نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: سردرگمی کامل!

3405
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    تشکر شده 26 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    11

سردرگمی کامل!

سلام.
    من پسری 20 ساله هستم. پارسال ترم اول دانشگاه دختریو دیدم و شدیدا ازش خوشم اومد و کل قضایا رو اینجا نوشتم و دوستان راهنمایی کردن. اگه خواستین میتونین ببینین: قضیه عشق من
    دو روز بعد از پیشنهاد من با یک بسته که توش حرف دلمو زده بودم و براش آهنگ خونده، رو سی دی زده بودم، بهم اس داد و بعد 20 پیام، هیچ پیامم دلیور نمیشد یعنی نمیرسید. فرداش فهمیدم سیمکارتشو ش************ده و بهم گفت میخام به این رابطه پایان بدم. دو روز بعد با سیم جدیدش دوباره اس داد و تا آخر 13 فروردین رابطه بسیار عجیبی داشتیم. یه روز اس میدادیم میخندیدیم، یه روزم بهم میگف نمی تونم با تو بحرفم. بعد سیزدهم و بعد یه قرار، حدودا اواسط اردیبهشت بهم گفت که من 4 ساله دوس پسر دارم و بهت نگفتم چون ترسیدم ناراحت شی. بعدها هم یه بار گفت که اونموقع شیطون گولم زد... از اون موقع بخاطر حساس بودن داداش بزرگش، یه سیمکارت نو گرفت که شمارشو بهم نداد و این سیمکارت رو گوشی قدیمیش و هر هفته یه بار روشن میکرد و باهم می حرفیدیم. تا اینکه بخاطر یه دلیلی هفته پیش اس داد و من جواب ندادم. بعد از 4 تا اس گفت که من با دوست پسرم به هم زدم. بعد اون شماره جدیدشم به من داد و به قدری صمیمی شدیم که تا ساعت 5 صبح هم باهم حرف میزدیم! تا اینکه دو روز پیش راجع به تیپ هم حرف میزدیم و من ک ی سوالی ازش پرسیدم گفت آخه من کی ام که نظر بدم. احساساتمو تحریک کرد و منم تو جوابش گفتم "تو عشقمی. راحت شدی؟". بعد اصلا عکس العمل مناسبی نشون نداد و بهم گفت لعنت به من که تو رو عاشق خودم کردم. و گفت چطور دلت میاد با دختری که قبلا با پسری بوده دوس شی و ... بعد اون قضیه هم گفت که داداشش ازش سیمکارتشو خواسته و یه سیمکارت نو قراره بهش بده. و میگه اگه مخالفت کنم بهم میگه از چی میترسی که نمیدی؟! این اتفاق دو روز پیش افتاد و از اون روزه که به من تا الان اس نداده. جالب تر اینجاس که قبلا باهاش حرف میزدم و خودشو در قالب یه دختر دیگه جا زدم، خودشم متوجه شد. یعد مثلا میگفتم "دختر باحالی بود، تو دانشگا باهاش آشنا شدم و و و..." آخرسر گفتم "چون عشق اولیا به هم نمی رسن اینم عشق اولمه، منم بهش نمی رسم" و جالبه که بهم گفت "ایشالا که میرسی!"
    الان من نمیدونم که این شخص با چه انگیزه ای باهام دوسته. میخاد تو دستش نگهم داره؟ تا آخر ترم منتظرم بذاره؟ یا دوس پسر داره و میخاد از سر ب درم کنه؟ یا اینکه اصلا علاقه ای بهم نداره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...
    درضمن هیچ علاقه ای هم ندارم که چیزیو بهش مستقیم بگم. مثلا پنج باری وسط اسهام بهش تلنگر زدم که اگه بهم علاقه ای داشتی این حرفو نمی زدی. و تا حالا بهم نگفته که دوست ندارم. و نگفته که دوست دارم!
    در واقع اخلاقش میگه دوست ندارم اما بعضی از حرفاش میگه دوست دارم! مثلا اولای حرف زدنمون بهم گفت میدونستی من چقد عاشق اسم مسعودم؟ سر اون بهم یه دفتر علایق و نظرهاش رو داد که صفحه آخرش کلی شماره دختر بود و بهم گفت کلا نگاشون نکن! منم نگاشون نکردم(!) یا مثلا همین سه هفته پیش بود که بهم گفت "روحت بیکار بود که امشب اومد خوابم؟"
    و اینم بگم که هر اتفاقی راجع به دوس پسرش میوفته قبل از دوست های دخترش به من میگه!
    ویرایش توسط masood73 : 08-16-2014 در ساعت 03:06 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمی کامل!

مسعود عزیز
    اگرچه حقیقت تلخه ولی شما رسما شدی بازیچه این خانوم
    تموم کن و نذار از احساس نابت سواستفاده شه.
    اگه خودشون صادق باشن.ایشون با ی نفر هستن که با اون قهرن یاد شما میفتن..
    یه همچین چیزی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط dinakermani نمایش پست ها
    مسعود عزیز
    یه همچین چیزی
    بنده یه سوال دارم. آیا قصدا دارن بازیم میدن؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. آقا مسعود من احساس میکنم یه دلیلی هست که این خانوم نمیتونه با شما باشه حالا یا دوست پسر قبلیش بهش گیر داده یا بزور میخواد باهاش باشه که اگه این خانوم بهم بزنه مثلأ تهدید کنه که خانوادش با خبر بشن. من فکر میکنم دوست داره ولی یه دلیلی جلوشو گرفته که نمیتونه. البته در حده نظره ها.... خودت و بزار جای اون فکر میکنی انقدر باهات راحت هست که مشکلاتش و بگه؟؟
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

5. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط (تبسم) نمایش پست ها
    سلام. آقا مسعود من احساس میکنم یه دلیلی هست که این خانوم نمیتونه با شما باشه حالا یا دوست پسر قبلیش بهش گیر داده یا بزور میخواد باهاش باشه که اگه این خانوم بهم بزنه مثلأ تهدید کنه که خانوادش با خبر بشن. من فکر میکنم دوست داره ولی یه دلیلی جلوشو گرفته که نمیتونه. البته در حده نظره ها.... خودت و بزار جای اون فکر میکنی انقدر باهات راحت هست که مشکلاتش و بگه؟؟
    بله به اندازه کافی صمیمی هست. تنها دلایل اینکه به من میگه نمیتونم باهات حرف بزنم داداششه. خیلی حواس داداشش به این هست. الانم دو روزه سیمکارتشو گرفته و بخاطر حرف من ک گفتم ممکنه کنترل پیام اینا روش باشه، فک کنم میترسه و تا حالا با شماره جدیدش بهم اس نداده.
    فقط یه سوال دارم. یه دختری با حوصله کامل به یه پسر جواب بده، یعنی زود به اس های ج بده و تو نود و نه درصد موارد شروع کننده بحث اون باشه، یعنی اس اولیو اون بده، منو دوس داره؟ یا عادی میتونه باشه؟ همچنان که بالا نوشتم، روزی شده که از 9 شب بکوب تا 5 صب اس دادیم... در 4 روز 1000 تا پیام رد و بدل شد. آیا دوسم داره؟ یا میتونه برای یک دختر همه اینها عادی باشه؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط dinakermani نمایش پست ها
    مسعود عزیز
    یه همچین چیزی
    کسی نیست جوابمونو بده؟؟؟؟؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4653
    تشکـر
    27
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اقا مسعود من فکر میکنم ایشون هنوز درگیر رابطه قبلیشونند ویک جورایی هنوز با اون فردی که 4 سال دوست بودند ارتباط دارند و شاید به اون پسر علاقه داشتند واو میخواهد به طریقی ایشون رو کنار بگذارد احساس میکنم ایشون فکر میکنه چون به شما گفته بایک پسر دوست بوده شما به او به دید بدی نگاه میکنید واحتمالا به شما شک دارد و اینکه از اول که با شما رابطه برقرار کرده هدفش چی بوده و الان به قول خودش پشیمان است وچرا جای تعلل است وشاید جزئ اون افرادی باشه که فقط دوست داره یک جورایی خودش رو سرگرم کنه پس شما باید بیشتر مواظب احساساتتون باشید

9. کاربران زیر از parissad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط parissad نمایش پست ها
    سلام اقا مسعود من فکر میکنم ایشون هنوز درگیر رابطه قبلیشونند ویک جورایی هنوز با اون فردی که 4 سال دوست بودند ارتباط دارند و شاید به اون پسر علاقه داشتند واو میخواهد به طریقی ایشون رو کنار بگذارد احساس میکنم ایشون فکر میکنه چون به شما گفته بایک پسر دوست بوده شما به او به دید بدی نگاه میکنید واحتمالا به شما شک دارد و اینکه از اول که با شما رابطه برقرار کرده هدفش چی بوده و الان به قول خودش پشیمان است وچرا جای تعلل است وشاید جزئ اون افرادی باشه که فقط دوست داره یک جورایی خودش رو سرگرم کنه پس شما باید بیشتر مواظب احساساتتون باشید
    ایشون فکر نکنم آخری باشه چون غیر از من و اون پسره شماره هیچ پسر غریبه ایو نداره.... چند بارم بهم گفته که بد فکر نکن. برای دخترا خیلی مهمه که پسرا چطور راجع بهشون فک کنن؟؟ درضمن الان من دقیقا باید چیکار کنم؟؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوب
    اگه ناراحت نشی به نظر منم اون داره شمارو بازی میده و یجورایی جای خالی اون پسره رو که یک خلاء ایجاد کرده تو دلش رو داره با وجود شما و اسمس بازی ها پر میکنه
    آخه دخترا بر خلاف پسرا خیلی خیلی احساساتی ان و با رفتن یه کسی (جنس مخالف) اگه دوسش داشته باشن یا زود میخان اون برگرده یا هم جاش یجوری پر بشه واسه همینه اون شمارو یجورایی بازی میده و برا سرگرمیه خودش ازتون فلن استفاده ی احساسی میکنه و شما براش یجورایی حکم زاپاس رو دارین با عرض معذرت
    اگه اراده کنی فراموشیش برات بهتره و جداییتون به همه ی اذیتاش و مشکلات بعدیش در آینده می ارزه!

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    10

سلام ببخشید دیر جواب دادم. هم میتونه از رو دوست داشتن و علاقه باشه هم از رو عادت.
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

منم فکر میکنم کار از امتحان کردن گذشته و ایشون داره یه جورایی با شما بازی میکنه ...

یه جوری میخواد شمارو از سرش باز کنه ... مثلا" میخواد حرص شمارو دراره ...

البته بقول یکی از دوستان گاهی دختا برای اینکه از پسرکه سرکارشون گذاشته انتقام بگیرن همچین کاری رو میکنن...

یعنی با احساس یک پسر دیگه بازی میکنن و به خیال خودشون انتقام میگیرن ...

پس اگه واقعا" میدونی حسی نسبت به شما نداره بهتره از این رابطه یکطرفه بیرون بیای ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط النا 20 نمایش پست ها
    سلام دوست خوب
    اگه ناراحت نشی به نظر منم اون داره شمارو بازی میده و یجورایی جای خالی اون پسره رو که یک خلاء ایجاد کرده تو دلش رو داره با وجود شما و اسمس بازی ها پر میکنه
    آخه دخترا بر خلاف پسرا خیلی خیلی احساساتی ان و با رفتن یه کسی (جنس مخالف) اگه دوسش داشته باشن یا زود میخان اون برگرده یا هم جاش یجوری پر بشه واسه همینه اون شمارو یجورایی بازی میده و برا سرگرمیه خودش ازتون فلن استفاده ی احساسی میکنه و شما براش یجورایی حکم زاپاس رو دارین با عرض معذرت
    اگه اراده کنی فراموشیش برات بهتره و جداییتون به همه ی اذیتاش و مشکلات بعدیش در آینده می ارزه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    منم فکر میکنم کار از امتحان کردن گذشته و ایشون داره یه جورایی با شما بازی میکنه ...

البته بقول یکی از دوستان گاهی دختا برای اینکه از پسرکه سرکارشون گذاشته انتقام بگیرن همچین کاری رو میکنن...

پس اگه واقعا" میدونی حسی نسبت به شما نداره بهتره از این رابطه یکطرفه بیرون بیای ...
    ممنون از جوابهاتون. اما یادم رفت بگم که حتی قبل از اینکه بگه با دوس پسرش بهم زده، باهام صمیمی حرف میزد! گفته بود 17 مرداد پسره از سربازیش برمیگرده! دقیقا دو روز مونده به 17امش بهم اس داد و منم به دلیلی باهاش قهر بودم. دید که جواب نمیدم، گفت "اگه بگم با بهنام بهم زدم چیکار میکنی؟"
    اگه بازی میده پس از اول کاره که داره بازیم میده ولی این عقیده خلاف اخلاقشه!

15. کاربران زیر از masood73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

این پست بالایی من جواب نداشت؟! نظرتونو تغییر نمیده؟؟

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

میگم قبل اینکه بگه با دوس پسرش بهم زده هم باهام صمیمی حرف میزد! نظرتونو عوض نمی کنه؟؟

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    10

آقا مسعود چرا با کسی که باهاش دوستی و علاقه مندی و باهم بقوله خودتون صمیمی صحبت میکنید اجازه میدید راحت درمورده دوست پسر قبلیش با شما حرف بزنه؟!. ببینید دوستان نظراتی دادن اکثرأ میگن بازیچه شدین و شما باز دنبال دلیلی که بگن پس نه حتمأ این خانوم دوستت داره؟
    دخترا زمانی به کسی که تازه باهاش آشنا شدن رابطه قبلیشون و میگن که اولأ از طرفه قبلی کاملأ ناراضی ان و مواردی و از اون میگن فقط بخاطره اینکه دوست پسره جدیدش کارای اونو تکرار نکنه و دیگه این بحث تموم میشه و اگه اون دوسته جدیدم بخواد هر دفعه رابطه قبلی و به دختر یادآوری کنه باعثه ناراحتیش میشه و واکنش نشون میده.

و یا خیلی از دخترا هستن بخاطره اینکه طرفشون ازش ناراحت نشه اصلأ یک کلمه ام از رابطه قبلیش نمیگه چه برسه به اینکه بخواد هر دفعه از تموم شدن و ادامه رابطه ش با طرف قبلی حرف بزنه. بهتره یکم خودتون فکر کنید بجای اینکه از کسای دیگه بپرسید من از شما میپرسم بنظرتون این عادیه؟؟؟؟؟

دختری که مدام حرف از رابطه قبلیش بزنه و تموم شدن سربازیش و کاراشو مطلع باشه و هی تموم کنه و شما رو در جریان بذاره باید بگم اون آقای قبلی و هنوزم خیلی دوستش داره.
    امضای ایشان

19. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

آقا مسعود چرا با کسی که باهاش دوستی و علاقه مندی و باهم بقوله خودتون صمیمی صحبت میکنید اجازه میدید راحت درمورده دوست پسر قبلیش با شما حرف بزنه؟!. ببینید دوستان نظراتی دادن اکثرأ میگن بازیچه شدین و شما باز دنبال دلیلی که بگن پس نه حتمأ این خانوم دوستت داره؟
    دخترا زمانی به کسی که تازه باهاش آشنا شدن رابطه قبلیشون و میگن که اولأ از طرفه قبلی کاملأ ناراضی ان و مواردی و از اون میگن فقط بخاطره اینکه دوست پسره جدیدش کارای اونو تکرار نکنه و دیگه این بحث تموم میشه و اگه اون دوسته جدیدم بخواد هر دفعه رابطه قبلی و به دختر یادآوری کنه باعثه ناراحتیش میشه و واکنش نشون میده.

و یا خیلی از دخترا هستن بخاطره اینکه طرفشون ازش ناراحت نشه اصلأ یک کلمه ام از رابطه قبلیش نمیگه چه برسه به اینکه بخواد هر دفعه از تموم شدن و ادامه رابطه ش با طرف قبلی حرف بزنه. بهتره یکم خودتون فکر کنید بجای اینکه از کسای دیگه بپرسید من از شما میپرسم بنظرتون این عادیه؟؟؟؟؟

دختری که مدام حرف از رابطه قبلیش بزنه و تموم شدن سربازیش و کاراشو مطلع باشه و هی تموم کنه و شما رو در جریان بذاره باید بگم اون آقای قبلی و هنوزم خیلی دوستش داره.
    شما راست میگین. تو خود منم مشکل هست. ممنون از پست هاتون...

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5674
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من این چیزا برا اون خانوم عادی باشه اگه کس دیگه ای هم به جای تو بود تا صب بهش اس میداد

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sh308 نمایش پست ها
    به نظر من این چیزا برا اون خانوم عادی باشه اگه کس دیگه ای هم به جای تو بود تا صب بهش اس میداد
    درسته ولی ایشون چرا باید جوابمو بدن؟!

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masood73 نمایش پست ها
    سلام.
    من پسری 20 ساله هستم. پارسال ترم اول دانشگاه دختریو دیدم و شدیدا ازش خوشم اومد و کل قضایا رو اینجا نوشتم و دوستان راهنمایی کردن. اگه خواستین میتونین ببینین: قضیه عشق من
    دو روز بعد از پیشنهاد من با یک بسته که توش حرف دلمو زده بودم و براش آهنگ خونده، رو سی دی زده بودم، بهم اس داد و بعد 20 پیام، هیچ پیامم دلیور نمیشد یعنی نمیرسید. فرداش فهمیدم سیمکارتشو ش************ده و بهم گفت میخام به این رابطه پایان بدم. دو روز بعد با سیم جدیدش دوباره اس داد و تا آخر 13 فروردین رابطه بسیار عجیبی داشتیم. یه روز اس میدادیم میخندیدیم، یه روزم بهم میگف نمی تونم با تو بحرفم. بعد سیزدهم و بعد یه قرار، حدودا اواسط اردیبهشت بهم گفت که من 4 ساله دوس پسر دارم و بهت نگفتم چون ترسیدم ناراحت شی. بعدها هم یه بار گفت که اونموقع شیطون گولم زد... از اون موقع بخاطر حساس بودن داداش بزرگش، یه سیمکارت نو گرفت که شمارشو بهم نداد و این سیمکارت رو گوشی قدیمیش و هر هفته یه بار روشن میکرد و باهم می حرفیدیم. تا اینکه بخاطر یه دلیلی هفته پیش اس داد و من جواب ندادم. بعد از 4 تا اس گفت که من با دوست پسرم به هم زدم. بعد اون شماره جدیدشم به من داد و به قدری صمیمی شدیم که تا ساعت 5 صبح هم باهم حرف میزدیم! تا اینکه دو روز پیش راجع به تیپ هم حرف میزدیم و من ک ی سوالی ازش پرسیدم گفت آخه من کی ام که نظر بدم. احساساتمو تحریک کرد و منم تو جوابش گفتم "تو عشقمی. راحت شدی؟". بعد اصلا عکس العمل مناسبی نشون نداد و بهم گفت لعنت به من که تو رو عاشق خودم کردم. و گفت چطور دلت میاد با دختری که قبلا با پسری بوده دوس شی و ... بعد اون قضیه هم گفت که داداشش ازش سیمکارتشو خواسته و یه سیمکارت نو قراره بهش بده. و میگه اگه مخالفت کنم بهم میگه از چی میترسی که نمیدی؟! این اتفاق دو روز پیش افتاد و از اون روزه که به من تا الان اس نداده. جالب تر اینجاس که قبلا باهاش حرف میزدم و خودشو در قالب یه دختر دیگه جا زدم، خودشم متوجه شد. یعد مثلا میگفتم "دختر باحالی بود، تو دانشگا باهاش آشنا شدم و و و..." آخرسر گفتم "چون عشق اولیا به هم نمی رسن اینم عشق اولمه، منم بهش نمی رسم" و جالبه که بهم گفت "ایشالا که میرسی!"
    الان من نمیدونم که این شخص با چه انگیزه ای باهام دوسته. میخاد تو دستش نگهم داره؟ تا آخر ترم منتظرم بذاره؟ یا دوس پسر داره و میخاد از سر ب درم کنه؟ یا اینکه اصلا علاقه ای بهم نداره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...
    درضمن هیچ علاقه ای هم ندارم که چیزیو بهش مستقیم بگم. مثلا پنج باری وسط اسهام بهش تلنگر زدم که اگه بهم علاقه ای داشتی این حرفو نمی زدی. و تا حالا بهم نگفته که دوست ندارم. و نگفته که دوست دارم!
    در واقع اخلاقش میگه دوست ندارم اما بعضی از حرفاش میگه دوست دارم! مثلا اولای حرف زدنمون بهم گفت میدونستی من چقد عاشق اسم مسعودم؟ سر اون بهم یه دفتر علایق و نظرهاش رو داد که صفحه آخرش کلی شماره دختر بود و بهم گفت کلا نگاشون نکن! منم نگاشون نکردم(!) یا مثلا همین سه هفته پیش بود که بهم گفت "روحت بیکار بود که امشب اومد خوابم؟"
    و اینم بگم که هر اتفاقی راجع به دوس پسرش میوفته قبل از دوست های دخترش به من میگه!
    سلام
    عزیز سن شما هنوز سن ازدواج نیست لطفا تا 25 سالگی صبر کنید چون مطالعات جدید علمی نشون میده انسانها تا 25 سالگی دچار تغییرات شدید روانی و شخصیتی و فیزیکی میشوند.لطفا به درس و ورزش بپردازید البته به دوستی و روابط معمولی خودتان میتوانید ادامه دهید. موفق باشید

24. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام
    عزیز سن شما هنوز سن ازدواج نیست لطفا تا 25 سالگی صبر کنید چون مطالعات جدید علمی نشون میده انسانها تا 25 سالگی دچار تغییرات شدید روانی و شخصیتی و فیزیکی میشوند.لطفا به درس و ورزش بپردازید البته به دوستی و روابط معمولی خودتان میتوانید ادامه دهید. موفق باشید
    سلام خودمم کاملا میدونم فعلا نباید ازدواج کنم. چون الان شخصا معنی ازدواجو کامل درک نکردم. در ضمن غیر از مسئله درک، اصلا شرایطم برای ازدواج جور نیست. ولی چقدرن آدمایی که دوس میشن و حتی بعد از 14 سال انتظار به هم میرسن درحالیکه کاملا خرسند بودن! دلیل این خرسندی و نگهداشت عشق هم "دوستی در موازین و چارچوب اسلام" هست. درسته اسلام دوستی پسر و دخترو صلاح نمی دونه اما میشه عشق بین این دوتارو نگه داشت بشرطی که هیچ اتفاقی خارج از چارچوب اسلام بینشون رخ نده.

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masood73 نمایش پست ها
    سلام خودمم کاملا میدونم فعلا نباید ازدواج کنم. چون الان شخصا معنی ازدواجو کامل درک نکردم. در ضمن غیر از مسئله درک، اصلا شرایطم برای ازدواج جور نیست. ولی چقدرن آدمایی که دوس میشن و حتی بعد از 14 سال انتظار به هم میرسن درحالیکه کاملا خرسند بودن! دلیل این خرسندی و نگهداشت عشق هم "دوستی در موازین و چارچوب اسلام" هست. درسته اسلام دوستی پسر و دخترو صلاح نمی دونه اما میشه عشق بین این دوتارو نگه داشت بشرطی که هیچ اتفاقی خارج از چارچوب اسلام بینشون رخ نده.
    سلام

این عقیده شماست و قابل احترامه و در ضمن زندگی زندگی شماست عزیز. موفق باشید

27. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد