نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فراموشی

962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموشی

سلام خسته نباشید. چندروز پیش بایکی از دوستام دعوا کردم وباهم گلاویز شدیم وقتی به خودم اومدم دیدم دوستم سروصورتش خونیه و روزمین افتاده بقیه میگفتن من اینکارو کردم ولی خودم اصلا این صحنه رو یادم نمیادباچی زدم تو سرش یا اصلا چه جوری هیچی یادم نمیادچند بار دیگه هم این اتفاق افتاده دفعه اولم نیست .بعضی ها میگن >جنون انی <خواستم ببینم حقیقت داره؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموشی

سلام
    حتما و سریعا به پیش یک روانپزشک حاذق مراجعه کنید. موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموشی

نقل قول نوشته اصلی توسط محدث نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. چندروز پیش بایکی از دوستام دعوا کردم وباهم گلاویز شدیم وقتی به خودم اومدم دیدم دوستم سروصورتش خونیه و روزمین افتاده بقیه میگفتن من اینکارو کردم ولی خودم اصلا این صحنه رو یادم نمیادباچی زدم تو سرش یا اصلا چه جوری هیچی یادم نمیادچند بار دیگه هم این اتفاق افتاده دفعه اولم نیست .بعضی ها میگن >جنون انی <خواستم ببینم حقیقت داره؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

خب تو دعوا این حالت به وجود میاد و علتش اینه که اینقدر تحت احساسات قرار میگیرید

که به چیزی جز شکست طرف مقابلتون فکر نمیکنید ...

به هرحال اگه در مورد شما خواب مغناطیسی اجرا بشه مسلما" شما این حالت رو به خاطر میارید ...

ولی خب بهتره در این مورد mri با تجویزمتخصص مغزو اعصاب و یا روانپزشکی انجام بدید ....

تا خیالتون راحت بشه و یاد بگیرید در این روزگار جایی برای دعوا کردن اینجوری نیست ...

چون ممکن بود اتفاقی بیفته که جبرانش غیرممکن باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد