نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شیطنت های همسرم

6873
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5464
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شیطنت های همسرم

سلام من نه ساله ازدواج کردم عاشق همسرم هستم اونم همینطور اما متاسفانه همسرم خیلی شیطنت میکنه من نمیتونم این رفتارش رو تحمل کنم تا حالا چند مورد ازش دیدم اما هر بار بخاطر دخترمون گذشتم اما حالا واقعا بریدم از طرفی از طلاق به چند دلیل که مهم ترینش آینده دخترم هست وحشت دارم از طرفی نمیتونم این وضعیت رو تحمل کنم تو رو خدا راهنمائیم کنید
    من باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمیدونم باید چیکار کنم

سلام عزيزم...
    يعني چي كه شيطنت ميكنه ؟
    باكسي يا كساني ارتباط داره؟
    اين شيطنت ها در چه حديه؟
    تا حالا چه برخورد قاطعي باهاش كردين؟
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام منم یکی از دوستانم مشکل تورا داره متاسفانه باید بگم راهی جز تحمل نیست.فکر کن دخترت بزرگ بشه و خدای نکرده از نظر تو بچه بدی بشه اذیتت کنه و به حرفات گوش نکنه اونوقته که میگی حیف عمرم که بخاطر دخترم حروم کردم البته نه که بگم با طلاق گرفتن عمرت حروم نمیشه اما حداقلش اینه که دیگه حرص نمیخوری.
    مشاوره اینا هم اصلا اثر نداره روی این آدماهرکی میگه بیخود میگه من با این آدما زندگی کردم و میدونم که تا نخوان درست نمیشن(که اصولا نمیخوان)

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتا نمایش پست ها
    سلام من نه ساله ازدواج کردم عاشق همسرم هستم اونم همینطور اما متاسفانه همسرم خیلی شیطنت میکنه من نمیتونم این رفتارش رو تحمل کنم تا حالا چند مورد ازش دیدم اما هر بار بخاطر دخترمون گذشتم اما حالا واقعا بریدم از طرفی از طلاق به چند دلیل که مهم ترینش آینده دخترم هست وحشت دارم از طرفی نمیتونم این وضعیت رو تحمل کنم تو رو خدا راهنمائیم کنید
    من باید چیکار کنم
    يه بار مچشو بگير بفهمه كه ميدوني و نتونه انكار كنه بعدش مستقيم به خانواده خودت و همسرت بگو سعي كن جفت خانواده ها رو سمت خودت نگاه داري و از شما طرفداري كنن بعدش يه جلسه بذارين همراه خانواده ها بهش بگو واسه زندگيت سختي هاي زيادي كشيدي واسه دخترت واسه شوهرت .بگو دوست نداري زندگي رو كه با سختي بپا شده رو بخاطر اين بچه بازي ها از هم بپاچوني بگو زندگي تو همسرتو فرزندتو دوست داري بگو نبايد اين موضوع پيش ميومد شايد منم مقصرم شايد واسش كم گذاشتم جلوي شما ازش معذرت ميخام ميخام كه اگه ايرادي اشكالي هست جلوي شما بهم بگه اگه قابل حله من هركاري ميكنم اگه نه شما بگيد چيكار كنم نميشه با اين وضع ادامه داد.بگو من حرفهامو زدم اونم ميتونه حرفهاشو بزنه بلاخره به يه نتيجه اي ميرسيد ان شا ا...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد