نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: پشیمانی بعد عقد

3330
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5540
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پشیمانی بعد عقد

سلام و وقتتون بخیر!من ۳۲ سالمه و ۹ ماه که از همسرم جدا شدم. یه دختر ۵ ساله هم دارم.الان ۲ ماه که با یه خانمی عقد کردم. که الان خیلی‌ پشیمونم، بدجوری. مشاوره هم رفتنگفتن که به نکته مثبت بیشتر نگاه کن. اما انقدر دارم می‌ریزم توی خودم که دارم داغون میشم. این مساله باعث شده از لحاظه روحی‌ به شدت صدمه ببینم.باعث شده که اعصابم بهم بریزه و مشکله معده پیدا کردم. واقعا دارم بد آسیب میبینم و به کسی‌ هم چیزی نمیتونم بگم. به زودی عروسی‌ می‌کنم و نمیدونم باید چیکار کنم.پدرم هم مریض و ناراحتی‌ براش اصلا خوب نیست. فقط بخاطر دیگران و پدرم دارم ادامه میدم اما واقعا حال خوبی‌ ندارم. چه تصمیمی باید بگیرم؟ بخاطر دیگران ادامه بدم !؟ خواهش می‌کنم کمکم کنید!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : پشیمانی بعد عقد

خوب چرا پشیمونی ؟؟؟ مگه شما شرایط این خانوم و شرابط خودتو نمیدونستی واگاهس نداشتی که عقد کردی ؟ و بعدش در شرف عروسی هم هستی ؟ چی شده که الان پشیمون شدی ؟

3. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5540
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا نمدونم، خیلی‌ زود همه چیز پیش اومد و زیاد وقت شناخت نداشتم.
    بخاطر یکسری مسائل زود عقد کردیم. دختر خوبی‌ هم هست، شاید من زیاد حساسم. اما بدجوری پشیمون شدم.
    و واقعا دارم هر روز می‌ریزم توی خودم و داره داغونم می‌کنه. احساس می‌کنم می‌خوام تنها باشم. خیلی‌ زود تصمیم گرفتم، نمیدونم چیکار کنم اصلا حال خوبی‌ ندارم! الان که نگاه می‌کنم میبینم خوب بودن کافی‌ نیست، چون هیچ حسی بهش ندارم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

باسلامـ
    دوست عزیز از اونجایی که شما قبلا یک زندگی زناشویی ناموفق داشتینـ اگه اینقدر اون خانوم براتون منزجز کننده هستن زودتر درخواست طلاق کنید.اگه ایشون یک دختر باشن خیلی اسیب میبینن..پس بهتره تمومش کنید.بحث یک عمر زندگی درمیونه.بااحساس خودتونین صادق باشید

6. 2 کاربران زیر از dinakermani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5540
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خودمم دارم به همین فکر می‌کنم اما واقعا نمیدوم چجوری باید به خانوادم بگم و درمیون بذارم.
    بخاطر شرایط پدرم که ناراحتی‌ براش خوب نیست دارم ادامه میدم. چند وقتی که شیمی‌ درمانی شدن و استرس و ناراحتی‌ براشون خوب نیست. چجوری باید بهشون بگم!؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5338
    تشکـر
    43
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

ایمان عزیز
    شما اول با خود اون خانوم صحبت کنید.از احسساس بدتون راحت حرف بزنید و بگید که برای پدرتون خوب نیست این مسئله.و توافقی بگید که باهم نمیساختین و تمومش کنید.به اون خانوم یاد اوری کنید که بیشتر ازخودتون نگران ایشون هستید وایندشون
    موفق باشید

9. 2 کاربران زیر از dinakermani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5540
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی‌ ممنون از راهنماییتون، منم داشتم به این فکر می‌کردم که اول به خانوادم بگم یا خودش.
    واقعا ممنونم ازتون تا حدودی، آروم شدم.

11. کاربران زیر از Iman_21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_21 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر!من ۳۲ سالمه و ۹ ماه که از همسرم جدا شدم. یه دختر ۵ ساله هم دارم.الان ۲ ماه که با یه خانمی عقد کردم. که الان خیلی‌ پشیمونم، بدجوری. مشاوره هم رفتنگفتن که به نکته مثبت بیشتر نگاه کن. اما انقدر دارم می‌ریزم توی خودم که دارم داغون میشم. این مساله باعث شده از لحاظه روحی‌ به شدت صدمه ببینم.باعث شده که اعصابم بهم بریزه و مشکله معده پیدا کردم. واقعا دارم بد آسیب میبینم و به کسی‌ هم چیزی نمیتونم بگم. به زودی عروسی‌ می‌کنم و نمیدونم باید چیکار کنم.پدرم هم مریض و ناراحتی‌ براش اصلا خوب نیست. فقط بخاطر دیگران و پدرم دارم ادامه میدم اما واقعا حال خوبی‌ ندارم. چه تصمیمی باید بگیرم؟ بخاطر دیگران ادامه بدم !؟ خواهش می‌کنم کمکم کنید!!
    به مسائل با ديد عاقلانه نگاه كنيد اگر قابل حله بهتر اگر نه با همديگر صحبت كنيد همديگرو درجريان بذاريد احه حيلي ها ميگن بعد از عقد هركسي ممكنه پشيمون بشه اما زودگذره چون بعضي چيزا و شرايط عوض ميشه شايد اين پشيموني زود گذر باشه شايد اگر بيشتر با هم باشيد به علاقه مند بشيد و خيلي چيزا رو نبينيد اگر مسائل خيلي جديه حتما با هم صحبت كنيد اگر حل ميشه ادامه بديد اگر نه موضوع رو با خانواده در ميون بگذاريد

13. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز به هر حال شما زود برای اینکار اقدام کردید ...

ولی خب چه میشه کرد ... در این حالت اگه واقعا" ادامه دادن واستون خیلی سخته باید رابطه رو قطع کنید ...

به هرحال اگه با این حالت بخوایت زندگی رو شروع کنی مسلما" به مشگل برخورد میکنید ...

و علاوه بر خودت زندگی این خانم رو هم به هم میریزی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5540
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

salam, man ba in khanoom harf zadam ke moshavere miram wa hale khoobi nadaram, ama tahte hich sharayet hazer nist gheyde mano bezane! wa alan waghean ghati kardam ke chikar bayad bokonam.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4267
    تشکـر
    128
    تشکر شده 46 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام آقای ایمان شما فکر نمی کنید که این نبودن حس تون به این خانم ناشی از زندگی قبلی تون میشه برادر عزیز زندگی آدم ها چیزی نیست که بخوایین با اون بازی کنین اول شما بعد متارکه زود ازدواج کردین ولی دیگه شده ثانیا توی دو ماه چطوری به این نتیجه رسیدن که نمی تونین با این خانم ادامه بدین ثالثا اگه بخوایین با این خانم ادامه بدین یا اصلا با کس دیگه ای ازدواج کنین اول باید تکلیف خودتون رو روشن کنین شما با خودتون مشکل دارین نه با اون خانم چون نمی تونین با زندگی سابقتون کنار بیایین برادرم سعی کنین تصمیم گیر ی تون عقلانی باشه نه احساسی . موفق باشین

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

اول اینکه ازدواج مسئله کم اهمیتی نیست که شما به دلایلی (که هر چقدر هم مهم باشن بازم نباید به خاطرشون در ازدواج عجله کرد) انقدرعجله کردی.
    پشیمونی الانت نتیجه همون عجلته که چشماتو بستی.
    آقا زوری نیست اگه از یکی خوشت نیاد خوشت نمیاد دیگه! ازدواجم شوخی بردار نیست داری با آینده ی این طفلک بازی میکنی.
    اول خیلی خیلی منطقی در کمال آسایش میشینی تمام چیزایی که تو دلته می نویسی, چرا ازدواج کردی؟
    چرا الان تو این وضعیت هستی؟
    چرا از این خانوم خوشت نمیاد؟
    چیشد که راضی به ازدواج شدی؟
    نکات مثبت این ازدواج چیه؟
    نکات منفی اگه این ازدواج ادامه پیدا کنه چیه؟
    نکات مثبت خانومت؟
    نکات منفی؟
    تمامی چیزهایی که تو دلته را می نویسی بعد تصمیم قطعی میگری اگه بالای 50 درصد احتمال دادی کارت درسته میری پیش خانومت تمام چیزها رو باهاش درمیون میزاری>
    بعد همه حرفای اونم میشنوی. دقت کن همه همه ی حرفاشو. اگه اون ازت وقت خواست که نظرتو عوض کنه باید چند روز بهش وقت بدی چون نصف این زندگی که داری بهش پایان میدی به اون مربوط میشه, اگه دیدی با تمام تلاشی که اون کرد وضعیتت فرق نکرد حتما به طلاق فکر کن.
    تو این چند روز خیلی رابطتتو با خانومت بیشتر کن, اگه امکانش برات هست, باهم برید مسافرت بعد تصمیم بگیر.
    مواظب تصمیمت باش که اون دنیا و این دنیا باید پاسخگو باشی.
    موفق باشی.

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

شما 9 ماه از خانمت جدا شدی 2 ماهه که با این یکی عقد کردی احتمالا قبلشم یکی دو ماه باهم بودین

پس به عبارتی تو بیشترین حالت 4_5 ماه بعد از ازدواجتون که یه دختر 5 ساله هم ازش دارین و چند سال با هم زندگی کردین

با یکی دیگه ارتباط برقرار کردید.

خوب اولا که شما بدون فکر اینکارو کردین ( البته گفتین همه چی یهویی شد ) ولی خوب ازدواج چیزی نیست که یهو یا بخاطر مسایلی

شکل بگیره باید وقت بیشتری میزاشتی الانم دیر نشده (البته امیدوارم)

دوما در مورد پدرتون ( ایشالا زودتر خوب بشن ) ولی فکر نمیکنی بری تو زندگی مشکلی پیش بیاد اونجوری پدرت متوجه بشه بیشتر

داغون میشه تا الان ؟

و سوما بخاطر اون خانم هم شده و اینکه گناه داره نباید تصمیمی بگیری که باعث بشه به ضرر اون باشه

بشین با خانواده خودت و اون خانم صحبت کن مشکلاتتو تو خودت نریز به نظرم . امیدوارم مشکلت حل شه .

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

در خصوص پشیمانی بعد از عقد باید بگم که گاهی اوقات مشاوره با یه مرکز خوب می تونه جلوی تردیدها و دودلی ها رو بگیره!
    امضای ایشان

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متاسفم من مشاور نیستم که نظر خاصی بدم ولی خودم مشکل داشتم یک مشاور خوب کمکم کرد. کارش خوبه, خواستی پیغام خصوصی بده. شماره اش رو بهت بدم. امیدوارم مشکلت حل شه

موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد