ای نه کسی .این بی تفاوت بودنش من و ناراحت کرده و اینکه پدرش به شدت حامی اوست
    ویرایش توسط میرزاده : 01-03-2016 در ساعت 04:07 PM دلیل: اشتباه تایپی

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط میرزاده نمایش پست ها
    سلام دختری ۲۳ساله مدت ۹ماه نامزد کردیم با اقوام نامزدم در شهرستان طبس ساکن است ومن در کرج زندگی میکنم نسبت فامیلی دور داریم عید امسال که به طبس رفتم برای چندومین بار اونجا همدیگه رو دیدیم وهمونجا از من خاستگاری کرد من دختر دوم خانواده هستم از اونجای که خواهر اولم با همسرش مشکلات زیادی دیده بود همه حرفهام و تجربه های که از خواهر اولم داشتم و گفتم اون هم قبول کرد و از اونجای که من سابقه مریضی تشنج هم باخبرش کردم من اصولا صبور نیستم باهمه اینا قبول کرد اما همسرم هم شغلی نداشت الان یک ماه رفته سر کار رفتار و اخلاقش خیلی فرق کرده بعد هر بحثی سریعربه خانواده ها میگه طوری شده که پای خانواده ها هم وسط,کشیده شده الان دوهفته از طبس امدم (با مادر شوهرم)باقهر نه یه زنگی نه پولی نه خبرگیری از طرف خانواده اش الان میترسم میترسم که برم راه دور نه خانواده ای نه کسی خانواده ای .این بی تفاوت بودنش من و ناراحت کرده
    سلام عزیزم
    تایپک جدا بزنید تا دوستان راهنماییتون کنن.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من 30 سالمه سه ساله پیش با آقایی آشنا شدم که هیچ علاقه ای بهش نداشتم حتی نمیتونستم بهش نگاه کنم ولی اون دست بردار نبود و با صبوری تمام با بد اخلاقی ها و بی محلی های من کنار میومد و هیچ اعتراضی نمیکرد تا اینکه بعد از چند ماه تونست نظر منو به خودش جلب کنه حالا بعد از سه سال با همه سختیها تونستیم به هم برسیم و تقریبا سه هفته پیش عقد کردیم ... نامزدیمون یک ماه بیشتر نبود که تو همون یکماه با خانواده همسرم به مشکل برخوردم اونم سر مسائل پیش پا افتاده .... الان فقط سه هفته از عقدمون میگذره ولی همسرم زمین تا آسمون تغییر کرده اول که از زمان عقدمون تا الان نتونسیم حتی یکبارم کنار هم تو یه اتاق تنها باشیم چون همسرم از خونوادش خجالت میکشه و خوانوادشم هیچ تلاشی واسه با هم بودنمون نمی کنن ... الان همسرم خیلی بد اخلاق شده و داره میره سمت دوستای دوره مجردیش و وقتشو با اونا میگذرونه ... نمیدونم چیکار کنم خیلی پشیمونم از اینکه عقد کردم هیچ راه برگشتیم ندارم ... توروخدا کمکم کنین ... دارم دچار افسردگی میشم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه20 نمایش پست ها
    سلام
    من 30 سالمه سه ساله پیش با آقایی آشنا شدم که هیچ علاقه ای بهش نداشتم حتی نمیتونستم بهش نگاه کنم ولی اون دست بردار نبود و با صبوری تمام با بد اخلاقی ها و بی محلی های من کنار میومد و هیچ اعتراضی نمیکرد تا اینکه بعد از چند ماه تونست نظر منو به خودش جلب کنه حالا بعد از سه سال با همه سختیها تونستیم به هم برسیم و تقریبا سه هفته پیش عقد کردیم ... نامزدیمون یک ماه بیشتر نبود که تو همون یکماه با خانواده همسرم به مشکل برخوردم اونم سر مسائل پیش پا افتاده .... الان فقط سه هفته از عقدمون میگذره ولی همسرم زمین تا آسمون تغییر کرده اول که از زمان عقدمون تا الان نتونسیم حتی یکبارم کنار هم تو یه اتاق تنها باشیم چون همسرم از خونوادش خجالت میکشه و خوانوادشم هیچ تلاشی واسه با هم بودنمون نمی کنن ... الان همسرم خیلی بد اخلاق شده و داره میره سمت دوستای دوره مجردیش و وقتشو با اونا میگذرونه ... نمیدونم چیکار کنم خیلی پشیمونم از اینکه عقد کردم هیچ راه برگشتیم ندارم ... توروخدا کمکم کنین ... دارم دچار افسردگی میشم
    دوست عزیز

اینجا تاپیک جدا بزنید و مشکلتونو مطرح کنید تا دوستان کمکتون کنن .

http://forum.moshaver.co/newthread.p...newthread&f=77

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19324
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    حقیقتش یه زره سخته قضاوت کردن ولی اگه همسرت رو دوست داری سطح طبقاتی ایراد نداره مگه روز اول خبر نداشتی از سطح طبقاتی زندگیتون که الان پشیمون شدی ببین علت با خودت رو راست باش اگه دوسش داری ادامه بده اگه واقعا دوست نداری فکر دیگه انجام بده با نظر و مشورت بزرگترها
    حواست رو هم جمع کن چون شما یک بار هم تو زندگیت شکست داشتی اگه بار دیگه شکست داشته باشی تمام کاسه کوزه های اولی هم سر شما شکسته میشه
    عجله نکن و قشنگ فکر کن جوانی هیفه که به این راحتی زندگیت از هم بپاشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد