نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: دوست پسر بدهکار

19649
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5312
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر بدهکار

باسلام و تشکر از سایت وراهنمایی های مفیدتون
    دختری 31 ساله هستم مدت یک ساله که با اقایی که 3 سال از خودم بزرگتره دوست شدم 3 ماه اول بهترین مرد دنیا بود بسیار جنتل من ،محترم مهربون لارج مودب..خلاصه همه جی تموم میگفت عاشق شیطنتو سادگیه من شده منم دوسش داشتم .بعد از مدتی رابطش کمتر شد،گفت به مشکل مالی برخورده بدهی بالا اورده و این جور حرفا... یکم دیگه که گذشت از من پول قرض خواست گفت زود پس میده با وجود اینکه نداشتم براش جور کردم حدود2 تومن ازم گرفت.همش امروزو فردا میکرد واسه پس دادنش بهانه بهانه...تاجند ماه بعد غیبش زد خطش خاموش شدو..دیگه روشن نشد!!2ماه خبری ازش نشد منم با هزار بدبختی پیداش کردمو گفتم ازش شکایت کردم ،اومدو باز باهام صحبت کرد ارومم کرد ازم وقت خواست بدهیشو بده...هنوز دوسش داشتم بهم بدی نکرده بود باز باهم دوست شدیم قبل از عید یود ،الان 6 7 ماهه از اون وقت گذشته هنوز داره ازم پول قرض میکنه تا الان نزدیک7 ملیون بهش دادم همش میگه اخرهفته حل میشه مشکلم همه جی مثل قبل میشه 3روز دیگه اخر ماه اخر هفته ... تموم نمیشه دیگه نه پولی برام مونده نه حوصله عصبیم کرده به اسم ازدواجو ما واسه همیم این حرفا تا الان طولش داده دیگه افسرده شدم ازبس رفتم سر کارو همه حقوقمودادم بهش توروخدا کمکم کنید راهنماییم کنید دیگه اصلا نمیدونم دروغگوئه راست میگه?!!! میترسم باهاش بد حرف بزنمو تمومش کنم دستم به جایی نرسه حتی پولمم نتونم پس بگیرم.درضمن اون جند وقت که غیب شده بود میگه تو بازداشتگاه بوده بخاطر بدهیش!!از همه زندگیم شدم شهریه دانشگام قسط ماشینم.. حتی رو خطمم وام گرفتم پولش دادم بهش همش گیر میده توروخدا بده جبران میکنم!!من ادم رودروایسی داری هستم دلم میخاد خودمو بکشم دیگه .نه ادرسی ازش دارم نه شماره ای غیر از یه ایرانسل ازش من یه احمقم نه!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : استدعا میکنم راهنماییم کنید..

تو چیکار کردی دختر؟چرا انقد ساده ایی؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5305
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلی اکثر دختران با آن درگیر هستند وابستگی عاطفی بیش از حد یه جنس مخالف و در نتیجه از بین رفتن قدرت تجزیه و تحلیل منطقی مسائل است.نگذار از سادگیت سواستفاده کنند و دور از مسائل عاطفی منطقی بشین و بررسی کن
    امضای ایشان
    چون به قله‌ها می‌رسم خود را همواره تنها می‌بینم
    از شما چه کسی می‌تواند ایستاده بر بلندی‌ها بخندد؟

فردریش نیچه

4. کاربران زیر از Dark light بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم
    شما احمق نيستين بيش از حد ساده و خوش باور هستين...
    فردي كه شما احساسات و سرمايه و لحظات ارزشمند زندگيتونو خرجش ميكنيد سست و لغزنده است و هر آن ممكنه اين ماهي از دستتون در بره...
    بهتره به اين حس خوش باوريتون بگين كه كمي منطقي باش چراكه اگر اين فرد نيت مثبتي نسبت به تو داشت قطعا تا به حال به اين شكل بازيت نميداد...
    پس به دروغ بودن حرفاش ايمان بيار و يك درصد هم اين احتمالو بده كه اگر هم حرفهاش راست بوده باشه چنين فردي كه از زندگي سرمايه اي جز بدهي نداره و براي گذراندن ساده ترين امور مالي به پشتوانه شما نياز داره آيا فرد مناسبي براي ادامه زندگي هست يانه؟
    قطعا اگر پاي منطق رو به جاي اين احساسات بچگانه به ذهنت راه بدي به سرعت نور از اين فرد فرار ميكني و حتي از قيد پولت هم ميگذري...
    ليلي عزيز اصلا به اين فكر نكنيد كه به دليل سنتون ديگه ممكنه چنين شرايطي براتون پيش نياد چون جلوي درست تصميم گرفتن رو از شما ميگيره و باعث ميشه به تك تك خواسته هاي اين فرد تن بدين و اين بزرگترين اشتباهه...
    خوشبختي و شاد بودن بر اين مبني نيست كه حتما بايد يك جنس مخالف تحت هر شرايطي در كنار شما باشه ...
    همينكه به لحاظ اجتماعي (شغلي)مالي و تحصيلي جايگاهتونو بالاتر ببريد اعتماد به نفس هم بالا ميره و فرصتهاي بيشتري براي پيدا كردن يك شريك زندگي مناسب براتون پيش مياد...
    با اين تفاسيري كه از شما شنيديمو با نظرات مفيد دوستان بايد به اين نتيجه رسيده باشيد كه ادامه اين رابطه يعني ذره ذره اب شدن و به ناكجا آباد رسيدن شما...
    اين فرد رو از زندگيتون حذف كنيد واگر مدركي مبني بر تقبل اين مبالغ به اين فرد دارين براي پس گرفتن پولتون اونو تحديد به شكايت كنيد و ديگه گول چرب زبوني هاي اين فرد رو نخوريد...
    بهترين جمله اي كه ميتونيد اونو ازسر باز كنيد اينه كه بگيد حتي اگر همه حرفهات هم درست باشه تو به درد زندگي و اينده من نميخوري...
    عزيزم بعد از اين كات كردن كمي تنوع تو روال زندگيت بده، رابطتو با دوستاي شادو موفقت بيشتر كن بيشتر آهنگهاي شاد گوش كن يه برنامه تفريحي ورزشي مناسب بريز و يك نه مقدس به تمام اين افكار پريشونو نابود كننده بگو تا بحران ترك اين فرد برات راحتتر بگذره...
    شااااد باشي عزيزم...
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم تا هست و باز جیم نزده با ی بزرگتر ی ادم برو سراغش که بفهمه بی کس و کار نیستی
    یا شکایت کن و پلیسو به بهونه قرار ببر

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام لیلی جان
    این شگرد امثال این اقاست به نظرم با یه برنامه ی حساب شده و با مشورت با یک معتمدحقتوبگیر چون بلاخره ناپدید خواهند شد.
    جلوی ضرر و هروقت بگیری منفعته ، اگه این اقا شرافتمندانه رفتار می کرد هیچوقت بدون سند و مدرک از شما پول نمی گرفت.
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

دختر خوب گور پدر پول
    ولش کن به خاطر اعصاب و روان خودت
    هر چه زود تر

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5378
    تشکـر
    41
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

هرگز فکر ازدواج با همچین ادمی ونکن.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44557
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. من هم مدت دوساله که به آقایی دوست هستم. ایشون از همون اول از من پول قرض میگرفتن ولی همیشه قرضشون رو بعد از مدتی پس دادن. ولی من هیچوقت نتونستم با این قضیه کنار بیام و بارها سر این موضوع باهم بحثمون شده. البته ایشون مواقعی که پول داشته هیچوقت از خرج کردن برام دریغ نکرده. من نمیدونم واقعا چقد میشه بهش اعتماد کرد؟ از طرفی این قرض گرفتنا هیچوقت تمومی نداره. از اون طرفم خوب قرضش رو همیشه پرداخت کرده و مثل خیلی از پسرا بعد از پول گرفتن فرار نکرده و رفتارش سرد نشده.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44444
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1363 نمایش پست ها
    سلام. من هم مدت دوساله که به آقایی دوست هستم. ایشون از همون اول از من پول قرض میگرفتن ولی همیشه قرضشون رو بعد از مدتی پس دادن. ولی من هیچوقت نتونستم با این قضیه کنار بیام و بارها سر این موضوع باهم بحثمون شده. البته ایشون مواقعی که پول داشته هیچوقت از خرج کردن برام دریغ نکرده. من نمیدونم واقعا چقد میشه بهش اعتماد کرد؟ از طرفی این قرض گرفتنا هیچوقت تمومی نداره. از اون طرفم خوب قرضش رو همیشه پرداخت کرده و مثل خیلی از پسرا بعد از پول گرفتن فرار نکرده و رفتارش سرد نشده.
    سلام
    ارتباط شما با این آقا به چه صورتی هست فقط دوست معمولی هستید یا قصد دارید رابطه تون جدی تر بشه ؟
    اگر مورد اول هست باید بیشتر دقت کنید گاهی اوقات افرادی هستن که با مبالغ کم شروع میکنن و سریع هم پس میدن و این چندبار تکرار میشه تا اعتماد شما جلب میشه که حتما بهم پس بده ، بعد یه مبلغ بالاتری ازتون میخوان و با اعتمادی که کردید بهشون میدید و غیب میشن ! ثابت کردن اینکه این پول رو برای چی دادید کالایی گرفتید یا طلب کار بوده و ... در محاکم قضایی بسیاردشوار و طولانی هست.
    اگر مورد دوم هست وضع به مراتب بدتر میشه همچین شخصی که استقلال مالی نداره نمیتونه برای شما پشتوانه ای دز زندگی باشه.

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1363 نمایش پست ها
    برا مشکلتون باید تاپیک جدا گانه ایجاد کنید تاپیکتون رو در لینک زیر ایجاد کنید
    لینک: https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=124

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوست پسر بدهکار

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت داشته باشید که شما وظیفه ای در این رابطه برای برطرف کردن مشکلات مالی این آقا ندارید حتی اگر مشکلات مالی وجود داشته باشد و اگر بخواهید با دادن پول ایشان را در رابطه نگهدارید و به احساسات خودتان پاسخ بدهید تنها امکان آسیب به خودتان را بیشتر می کند .
    بهتر است هدفتان از این رابطه را مشخص کنید در قبال پولی که داده اید در کنار احترام چک دریافت کنید و همچنین دقت داشته باشید که بهتر است واقعیت بیرونی را نیز مورد توجه قرار بدهید چون با توجه به شرایط فعلی به نظر نمی رسد که این رابطه هدف خاصی را دنبال کند پس بهتر است سعی کنید بر منبای شناختی که از این آقا دارید در مورد این رابطه تصمیم گیری کنید .

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    تو ادم صاف و صادقی هستی. به نظرم ممکنه طرف شما هم ادم خوبی باشه. اما نوع رابطه شما از نوع نیاز تو به محبتش و اون به پولتون
    ۷تومن هم پول زیادی نیست اما با توجه به وسع مالی شما خیلی هم زیاد. خدارو شکر کنید بیشتر از این خرج نکردین.
    اگر نگران پول هاتون هستید همین الان کم کم فاصله بگیرید اگر نه همچنان به خرج کردن ادامه بدید چون تنها با این روش این اقا پسر میمونه شده تلفن سکه ای پول میندازی هست پول نباشه قطع میشه
    این دوست خوبمون عالی گفت فردی که در زندگی سرمایه ای جز بدهی نداره و برای گذراندن ساده ترین امور مالی به پشتوانه شما نیاز داره ایا فرد مناسبی برا ادامه زندگی هست؟
    ویرایش توسط Mina65 : 07-11-2020 در ساعت 08:20 PM

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

خواهر عزیز پول بهش نده و اجازه نده ازت اخاذی کنه
    اگرم راستی راسی خواهان شماست بیاد جدی تلاش کنه
    نباید بزاری این رابطه این طوری کش پیدا کنه
    یبار گولت میزنه مبلغ گنده میگیره در میره الان این طوری زود بهت برمیگردونه تا گول بخوری پول گنده رو بدی

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47225
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تاریخ و متن و دیدم مال خیلی وقت پیشه گذری اومدم تو این سایت و چون جالب بود ثبت نامم گردم یه جواب بنویسم شاید کسای دیگه بخونن
    بچه ها کسی که ه‌زار تومن بهش دادین و پسش نداد مطمعن باشید که اگه پنج هزار تومن دیگه بهش بدین که عمرا دیگه دلش بیاد پسش بده هرچند که شما نیازی به اون هزار تومن نداشته باشید اصلا قرار هم نیست پس بگیرید ولی طرف صبر کنید بیاره بده بعد اگه خواستید نگیرید ازش اما مهم اینه که میاره یا نه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)