نمایش نتایج: از 1 به 41 از 41

موضوع: ازدواج با زن مطلقه-خواهش میکنم کمکم کنید

5831
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با زن مطلقه-خواهش میکنم کمکم کنید

سلام
    من یه پسر ۲۷ سالم که درسم و سربازیم تموم شده و به زودی یه جای خیلی خوب مشغول به کار میشم.اینو گفتم که بدونید شرایطم برای ازدواج فراهمه.من با یه دختری که همسایمونه و مطلقه و ۲ تا پسر ۲قلو که البته با پدرشون زندگی میکنن قصد ازدواج دارم.الان ۵ ساله که بهش علاقه دارم و تو این ۵ سال هم همه جوانب رو بررسی کردم.در کل آدمی نیستم که این مسائل براش مهم باشه.مهم برام اینه که از لحاظ فرهنگی اخلاقی و بقیه مسائل که معیارمه همون کسیه که من همیشه میخواستم.من این موضوع را باهاش مطرح کردم و بعد از ۵سال به شرط رضایت خانواده رضایت داد.اما خانواده من با منطق حرف مردم و چند دلیل دیگه جوابشون منفی بود که برام قانع کننده نبود.البته به من حق انتخاب دادن اما طوری که به وضوح مخالفت در جوابشون مشخصه و من نمیخوام به این شکل ازدواج کنم.الان میخوام از شما کمک بگیرم بابت این مساله و نظر و راهنمایی شما رو برای موافقت خانواده بدونم.خیلی ممنون میشم که راهنماییهاتونو برا جلب رضایت خانواده به من بدید

2. 2 کاربران زیر از damavand_kellapi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1121
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج با زن مطلقه-خواهش میکنم کمکم کنید

سلام دوست عزیز
    شرایط اون خانم خاصه و بچه هم داره که مطمئنا نمیتونه به راحتی ازشون هم بگذره پس بهتره بیشتر از علاقه ای که بهش داری به آینده فکر کنی و ببینی میتونی تا آخر باش باشی و برای بچه هاش هم پدری کنی ، به نظر من به حرفای خانواده و بزرگان گوش کنی بهتره

4. کاربران زیر از amir2007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

5 سال به این موضوع فکر کردم و برام مهم نیست.یعنی مشکلی با این قضیه ندارم برای من ممهمترین چیز شخصیت اونه و اینکه کاملا با معیارهام مطابقه.من به خانواده حق بابت نگرانی میدم و دنبال راهی برای متقاعد کردن و از بین بردن نگرانیهاشون هستم.ممنون میشم دوستان پیشنهادشونو برا اینکار بدن

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

راستش من فکر نمی کنم قبل از ازدواج بتونید کار چندانی بکنید
    که حسن نظر داشته باشند نسبت به این ازدواج پس،،
    اگر مصمم هستید
    کار خودتان را بکنید و امیدوار باشید که بعد از ازدواج با دیدن خوشبختی تان یواش یواش،،آن ها هم خوشحال شوند
    موفق باشید

7. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها
    راستش من فکر نمی کنم قبل از ازدواج بتونید کار چندانی بکنید
    که حسن نظر داشته باشند نسبت به این ازدواج پس،،
    اگر مصمم هستید
    کار خودتان را بکنید و امیدوار باشید که بعد از ازدواج با دیدن خوشبختی تان یواش یواش،،آن ها هم خوشحال شوند
    موفق باشید
    ممنون بابت راهنماییتون.بله درست میگید این رو که مطمئنم .اما دلم نمیخواد اول کار بدون رضایتشون دلشونو بشکنم.کاش میشد راهی پیدا کرد که راضی شن

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان دیگه نظر یا راهنمایی ندارن ؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4882
    تشکـر
    27
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

یقین داشته باش که خانواده ات قبل از ازدواج موافقت نمی کنند...یا اگه هم این طور باشه لفظیه...اما اگه خودت به خوشبخت شدن با این فرد اعتقاد داری ازدواج کن و بهشون ثابت کن که اشتباه می کردن...اگه بخوای این طوری پیش بری...در آخر نه جلب نظر خانواده ات رو می کنی...نه با اون دختر ازدواج می کنی...همه عمرت هم همین عذاب رو با خودت به دنبال می کشی...اگه امید به خوشبختی باهاش رو داری...به این امید داشته باش که خانواده ات بعد از ازدواج با دیدن خوشبختی تون نظرشون جلب بشه

11. 2 کاربران زیر از mariya3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

بنظرمن بشخصه اشتباهه شما تاحالاازدواج نکردید شما میتونید خیلی موقعیت های بهتر داشته باشید بنظرمن درست نیست ومطمعنا در آینده به مشکل میخورید احساساتی قضاوت نکنید بنظر من زمانی که میخاید ازدواج کنید اول منطقتون رو در نظر بگیرید بعد عشق خودش بوجود میاد من خودم این تجربه رو داشتم ازدواجی که فقط از روی عشق باشه پایدار نمیمونه

13. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mariya3 نمایش پست ها
    یقین داشته باش که خانواده ات قبل از ازدواج موافقت نمی کنند...یا اگه هم این طور باشه لفظیه...اما اگه خودت به خوشبخت شدن با این فرد اعتقاد داری ازدواج کن و بهشون ثابت کن که اشتباه می کردن...اگه بخوای این طوری پیش بری...در آخر نه جلب نظر خانواده ات رو می کنی...نه با اون دختر ازدواج می کنی...همه عمرت هم همین عذاب رو با خودت به دنبال می کشی...اگه امید به خوشبختی باهاش رو داری...به این امید داشته باش که خانواده ات بعد از ازدواج با دیدن خوشبختی تون نظرشون جلب بشه
    منم همین فکرو میکنم.یعنی پیشنهادتون اینه که بدون رضایتشون ازدواج کنم؟

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    بنظرمن بشخصه اشتباهه شما تاحالاازدواج نکردید شما میتونید خیلی موقعیت های بهتر داشته باشید بنظرمن درست نیست ومطمعنا در آینده به مشکل میخورید احساساتی قضاوت نکنید بنظر من زمانی که میخاید ازدواج کنید اول منطقتون رو در نظر بگیرید بعد عشق خودش بوجود میاد من خودم این تجربه رو داشتم ازدواجی که فقط از روی عشق باشه پایدار نمیمونه
    تصمیم من اونقدرم احساسی نیست راستشو بخواید من برا این که این تصمیمو بگیرم 5 سال صبر کردم و به همه جوانب فکر کردم.اون فرد از لحاظ فکری شخصیتی و فرهنگی و البته یک سری معیار دیگه دقیقا همون کسیه که من همیشه میخواستم.البته ممکنه تجربه شما بیشتر باشه و حرفتون درست.ولی من واقعا به همه مسائل فکر کردم و واقعا خیلی چیزا برام مهم نیست از جمله مطلقه بودن و بچه ها.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    منم یه جورایی با حرفای ایشون موافقم .شما میتونید موقعیت های بهتری پیدا کنید ...
    درسته شما 5 سال صبر کردید ولی اگه باهاش ازدواج کردید و تازه فهمیدید اشتباه بوده ویا بهتر از اینها میتونست لیاقت شما باشه چی ؟؟

17. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    منم یه جورایی با حرفای ایشون موافقم .شما میتونید موقعیت های بهتری پیدا کنید ...
    درسته شما 5 سال صبر کردید ولی اگه باهاش ازدواج کردید و تازه فهمیدید اشتباه بوده ویا بهتر از اینها میتونست لیاقت شما باشه چی ؟؟
    خوب 5 سال صبر گفتم که با فکر کردن به همه جئانب بود.من همیشه یه سری معیار برای ازدواج داشم که خوب الان به نظرم اکثرشو ایشون داره.من به حرف شما قبلا خیلی فکر کردم و تصمیم رو جدی گرفتم.البته از نظر شما خیلی تشکر میکنم اما در این مورد خیلی فکر کردم و تصمیمم جدیه.اما موندم چطور خانوادم رو راضی کنم

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط damavand_kellapi نمایش پست ها
    خوب 5 سال صبر گفتم که با فکر کردن به همه جئانب بود.من همیشه یه سری معیار برای ازدواج داشم که خوب الان به نظرم اکثرشو ایشون داره.من به حرف شما قبلا خیلی فکر کردم و تصمیم رو جدی گرفتم.البته از نظر شما خیلی تشکر میکنم اما در این مورد خیلی فکر کردم و تصمیمم جدیه.اما موندم چطور خانوادم رو راضی کنم
    خوب دیگه اگه اینقد مطمنی تو تصمیم خودت وهیچی نمیتونه تصمیمتو عوض کنه .دیگه باید یه جسارتی چیزی ازخودت نشون بدی و حرفتو بزنی ..
    با کسی که توفامیل باهاش راحت تر حرف میزنی درمیون بذار .مثلا با عمه یا خاله ایی ... یه بزرگتری .... دیگه از یه جا باید شرو کنی و سخت سر حرفتو تصمیمت ب ایستی

20. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام
    من یه پسر ۲۷ سالم که درسم و سربازیم تموم شده و به زودی یه جای خیلی خوب مشغول به کار میشم.اینو گفتم که بدونید شرایطم برای ازدواج فراهمه.من با یه دختری که همسایمونه و مطلقه و ۲ تا پسر ۲قلو که البته با پدرشون زندگی میکنن قصد ازدواج دارم.الان ۵ ساله که بهش علاقه دارم و تو این ۵ سال هم همه جوانب رو بررسی کردم.در کل آدمی نیستم که این مسائل براش مهم باشه.مهم برام اینه که از لحاظ فرهنگی اخلاقی و بقیه مسائل که معیارمه همون کسیه که من همیشه میخواستم.من این موضوع را باهاش مطرح کردم و بعد از ۵سال به شرط رضایت خانواده رضایت داد.اما خانواده من با منطق حرف مردم و چند دلیل دیگه جوابشون منفی بود که برام قانع کننده نبود.البته به من حق انتخاب دادن اما طوری که به وضوح مخالفت در جوابشون مشخصه و من نمیخوام به این شکل ازدواج کنم.الان میخوام از شما کمک بگیرم بابت این مساله و نظر و راهنمایی شما رو برای موافقت خانواده بدونم.خیلی ممنون میشم که راهنماییهاتونو برا جلب رضایت خانواده به من بدید

راستش الان اینجور ازدواجها رواج زیادی پیدا کرده ...

ازدواج با زنان مطلقه ... خب چه اشکالی داره ... ولی برای سرپرستی از دوبچه دوقلو و مشکلاتشون آمادگی دارید ؟

نمیتونید اگه کاری کردن اونارو تنبیه و یا حتی مواخذه کنید ...

چون مادرشون در این مورد واکنش نشون میده و " ممکنه بهتون بگه : لازم نیست تو بچه های یکی دیگه رو تربیت کنی ..."

و از این دست حرفا ....

ممکنه بعد از ازدواج دعواتون بشه ... در ینصورت شاید در بین دعوا در مورد ازدواج قبلی بهش سرکوفت بزنید !!!

و این خیلی کار مخربی میتونه باشه ... در ضمن شما دایما" از طرف این خانم رصد میشید برای اینکه رفتاری مثل شوهرسابقش نداشته باشید

وگاهی ممکنه با اون مقایسه بشید ... واسه این اتفاقات باید حسابی آمادگی داشته باشی ...

پس قبل از ازدواج مشاوره کن و سعی کن خوب همه چی رو در نظر بگیری ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

22. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

با تمام مشکلاتی که این ازدواجها داره ... ولی میتونه سروع خوبی هم باشه ... چرا که نه !

اگه این خانم واقعا" اونی باشه که شما در موردش گفتید ...

پس مشکلی برای زندگی آینده ندارید .... چون میتونه خیلی خوب زندگی رو اداره کنه ... و برای زندگی شما یک مدیر خوب باشه ...

و از تجربه زندگی گذشته به نحو احسنت استفاده بکنه ...

در ضمن چون تجربه دارن پس خانه داری رو خیلی خوب میدونه ...

از طرفی چون سختی زندگی قبلی رو چشیده ... پس قدر این زندگی رو میدونه و برای داشتم یک زندگی آروم تلاش میکنه

فقط باید شما بتونید رضایت خانواده خودتون رو جلب کنید و در مورد تربیت بچه ها باهم مفصل صحبت کنید ..

در ضمن مشاوره یادت نره ... چون اونا تجربیاتی دارن که به دردت میخوره
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

24. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

از همه دوستان ممنونم به خاطر نظراتشون.همونطور که گفتید از نظر خودم بهترین گزینه برای منه.اینم بگم که ایشون همسن من هستن و ازدواج قبلیشون تو سن خیلی پایین و به اجبار خانوادشون بوده و از زندگی قبلیشون به شدت نفرت دارن.من باهاشون در مورد همه چیز صحبت کردم و کاملا با هم تفاهم داریم.همونطورم که گفتم پارسال پدر بچه ها حضانتشون رو گرفته و بچه ها با پدرشون زندگی میکنن و ایشون تنها هستن.برای بعد 18 سالگی بچه ها هم فکر نکنم مشکلی باشه.البته راجع به این موضوع هم باهشون صحبت کردم و نظر ایشون هم این بود که اونوقت دیگه من نیستم و ما هستیم که بید تصمیم بگیریم.در ضمن من با خانواده صحبت کردم عکس العملشون این بود که به خاطر حرف مردم و ترس به خاطر بچه ها گفتن نه.من چون نمیخوام دلشون رو بشکنم و بدون رضایتشون کاری بکنم دنبال نظر شما دوستان هستم که شاید بتونید راهی جلو پام بزارید که یه جوری راضیشون کنم

26. کاربران زیر از damavand_kellapi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

[replacer_img] نوشته اصلی توسط damavand_kellapi [replacer_a]
    از همه دوستان ممنونم به خاطر نظراتشون.همونطور که گفتید از نظر خودم بهترین گزینه برای منه.اینم بگم که ایشون همسن من هستن و ازدواج قبلیشون تو سن خیلی پایین و به اجبار خانوادشون بوده و از زندگی قبلیشون به شدت نفرت دارن.من باهاشون در مورد همه چیز صحبت کردم و کاملا با هم تفاهم داریم.همونطورم که گفتم پارسال پدر بچه ها حضانتشون رو گرفته و بچه ها با پدرشون زندگی میکنن و ایشون تنها هستن.برای بعد 18 سالگی بچه ها هم فکر نکنم مشکلی باشه.البته راجع به این موضوع هم باهشون صحبت کردم و نظر ایشون هم این بود که اونوقت دیگه من نیستم و ما هستیم که بید تصمیم بگیریم.در ضمن من با خانواده صحبت کردم عکس العملشون این بود که به خاطر حرف مردم و ترس به خاطر بچه ها گفتن نه.من چون نمیخوام دلشون رو بشکنم و بدون رضایتشون کاری بکنم دنبال نظر شما دوستان هستم که شاید بتونید راهی جلو پام بزارید که یه جوری راضیشون کنم
    راستشو بخوای دوست عزیز شما هرچقدرم که توضیح بدید، خانواده هنوز نگرانی خودش رو داره ...

اینکه بچه ها در زندگی آینده شما رو با مشکل مواجه کنن و باقی ماجرا ...

حرف مردمم که خودت میدونی نمیشه کاری کرد ... مردم در همه حال حرفشون رو میزنن ...

پس اگه تصمیم خودتون رو گرفتید ، پس میتونید با یک مشاوره خوب هم مشورت کنید ...

آدرس مشاوران و یا مراکز مشاوره ای رو میتونید از بهزیستی منطقه دریافت کنید ...

در کل اینکه شما زندگی خوبی رو تجربه کنید برمیگرده به خود شما دو نفر که باید از همین اول زندگی باهم رفیق باشید ...

و زندگی رو بدون توجه به حرف مردم پیش ببرید، بعد مدتی همه چی آروم میشه ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

28. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

[replacer_img] نوشته اصلی توسط damavand_kellapi [replacer_a]
    اگه حضانت بچه ها با پدرشونه که دیگه نباید مشکلی باشه ...

ولی به هر حال ممکنه روزهایی رو بخوان با مادرشون بگذرونن و در این مواقع باید صبور باشی ...

چون بچه ها برای مادر حکم قسمتی از وجود و هویتشه ، پس باید در این مواقع درکش کنید ...

خونواده ام میتونید همین اطمینان خاطری رو که به ما دادید رو به اونام بدید و یا برای مشورت با مشاور همراهتون کنید ...

به هرحال شما تصمیم به این کار گرفتید ، و اگه اینطور که میگید باشه پس زندگی خوبی هم خواهید داشت ...

ولی شما برای زندگی مشترک خودتون هم باید با مشاوره مشورت جداگانه داشته باشید ...

چون ایشون از زندگی قبلیش متنفره و الان ذهنش در حالتیه که اگه شما کوچکترین حرکتی انجام بدید...

که برای ایشون شباهتی با زندگی قبل داشته باشه ، میتونه عامل دلخوری در آینده باشه ...

پس بهتره در اوایل زندگی خیلی محتاط عمل کنید تا کامل به خلق و خوی هم وارد بشید ...
    ویرایش توسط mahsa42 : 07-19-2014 در ساعت 02:10 PM
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

30. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

راستشو بخوای دوست عزیز شما هرچقدرم که توضیح بدید، خانواده هنوز نگرانی خودش رو داره ...

اینکه بچه ها در زندگی آینده شما رو با مشکل مواجه کنن و باقی ماجرا ...

حرف مردمم که خودت میدونی نمیشه کاری کرد ... مردم در همه حال حرفشون رو میزنن ...

پس اگه تصمیم خودتون رو گرفتید ، پس میتونید با یک مشاوره خوب هم مشورت کنید ...

آدرس مشاوران و یا مراکز مشاوره ای رو میتونید از بهزیستی منطقه دریافت کنید ...

در کل اینکه شما زندگی خوبی رو تجربه کنید برمیگرده به خود شما دو نفر که باید از همین اول زندگی باهم رفیق باشید ...

و زندگی رو بدون توجه به حرف مردم پیش ببرید، بعد مدتی همه چی آروم میشه ...

دقیقا من خودم به شخصه اصلا برام حرف مردم مهم نیست و مهم فقط و فقط رضایت خانوادمه.پس پیشنهاد شما مشورت با مشاوره.خیلی ممنون از شما دوست عزیز هم بابت درک این قضیه و هم بابت راهنماییتون

32. کاربران زیر از damavand_kellapi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها

اگه حضانت بچه ها با پدرشونه که دیگه نباید مشکلی باشه ...

ولی به هر حال ممکنه روزهایی رو بخوان با مادرشون بگذرونن و در این مواقع باید صبور باشی ...

چون بچه ها برای مادر حکم قسمتی از وجود و هویتشه ، پس باید در این مواقع درکش کنید ...

خونواده ام میتونید همین اطمینان خاطری رو که به ما دادید رو به اونام بدید و یا برای مشورت با مشاور همراهتون کنید ...

به هرحال شما تصمیم به این کار گرفتید ، و اگه اینطور که میگید باشه پس زندگی خوبی هم خواهید داشت ...

ولی شما برای زندگی مشترک خودتون هم باید با مشاوره مشورت جداگانه داشته باشید ...

چون ایشون از زندگی قبلیش متنفره و الان ذهنش در حالتیه که اگه شما کوچکترین حرکتی انجام بدید که برای ایشون شباهتی با زندگی

قبل داشته باشه ، میتونه عامل دلخوری در آینده باشه ...

پس بهتره در اوایل زندگی خیلی محتاط عمل کنید تا کامل به خلق و خوی هم وارد بشید ...
    دقیقا حق با شماست یه چیزی که شاید من تو این 5 سال فهمیدم اینه که به شدت از زندگی گذشته و اینکه رفتارهای شبیه اون باشه متنفره.خوشبختانه یکی از دلایل علاقه ایشون به من هم همین موضوعه که خیلی با اون شخص فرق دارم البته به گفته خودش.در مورد بچه ها هم اصلا مشکلی ندارم با دیدارشون و حتی زندگی کردن باهاشون.چون کلا بچه های خوب و عاقل و منطقی هستن.ممنون بابت دلگرمی و راهنماییتون دوست عزیز

34. کاربران زیر از damavand_kellapi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما دلیل جدایی از همسرشون رو جویا بشید و اینکه خودشون نخواشتن بچه هاشون رو قبول کنن یا شوهرشون ازشون گرفت که اگه اولی باشه به نظرم ادم قابل اعتمادی نیستند
    چون مادری که راحت از بچه اش دل بکنه شاید فردا از شما هم..............

36. کاربران زیر از سمانه66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه66 نمایش پست ها
    حتما دلیل جدایی از همسرشون رو جویا بشید و اینکه خودشون نخواشتن بچه هاشون رو قبول کنن یا شوهرشون ازشون گرفت که اگه اولی باشه به نظرم ادم قابل اعتمادی نیستند
    چون مادری که راحت از بچه اش دل بکنه شاید فردا از شما هم..............
    ایشون همسایه ما هستند از تمام ماجرای طلاقشون خبر دارم.در مورد بچه ها هم تا 10 سالگی پیششون بودن و پارسال بعد مدتها دادگاه و برو بیا بالاخره حضانتشونو به پدرشون دادن که از این نظر هم ضربه روحی زیادی خوردن

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان یه سوال دیگه که داشتم مشاوره در چه مورد منظورتونه که برم؟چون من تصمیممو گرفتم و دنبال یه راه برا راضی کردن خانوادم هستم به نظرتون مشاور میتونه کمکی بکنه؟

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4925
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه ب نظر من شما باید از خودتون مطمین باشید،مطمین بشید ک احساستون واقعیه!مطمین بشید ک احساستون زود گذر نیست!ب نظر من توی ازدواج منطق از عشق بهتره.اگه بعد ازدواج نسبت بهش سرد شدید چی!؟اگه فامیلا یا دوستانون بعد ازدواجتون هی این موضوع رو بزنن سرتون و شما نتونید حرف بقیه رو تحمل کنید چی!؟
    ب نظر من ازدواج با به زن مطلقه عیب و ایراد نیست اونم مثله بقیه ادمه ولی تو جامعه ما وقتی یکی ک تا حالا ازدواج نکرده بایکی ک قبلا ازدواج کرده و طلاق گرفته،ازدواج کنه هزارتا حرف و حدیث در میارن،در مورد شما نمیگن پسره مجرد چرا باید با یه مطلقه ازدواج کنه!نمیگن این همه دختر مجرد چرا رفت سراغ این!؟ باید ببینید میتونید از عهده شنیدن و توجه نکردن ب این حرفا بربیاید؟!
    ب نظر من عجله نکنید و همه جوانب رو در نظر بگیرید،مهمه ک بفهمید احساستون واقعیه،اینکه میگید پنج ساله علاقه دارید مطمین مطمین بشید ک دلیل بر این نمیشه احساستون واقعیه،چون از همون اول یه زنی رو تو ذهن خودتون ساختید خوبیاشو بزرگه بزرگ کردید و بدیاشو ندید ولی بعذود ازدواح بعد اینکه اون هیجانه کم شد تازه میفهمید این کجا و اونی ک تو ذهن شما بود کجا
    میتونم بگم شرایط شما خیلی فرق میکنه چون میخواید با یه زن مطلق ازدواج کنید!سعی کنید یه مدت باهاشون وقت بذارید و کاملا اخلاق و رفتارشون به دستتون بیاد

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha10 نمایش پست ها
    اول اینکه ب نظر من شما باید از خودتون مطمین باشید،مطمین بشید ک احساستون واقعیه!مطمین بشید ک احساستون زود گذر نیست!ب نظر من توی ازدواج منطق از عشق بهتره.اگه بعد ازدواج نسبت بهش سرد شدید چی!؟اگه فامیلا یا دوستانون بعد ازدواجتون هی این موضوع رو بزنن سرتون و شما نتونید حرف بقیه رو تحمل کنید چی!؟
    ب نظر من ازدواج با به زن مطلقه عیب و ایراد نیست اونم مثله بقیه ادمه ولی تو جامعه ما وقتی یکی ک تا حالا ازدواج نکرده بایکی ک قبلا ازدواج کرده و طلاق گرفته،ازدواج کنه هزارتا حرف و حدیث در میارن،در مورد شما نمیگن پسره مجرد چرا باید با یه مطلقه ازدواج کنه!نمیگن این همه دختر مجرد چرا رفت سراغ این!؟ باید ببینید میتونید از عهده شنیدن و توجه نکردن ب این حرفا بربیاید؟!
    ب نظر من عجله نکنید و همه جوانب رو در نظر بگیرید،مهمه ک بفهمید احساستون واقعیه،اینکه میگید پنج ساله علاقه دارید مطمین مطمین بشید ک دلیل بر این نمیشه احساستون واقعیه،چون از همون اول یه زنی رو تو ذهن خودتون ساختید خوبیاشو بزرگه بزرگ کردید و بدیاشو ندید ولی بعذود ازدواح بعد اینکه اون هیجانه کم شد تازه میفهمید این کجا و اونی ک تو ذهن شما بود کجا
    میتونم بگم شرایط شما خیلی فرق میکنه چون میخواید با یه زن مطلق ازدواج کنید!سعی کنید یه مدت باهاشون وقت بذارید و کاملا اخلاق و رفتارشون به دستتون بیاد
    دقیقا همینه که شما میگید.من تمام این مراحل که شما میگید رو گذروندم و تصمیم گرفتم.کامل میشناسمش.بدیاشم میدونم و سبک سنگین کردم اگه سنم رو هم نگاه کنید میبینید که به مرحله ای رسیدم که تصمیم عاقلانه ای بگیرم درسته احساس هم دخیله اما خیلی جاهاش رو با منطق تصمیم گرفتم.باهاش هم رابطه داشتم البته در حد بیرون رفتن و صحبت و چیزای دیگه.کامل میشناسمش.تنها مشکلم خانوادم هست که نمیخوام بی رضایتشون کاری کنم.5 سال که میگم زمان زیادی برا فکر کردن به همه چیز داشتم و خیلی مسائل رو برا خودم حل کردم و نگرانی ندارم حرف مردم هم همیشه هست و هیچ وقت برام مهم نبوده البته نه اینکه مهم نباشه اما مطمئنم بعد ازدواج تو من تاثیری نداره.در ضمن چه تضمینی هست که من با یه دختر مجرد ازدواج کنم و خوشبخت بشم.من همه چیرزو سپردم دست خدا بعد تصمیمم و جز رضایت خانوادم چیزی نمیخوام.به هر حال ممنونم بابت نصیحتتون

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

دوستان یه سوال دیگه که داشتم مشاوره در چه مورد منظورتونه که برم؟چون من تصمیممو گرفتم و دنبال یه راه برا راضی کردن خانوادم هستم به نظرتون مشاور میتونه کمکی بکنه؟
    خب شما تصمیم خودتونو گرفتید و مام امیدواریم در این راه موفق بشید ...

به هرحال خانواده شما مخالفت میکنن و شما باید بتونید در این مورد با زبانی که خودت در این چندسال زندگی یادگرفتی باهاشون حرف بزنی

شاید وقتی منطق و کلام شمارو بشنون موافقت بکنن و شما هیچ مشکلی نداشته باشید

در مورد مشاوره باید بگم هم برای زندگی خودت و این خانم هم برای راضی کردن خانواده میتونی بهش مراجعه کنی ...

اون با روشهایکه میدونه شخصیت هردوتونو بررسی میکنه وشاید بتونه در مورد زوایای پنهانتون چیزی بگه ..

به هرحال بهتون مشاوره میده و زمانی رو برای مراودات بیشتر تعیین میکنه ...

و بعد از اونم دوباره باید رجوع کنید تا نتیجه مراودات بر اساس مشاوره اولی رو مشخص کنه ...

کسایکه با این روش جلو رفتن در موارد بسیاری در ازدواجشون موفق بودن ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

42. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمکتون

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4882
    تشکـر
    27
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه خودت یقین داری که باهاش خوشبختی ازدواج کن

45. کاربران زیر از mariya3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

تصمیم من اونقدرم احساسی نیست راستشو بخواید من برا این که این تصمیمو بگیرم 5 سال صبر کردم و به همه جوانب فکر کردم.اون فرد از لحاظ فکری شخصیتی و فرهنگی و البته یک سری معیار دیگه دقیقا همون کسیه که من همیشه میخواستم.البته ممکنه تجربه شما بیشتر باشه و حرفتون درست.ولی من واقعا به همه مسائل فکر کردم و واقعا خیلی چیزا برام مهم نیست از جمله مطلقه بودن و بچه ها.
    عزيزم اشتباه نكن چه معيارهايي آخه مگه كس ديگه اي نميتونه معيارهاي شما رو داشته باشه يعني فقط يك نفر اين ويژگي ها رو داره شما فقط داريد با اون شخص فكر ميكنيد فقط ميگيد اون اگه يكم فكرتونو بازتر بذاريد قطعا به شخص ديگه اي هم ميتونيد علاقه من بشيد

47. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من تو محیطی زندگی میکنم که کلی دختر دور و برم هستن نمیگم اونا خوب نیستن ولی واقعا با خواست من کلی فاصله دارن.من ممنونم از حس کمکتون و اینکه خواستید راهنماییم کنید ولی واقعا مشکل من الان خواستن یا نخواستن ایشون نیست چون من تصمیمم رو گرفتم و فقط مشکلم راضی کردن خانوادست و دلیل اینکه اینجا درخواست کمکهم کردم همینه.مطمعن باشید اگه به خواست خدا تونستم راضیشون کنم حتما به همراه ایشون پیش یه متخصص بابت مشاوره میرم و اونوقت اقدام میکنم.بازم ممنون بابت کمکتون

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.نه اینکارو نکن.من هم میخواستم به همه ثابت کنم که خانواده ها دارند اشتباه میکنند و ما خوشبخت میشیم.خوشبخت نشدم که هیچ الان در شرف طلاقیم.خواهش میکنم به رضایت خانوادت دل بده و شما هنوز خیلی جوانتر از اونی هستید که بخواهید پدر 2 فرزند باشید.این دل بزرگ میخواهد و اگه شما فکر میکنید در آینده با آرزوهایی که تو دل و سینتون داشتید با وجود این بچه های معصوم به مشکل نمی خورید برید ازدواج کنید ولی یک تعهد برای خودت بنویس و امضا کن و به دست خانواده ات بده که من تحت هیچ شرایطی بابت این ازدواج به کسی گله و شکایتی نمیکنم و به هیچ عنوان دوباره زندگی این دو طفلو خراب نمیکنم.میتونی؟بسم الله

50. کاربران زیر از nazi_59 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز گفتم که بچه ها با پدرشون زندگی میکنن.حتی اگه بخوان بیان پیش ما 18 سالشون شده گرچه من اصلا با این موضوع مشکلی ندارم.بعد هم من اصلا اصلا و به هیچ وجه بدون رضایت خانوادم اینکارو نمیکنم اونا الان راضی نیستن و من دنبال راهی برا راضی کردنشون هستم چون میدونم اگه راضی بشن دیگه شرایط فرق میکنه و پشتیبانم هستن.همین الان هم اونا به من اختیار دادن و گفتن میتونی اینکارو بکنی ولی رو حمایت ما حساب نکن.اما من هیچوقت اینکارو نمیکنم مگه اینکه رضایت بدن.ممنونم بابت نصیحتتون.راستی شرایط شما چی بود برا ازدواج که الان اینطور شده؟ البته اگه دوست داشتید بگید ممنون میشم

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من همه زندگیو خودم فراهم کردم یعنی هرچی که یه مرد باید انجام می داد ولی متاسفانه این دوست داشتن الان ....ولی اگه دنبال رضایت خانوادتون هستید خیلی عالیه و دعا میکنم همیشه موفق و شاد باشید.

53. کاربران زیر از nazi_59 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمعن باشید اینطوره.من هیچوقت راضی نمیشم به قیمت شکستن دل پدر و مادری که اینقدر برام زحمت کشیدن ازدواج کنم حتی اگه تا آخر عمر مجرد بمونم.به هر حال ممنونم

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

Red face پاسخ : ازدواج با زن مطلقه-خواهش میکنم کمکم کنید

من هم با نظره نازی جون موافقم به هبچ قیمتی بدونه اطلاعه خانواده ازدواج نکنید ممکنه عواقبه بدتری داشته باشه:
    1-یا شما رو از خودشون بخار بی ارزش شمردنشون طرد میکنن
    2- یا خدایی نکرده اگه ازدواجتون با شکست مواجه بشه هیچ وقت بخشیده نمی شید و این رو رو حسابه عدم تصمیم گیری شما میذارن
    دوسته عزیز یکم صبور باش
    اول از همه با اینکه چند سالی از اون خانوم شناخت داری باز با دقت موضوع زندگی قبلیشون رو بررسی کن و با تحقیق به خودت و خانوادت این آرامش رو بده و بعد با مادرتون حتمأ منطقی و با بیان علاقه تون صحبت کنید که تو تصمیم تون راسخ هستید و بعد اون خانوم رو با مادرتون آشنا کنید در این میون شما کاملأ باید با سیاست برخورد کنیدَ
    ویرایش توسط (تبسم) : 07-23-2014 در ساعت 07:35 AM
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

و این نکته رو به خانوادتون متذکر بشید که همچین خانوم هایی بخاطر یک بار اشتباه در زندگیشون درست نیست که از جامعه طرد بشن یا خانواده ها نگران باشن همونطور که گفتم بعد از تحقیق از زندگی این خانوم حتمأ به مادرتون متذکر بشید که نکته مثبت در ازدواج با کسانی که مطلقه هستند میتونه این باشه اگه اشتباهاتی هم در زندگی گذشته شون انجام دادند دیگه مرتکب نشن .
    و سعی کنید به خانواده بقبولونید که مهم اینه که شما دو نفر کنار هم به آرامش برسید و اینکه برای هر دوی شما از الان حرفه مردم مهم نیست چرا که هر آدمی یکبار به دنیا میاد و اون یکبارم باید بخاطره دله خودش زندگی کنه نه حرفه مردمی که امروز در زندگی ما حضور دارن و فردا نیستن.
    البته منظوره من از مردم خونواده نبودا....
    موفق باشی
    ویرایش توسط (تبسم) : 07-23-2014 در ساعت 07:36 AM
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

57. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4852
    تشکـر
    17
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط (تبسم) نمایش پست ها
    و این نکته رو به خانوادتون متذکر بشید که همچین خانوم هایی بخاطر یک بار اشتباه در زندگیشون درست نیست که از جامعه طرد بشن یا خانواده ها نگران باشن همونطور که گفتم بعد از تحقیق از زندگی این خانوم حتمأ به مادرتون متذکر بشید که نکته مثبت در ازدواج با کسانی که مطلقه هستند میتونه این باشه اگه اشتباهاتی هم در زندگی گذشته شون انجام دادند دیگه مرتکب نشن .
    و سعی کنید به خانواده بقبولونید که مهم اینه که شما دو نفر کنار هم به آرامش برسید و اینکه برای هر دوی شما از الان حرفه مردم مهم نیست چرا که هر آدمی یکبار به دنیا میاد و اون یکبارم باید بخاطره دله خودش زندگی کنه نه حرفه مردمی که امروز در زندگی ما حضور دارن و فردا نیستن.
    البته منظوره من از مردم خونواده نبودا....
    موفق باشی
    ممنون از شما دوست عزیز.با حرفای شما کاملا موافقم و بیشترشون رو تا حالا انجام دادم و بقیه رو حتما انجام میدم.در مورد شناخت هم چون ایشون همسایه ما هستن و برادرشون هم دوست صمیمی من هستن هم من هم خانواده کاملا شناخت داریم و از زندگی قبلی و دلایل طلاقشون کاملا مطلع هستم.خیلی ممنون بابت مشورتتون

59. کاربران زیر از damavand_kellapi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14961
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

داش من زندگی سه کام حبسه شنگول میشی اگر این سه کام حبس شه داش گلم یه دوبار باهاش ************ داشته باشی ازش زده میشی من خودم 20 سالمه با زن های متارکه رابطه های زیادی داشتم مخصوصا اون که تو انتخاب کردی 2 تا بچه اورده ببخشید اینو میگم ولی جلوش به اندازه زیادی بازه از لحاظ جنسی نمیتونه تورو ارضا کنه

61. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19171
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

باعرض سلام دوست عزیزمن خوشحالم ک ب مطلقه بودن ایشونرو قبول دارین خب ب نظرمن اصلااشکالی هم نداره تو اگه واقعادوسش داشته باشی واگ میتونی باهاش خوشبخت باشی ازدواج کن خب برای خانواده سخته ک این موضوع روقبول کنن به نظرم یه روزباخانوادت بشین مشورت کن وبهشون بگو اگ من جایه دختره بودم ودوتافرزند داشته باشم ایابخوام بایه دخترمجرد ازدواج کنم همین نظرو دارن؟خب این سرنوشت اون خانم بوده به خانواده بگواگه این موضوع برعکس بودچیکارمیکردن؟

62. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    تشکر شده 44 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز اگر واقعا دوستش داری باهاش ازدواج کن. من هم یه همچین ازدواجی داشتم. یعنی بعد 5 سال زندگی از همسر اولم جدا شدم و بعد 6 ماه دوستی با همسر فعلیم ازدواج کردم و الان 4 سال که از زندگیمون میگذره و بچه هم داریم. نمیگم که زندگی خیلی آس و موفق داریم. نه اینطور نیست. ما هم تو زندگی مشکلاتی داریم. ولی خدارو شکر در این زمینه مشکل نداریم. و تقریبا دیگه گذشته من فراموش شده. ولی اینو بدون که هیچ وقت نباید سرکوفت گذشتشو بزنی. خدایی همسر من حتی تو بدترین دعواهامونم حرفی از گذشتم نزده تا حالا . و از روزی که با هم ازدواج کردیم دیگه کلا پرونده گذشته رو بستیمو حرفی نزدیم. هیچ وقت . حتی تو بدترین شرایط.همسر من حتی به خانوادش و فامیلاش نگفته که من قبلا ازدواج کردم. وهمه چیز از عروسی گرفته تا جهیزیه و این حرفا،کامل انجام شد مثل یه دختر. شما هم پیش خودت فکراتو بکن ببین اگر تا آخر عمرت میتونی این شرایطو بپذیری این کارو انجام بده نه اینکه چند سال بد که همه چی عادی شد تازه بگی که ای وای من چیکار کردم و زندگی رو واسا هر 2 خراب کنی. چون میدونی که زنی که بخواد 2 بار طلاق بگیره به نظر من مردن براش بهتره تا طلاق. در ضمن اینجور زنها بساز تر میشن. من الان خیلی سازگارترم تا تو ازدواج اولم.بازم حسابی فکراتو بکن

63. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیس 20 نمایش پست ها
    باعرض سلام دوست عزیزمن خوشحالم ک ب مطلقه بودن ایشونرو قبول دارین خب ب نظرمن اصلااشکالی هم نداره تو اگه واقعادوسش داشته باشی واگ میتونی باهاش خوشبخت باشی ازدواج کن خب برای خانواده سخته ک این موضوع روقبول کنن به نظرم یه روزباخانوادت بشین مشورت کن وبهشون بگو اگ من جایه دختره بودم ودوتافرزند داشته باشم ایابخوام بایه دخترمجرد ازدواج کنم همین نظرو دارن؟خب این سرنوشت اون خانم بوده به خانواده بگواگه این موضوع برعکس بودچیکارمیکردن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asal ziba نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر واقعا دوستش داری باهاش ازدواج کن. من هم یه همچین ازدواجی داشتم. یعنی بعد 5 سال زندگی از همسر اولم جدا شدم و بعد 6 ماه دوستی با همسر فعلیم ازدواج کردم و الان 4 سال که از زندگیمون میگذره و بچه هم داریم. نمیگم که زندگی خیلی آس و موفق داریم. نه اینطور نیست. ما هم تو زندگی مشکلاتی داریم. ولی خدارو شکر در این زمینه مشکل نداریم. و تقریبا دیگه گذشته من فراموش شده. ولی اینو بدون که هیچ وقت نباید سرکوفت گذشتشو بزنی. خدایی همسر من حتی تو بدترین دعواهامونم حرفی از گذشتم نزده تا حالا . و از روزی که با هم ازدواج کردیم دیگه کلا پرونده گذشته رو بستیمو حرفی نزدیم. هیچ وقت . حتی تو بدترین شرایط.همسر من حتی به خانوادش و فامیلاش نگفته که من قبلا ازدواج کردم. وهمه چیز از عروسی گرفته تا جهیزیه و این حرفا،کامل انجام شد مثل یه دختر. شما هم پیش خودت فکراتو بکن ببین اگر تا آخر عمرت میتونی این شرایطو بپذیری این کارو انجام بده نه اینکه چند سال بد که همه چی عادی شد تازه بگی که ای وای من چیکار کردم و زندگی رو واسا هر 2 خراب کنی. چون میدونی که زنی که بخواد 2 بار طلاق بگیره به نظر من مردن براش بهتره تا طلاق. در ضمن اینجور زنها بساز تر میشن. من الان خیلی سازگارترم تا تو ازدواج اولم.بازم حسابی فکراتو بکن

سلام دوستان مرسی از نظرتون
    ولی این تایپک مال پارسال و استارتر تاحالا حتما کاری و میخواسته انجام داده

لطفا تایپک های قدیمی رو بالا نیارد و به تاریخ توجه کنید مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد