نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دخالت های خانواده همسر

1040
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4781
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت های خانواده همسر

باسلام.من یکساله تو عقدهستم.اوایل ازدواج خیلی روی روابط خانواده شوهرم روی شوهرم حساس بودم البته هنوزم هستم .اونا همش کاراشونوبه شوهرم میگن چون پسربزرگتره منم ناراحت میشم وبهش غرمیزنم که تو چراباید همه کارا رو انجام بدی .الان خیلی روی خانواده اش حساس شدم طوری که شوهرم اسمس های خانواده اش که براش میفرستن رو پاک میکنه تامن نبینم .مایهشب مهمونی بودیم خواهرشوهرم زنگ زد به شوهرم که بیاخونه تو آشپزخانه سوسک هست ومیترسم بیا بکششش باورتون میشه شوهرم رفت این نمونه رو گفتم تا ببینین چه کارای یکه نمیکنن با من.من چه کنم؟خسته ام خسته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چگونه رفتارکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط نیل نمایش پست ها
    باسلام.من یکساله تو عقدهستم.اوایل ازدواج خیلی روی روابط خانواده شوهرم روی شوهرم حساس بودم البته هنوزم هستم .اونا همش کاراشونوبه شوهرم میگن چون پسربزرگتره منم ناراحت میشم وبهش غرمیزنم که تو چراباید همه کارا رو انجام بدی .الان خیلی روی خانواده اش حساس شدم طوری که شوهرم اسمس های خانواده اش که براش میفرستن رو پاک میکنه تامن نبینم .مایهشب مهمونی بودیم خواهرشوهرم زنگ زد به شوهرم که بیاخونه تو آشپزخانه سوسک هست ومیترسم بیا بکششش باورتون میشه شوهرم رفت این نمونه رو گفتم تا ببینین چه کارای یکه نمیکنن با من.من چه کنم؟خسته ام خسته

راستش میخواستم بهتون بگم که با اصرار بیش از اندازه شما فقط خودت رو ناراحت میکنی ...

چون تغییری در روند کار شوهرتون ایجاد نخواهد شد ...

خانواده ایشون هم به این حساسیت پی برده و میخواد یه جورایی در این مورد برخلاف شما عمل کنه ...

از طرفی اگه بیخیال بودید ... الان شوهر خودت رو مجبور نکرده بودی تا بخواد به شما دروغ بگه و یا اس ام اس اونارو پاک کنه ...

الان هم دیگه کار اونارو انجام میده و هم شما دیگه از رفت و اومدش بی خبر هستید ...

پس بجای اینکه معلمش باشید دوست و رفیقش باشید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . اون ميره سوسك ميكشه شما چرا ناراحتيد !!!!!!

اصلا نبايد نشون ميدادين كه از اين موضوع ناراحت هستين . از امروز شروع كنيد كه اصلا واكنشي نسبت به رفتارهاي خانواده شوهرتون نشون ندين تا به مرور كه رفتين خونه مستقل اين ارتباطها كم رنگتر بشه .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

راستش از این جمله آخر فرخ خوشم اومد ....[replacer_img]
    پس بجای اینکه معلمش باشید دوست و رفیقش باشید ...

این یعنی اینکه طرفمونو همونطور که هست قبول کنیم ... یعنی اینکه اونکه نمیتونه خونواده اش رو کنار بذاره ....

حتی اگه برای کشتن یه سوسکم باشه ...

پس نه میتونه اونارو رها کنه و هم باید تذکرات همسرشو تحمل کنه ....

پس معلومه دیگه اون وسط تنها مونده ... به همین خاطر برای فرار از تذکرات شما خیلی از کارهارو مخفی میکنه ...

و خود شما در این ماجرا دخیل هستید ... در صورتیکه اگه زن و مرد دوست و رفیق هم باشن دیگه به این خاطر

فکر و زندگی خودشونو خراب نمیکنن ...

اینارو به این خاطر گفتم که شما که نمیتونید اونو عوض کنید ... پس بهتره باهاش همراه و رفیق باشید ...

اینجوری همیشه کنار هم هستید ... حتی در مراسم سوسک کشتن

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد