نمایش نتایج: از 1 به 39 از 39

موضوع: چرا از اینده نیامده ، می ترسیم؟؟

11014
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا از اینده نیامده ، می ترسیم؟؟

سلام

سوالی که برای من وجود داره و تا حدودی به جوابش رسیدم ولی هنوز کامل نیست چرا جوان امروزی از اینده نیامده می ترسد؟؟

دوستانی دارم که افسرده یا دل مرده مانند خود من هستند ؟؟ چه انکه از نظر مالی خوب و چه انکه از نظر مالی ضعیف است؟؟

خود من هم شامل انها هم هستن که همیشه هر کاری بخوام بکنم ، به ایندش فکر میکنم و اینده خوبی پیش بینی نمی کنم و میرم تو لک خودم.

نمیدونم شرایط دولت و جامعه هست یا سطح انتظارات خانواده ها؟

خود من از رشته روان شناسی خوشم میاد ، چون پدر و مادرم از نظر روحی و روانی دچار افسردگی و پدرم هم چند سال پیش بیماری دو قطبی داشت و میدونم که بیماری روحی و روانی هم در بدن من هست .

ولی من شخصیتی دارم که فقط به حرف دیگران گوش میکنم ، یعنی تصمیم را میگیرم ولی هی میخوام سوال بکنم د رمورد اون تصمیم و با افکار جدید اشنا میشم ولی ، سره تصمیم دو دل میشم .

شاید این دلیلش نبود امنیت اینده و شغلی د رجامعه باشه که جوان رو به این گونه زندگی و افکار ها میاره.
    من دوست دارم ارشد از علوم اجتمای برم روان شناسی عمومی بخونم ، راستش میخواستم مددکاری بخونم ولی با مشاور تحصیلی صحبت کردم گفت فقط ارشد انسانی و دولتی علامه مییگیره و سخته و شرایط کاری مددکاری شرایط خاصی هست.

شخصیت من طوری هست که همیشه هر اتفاقی میبنم یک چرا پشت دیدن اتفاق تو ذهنم میاد.

فقط تو کارهام یکم ، کم همت هستم و کارهام را به روز بعد موکول میکنم و اخرش عصبی میشم و تند تند کارهام را باهم انجام میدم و با دلداری دادن به خودم از اون شرایط میام بیرون

تازگیا هم خیلی پولی شدم و خودم فکر میکنم ب خاطر شرایط زندگی باشه که با اون دارم سر میکنم و بخاطر از اینده ، میخوام یهویی الان زندگیم رو به راه بشه و زندگی خودمو خیلی مقایسه میکنم.

برادران و خواهران بشتابید برای یاری بنده
    ویرایش توسط amir1370 : 07-06-2014 در ساعت 02:32 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چرا از اینده نیامده ، می ترسیم؟؟

و چیز دیگر یکه میخواستم چرا من ، موقع درس خوندن بیشتر توضیحات را تصویر ذهنی میکنم؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

اينكه افراد به شرايط اقتصادي و فرهنگي فكر كنند و بخوان اونو تغيير بدن خوب معلومه كه باعث افسردگي ميشه . هر جامعه اي يه سري اشكالاتي داره كه شايد هيچوقت رو به بهبودي نره پس فكر كردن به اين مسائل كلان واسه ما كه نه رئيس جمهور هستيم نه رئيس مجلس جز افسردگي و دل مردگي هيچي نداره .
    پس شما هم مثل ما بزن به طبل بي خيالي - هر چه بادا باد

اينكه تصوير ذهني واسه درسات درست ميكني كه عاليه اين طوري مطالب تا مدتها توي ذهنت ميمونه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    و چیز دیگر یکه میخواستم چرا من ، موقع درس خوندن بیشتر توضیحات را تصویر ذهنی میکنم؟
    یعنی چی ؟؟؟؟ میخوای بگی من نابغه م . یا درسام همه 20 هستن ... نه میخوام بدونم یعنی چی ؟؟؟ فکرنکن . زود تند سریع بگو

5. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    یعنی چی ؟؟؟؟ میخوای بگی من نابغه م . یا درسام همه 20 هستن ... نه میخوام بدونم یعنی چی ؟؟؟ فکرنکن . زود تند سریع بگو
    اتفاقا تو درس ها 8م گرو 9هست

نابغه کجا بود برادر من .درسام دروغ نگم بهت همیشه نمرات درسام بین 13 یا 15 هستند چون زیاد نمی خونم

نمیدونم چرا مغز من تصویر سازی میکنه ، میشینم میخونم ، بعد سره امتحان انگار مغزم فرمت شده ، ولی وقتی سوال رو میخونم و در بین جواب ها ی جواب مثل تصویر تو ذهنم باشه من تیک میزنم .شاید چون پیام نور در سمیخونم اینطوری شده.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

آره از بس تست زدي مغزت عادت كرده . بعد كه مثل ما ميري دانشگاه آزاد ديگه تصوير سازي ذهنت له ميشه

8. 2 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    آره از بس تست زدي مغزت عادت كرده . بعد كه مثل ما ميري دانشگاه آزاد ديگه تصوير سازي ذهنت له ميشه
    نه چون من مغزم عادت کرده ف جالبه بهار خانوم من ی چمله میخونم ، بعد میگم خب رفت تو ذهنم ، بعد که میخوام اون جمله را برای یکی تعریف بکنم ، اصل موضوع و محتوا جمله را میرسونم ولی اصلا جمله تو ذهنم نیتس که کامل بگم ، مثلا اگر یه حدیث بخونم بعد بخوام بازگو بکنم ، از 50 کلمه روی هم 15تاشو میگم ولی خب طور یمیگم که طرف بفهمهاگرم نفهمید مشکل خودشه ، دوشواری نداریم .

10. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

اينكه افراد به شرايط اقتصادي و فرهنگي فكر كنند و بخوان اونو تغيير بدن خوب معلومه كه باعث افسردگي ميشه . هر جامعه اي يه سري اشكالاتي داره كه شايد هيچوقت رو به بهبودي نره پس فكر كردن به اين مسائل كلان واسه ما كه نه رئيس جمهور هستيم نه رئيس مجلس جز افسردگي و دل مردگي هيچي نداره .
    پس شما هم مثل ما بزن به طبل بي خيالي - هر چه بادا باد

اينكه تصوير ذهني واسه درسات درست ميكني كه عاليه اين طوري مطالب تا مدتها توي ذهنت ميمونه
    من ذاتا ادم بی تفاوتی نیستم ، شاید کم همت باشم ولی بی تفاوت نیستم..انوقت که ما حرص و زور میزنیم برای کاری توش می مونیم وای به روزی که بیخیال بشیم

بزار ی خاطره بگم ، هم فضا عوض بشه و هم بقیه ی کمک بکنند تا ببینیم چه باید کرد.

من و دوستم رفتیم پارک ، بعد در حین قدم زدن پشت ی درخت دیدیم یه دختره سیگار میکشه و سنش هم 18 یا 19بود تا مارو دید اصلا ، تکان نخورد و دمش گرم یه پک دیگه زد ، منم بلند گفتم نازه نفست و اون اعتماد بنفست اواجی خلاصه رد شدیم ولی شیطان درمن و دوستم رخنه کرد ،و برگشتیم و گفتیم خواهر! من و دوستم میتونیم شمار ا ترک بدیم ، فقط باید بیاید مرکز توانبخشی و کودکان بی سرپرستتا اینا گفتیم بلند شد و چارتو چیز بارمون کرد و رفت در حین رفتم بلند گفتم ، به لهجه اصفونی ، اواجی شوما اینقدر ، با فرهنگید بیا و اون اخلاقی گه و آ گندت و درس کوون تا بیام خواستگاریت .اون موقع اگر کارد بهش میزدی خونش درنمیومد ...این دخترا باید این جوری عصبی کرد

ولی خب ی زمانی حسابی شاد بودیم ولی الان برای دور زدن افسردگی باید خودمون الکی و دزدکی شاد کنیم.
    ویرایش توسط amir1370 : 07-06-2014 در ساعت 03:17 PM

12. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب علتش اینه که ما ادما شبانه روز در حال پیشگویی هستیم ...

وهمه آینده ای تاریک و مبهم رو پیشگویی میکنن ... د صورتیکه اگه این پیشگویی درباره آینده ای روشن و پر از ثروت و دارایی باشه ،

کافیه تا شمارو به چیزهایکه میخوایت برسونه ... و این پیشگویی ها حتما" به اجابت میرسند ...

فقط به شرطی که هر کاری از دستشون برمیاد برای این آرزوها انجام بدن و و با تمام وجود منتظر وقوع اون اتفاق خوب باشن ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

قخخخخخخخخخخخخخخخخخ .
    ولی منه بدبخت دانشگاه دولتی ام .... باورکنید ترم پیش 9.75 بهم داد استاد . بخاطر 25صدم یه ترم انداختم ..
    گفتمش استاد بخدا شما بزرگتر25 صدم هستید باور کن همه خندیدن بهش ... اومد تو روم گفت 25 صدم هم 25 صدمه .......

16. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

اتفاقا تو درس ها 8م گرو 9هست

نابغه کجا بود برادر من .درسام دروغ نگم بهت همیشه نمرات درسام بین 13 یا 15 هستند چون زیاد نمی خونم

نمیدونم چرا مغز من تصویر سازی میکنه ، میشینم میخونم ، بعد سره امتحان انگار مغزم فرمت شده ، ولی وقتی سوال رو میخونم و در بین جواب ها ی جواب مثل تصویر تو ذهنم باشه من تیک میزنم .شاید چون پیام نور در سمیخونم اینطوری شده.

اتفاقا تصویر برداری کردن خیلی خوبه .ذهن رو فعال میکنه . میشه بپرسم حافظه تون چند گیگه؟؟؟؟

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب علتش اینه که ما ادما شبانه روز در حال پیشگویی هستیم ...

وهمه آینده ای تاریک و مبهم رو پیشگویی میکنن ... د صورتیکه اگه این پیشگویی درباره آینده ای روشن و پر از ثروت و دارایی باشه ،

کافیه تا شمارو به چیزهایکه میخوایت برسونه ... و این پیشگویی ها حتما" به اجابت میرسند ...

فقط به شرطی که هر کاری از دستشون برمیاد برای این آرزوها انجام بدن و و با تمام وجود منتظر وقوع اون اتفاق خوب باشن ...

درسته حرف فرخ جان ولی اینجا یک سوال پیش میاد .

و این سوال اینه چرا کسایی که قبل ما راه ما را رفتند بعضی هاشون با شکست رو به رو شدن؟؟

من کتاب محمود نامنی به اسم لطفا موفقیت را لمس کنید را خوندم و به انرژی کائنات ایمان اوردم و تا حدودی اروم شدم ، به حق میتونم بگم این کتاب حکم یک دوست راداره وقتی دلم داره داغون میشه میرم یکم مطالعه میکنم و حرفاش فوق العاده عالین.

منی که دوستدارم روان شناسی بخونم ولی ترم از عدم موفقیت و پیشگویی بد برای ایندم هست و اینکه از خدمت که دور میشه هم میترسم

اقا فرخ شما با متوسل شدن به انرژی مثبت ، زندگیتون تغییر داشته ؟

19. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

قبول دارم که پیشگویی ما خیلی موثره ...
    چون
    از قدیم گفتن از هرچی بترسی به سرت میاد ... یعنی ما برای اون فکر بد پیشگویی کردیم و از هر کاری برای رسیدن به اون دریغ نکردیم

و همه وقتتمون نگران اتفاق افتادن اون بودیم .... خب معلومه که اتفاق میفته چون ما بیشتر در مورد اتفاقات بد قاطعانه اطمینان داریم ...

* خب اگه بیایم و در لحظه زندگی کنیم .... پس میتونیم هر لحظه مسیری جدید رو انتخاب کنیم ...

آینده چیزی نیست که از قبل مشخص باشه ، اینده رو فقط و فقط تصمیم اکنون ما تعیین میکنه !

پس بیایم حالا که میخوایم پیشگویی کنیم ... یک آینده روشن رو پیشگویی کنیم......

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

21. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

اتفاقا تصویر برداری کردن خیلی خوبه .ذهن رو فعال میکنه . میشه بپرسم حافظه تون چند گیگه؟؟؟؟
    ذهن انسان فراتر از گیگ هست

23. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

ذهن انسان فراتر از گیگ هست
    ای جاااااااااااااااااااااااا ان .

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

قخخخخخخخخخخخخخخخخخ .
    ولی منه بدبخت دانشگاه دولتی ام .... باورکنید ترم پیش 9.75 بهم داد استاد . بخاطر 25صدم یه ترم انداختم ..
    گفتمش استاد بخدا شما بزرگتر25 صدم هستید باور کن همه خندیدن بهش ... اومد تو روم گفت 25 صدم هم 25 صدمه .......
    طوری نیست دادا

این ، نمره 25صدم برات با ارزش میشهدر صورتی که بی ارزشت نکنه ، چرا ؟

اگر ادم خوبی باشی که هستی ، در اینده وقتی کسی مشکلش بهت گیر کرد یاد 25صدم استاد میفتی و میبنی اون شرایط برای من سخت بود و من شاید شب امتحان برام مشکلی پیش امد و نتونستم درست درس بخونم ولی استاد چی ازدل من میدونه ؟؟ تو هم از دل این بنده خدا چی میدونی؟ پس تا اونجا که میشه باید کمکش کنی ف گاهی وقتو تشویق هم حکم تبیه راداره و هم حکم صعود و پسشرفت کردن.

اگر ادم نامردی باشی : میای و به اون 25صدم که استاد بهت نداد تو ذهنت میاری و میگی منم مثل استاد میشم تا پدرشونا دربیارمو نوعی برات عقده میشه.

ادم باید از خیلی چیزای سطحی هم نگذره ، هر اتفاقی ی نشونس.

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

من ذاتا ادم بی تفاوتی نیستم ، شاید کم همت باشم ولی بی تفاوت نیستم..انوقت که ما حرص و زور میزنیم برای کاری توش می مونیم وای به روزی که بیخیال بشیم

بزار ی خاطره بگم ، هم فضا عوض بشه و هم بقیه ی کمک بکنند تا ببینیم چه باید کرد.

من و دوستم رفتیم پارک ، بعد در حین قدم زدن پشت ی درخت دیدیم یه دختره سیگار میکشه و سنش هم 18 یا 19بود تا مارو دید اصلا ، تکان نخورد و دمش گرم یه پک دیگه زد ، منم بلند گفتم نازه نفست و اون اعتماد بنفست اواجی خلاصه رد شدیم ولی شیطان درمن و دوستم رخنه کرد ،و برگشتیم و گفتیم خواهر! من و دوستم میتونیم شمار ا ترک بدیم ، فقط باید بیاید مرکز توانبخشی و کودکان بی سرپرستتا اینا گفتیم بلند شد و چارتو چیز بارمون کرد و رفت در حین رفتم بلند گفتم ، به لهجه اصفونی ، اواجی شوما اینقدر ، با فرهنگید بیا و اون اخلاقی گه و آ گندت و درس کوون تا بیام خواستگاریت .اون موقع اگر کارد بهش میزدی خونش درنمیومد ...این دخترا باید این جوری عصبی کرد

ولی خب ی زمانی حسابی شاد بودیم ولی الان برای دور زدن افسردگی باید خودمون الکی و دزدکی شاد کنیم.
    خوبه خاطرتو گفتي . هميشه تو ذهنمه كه چرا پسرا وقتي از كنار يه دختر رد ميشن حتما بايد يه متلكي بپرونن ؟ واقعا چرا ؟ ميشه توضيح بدين ؟؟

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

درسته حرف فرخ جان ولی اینجا یک سوال پیش میاد .

و این سوال اینه چرا کسایی که قبل ما راه ما را رفتند بعضی هاشون با شکست رو به رو شدن؟؟

من کتاب محمود نامنی به اسم لطفا موفقیت را لمس کنید را خوندم و به انرژی کائنات ایمان اوردم و تا حدودی اروم شدم ، به حق میتونم بگم این کتاب حکم یک دوست راداره وقتی دلم داره داغون میشه میرم یکم مطالعه میکنم و حرفاش فوق العاده عالین.

منی که دوستدارم روان شناسی بخونم ولی ترم از عدم موفقیت و پیشگویی بد برای ایندم هست و اینکه از خدمت که دور میشه هم میترسم

اقا فرخ شما با متوسل شدن به انرژی مثبت ، زندگیتون تغییر داشته ؟

خب برای رسیدن به اون خواسته از کاینات باید بقول دوستمون هر کاری از دستت برمیاد براش انجام بدی ...

در ضمن من از هر چیزی که میترسیدم به سرم بیاد ، واقعا" به سرم اومد ...

از اون موقع به بعد تصمیم گرفتم حالا که دارم واسه یک فکر منفی قند میسوزونم پس بهتره اونو واسه یک فکر مثبت مصرف کنم ...

و مدتها در موردش فکر میکردم و در کل باهاش زندگی میکردم ... اونقدر که بهش عینیت داده بودم

تا بلاخره تونستم به اون چیزیکه خواستم برسم ... ولی گاهی ممکنه به چیزیکه واقعا" در موردش فکر کردی هم نرسی که این برمیگرده به

خواست کسی دیگر ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

28. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

خب برای رسیدن به اون خواسته از کاینات باید بقول دوستمون هر کاری از دستت برمیاد براش انجام بدی ...

در ضمن من از هر چیزی که میترسیدم به سرم بیاد ، واقعا" به سرم اومد ...

از اون موقع به بعد تصمیم گرفتم حالا که دارم واسه یک فکر منفی قند میسوزونم پس بهتره اونو واسه یک فکر مثبت مصرف کنم ...

و مدتها در موردش فکر میکردم و در کل باهاش زندگی میکردم ... اونقدر که بهش عینیت داده بودم

تا بلاخره تونستم به اون چیزیکه خواستم برسم ... ولی گاهی ممکنه به چیزیکه واقعا" در موردش فکر کردی هم نرسی که این برمیگرده به

خواست کسی دیگر ....
    درسته حرف دادا

یادمه مغازه داییم میرفتم و خب شغلش پر مسئولیت و ترس دار بود

من میومدم موقع انجام یک کار ، فکرمو روی اون تمرکز میکردم که ، خراب نکنم ، ی کار دیگه خراب میشد

داییم گفت از هرچیزی بترسی بلا به سرت میاد ، من گفتم نه دایی ، وقتی من فکرمون سمت یک چیز ببرم که ازش بترسم ، حواس 100درصد من سمت اون میره .و این باعث میشه در حین انجام دو کار ، یک کدومش را درست انجام بدم و دیگری را خراب بکنم.
    بقول حضرت علی : از چیزی که بیم داری ، داخلش شو

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

خوبه خاطرتو گفتي . هميشه تو ذهنمه كه چرا پسرا وقتي از كنار يه دختر رد ميشن حتما بايد يه متلكي بپرونن ؟ واقعا چرا ؟ ميشه توضيح بدين ؟؟
    گاهی وقتو هم شده دخترا بما متلک میندازن .الان دوره تساوی بین دختر و پسره.

اتفاقا من اگر فسرده نباشمادم خوش رو و شوخی هستم و با افراد دور و برم شوخی میکنم که بدشون نیاد.

ببینید این جامعه میگه یک پسر مسلمان باید ، به نوعی بداخلاق باشه و یا همچنین دخترها...اگر با جنس مخالف شوخی بکنید ، فقط به شرط یک شوخی نه چیز دیگر بنظر خود من باعث میشه یکم شادی درونت ایجاد بشه تا موقعی که با جنس خودت شوخی میکنی.

البته بگم من تا الان که 23سال عمر کردم تا حالا دوست دختر و اینا نداشتم چون حوصله اخلاق ثانیه ای دخترا رو ندارم...

سالی که ما رفتیم دانشگاه پیام نور یه مشت دختر چادری و سیبیلو و بداخلاق بودن که ادم هنگ میکرد که ایا ازشون سوال درسی هم بپرسه یا نه؟؟

ولی الان که میخوام فارغ التحصیل بشم ، ورودی های جدید بنسبت قبلی ها بهتر و شوخ طبع تر و از نظر اجتماعی بهتر شدن... به دوستم گفتم ، بریم لب چشمه ، چشمه میخشکه

31. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

درسته حرف دادا

یادمه مغازه داییم میرفتم و خب شغلش پر مسئولیت و ترس دار بود

من میومدم موقع انجام یک کار ، فکرمو روی اون تمرکز میکردم که ، خراب نکنم ، ی کار دیگه خراب میشد

داییم گفت از هرچیزی بترسی بلا به سرت میاد ، من گفتم نه دایی ، وقتی من فکرمون سمت یک چیز ببرم که ازش بترسم ، حواس 100درصد من سمت اون میره .و این باعث میشه در حین انجام دو کار ، یک کدومش را درست انجام بدم و دیگری را خراب بکنم.
    بقول حضرت علی : از چیزی که بیم داری ، داخلش شو

خب تمرکز عامل اصلی در این کاره ...

به مرتاضای هندی نگاه کنید با تمرکز چه کارهایی میکنن...

وقتی بتونی تمرکز کنی دیگه این اتفاقات نمی افته ... خب شما رو یه مسئله تمرکز میکنید ولی دقیقا" فکرتون و مسئله ایه که در پس زمینه

ذهنت داره کار میکنه ... مثلا" ... (دوست دخترت)

حالا تو هر چه قدرم که در کارت تمرکز کنی بی فایده است چون فکرت حسابی مشغول اون چیزیه که در حال فعالیته و تورو نگران کرده

و نگرانی ام از جایی میاد که انسان وقتشو در آینده مصرف میکنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

گاهی وقتو هم شده دخترا بما متلک میندازن .الان دوره تساوی بین دختر و پسره.

اتفاقا من اگر فسرده نباشمادم خوش رو و شوخی هستم و با افراد دور و برم شوخی میکنم که بدشون نیاد.

ببینید این جامعه میگه یک پسر مسلمان باید ، به نوعی بداخلاق باشه و یا همچنین دخترها...اگر با جنس مخالف شوخی بکنید ، فقط به شرط یک شوخی نه چیز دیگر بنظر خود من باعث میشه یکم شادی درونت ایجاد بشه تا موقعی که با جنس خودت شوخی میکنی.

البته بگم من تا الان که 23سال عمر کردم تا حالا دوست دختر و اینا نداشتم چون حوصله اخلاق ثانیه ای دخترا رو ندارم...

سالی که ما رفتیم دانشگاه پیام نور یه مشت دختر چادری و سیبیلو و بداخلاق بودن که ادم هنگ میکرد که ایا ازشون سوال درسی هم بپرسه یا نه؟؟

ولی الان که میخوام فارغ التحصیل بشم ، ورودی های جدید بنسبت قبلی ها بهتر و شوخ طبع تر و از نظر اجتماعی بهتر شدن... به دوستم گفتم ، بریم لب چشمه ، چشمه میخشکه

ببين من نميدونم كي تو مخ مردم كرده كه دين اسلام گفته دخترا بايد دور از جون مثل سگ باشن و پسرا هم سرشون اونقدر پايين باشه توي خيابون كه برسه به زانوهاشون كه نكنه نگاهشون به نامحرم بيفته !!!!! مگه نميگن حضرت محمد هميشه خنده رو بوده و هيچ وقت به كسي اخم نكرد. پس اين دين اسمش اسلام نيست ديگه با اين اوصاف !!!!!

34. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

وقتی بتونی تمرکز کنی دیگه این اتفاقات نمی افته ... خب شما رو یه مسئله تمرکز میکنید ولی دقیقا" فکرتون و مسئله ایه که در پس زمینه

حالا تو هر چه قدرم که در کارت تمرکز کنی بی فایده است چون فکرت حسابی مشغول اون چیزیه که در حال فعالیته و تورو نگران کرده

مرسی

خب من مشکل دوست دختر ندارم چون تا حالا نداشتم که شکست عشقی بخورم.

مشکل من از نظر مالی هست و همینطوری مشکلات خانواده ، هم از نظر روحی خانواده و هم مالی.خب وقتی اینو را میبنییم با خودم میگم نکنه منم مثل اینا بشم

چیزی که شد میخوام برم رشته روان شناسی بخاطر مشکلات روحی و روانی خانوادس و همینطور مبحث های جالب این رشته.و حس کمک کردن به هم نوع بخصوص رنج سنی جوان که بیشترین ضربه رو داره میخوره

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

ببين من نميدونم كي تو مخ مردم كرده كه دين اسلام گفته دخترا بايد دور از جون مثل سگ باشن و پسرا هم سرشون اونقدر پايين باشه توي خيابون كه برسه به زانوهاشون كه نكنه نگاهشون به نامحرم بيفته !!!!! مگه نميگن حضرت محمد هميشه خنده رو بوده و هيچ وقت به كسي اخم نكرد. پس اين دين اسمش اسلام نيست ديگه با اين اوصاف !!!!!
    حالا شما عصبی نشو بحثی که من شروع کردم و شما ادامش دادید ، از نظر اسلام نیست ازی نظر دیگه هست که جلوش را میگیرن.

من توجه کردم بیندوستام کسایی که مذهبی تر باشن ، اصلا ارتباط با دختر نمیگیرن چه درسی چه دوستی چه از نظر شوخی.یا به ما اشتباه گفتن یا ما اشتباه برداشت کردیم

حضرت علی و حضرت محمد حدیث خیلی دارند ولی ما دراخبارها فقط چندتا و بطور تکرار میبنیم !

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

حالا شما عصبی نشو بحثی که من شروع کردم و شما ادامش دادید ، از نظر اسلام نیست ازی نظر دیگه هست که جلوش را میگیرن.

من توجه کردم بیندوستام کسایی که مذهبی تر باشن ، اصلا ارتباط با دختر نمیگیرن چه درسی چه دوستی چه از نظر شوخی.یا به ما اشتباه گفتن یا ما اشتباه برداشت کردیم

حضرت علی و حضرت محمد حدیث خیلی دارند ولی ما دراخبارها فقط چندتا و بطور تکرار میبنیم !

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

اعصبانی شدن خوب نیست

و دارند جوان ما را چه دختر یا پسر طوری تربیت میکنند ، که هر دو جنس ، جنس مخالف را دشمن خود محسوب میکنه و این در تغییر علاقه جنسی در هر دو جنس که جدیدا رواج پیدا کرده ، میشه دید.
    ویرایش توسط amir1370 : 07-06-2014 در ساعت 04:07 PM

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

من اصلا تمرکز ندارم.شاید تو بک گراند ذهنم همیشه افکاری د رحال اجرا شدن باشن..مثلادارم با کسی حرف میزنم ولی ذهنم یک جا دیگس و این کلافم کرده و برمیگرده به مشکلات شخصی.

40. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

من اصلا تمرکز ندارم.شاید تو بک گراند ذهنم همیشه افکاری د رحال اجرا شدن باشن..مثلادارم با کسی حرف میزنم ولی ذهنم یک جا دیگس و این کلافم کرده و برمیگرده به مشکلات شخصی.

۱۳: تماشای تمرکز

روی یک صندلی نشسته و ساعتی را روی میز روبه رویتان قرار دهید. سپس با چشمان تان عقربه ثانیه شمار آن را دنبال کنید. این کار را پنج دقیقه انجام دهید. باید مراقب باشید چشم تان به غیر از ثانیه شمار جای دیگری را نبیند. اگر بتوانید این کار را روزانه انجام دهید و در این زمان اجازه ورود هیچ فکر دیگری به ذهن تان را ندهید، می توانید قدرت تمرکزتان را افزایش دهید. درواقع با کنترل سیستم عصبی تان به چنین نیرویی دست می یابید. هنگام انجام این تمرین باید روی صندلی ثابت و بدون حرکت بمانید.

۱۴: روش عنکبوتی

وقتی تارهای بافته شده عنکبوتی را با وسیله ای به نرمی تکان دهید، عنکبوت به تصور این که حشره ای به دامش افتاده است به بررسی آن می آید. اما اگر این کار را چند بار انجام دهید، عنکبوت دیگر به آن توجه نمی کند. شما نیز می توانید از روش عنکبوت بهره برید و مانند آن رفتار کنید. مثلا هربار مشغول انجام کاری هستید هرچیزی که احتمال دارد حواس تان را پرت کند نادیده بگیرید. چیزهایی مانند صدای پرندگان و سروصدای خودروها. وقتی روی کارتان متمرکز شدید موارد دیگر را نادیده بگیرید. این کار ابتدا سخت است اما به مرور زمان می توانید براحتی از پس آن برآیید.

بقیه در تاپیک : مقاله :
    ۱۵ تمرین برای تمرکز

http://forum.moshaver.co/f115/%DB%B1...A9%D8%B2-7519/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

42. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

ممنون از همگی

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

فقط یک پیشنهاد

یک تایپیک بزنید و دوستان بیان مطرح کنند در طول زندگی چه مشکلی داشتن که اونا را به افسردگی برده و وچه کاری کردن که از حالت افسردگی خارج شدن یا اینکه چگونه مشکل را برطرف کردن؟ و دلیل به وجود امدن اون مشکل چی بود؟؟

کسی موافقت میکنه؟

تجربه دیگران می تونه ما را به مقصدمون نزدیک تر بکنه.

45. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

فقط یک پیشنهاد

یک تایپیک بزنید و دوستان بیان مطرح کنند در طول زندگی چه مشکلی داشتن که اونا را به افسردگی برده و وچه کاری کردن که از حالت افسردگی خارج شدن یا اینکه چگونه مشکل را برطرف کردن؟ و دلیل به وجود امدن اون مشکل چی بود؟؟

کسی موافقت میکنه؟

تجربه دیگران می تونه ما را به مقصدمون نزدیک تر بکنه.

من موافقم . ميشه اوليشو خودتون شروع كنيد

47. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

طوری نیست دادا

این ، نمره 25صدم برات با ارزش میشهدر صورتی که بی ارزشت نکنه ، چرا ؟

اگر ادم خوبی باشی که هستی ، در اینده وقتی کسی مشکلش بهت گیر کرد یاد 25صدم استاد میفتی و میبنی اون شرایط برای من سخت بود و من شاید شب امتحان برام مشکلی پیش امد و نتونستم درست درس بخونم ولی استاد چی ازدل من میدونه ؟؟ تو هم از دل این بنده خدا چی میدونی؟ پس تا اونجا که میشه باید کمکش کنی ف گاهی وقتو تشویق هم حکم تبیه راداره و هم حکم صعود و پسشرفت کردن.

اگر ادم نامردی باشی : میای و به اون 25صدم که استاد بهت نداد تو ذهنت میاری و میگی منم مثل استاد میشم تا پدرشونا دربیارمو نوعی برات عقده میشه.

ادم باید از خیلی چیزای سطحی هم نگذره ، هر اتفاقی ی نشونس.
    من اگه استاد دانشگاه بشم . باور کن از اول کلاس به دانشجو ها میگم نگران نمره نباشن . فقط درسو یادبگیرن و کار انجام بدن . نمره شون بامن ..

بخدا نامردیه یه ترم بخاطر 25 صدم .. مشکل اینجاس که میدونم چندین نفرو به راحتی قبول کرده....

49. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

من اگه استاد دانشگاه بشم . باور کن از اول کلاس به دانشجو ها میگم نگران نمره نباشن . فقط درسو یادبگیرن و کار انجام بدن . نمره شون بامن ..

بخدا نامردیه یه ترم بخاطر 25 صدم .. مشکل اینجاس که میدونم چندین نفرو به راحتی قبول کرده....
    منم این ترم اموزش و پرورش را افتادم

الان که افتادی و نمیشه کاریش کرد ولی ی تجربه بدست اوردی .درست میشه اخوی

اینقدر پاس کنی و بیفتی و غصه بخوری و بخندی و افسوس این روزها رو بخوری
    ویرایش توسط amir1370 : 07-06-2014 در ساعت 05:54 PM

51. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

من موافقم . ميشه اوليشو خودتون شروع كنيد
    اکی
    یک تایپیک میزنم

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اگه شما دیدین ما هم دیدیم البته مطلق نیست ولی رفتارخیلی هاشون اینه : واعظان کین جلوه برمحراب و منبر می کنند چون به خلوت میروند ان کار دیگر می کنند.
    منتها کلاه شرعی میذارنو میگن صیغه، کلمه ای که اصلا تو اسلام نیست شاه عباس صفوی شیعه رو به این کلمه مزین کردو دولتمردان بعدی حمایت کردنو ،حالا این شده وضع جامعه ی ما .
    مگر این که مومن باشندو وارسته.
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

53. کاربران زیر از سلام برشما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12538
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    دوستان لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه بخدا دارم دیوونه میشم
    من یه دختر 18.19 ساله ام که حدوده 1 ساله متاهل شدم و تو عقدیم
    ی فکرایی همش تو سرم میاد بطوری که دوس دارم بمیرمو نباشم
    مثلا قبل از اینکه ازدواج کنم همش میگفتم من به 18 سالگی نمیرسمو تو همون سن میمیرم (چون چن تا دختر بودن تو همون سن خبر مرگشونو شنیدم با خودم میگفتم منم اینطوری میشم)
    بعدش باز اینکه تموم شد با خودم میگفتم مامانم الکی داره جهیزیه درست میکنه من زنده نمیمونم که ازشون استفاده کنم
    جدیدا هم این فکر افتاده تو سرم که اگه فلانی میومد خواستگاری با فلانی ازدواج میکردی زندگیت اینجوریو اونجوری میشد
    ازونجا که من شوهرمو خیلی دوس دارم حتی بیشتر از پدرو مادرم همش با ذهنم درگیرم که جوابه فکرامو بدم ولی بیشتر سر درد میشمو بی حوصله به طوری که میخوام دیوونه بشم
    تو رو خدا اگه کاری از دستتون بر میاد کمکم کنین
    ممنون

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم حالت خوب بشه.وخدا رو تو زندگیت پررنگ کنی

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14050
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منو تو دقیقا مشکلاتی مث هم داریم فقط تو از من یکم بزرگ تری فقط پدر من ب جای مشکلات پدر تو بیشتر ترسوئه.جواب سوالاتو پیدا کردی ب منم بگو.

57. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

آینده اصلا ترس نداره تنها کافیه در حال درست زندگی کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)