نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتار نامزدم با خانواده ام

1082
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار نامزدم با خانواده ام

با سلام و خسته نباشید من 25 سالمه و نامزدم 26
    1 هفتس بحث داریم و بهش میگم نامزدیم باید ب بابام هم زنگ بزنی حالشا بپرسی قبول نمیکنه و میگه ما رسم نداریم و زنگ زدم بهش بگم با زبون خوش تا بحثا شروع کردم گف حوصله ندارم و خداحافظ منم پیام دادم ک وظیفته باید زنگ بزنی بابام از تو انتظار داره هیچکدوم پیام ها را جواب نداد و 3 روزه بهش پیام ندادم و زنگ نزدم اونم نزده تو رو خدا کمکم کنید چ کار کنم بهش بفهمونم کارش اشتباهه هر کاری میکنم نمیفهمه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط افی نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید من 25 سالمه و نامزدم 26
    1 هفتس بحث داریم و بهش میگم نامزدیم باید ب بابام هم زنگ بزنی حالشا بپرسی قبول نمیکنه و میگه ما رسم نداریم و زنگ زدم بهش بگم با زبون خوش تا بحثا شروع کردم گف حوصله ندارم و خداحافظ منم پیام دادم ک وظیفته باید زنگ بزنی بابام از تو انتظار داره هیچکدوم پیام ها را جواب نداد و 3 روزه بهش پیام ندادم و زنگ نزدم اونم نزده تو رو خدا کمکم کنید چ کار کنم بهش بفهمونم کارش اشتباهه هر کاری میکنم نمیفهمه

راستش دوست عزیز اینکه شما فرد خوابیده رو بیدار کنید آسونتره تا اینکه بخوای کسی رو به خواب زده بیدار کنی ...

دوحالت داره یا ایشون از آداب معاشرت ساده کاملا" بی اطلاعه ...

یا اینکه واقعا" براش مهم نیست که بخواد با خانواده ات رابطه داشته باشه ...

از بعد دیگه ممکنه تصورات دیگه ایی برای آینده خودش داره که اینجوری رفتار میکنه ... منظورمو میفهمید

پس در فرصتی مناسب با ایشون صحبت کنید و سنگاتونو وا بکنید ... تا شما هم تکلیف خودتونو بهتر بدونید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد