نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همکار

892
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5871
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همکار

سلام، من دو تا همکار خانم دارم که خیلی توی کار منو رو اذیت میکردن و میکنن با اینکه با مدیرواحدم صحبت کردم بازم فایده نداشت مجبور شدم با مدیرعاملم در میون بذارم اما مدیر واحدم صحبت با مدیرعامل رو خط قرمز خودش میدونه، حالا بشدت با من در افتاده و همش داره توی کار اذیتم میکنه که من برم و همه ی حرفش اینه که تو با اینکارت منو رو خراب کردی در صورتی که من با مدیرعاملم حرفی از مدیرم نزدم حالا نه اجازه میده باهاش حرف بزنم نه اینکه از خر شیطون پایین میاد، اینم بگم که توی این 3روزه همه ی همکارام از روی خیرخواهی بخاطر این ناراحتی با مدیرم صحبت کردن، اما اون میگه نه، من کارم و مدیرم رو دوست دارم و دلم نمیخاد اونجا رو ترک کنم حالا نمیدونم چیکار کنم3روزه نه غذا خوردم نه درست خوابیدم.

2. کاربران زیر از M.Bahrami بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همکار

خب دیگه هر سازمانی یک چارت طبقه بندی داره که باید براساس اون سلسله مراتب رو طی کنید

در واقع شما با این کارتون نشون دادید که مدیر بخشتون ضعیفه و نمیتونه کارشو خوب انجام بده

پس بهتره در این مورد با همکاری دوستاتون سعی کنید با مدیر واحدتون حرف بزنید ...

البته الان سه روز گذشته و دیگه از اون تب و تاب کمتر شده ... پس میتونید با خرید هدیه ای بااتفاق همکاراتون

پیشش برید و باهاش حرف بزنید ... مسلما" وقتی حسن نیت شما رو بفهمه کوتاه میاد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5871
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همکار

ممنون و حرف شما کاملا درسته متاسفانه مدیر واحدمون میدونه این ضعفشه و از این بابت بیشتر ناراحت شده، در این سه چهار روز هم همکاران واحدهای مختلف بخاطر ناراحتی من و اون و ارتباط کاری زیادی که باهم داشتیم با جفتمون صحبت کردن که جفتمون اشتباه کردیم، من کنار اومدم اما متاسفانه مدیرم احساس میکنم داره احساسات شخصیش رو وارد قضیه میکنه چون هروقت خودم میگم میتونم باهاتون صحبت کنم میگه فعلا نه..و کلا داره اذیت میکنه نمیدونم منظورش چی میتونه باشه.اما من خیلی دارم اذیت میشم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد