نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: شک به خیانت همسر

29339
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5262
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به خیانت همسر

سلام
    موضوعي كه ميخوام بگم بهتره فقط با دقت بخونيد بعد در موردمن قضاوت كنيد وكمكم كنيد
    من در21سالگي و اوج جووني وكارهاي خلاف ازدواج كردم وبخاطر همسرم كه فقط17سال داشت وخيلي مهربون بود همه كارهامو كنار گذاشتم و والبته با توجه به اينكه خودومو وقف اون كرده بودم در برابر اشتباهاتش خيلي بد رفتار بودم تا اينكه يك اتفاق باعث شد كه من كه يك عمر با غرور خودم اونو از خودم رنجونده بودم تغيير رويه بدم وخيلي باهاش مهربون بشم حالا نه اينكه بگم ايده آل شدم اما خيلي تغيير كردم ومطمئنا از اون بهترهم ميشدم تا اينكه......
    يك روز صبح كه براي نماز صبح بيدارشدم وميخواستم آشغالي رو توي سطل بندازم با صحنه اي روبرو شدم كه اصلا قابل باور نبود يك كاندوم استفاده شده در سطل آشغال خيلي خودداري كردم اما داشتم داغون ميشدم با كمال آرامش(اصلا از من بعيدبود)موضوع رو بهش گفتم اون هم اظهار بي اطلاعي كرد ديگه نه خواب داشتم نه خوراك اما وقتي فرزندم رو به مدرسه برد واومد خونه زنگ زد به دوستش كه آره چرا چنين چيزي رو انداختي داخل سطل زباله خونه ما ودعوا و....
    من با اين فرضيه كه تمام داستان راسته (بعد از كلي بحث ومشاجره وكشمكش )فقط ازش خواستم اگه اشتباهي كرده تكرار نكنه وبا اون دوستش واون تيپ دوستاش رابطشو قطع كنه
    يكماهي گذشت كه از اين ماجرا كه با جرو بحثي كه پيش اومد كوچيك قرص خورد وتوي بيمارستان بستري شد ومن با نفراتي كه فكر ميكردم صلاحمون رو ميخوان صحبت كردم براي اولين بار اونو مقصر دونستند ودرادامه براش پاپوش درست كردند و تا جايي پيش رفتند كه من راضي بشم به طلاق اما من پاش وايستادم چون هم دوستش دارم وهم نميخوام كسي كه لب پرتگاهه ودستش به جايي بند نيست هل بدم كه سقوط كنه چون احتمال برنگشتنش بيشتر از برگشتنشه
    اومديم خونه رو عوض كردم تا اينكه يكسال بعد يك مموري توي خونه پيداشد كه عكس كسي بودكه يكسال قبل بعد از خودكشي در مورد اون با هاش شنيدم .
    يكروز از ديدن عكسها ميگذره وميخوام امشب باهاش صحبت كنم اگه شد شده اگر نه خداحافظ تا ابد اينطوري بهتره چون شايد بد از بدتر بشه
    ميدونم اگه امشب خودش اصل ماجرا روبگه (فقط حقيقت )بهترين حالته حتي اگه بگه نميخواد باهام زندگي كنه حاضرم جلوي بقيه تمام تقصيرها رو به گردن بگيرم واز هم جدابشيم واما اگر انكار كرد كه بعد معلوم شد دروغ گفته خونش گردن خودشه چون ميدونم آدم كم تحملي هستم.
    شايد امشب شب آخر ما باشه اما انشاءا... حتي اگه قرار به جدايي باشه در كمال آرامش واحترام متقابل
    همين الان هم ميگم تا ابد دوستش دارم حتي اگه بيشترين خيانت رو بهم كرده باشه و طبق رسم معمول بايدازش متنفر باشم بازهم دوستش دارم
    ضمنا فكر نكنيد از اون جووناي دست وپا چلفتي ام كه نميتونم با كسي رابطه داشته باشم نميخوام 12سال صداقتم رو زير سئوال ببرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    تشکر شده 26 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : صبرم لبريز شده

سلام. ممنون از پستت. من دقیق نفهمیدم اونی که خودکشی کرده همون عشقت بوده؟؟؟ اگه آره، احتمالا یه قضایایی هست که فعلا نگیم بهتره.
    درحال حاضر بهترین کار اینه که هر حرفی که راجع به دست و پا چلفتی بودن هست رو به خودش بگی.
    درواقع با این نظم باهاش حرف بزن:
    1- محبت. بهش بگو خیلی دوست دارم.
    2- بگو انسان ها جایز الخطا هستن. پس منم بی منطق درمورد اشتباهاتت برخورد نخواهم کرد.
    3- بگو اگه تو هم منو دوس داری و یا حداقل ی ذره بهم ارزش قائلی، واقعیتو بدون هیچ کم و کاستی بهم بگو چون شوهرتم... نزدیک ترین آدمتم.
    4- درنظر بگیر که 17 سالشه و ممکنه خیلی از حرفای سنگینو تحمل نکنه...
    اینطوری که گفتی احساس میکنم آدمی قبلا تو زندگیش باشه که الان ندارتش...
    ویرایش توسط masood73 : 08-05-2014 در ساعت 03:17 PM

3. کاربران زیر از masood73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    شما كمي مبهم توضيح دادين كه فكر ميكنم دليلش عدم تمركز ناشي از عصبانيت زياد باشه...
    بهتره كمي آروم باشيدو خودتونو كنترل كنيد...
    حالا بعد از كشيدن چند تانفس عمييق بگيد ببينيم :
    اين مموري كه پيدا شده عكس چه كسي بوده و آيا قبلا به شما ثابت شده كه همسرتون با كسي رابطه داشته ؟
    اين عكس براي چه زماني بوده؟
    دليل خودكشي همسرتو چي بوده(كش پيدا كردن جرو بحث هاي شما يا اثبات خطاي ايشون)؟
    رفتار عاطفي همسرتون اين اواخر با شما و فرزندتون چطور بوده؟
    درضمن به اين فكر نكنيد كه بايد جواب خيانت رو با خيانت داد...
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5262
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مموري مربوط به كسي هست كه وقتي من از نزديكانش كمك خواستم رسيديم به اون نفر
    اهمسرم از نظر اعتقادي به نظر من ضعيفه اما دلم ميگه فقط در حد صحبت بوده
    من فردي معتقدم اصلا فكر انتقام وخودكشي وكاهاي احمقانه نميرم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

به احتمال زياد شما فردي هستين كه تو ي مسائل كوچيكو بزرگ خييلي زود از كوره در ميريد...
    همين باعث ميشه كه همسرتون بترسه و واقعيت رو از شما پنهان كنه...
    داشتن اعتقادات قوي پايه واساس زندگي رو محكم تر ميكنه اما اگه بخواييم كسي رو به زور مجبور به اين اعتقادات كنيم عمل ما برعكس جواب ميده،و البته تعهد و وفاداري يك زن در كنار( اعتقاد )به داشتن يك تكيه گاه محكم به نام مررررد نياز اساسي داره...
    به گفته خودتون شما سالهاي زيادي با رفتارهاي نادرست باعث رنجش خاطر همسرتون ميشدين...
    ببينيد جناب سعيد وفاداري زن بي مثاله اما همين زن به خاطر روحيه حساس و نياز عاطفي زياد اگر مورد بي مهري همسرش قرار بگيره بعيد نيست كه گول چرب زبوني گرگ هاي جامعه رو بخوره و از سادگيش سوء استفاده بشه...
    شما نگفتين كه اين فرضيه خيانت به شما ثابت شده يا نه واگه ثابت شده به چه شكل...
    اين شما هستين كه بايد بذر اعتماد رو توي خانواده بپاشيد و چنين مسائل حيثيتي رو با ديدن تنها يك شيء انقدر بزرگ و علنيش نكنيد
    بزرگترين اشتباه شما دخالت دادن افراد بي ربط به اين مشكل بوده حتي اگر اين افراد پدر ومادر شماها بوده باشن اين موضوعي بود كه بايد بين شما دو نفر به نتيجه ميرسيد...
    به نظر تا الان چيزي به شما ثابت نشده و اين تفكرات فقط به دليل بي اعتمادي شما و افكار پريشوني كه خودتون دارين به اونها دامن ميزنيد به وجود اومده...
    درسته؟
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16606
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک به خیانت همسر

سلام خسته نباشید
    من احتیاح به یک مشاور دارم
    لطفا بگید تو شاداباد یا الغدیر یا یافت الاد کجا میتونم مشاوره برم ادرس دارید من جایی رو بلد نیستم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17043
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    کار همسرتون اشتباه بوده اما شما هم اشتباه کردید شما باید با یک مشاور ویک فرد بی طرف صحبت میکردید یا اگر براتون سخت بود از بسته های آموزشی استفاده میکردید که در این زمینه ها خیلی میتونه کمکتون کنه یکی از دوستانم از بسته آموزشی عشق وخیانت استاد باقرزاده استفاده کرده وخیلی راضی هستش اگر شما هم خواستید میتونید استفده کنید .
    اما هیچ وقت درمورد زندگی شخصی تون با یک دوست صحبت نکنید حتی پدر مادر از مشاور استفاده کنید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لام وقت بخیر ، مدتی هست که متوجه شدم شوهرم بیشتر وقتش و با موبایلش میگذزونه و با چت کردن با دخترای دیگه داره از زندگیش لذت میبره حتی چندبار اون و تو خونه تنهاش گذاشتم و صداش و ضبط کردم و متوجه شدم با دخترا تماس تلفنی داره و خیلی راحت باهاشون صحبت میکنه ، این مساله رو اصلا به روش نیاوردم و دارم عادی باهاش زندگی میکنم ولی بارها بحاطر اینکه همش با موبایلش سرگرمه ازش توضیح خواستم اون رابطه با هر دختری رو انکار میکنه و کاملا جوری صحبت میکنه که انگار هیچ کار خلافی انجام نمیده
    من واقعا نمیدونم باید چکار کنم ، ازش متنفر شدم ولی از طرفی از جدایی میترسم و فک میکنم اگر بحث طلاق و پیش بکشم آرامش پدر و مادرم و بهم میزنم ، ولی تحمل دروغ گفتن و هم ندارم
    لطفا من و راهنمایی کنید

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من خانمی 26 ساله هستم و همسرم 35 ساله ما سه ساله با هم زیر یه سقف زندگی میکنیم اوایل تلفن و پیامکای مشکوک بهش میشد اعتنا نکردم ولی چند بار پیگیر شدم دیدم با چند نفر ارتباط تلفنی داره باهاش حرف زدم میگه واسه سرگرمی این کارو میکنم ی مدتی دست از این کار برداشته ولی الان مدتی دوباره شروع کرده دعوا کردم قهر کردم حرف زدم ولی فایده نداشته با این که خودم فارغ تحصیل رشته روانشناسی هستم نتونستم مشکلمو حل کنم من واقعا همه جوره بهش محبت کردم ولی اون شما کمکم کنین چی کار کنم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30357
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من ٨ سال هست ازدواج كردم و عاشقانه شوهرم رو دوس داشتم ام ٢ سال بهم خيانت كرد من متوجه نبودم چون خيلي بهش اعتماد داشتم حالا بايد با ابن زندگي و اين مرد چكار كرد

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط انديا نمایش پست ها
    سلام من ٨ سال هست ازدواج كردم و عاشقانه شوهرم رو دوس داشتم ام ٢ سال بهم خيانت كرد من متوجه نبودم چون خيلي بهش اعتماد داشتم حالا بايد با ابن زندگي و اين مرد چكار كرد
    سلام به سایت مشاور خوش اومدید

این تاپیک مربوط به شخص دیگری و تاریخش هم گذشته و ممکنه دوستان دیگه بهش سر نزنن

برای مطرح کردن مشکلتون باید تاپیک جدید ایجاد کنید

میتونین از لینک زیر استفاده کنید و گزینه ارسال موضوع جدید رو بزنید و موضوعتون با عنوان مناسب ارسال کنید

خیانت

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32307
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    هک انواع ایمیل ، هک جیمیل ، هک اینستاگرام ، هک تلگرام ، هک سایت و سرور
    برای انجام هک به ایدی تلگرام @ssiikkaa پیام بدهید
    یا لینک
    https://telegram.me/ssiikkaa
    و یا کانال اینستاگرام sika.hacker

گروه هکری sika

لطفا در داخل این انجمن پیام نفرستید پاسخ داده نمی شود تمام سوالات یا در تلگرام و یا به ادرس ایمیل sika.hack1990@gmail.com فرستاده شود.

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32600
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من صحبتاتو با دقت خوندم
    تو همین سایت مشکلات خودمم گفتم واقعا دوستان کمک کردم
    منم مشکل شمارو داشتم
    شما دوستش داری درسته ولی باید ببینی ریشه مشکل از کجا شروع شده اینکه میگی خونش گردن خودشه نشون میده که رو اعصابت کنترل نداری که اولین اشتباهت ممکنه این باشه
    تنوع طلبی ی خصوصیت طبیعیه که اگه از طرف هر کدوم از شما بی توجهی وجود داشته باشه امکان داره چنین مشکلاتی پیش بیاد و شایدم بدتر از این
    دوست عزیز همیشه سعی کن خوشبینانه فک کرنی بعد تصمیم بگیر به عنوان مثال شما فرض کن همسر شما خیانت کرده باشه هیچ وقت کاندوم استفاده شده جایی نمیزاره که شما ببینین من احتمال میدم یکی از همین دوستاش که میگین با خودش فقط بخاطر جلب توجه شما این نقشرو کشیده فقط بخاطر اینکه شما یکم به زندگیتون فکر کنین
    اول صحبتت گفتی که بخاطر همسرت از همه چی گذشتی ولی در صورتی که بخاطر ارامش و زندگی خودت این کارو کردی پس غرورتو بزار کنار اگه واقعا دوسش داری بشین با منطق باهاش صحبت کن واز این مطمعن باش که با تغییر مکان مشکل حل نمیشه شما هر دوتون خودتون باید درس بشین خودتن باید تغییر کنین
    مثلا بغلش کن بزار احساس امنیت کنه بعد ازش بخاه که واست توضیح بده حتمانا بهش بگو که ی فرصت دیگه بهش میدی واقعا بده ایشالا که سرش به سنگ خورده توبه کرده باشه

اینشاالاه که همه چی درس میشه برمیگردین سر خونه زندگیتون

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37949
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا خیانت رو نصیب هیچ خانواده ای نکنه خیلی بده azmoon.org

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39125
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . چقدر خوبه که خودت اینطوری و انقدر محکم که بتونی بایستی جلوی چنین اتفاقی ولی توصیه میکنم مقاله علت خیانت زن به مرد که برای سایت مشاوره خانواده فیلیا هست رو هم بخونی شاید دیدگاهت مثل من عوض شه...امیدوارم که این اتفاق تو زندگیتون فقط یک سوءتفاهم مسخره بوده باشه و همه چی به خوبی و خوشی تموم شه و سالها کنار هم با عشق زندگی کنید.

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. واقعا خسته شدم از روابط کثیف. هرچی شنیدید باور نکنید تمام خیانت ها فقط به خاطر مسائل ظاهریه. من مشاوره خیانت همسر گرفتم ولی هنوز رو به راه نشدم

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشالا خدا کمک هممون کنه

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

ای حدا
    انشالله مشکل حل شده باشه

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید مریم هستم 17 سالم هس دوساله عقدی هستم یه چند وقتی هس فکر میکنم نامزدم با مادرم رابطه جنسی دارند باید چکار کنم

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط مریمبانویسعید نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید مریم هستم 17 سالم هس دوساله عقدی هستم یه چند وقتی هس فکر میکنم نامزدم با مادرم رابطه جنسی دارند باید چکار کنم
    سلام باید تاپیک منحصر بزنید به لینک زیر برید و مشکلتون رو بنویسید دقت کنید قسمت عنوان رو هم تکمیل کنید و سپس مشکلتون رو ارسال کنید

https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=122

24. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید مریم هستم 17 سالم هس دوساله عقدی هستم یه چند وقتی هس فکر میکنم نامزدم با مادرم رابطه جنسی دارند باید چکار کنم دارم دق میکنم

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید نمیشه که

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط مریمبانویسعید نمایش پست ها
    ببخشید نمیشه که
    چرا تاپیک شما الان توی گزینه خانه هست میتونید ببینید به تریب از اول دومین یا سومین تاپیکه

28. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)