نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عهد با خدا

987
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4889
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عهد با خدا

سلام به همه.
    من با یه دختر دوست بودم باهم خوب بودیم عاشق هم بودیم عشق الکی نه... باباش فهمیدو دعوا کرد باهاش به هم زد این عشق منم واسه این که باباش نیاد سراغ منو اذیتم نکنه با خدا عهد بست که اگه این اتفاق نیفته دیگه با من ارتباط نداشته باشه... عاشقانه همو میخوایم... الان میگه سر دوراهیم که عهدمو با خدا به هم نزنم من مطمئنم این عهد به کل غلطه ما که گناهی نکردیم و به هم زدن این عهد گناهی نداره سر عشق عهد بستن اشتباهه اینجوری با یکی دیگه هم زندگی کنی فکرت پیش عشقته .. الان من موندمو قانع کردن اون موندم چجوری قانعش کنم... لطفا نظر بذارید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4653
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عهد با خدا

اگه این دختر شما رو دوست داره وشما هم اونو دوست دارید نباید به خودتون اجازه بدین اذیت بشه بهتر است اول پدرش رو راضی کنید وصلاحیت خودتون رو به ایشون نشون بدین تا در اینده بیشتر از این برای پنهون کاریاتون ازار نبینید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عهد با خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0097 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من با یه دختر دوست بودم باهم خوب بودیم عاشق هم بودیم عشق الکی نه... باباش فهمیدو دعوا کرد باهاش به هم زد این عشق منم واسه این که باباش نیاد سراغ منو اذیتم نکنه با خدا عهد بست که اگه این اتفاق نیفته دیگه با من ارتباط نداشته باشه... عاشقانه همو میخوایم... الان میگه سر دوراهیم که عهدمو با خدا به هم نزنم من مطمئنم این عهد به کل غلطه ما که گناهی نکردیم و به هم زدن این عهد گناهی نداره سر عشق عهد بستن اشتباهه اینجوری با یکی دیگه هم زندگی کنی فکرت پیش عشقته .. الان من موندمو قانع کردن اون موندم چجوری قانعش کنم... لطفا نظر بذارید

دوست عزیز در این مورد مرجع تقلید شما میتونه به شما جواب قانع کننده بده

ولی حکم قسم و عهد متفاوته و باید از مشاور مذهبی سوال کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد