نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: دعوا های زندگی مشترک

1474
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4169
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دعوا های زندگی مشترک

سلام من 7 ساله ازدواج کردم تو این 7 سال همش دعوا داشتم سر هرچیزی دعوا داریم اینقدر رو اعصاب من راه رفته که اعصابی شدم خسته شدم از اين زندگی دیگه ذوق و شوق ندارم بیحالم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دعوا

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو نمایش پست ها
    سلام من 7 ساله ازدواج کردم تو این 7 سال همش دعوا داشتم سر هرچیزی دعوا داریم اینقدر رو اعصاب من راه رفته که اعصابی شدم خسته شدم از اين زندگی دیگه ذوق و شوق ندارم بیحالم چیکار کنم
    خب دوست عزیز

شاید چیزی باعث ناراحتیش شده ... که اینجوری از خودش واکنش نشون میده ...

و شایدم این یک خلق بد در نوع رفتارش باشه ... که تا خودش نخواد نمیشه اونو اصلاح کرد ...

تا الان باهاش صحبت کردی ؟

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4169
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به اندازه موهای سرم باهاش صبحت کردم وقتی هم بهش میگم بریم پبش مشاوره دیوونه میشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو نمایش پست ها
    به اندازه موهای سرم باهاش صبحت کردم وقتی هم بهش میگم بریم پبش مشاوره دیوونه میشه

از طریق خانواده و کسیکه ازش حرف شنویی داشته باشه چی ؟

در ضمن شاید از طرف کارش عصبی میشه ...

که استفاده از عرقیات معطر برای آرامش و کاهش خلق بدش میتونید کمک بگیرید ...

در ضمن اونو از نظر اعتیاد بررسی کنید ...

و کلا" ببینید میتونید عامل این همه پرخاش رو پیدا کنید !

در غیر اینصورت چاره ایی جز تحمل ندارید ....

ولی میتونید مطلب پایین رو هم مطالعه کنید ...

چگونگی برخورد با یك شوهر عصبانی، به میزان شكیبایی شما و میزان آسیبی كه به شما وارد می گردد، بستگی دارد. آزارهای [replacer_a]و روحی امری واقعی اند و افراد مختلف میزان صبر متفاوتی دارند.

رفتار با شوهر بداخلاق، كار ساده ای نیست. مردان بیشتر كلامی هستند و به همین خاطر باید اجازه دهید عصبانیت خود را بیرون بریزند. درحالی كه زنان تمام خشم خود را درون خود نگه می دارند و با عاطفی آن را نشان می دهند. درمورد یك زوج متأهل، تمام خشم مرد متوجه زن خواهد بود چون او نزدیكترین فرد به شوهرش می باشد.

خشمی كه از طرف شوهرتان سر می زند، مستقیماً شما را هدف قرار نمی دهد. در این شرایط شما به اندازه كافی به احساساتی شدن گرایش دارید. گریستن به شوهرتان كه همیشه با خشم برخورد می كند، باعث می گردد احساس فرومایگی كنید و این امری كاملاً طبیعی است. شما باید یك قدم به عقب بردارید و عملاً به آنچه رخ داده است بیندیشید و دلیلی كه در پس این رفتار وجود دارد را بیابید.

اندیشیدن ، ناامیدی و ترس، مردان را عصبانی می كند. می توانید به همسرتان بگویید كه با اینكه می دانید او این روزها چه استرس فراوانی دارد و این مسئله او را عصبی كرده است، اما این موضوع باعث شده كه رابطه زناشویی تان نیز تحت تأثیر قرار گیرد. با همسرتان شفاف و روشن گفت و گو كنید و او را بدون قید و شرط حمایت كنید.
    ۶ نكته برای آرام کردن شوهران [replacer_a]
    1 - نگذارید همسرتان درگیر خشم خود گردد. اگر دیدید عصبانی است، او را تنها بگذارید. اگر فكر می كنید كه مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می شود، از طرح آن موضوعات اجتناب كنید.

2 - عصبانیت به آسیب های فیزیكی و عاطفی می انجامد. با شوهرتان لجبازی نكنید. در عوض سعی كنید راه هایی برای درك و حمایت او بیابید.

3 - شما باید درون خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. باید به این فكر كنید كه چرا همسرتان عصبانیت خود را برسر شما خالی كرد. غر نزنید، زیرا نتیجه ای جز انفجار عصبانیت و بدتر شدن شرایط ندارد.

4 - طوری رفتار كنید كه همسرتان با شما احساس راحتی كند. شما می توانید انفجار خشم همسرتان را با برقراری ارتباطی درست با وی، خنثی كنید. گفت و گو با همسرتان به هیچ وجه او را ناراحت نخواهد كرد. پس از اینكه با او گفت و گو كردید، درخواهید یافت كه همه چیز به حالت عادی بازگشته است. این زمان مناسبی است تا با شریك زندگی خود روبه رو شوید.

5 - شوهرتان را درك كنید. درك شما از او طغیان خشمش را كمتر می كند. در ضمن شنونده خوبی باشید.

6 - اگر متوجه شده اید كه شوهرتان بیش از اندازه عصبانی می شود، می توانید از یك متخصص كمك بگیرید. از او بخواهید كه خود را متعهد به انجام برنامه های مدیریت خشم نماید.
    ویرایش توسط farokh : 06-14-2014 در ساعت 08:17 PM
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4169
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مامانش اونم هزار سال نمیاد با پسرش حرف بزنه میگه ناز پسرمو بکش تحمل وای نهههه اگه به خاطر بچه ها م نبود خودمو میکشتم اما تحمل هم حدی دارههه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 279 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر منم چاره اي نيست جز تحمل يا جدايي؟؟؟شما كه ميگيد راضي نميشه به مشاور مراجعه كنه
    امضای ایشان
    با مشاوره ، ازدواج ديگر هندوانه در بسته اي نيست.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

جدایی اصلا راه حل خوبی نیست . متاسفانه به همین دلیل امروزه کسانی که در زندگیش مشترک به مشکل بر میخوره چاره ای جز جدایی و طلاق نمیبینن و به همین دلیل روز به روز امار طلاق بیشتر میشه
    اولین گام اینه که شما برسی کنید که علت این دعوا ها و ناراحتی ها چیه و ریشه اش به کجا مربوط میشه و اصلا سر چه موضوعی دعوا بوجود میاد
    گام دوم اینه که یکم بر طبع و میل همسرتون رفتار کنید و علیهش جبهه نگیرید . در همین نوع درگیری های در زندگی مشترک هر دو طرف جبهه خودشون رو حفظ میکنن و میخوان حرف خودشون رو مطرح کنن و اصلا به فکر زندگی اینده نیستن . شما با ملایمت و بدون عصبانیت با ایشون مشکلات رو بعد از یافتنشون در میون بزارید اون هم در یک موقعیت مناسب و در زمان مناسب . نه اینکه همسرتون بعد از یه ساعت کاری به منزل میان و شما فوری سر موضوع رو باز کنید و .. اخر سر هم نتیجه نمیگیرید .
    یک گفتگو باید در موقعیت و زمان و مکان مناسب و بدون در فشار گذاشتن طرف مقابل باشه . همچنین از سوال پیچ کردن های مداوم و بی دلیل هم پرهیز کنید و به اصل موضوع بپردازید انشالله موفق میشید
    امید به خدا هم فراموش نکنید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

بابا همه این راه حلا مال آدم منطقیه که اونم کم عصبانی میشه کسی که خلقش عصبانیته درست بشو نیست چون یه آدم بی منطقه که هیچی تو کلش نمیره بقیه حرفام شعاره شعار!

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    بابا همه این راه حلا مال آدم منطقیه که اونم کم عصبانی میشه کسی که خلقش عصبانیته درست بشو نیست چون یه آدم بی منطقه که هیچی تو کلش نمیره بقیه حرفام شعاره شعار!
    حتما شنیدید که میگن همین زبان میتونه دل سنگ رو به درد بیاره .. هر مشکلی و هر ادمی با هر خصوصیتی یه نوع برخورد به خصوص داره . مسلما با کسی که خلقیتش عصبانیته نباید با عصبانیت و حرفای نیش دار و کنایه دار حرف زد چون موضوع چند برابر بدتر میشه و شاید کار به جایی برسه که دیگه هیچ راه حلی نداشته باشه پس در برابر طوفانی که زود گزره باید با ملایمت مقاومت کرد . نه با طوفانی دیگه باهاش مقاله کنیم . در رابطه با ایشون هم بهترین کار صبر و ملایمت و محبته
    هر انسانی با محبت و خوبی دلش نرم میشه مگر اینکه زاتا انسان نباشه
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)