نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بر سر دو راهی شدیدم

533
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بر سر دو راهی شدیدم

سلام من دختر 24 ساله ای هستم زمانی که سال دوم دبیرستان بودم پسری به من ابراز علاقه کرد و با اینکه من هر بار ردش میکردم به مدت دو سال دنبالم بود و هر بار مصمم تر میشد. بعد ز این دو سال من جواب مثبت دادم دوستیمون دوستی پاک و مثبتی بود و همیشه اظهار داشت که من رو برای آینده میخواد تا اینکه بعد از چهار سال من فهمیدم همزمان با من با دختر دیگه ای دوست بوده شدیدا ناراحت شدم و خواست راهمو ازش جدا کنم اما به هیچ عنوان اجازه این کار رو به من نداد اظهار پشیمونی شدید کرد به قدری که من از هر کس مشورت گرفتم گفتن ببخشش و من هم بخشیدم. الان سه سال از اون ماجرا میگذره کم کم شرایط بهم رسیدنمون داشت فراهم میشد البته قبلا هم ازم خواسته بود که بیاد خواستگاری اما چون دانشگاه و سربازی رو پیش رو داشت من مخالف بودم. به شرایط مطلوب نزدیک شده بودیم که یه روز من بی دلیل ازش پرسیدم که در مورد گذشته ات هر چی هست که من نمیدونم بهم بگو و اظهار کردم گذشته اصلا برام مهم نیست و فقط آینده مهمه. اونم همه چیز و گفت و چیزی که از گفته هاش منو آزار داد این بود که گفت غیر از اون ماجرای سه سال پیش بازم دخترهایی به شکل گذرا و معمولی در زندگیش بودن اما الان دو ماه پاک و دیگه جوانیشو کرده از این موضوعات خسته است و آماده ست برای زندگی مشترک با من. اظهار داره فقط با من خوشبخت میشه و کسی مثل من ندیده و این کارا رو انجام داده که بعدا در زندگی مشترک مرتکب خیانت نشه و خودش هم بهم گفته که از دیگران نشنوم که خودش گفته باشه. الان من باهاش قطع رابطه کردم اما به هیچ عنوان دست بردار نیست و فرصت میخواد و میگه اماده ست برای زندگی مشترک. من دوستش دارم اما نمیدونم فرصت دوباره دادن درست یا غلط تو رو خدا کمکم کنید به کمک فوری نیاز دارم

2. کاربران زیر از misa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بر سر دو راهی شدیدم

خداوند به بندگان دستور داده که در کار هم تجسس نکنید ...

چون تجسس میتونه چیزهایی رو برای شما باز و روشن کنه که درکش براتون سخت باشه

مثل الان شما که بی دلیل ازش خواستید از گذشته اش براتون حرف بزنه ...

و اونم براتون صادقانه حرف زده و چیزهایی رو گفته که شما چه دوست داشته باشی و چه نداشته باشی ...

در آینده برات خیلی جای سوال خواهد شد و ممکنه شمارو به ادمی شکاک و بدبین تبدیل کنه ...

پس اگه بهش علاقه داری ومیدونی که ارزش فرصت دادن داره خب چه بهتر زندگی رو با گذشت و بخشش شروع کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بر سر دو راهی شدیدم

يعني شما بر اين باوريد كه من ميتونم باهاش خوشبخت شم؟يعني كسي كه قبلا اين كارو كرده باز بعدا انجامش نميده؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد