نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با همسرم مشکل دارم چه کنم

1813
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 43 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

با همسرم مشکل دارم چه کنم

باسلام و خسته نباشی
    بنده مدت سه سال است ادواج کرده ام و دارا ی فرزندی هستم
    من خودم ادمی هستم که راحت با مردم رابطه برقرار نمی کنم همسرم تک پسر بود و از نظر اخلاقی اخلاق خاصی دارد
    من هنوز نتوانستم با ایشان رابطه خوبی برقرار کنم ایشان خیلی از خود راضی هستند .
    از نظر اعتقادات هم جور نیستیم الان خیلی ار زندگی خویش راضی نیستم شما بگید چه کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5674
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با همسرم مشکل دارم چه کنم

خوب فک کنم یکم مشکل ازخودتون باشه چون میگید که خودم ادمی هستم که با مردم رابطه خوب برقرار نمیکنم
    در ضمن ادم برا هر کی هم ازخود راضی باشه برا زن وبچش ومادر وپدرش که نباید از خود راضی باشه
    کار اصلی رو خودتون باید انجام بدید
    اعتقادات هم حالا ان شاالله کم کم با هم جور میشه
    (به مشکل sh308هم یه نظری بدید)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 43 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با همسرم مشکل دارم چه کنم

سلام مجددا ممنون که جواب دادین من فکر می کنم عشق و علاقه باید دو طرفه باشه همسر من ادم مغروریه من باید محبت ببینم تا محبت کنم درسته ولی ایشون محبتشو به دیگران نثار میکنه و من حس میکنم هیج توجهی به من نداره من شاغلم و ایشون بیکار شاید باورتون نشه هیچی نداشت خونه از منه حقوق و خرجی از منه ولی من هنوز خم به ابرو نیاوردم ناراحتم چون ایشون درکم نمی کنه من از نظر مالی مستقلم من مشکل زیاد داشتم و د ارم و انتظارم از ایشون توجه و محبته که ندارن من از زندکی دلسرد کرده خیلی بارها با هم بحث داشتیم و دعوا ولی هنوز هم ایشون کاری نکرده توی زندگی که منو دلخوش کنه و امید وار باشم خیلی نکته ضعف داره
    اینکه و ابسته به خانواده خودشه اب می خور باید بفمند این منو ناراحت می کنه و خیلی چیزهای دیگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد