نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: وظیفه شوهر بودن

873
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

وظیفه شوهر بودن

خواهر شوهری دارم که با شوهرش اختلاف داره و تنها دختر خانواده است،هر دو ماه یکبار قهر میکنه و میاد خونه باباش،و در کل خانواده اش رو تحت تاثیر قرارمیده،شوهرم برای جبران اختلاف خواهرش و برای اینکه نازاحت نباشه تمام وقتش را در اختیار خواهرشه،حتی وقتی اون هست نمیاد کنار من بشینه که خواهرش احساس ناراحتی نکنه،در ضمن ما در دوران عقد هستیم و تقریبا شوهرم داره من رو فدای خواهرش میکنه،و اما موضوع دیگه اینه که شوهرخواهرم از اینکه من و شوهرم باهم باشیم ناراحت میشه و با رفتارهایی بروز میده،مثلا میاد بین ما میشینه ،یا وقتی من خونه اونها هستم شوهرم رو میفرسته جایی که کاری را براش انجام بده،درکل از بودن من خوشحال نیست و در تلاش بوجود آوردن اختلاف و فاصله است.بنظر شما باید چیکار کنم؟ با شوهرم صحبت کردم و اون نظرش اینه که نه خواهرم فرشته ای هست که روی زمین جا مونده و شوهرش اذیتش میکنه و من باید همه کمبودهاش رو جبران کنم،پس وظیفه شوهر بودنش چی میشه؟

2. کاربران زیر از یکتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وظیفه شوهر بودن

منظورم خواهر شوهرم است.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب در این مورد باید با شوهرت حرف بزنی و در مورد رفتار شوهرخواهرش هم باهاش صحبت کنی ...

و اگه میخوای به این زندگی ادامه بدی باید با شوهرت قرار بذاری که اجازه ندید کسی تو زندگیتون اختلالی ایجاد کنه ...

در این مورد حتما" با شوهرت حرف بزن ... و در این مدت د کنارش باش ...

و به خواهرش هم محبت کن به هرحال مشکلی پیش اومده و باید بتونی در کنار شوهرت باشی تا اون حل بشه

در زندگی همیشه روزهای خوب و بد هست و مهم در این میان در کنار هم بودنه ... شانه به شانه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

با شوهرم صحبت کردم و یه مواقعی قبول کرده که به من توجه نداشته،اما بازهم داره به کارش ادامه میده،در واقع خواهرش و بچه اش زندگی اون شدند نه من،اگه اونها خوشحال باشند خوشحاله اگر نه وقتی کنار من هم باشه تو فکر اونهاست ،پس قرارهایی که با من قبل از ازدواج گذاشته چی؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد