نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: دوراهی و بیزاری

1209
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی و بیزاری

سلام من مدتی با یه شخصی به عنوان شناخت برای ازدواج دوست بودم من خودم 19سالمه واون پسر23 سالش بود مایکم باهم از نظر عقایدی تفاوت داشتیم اون عقایدش نسبت به من سست تربود .اولای آشنایی وماه های اول شناخت اون اعتماد منو نسبت به خودش پایین اورد با رفتار اعمالاش هزچند تذکر بهش میدادم باز مجددا اون رفتار ناپسند رو انجام میداد و آدمی بو خیلی زیاد به ظاهر فرد توجه کنه از همه لحاظ زیبایی قیافه استایل و...به مدت 1سال ونیم باهاش به رابطه شناختمون ادامه میدادیم اون شخص تا اون مدت فقط روزگار منو اشک وخون کرده بود اصلا فکر منو نمیکرد که چقدر از اون رفتاراش که منو حساس و بدبین کرده بود انجام نده اما من بخاطرش با همه چیز وهمه کس میجنگیدم تا منو بار اول تنهام گذاشتو رفت ترکم کرد که بعد1ماه دوباره زنگ زد معذرت خواهی کرد ...برگشت وبخشیدمش اما دوباره اون رفتاراشو ادامه داد که یکیش نگاه کردن به دخترای بدحجاب و...وفیسبوک داشتن که عکسایی مذاشت واقع دیوونم میکرد میرفتم میدیدم انقد ناجور بود که قسم وقول داده بود که نداشته باشه ولی داشت که اینبار دوباره ولم کرد این همه با احساسم بازی کرد والان دوباره برگشته بعضی اوقات تماس میزنه به خونمون من میترسم پدر متوجه شه وباهاش صحبت کنه خودم خطمو ش************دم همه امیده اونم فقط تلفنه خونمون هستش اما بین دوراهی هستم توان آشناییت فقط مادرم وخواهرم میدونن و اونا نمیزارن من با اون باشم با اینکه خودم از اون رفتاراش و عذابایی که به من داده ازش بیزارم ...بهمم اکثر اوقات دروغ میگفت تو هر مسئله ...کمکم کنید که باید چیکار کنم ؟؟
    ویرایش توسط rojin : 08-14-2014 در ساعت 03:20 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوراهی و بیزاری

[replacer_img] خب من تعجب میکنم شما هنوزم دارید به همچین آدمی فکر میکنید ....

کسی که اینطوری بخواد در بهترین لحظات زندگی عمل کنه پس برای فردای زندگی مشترک باید رفتارای عجیب دیگه ای هم از خودش بروز بده

پس بهتره این موضوع رو فراموش کنی و خودت و شخصیتت رو ارزون نفروشی ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه برگشته میگه بهم که تغییر کرده بهش یه فرصت بدم نمیدونم چیکار کنم نمیدونم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

خوب خودت کلی دلیل آوردی که نباید دیگه باهاش ادامه بدی دیگه با فکرکردن به این جور آدما فقط وقتتو تلف میکنی ومطمئن باش اینجور آدما هیچ وقت عوض نمیشن...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

در این روابط که قراره به ازدواج ختم بشه باید هر دوطرف به دل هم بشینن ...

و در این مورد ایشون حسابی به دل شما زده پس بهتره خوب فکر کنی ..

رابطه ایکه تموم شده و برای وارد شدن بهش علاقه ای نداری باید تمومش کنی ...

وگرنه هر روز و هر ساعت مثل سوهان روحت رو خراش میده

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

باسلام
    روژین عزیز این اقا اگر پابند به فرصت بود دفه قبل عوض میشد..مادر و خواهرتم که حامیت هستن پس نترس و مطمئن باش اون هیچ غلطی نمیتونه بکنه..نذار با برگردوندنت دوباره زجرت بده و عوض نشه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان اما اخه خیلی دوسش دارم همش میگه عوض شدم دیگه اذیتت نمیکنم جبران میکنم نمیدونم واقعا بین دوراهی هستم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا حرفای شمارو قبول دارم چون حرفای خود مامانم همینه اما باون همه بیزاری دوسش دارم میگه عوض شدم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط rojin نمایش پست ها
    سلام من مدتی با یه شخصی به عنوان شناخت برای ازدواج دوست بودم من خودم 19سالمه واون پسر23 سالش بود مایکم باهم از نظر عقایدی تفاوت داشتیم اون عقایدش نسبت به من سست تربود .اولای آشنایی وماه های اول شناخت اون اعتماد منو نسبت به خودش پایین اورد با رفتار اعمالاش هزچند تذکر بهش میدادم باز مجددا اون رفتار ناپسند رو انجام میداد و آدمی بو خیلی زیاد به ظاهر فرد توجه کنه از همه لحاظ زیبایی قیافه استایل و...به مدت 1سال ونیم باهاش به رابطه شناختمون ادامه میدادیم اون شخص تا اون مدت فقط روزگار منو اشک وخون کرده بود اصلا فکر منو نمیکرد که چقدر از اون رفتاراش که منو حساس و بدبین کرده بود انجام نده اما من بخاطرش با همه چیز وهمه کس میجنگیدم تا منو بار اول تنهام گذاشتو رفت ترکم کرد که بعد1ماه دوباره زنگ زد معذرت خواهی کرد ...برگشت وبخشیدمش اما دوباره اون رفتاراشو ادامه داد که یکیش نگاه کردن به دخترای بدحجاب و...وفیسبوک داشتن که عکسایی مذاشت واقع دیوونم میکرد میرفتم میدیدم انقد ناجور بود که قسم وقول داده بود که نداشته باشه ولی داشت که اینبار دوباره ولم کرد این همه با احساسم بازی کرد والان دوباره برگشته بعضی اوقات تماس میزنه به خونمون من میترسم پدر متوجه شه وباهاش صحبت کنه خودم خطمو ش************دم همه امیده اونم فقط تلفنه خونمون هستش اما بین دوراهی هستم توان آشناییت فقط مادرم وخواهرم میدونن و اونا نمیزارن من با اون باشم با اینکه خودم از اون رفتاراش و عذابایی که به من داده ازش بیزارم ...بهمم اکثر اوقات دروغ میگفت تو هر مسئله ...کمکم کنید که باید چیکار کنم ؟؟
    مجبوري باهاش باشي، يكبار گريه و زاري ميكني عوضش يك عمر راحت زندگي ميكني بذار به حال خودش باشه توام برو دنبال كسي باش كه بهت آرامش ميده نه كسي كه اذيتت ميكنه و خودتو افسرده ميكني ميگن ترك عادت موجب مرض است اون عادت كرده و نميتونه رفتاراش و كنار بذاره اون ميره دنبال كس ديگه و تورو بعنوان زاپاس نگه داشته ببخشيد اينو ميگما اما من اينطوري متوجه شدم هروقت تموم ميشه يه رابطش ميگه اشكال نداره روژين كه هست و يكبار معذرت خواهي كنم دوباره باور ميكنه و برميگرده دوباره همون آش و همون كاسه زندگي خودتو بكن سعي كن فراموش كني عزمتو جزم كن قوي باش تو به هيچ كس وابسته نيستي اين تويي كه بايد بي ايستي تا همه بخاطر بدست آوردنت بجنگن قوي باش و بهش فكر نكن مطمعن باش رفتاراش اگر يه مدتم درست شه دوباره برميگرده ناراحت نشي از حرفام شايد اگه يكم دوست داشت دوست داشتن واقعي و ميگم بخاطر تو هر كاري ميكرد

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما اما من الان برگشتم واقعا من حرفاتون رو قبول دارم ولقعا اما اصلا دیگه طاقت نیاوردم واقعا دلم براش سوخت تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتم تاالانم مشکلی پیش نیومده اما میتونم خط قرمزهایی رو واسش بزارم میشه کمکم کنید ممنون میشم اگه کمکم کنید راهی بهم نشون بدید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب دیگه شما براش خط قرمزهارو تعیین کردید ...

و ایشون قراره بهشون پایبند بمونه ولی یه چیزی رو بهت بگم وقتی در کاری تجسس کردی ...

به طرف این انرژی رو میدی که راه های فرار رو پیدا کنه ...

به همین خاطره که خداوند در این مورد امر کرده در کار هم تجسس نکنید ...

چون میدونه که با این کار طرف راه های جدید خلاف رو پیدا میکنه ...

و طوری عمل خواهد کرد که شما متوجه رفتارشم نشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)