نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: مديريت سايت لطفا مطالعه بفرمايند

3790
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

مديريت سايت لطفا مطالعه بفرمايند

با سلام خدمت همه دوستاي عزيز و مهربونم
    امروز صبح كه اومدم تو سايت مشاور .كو كه ببينم چه خبره هر تاپيكي رو باز كردم طرف مقابل نوشته ميخام خودكشي كنم نميدونم اين چه جرياني كه داره اه ميوفته اگه از مديريت سايت درخواست كنم اينطور موضوع ها يطوري فيلتر بشه خوب اگه مشكل داريد بيايد درد دل كنيد ولي اگه تصميم به خودكشي گرفتيد , شما ديگه تصميم گرفتيد نيازي نيست بيايد اينجا همه جا توي هر ده تا تاپيكتون بزاريد من خودكشي ميكنم.من خودكشي كردم. من خودكشي ميكنم خب بقيه چه گناهي دارن اگه مسئله شما انقدر حاد ه خب يريد پيش روانپزشك و متخصص حضوري بريد .خواهش ميكنم اعصاب مارو با اين چيزها خراب نكنيد . من فكر ميكنم اين حرفها الكي باشه و منظو.ي پشت اين حرفها هست چون امروز با چندتا موضوع جدا با عنوان خودكشي برخوردم و بنظرم طبيعي نيست

2. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مديريت سايت لطفا مطالعه بفرمايند

من کاملا جدیم بخدا و اومدم دردل کردم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5220
    تشکـر
    44
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    امروز صبح كه اومدم تو سايت مشاور .كو كه ببينم چه خبره هر تاپيكي رو باز كردم طرف مقابل نوشته ميخام خودكشي كنم نميدونم اين چه جرياني كه داره اه ميوفته اگه از مديريت سايت درخواست كنم اينطور موضوع ها يطوري فيلتر بشه خوب اگه مشكل داريد بيايد درد دل كنيد ولي اگه تصميم به خودكشي گرفتيد , شما ديگه تصميم گرفتيد نيازي نيست بيايد اينجا همه جا توي هر ده تا تاپيكتون بزاريد من خودكشي ميكنم.من خودكشي كردم. من خودكشي ميكنم خب بقيه چه گناهي دارن اگه مسئله شما انقدر حاد ه خب يريد پيش روانپزشك و متخصص حضوري بريد .خواهش ميكنم اعصاب مارو با اين چيزها خراب نكنيد . من فكر ميكنم اين حرفها الكي باشه و منظو.ي پشت اين حرفها هست چون امروز با چندتا موضوع جدا با عنوان خودكشي برخوردم و بنظرم طبيعي نيست
    با نظر شما موافقیم. خسته شدیم از بس حرف از خود کشی بود. اگه تصمیم به این کار گرفتید که کسی جلوتونو نگرفته. مشکل به این حادی رو نمیارن اینجا!!
    من واقعا خواستار این هستم که این تاپیکا فیلتر شن

5. کاربران زیر از soniya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    محمد زاده عزيز عجولانه قضاوت نكنيد...
    اين سايت جدا از مشاوره مكاني براي تخليه روحي و فشار هاي عصبي افراد هست كه با گفتن هيجانات منفي كه اون لحظه توي ذهنشون هست كمي خودشونو اروم ميكنن...
    اينكه بگيم ممكنه هدف خاصي پشت اين موضوعات باشه كمي بدبينانه هست ...
    متاسفانه شرايط روحي فعلي جوونها به دليل پايين اومدن اعتقادات مذهبي و توكل توي شرايط دشوار بسيار نا بسامان شده و اين تنها راهيه براي تخليه روحي خودشون و شما با اين صحبت اونهارو به تفكر منفي كه دارن تشويق ميكنيد...
    در صورتي كه بايد به مشكلات همه افراد جامعه دست ياري داد و حد اقل سنگ صبور بود....
    نه اينكه اگر حل اون مشكلات خارج از توان و روحيه و اعصاب ما بود بهشون دست رد بزنيم...
    اميدوارم روزي برسه كه اميد به زندگي با اعتقاد به وجود يك منجي و ارامش دهنده مطلق(خداوند)به بي نهايت برسه...
    لطفا بياييم انسان دوستي رو از همينجا تمرين كنيم...
    شاااااد باشيييد عزيز دلم
    امضای ایشان

7. 4 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5220
    تشکـر
    44
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام
    اين سايت جدا از مشاوره مكاني براي تخليه روحي و فشار هاي عصبي افراد هست كه با گفتن هيجانات منفي كه اون لحظه توي ذهنشون هست كمي خودشونو اروم ميكنن...
    متاسفانه شرايط روحي فعلي جوونها به دليل پايين اومدن اعتقادات مذهبي و توكل توي شرايط دشوار بسيار نا بسامان شده و اين تنها راهيه براي تخليه روحي خودشون و شما با اين صحبت اونهارو به تفكر منفي كه دارن تشويق ميكنيد...
    در صورتي كه بايد به مشكلات همه افراد جامعه دست ياري داد و حد اقل سنگ صبور بود....
    نه اينكه اگر حل اون مشكلات خارج از توان و روحيه و اعصاب ما بود بهشون دست رد بزنيم...
    اميدوارم روزي برسه كه اميد به زندگي با اعتقاد به وجود يك منجي و ارامش دهنده مطلق(خداوند)به بي نهايت برسه...
    شاااااد باشيييد عزيز دلم
    تا یه حدی قبول دارم حرفاتو ولی این موضوع خیلی زیاد شده واقعا تو این سایت. غیر طبیعیه خب!
    یک نفر 4 -5 تا تاپیک برای خود کشی میزنه و نظارتی نمی کنید.
    جالب اینه که من دیدم تعداد صفحات زیادی هم برای هر کدوم از تاپیکاش صرف شده و همچنان انگار هیچ کمکی بهش نشده! این بی احترامی به وقت و نظرات بقیه کاربرا و کمک به بی ارزش شدن اونهاست!

9. کاربران زیر از soniya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

سلام
    شاااااد باشيييد عزيز دلم
    از بس زياده كه نميدونم چي بگم انقدر اول صبح بهم ريختم .من ادم دلسوزي هستم و منظوري نداشتم ولي واقعا ديگه اين موضوع خسته كنندست اينهمه كاربر هستن چرا اونا نميگن اين چند نفر اقاي امينو ياريگارو چندنفر ديگه ان كه هروز تا شب تاپيك ميزارن ميخام خودكشي كنم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    میزان امتیاز
    10

soniya عزيز...
    در مورد جناب ياريگر من حقو به شما ميدم و با توجه به تعداد زياد كمكهاي فكري و راه حلهاي مطرح شده نيازي به ادامه تاپيكهاي اين شخص تو اين سايت والبته در مورد همين مسئله(خودكشي)نيست...
    و از اين جا به بعد بايد تصميم رو به اراده و تعقل و منطق خودشون واگذار كرد...
    اما در خواست عدم نمايش موضوع اين شخص به اون منظور نيست كه هيچ كس نبايد اين تفكر غلط رو مطرح كنه و كمك بخواد...
    اگه به بقيه كاربراني كه چنين پستهايي گذاشتن دقت كرده باشين بعضي از اونها جزو اعضاء فعال و با روحيه و با نظر هاي مثبت اين سايت بودن و اين انصاف نيست كه چنين افرادي رو و حتي كاربراني شبيه اون رو توي يك صفحه قضاوت قرار بديم و به جاي كمك اونهارو طرد كنيم...
    اميدوارم متوجه منظور بنده شده باشيد...
    امضای ایشان

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    میزان امتیاز
    10

از بس زياده كه نميدونم چي بگم انقدر اول صبح بهم ريختم .من ادم دلسوزي هستم و منظوري نداشتم ولي واقعا ديگه اين موضوع خسته كنندست اينهمه كاربر هستن چرا اونا نميگن اين چند نفر اقاي امينو ياريگارو چندنفر ديگه ان كه هروز تا شب تاپيك ميزارن ميخام خودكشي كنم
    عزيز دلم توي جواب خانم سونيا نظر خودم رو در مورد بعضي موارد مخصوصا جناب ياريگر مطرح كردم...
    اما جناب امين جزو فعالان اين سايت بودن و تاپيك دل نوشته با اين رتبه بالاي مشاهدات و نظرهاي فراوان با فعاليت و پيگيري ايشون به اينجا رسيد و اگه صفحات ت قبل رو مشاهده كنيد متوجه ميشيد كه ايشون حتي براي كمك به افرادي كه دل نوشته هاي منفي ميگذاشتن چطور با پيگيري و روحيه دادن به اونها كمك كردن...
    ما فقط بايد تشخيص بديم كه به كي بايد كمك كرد و كمك رو از چه كساني بايد قطع كرد...
    امضای ایشان

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

عزيز دلم توي جواب خانم سونيا نظر خودم رو در مورد بعضي موارد مخصوصا جناب ياريگر مطرح كردم...
    اما جناب امين جزو فعالان اين سايت بودن و تاپيك دل نوشته با اين رتبه بالاي مشاهدات و نظرهاي فراوان با فعاليت و پيگيري ايشون به اينجا رسيد و اگه صفحات ت قبل رو مشاهده كنيد متوجه ميشيد كه ايشون حتي براي كمك به افرادي كه دل نوشته هاي منفي ميگذاشتن چطور با پيگيري و روحيه دادن به اونها كمك كردن...
    ما فقط بايد تشخيص بديم كه به كي بايد كمك كرد و كمك رو از چه كساني بايد قطع كرد...
    حق با شماست اخه من امروز چندنفر و تاپيك هاي شبيه هم ديدم اعصابم بهم ريخت كسي نيست اينجاكه مشكل نداشته باشه اگه من ميام اينجا تا مشكلاي بقيه رو ببينم هم بتونم با كسي حرف بزنم و ارومش كنم شايد مشكلاي خودم يادم بره اما وقتي اين تاپيك ها رومينم فكر ميكنم دارن به بقيه يه جوري تلقين ميكنن اولين گزينه در مواجه با يك مشكل خودكشيه اين داره اينجا جا ميوفته

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.من یه هفته مشهد بودم حالا اومدم میبینم خوشبختانه آقا فرخ مدیر شدن و تیم مشاور داریمو اینا.باریکلا.داستان چیه به منم بگید گناه دارم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    سلام.من یه هفته مشهد بودم حالا اومدم میبینم خوشبختانه آقا فرخ مدیر شدن و تیم مشاور داریمو اینا.باریکلا.داستان چیه به منم بگید گناه دارم
    متن بالا رو بخونيد متوجه قضيه ميشيد

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

خب اینو که خوندم سوالم در مورد دیگه ایه.اینجا که مدیرو اینا نداشت،واگذار شده؟

در این موردم طفلیا گناه دارن الان پره بغضن اومدن یه جا خالی شن به نظرم دور از انسانیته ماهم اونا را برونیم

18. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

آره منم با گلی عزیز موافقم کاش کمی درک میکردین نه این که یه همچین پستی بزنین یه موقع هایی خود من اونقدرمشکلاتم زیاد بوده که اومدم اینجا وبا حرف زدن ودرددل کردن کمی سبک شدم کاش کمی درکمونو بالا ببریم .............

20. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خب اینو که خوندم سوالم در مورد دیگه ایه.اینجا که مدیرو اینا نداشت،واگذار شده؟

در این موردم طفلیا گناه دارن الان پره بغضن اومدن یه جا خالی شن به نظرم دور از انسانیته ماهم اونا را برونیم
    بغض براي يك لحظه است نه اينكه هر روز صبح بيان بگن من ميخام خودكشي كنم خب شما ها كه مشاور هستيد چرا در پيام خصوصي راهنماييشون نميكنيد ما يا امثال من كه هزار جور مشكل دارن ميان اينجا تا يكم مشكلات خودمونو فراموش كنيم اما تا هر صفحه اي رو باز ميكنيم يكي نوشته اون به من زن نميده خودكشي ميكنم دوست دخترم چپ چپ نگام كرد حودكشي اين داره با اين بحث واسه ماها جا ميوفته كه آقا هر مشكلي داري حل نميشه خودكشي اخرين راهه من دارم اينو ميگم كه اين اتفاق نيوفته كه اينم رسم نشه تا يكي مشكل داره بگه خودكشي اينهمه راه جلوي پاشون هست اين اقاي ياريگر اگه واقعا مشكل داره خب ميره پيش مشاور يا شحصي كه واقعا مشكل داشته باشه از صبح تا شب نميشينه پاي نت كه من ميخام خودكشي كنم نظرتون چيه به نظر من مسخرست ربطي هم به حس انساندوستانه و اين حرفا نداره اگه واقعا شماها كه انسان دوست و اخره حقوق بين الملليد خب راهنماييشون كنيد من بي طرف

22. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    آره منم با گلی عزیز موافقم کاش کمی درک میکردین نه این که یه همچین پستی بزنین یه موقع هایی خود من اونقدرمشکلاتم زیاد بوده که اومدم اینجا وبا حرف زدن ودرددل کردن کمی سبک شدم کاش کمی درکمونو بالا ببریم .............
    بغض براي يك لحظه است نه اينكه هر روز صبح بيان بگن من ميخام خودكشي كنم خب شما ها كه مشاور هستيد چرا در پيام خصوصي راهنماييشون نميكنيد ما يا امثال من كه هزار جور مشكل دارن ميان اينجا تا يكم مشكلات خودمونو فراموش كنيم اما تا هر صفحه اي رو باز ميكنيم يكي نوشته اون به من زن نميده خودكشي ميكنم دوست دخترم چپ چپ نگام كرد حودكشي اين داره با اين بحث واسه ماها جا ميوفته كه آقا هر مشكلي داري حل نميشه خودكشي اخرين راهه من دارم اينو ميگم كه اين اتفاق نيوفته كه اينم رسم نشه تا يكي مشكل داره بگه خودكشي اينهمه راه جلوي پاشون هست اين اقاي ياريگر اگه واقعا مشكل داره خب ميره پيش مشاور يا شحصي كه واقعا مشكل داشته باشه از صبح تا شب نميشينه پاي نت كه من ميخام خودكشي كنم نظرتون چيه به نظر من مسخرست ربطي هم به حس انساندوستانه و اين حرفا نداره اگه واقعا شماها كه انسان دوست و اخره حقوق بين الملليد خب راهنماييشون كنيد من بي طرف.

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

حالا چرا منو میزنید بنده نه مشاورم نه راهنما.اما بابت اینکه میگید میاین اینجا مشکلات فراموش شه خب انتخابتون اشتباهه اینجا سایت مشاوره یعنی کلی درد و مشکل بیان شده آدم واسه شادی میره جای مناسبتره دیگه ای
    شما میتونید اون تاپیکایی که حرف از خودکشی شده را اصلا نخونید.ببینید آدمها نیاز به دیده شدن دارن نیاز به حرف زدن دارن وقتی میگن خودکشی همه ما میدونیم منظورشون این نیست یعنی اینقدر زندگی براشون سخت شده که به این مرحله رسیدن وگرنه کسی بخواد خودشو بکشه که میکشه تو بوق و کرنا نمیکنه

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

حالا چرا منو میزنید بنده نه مشاورم نه راهنما.اما بابت اینکه میگید میاین اینجا مشکلات فراموش شه خب انتخابتون اشتباهه اینجا سایت مشاوره یعنی کلی درد و مشکل بیان شده آدم واسه شادی میره جای مناسبتره دیگه ای
    شما میتونید اون تاپیکایی که حرف از خودکشی شده را اصلا نخونید.ببینید آدمها نیاز به دیده شدن دارن نیاز به حرف زدن دارن وقتی میگن خودکشی همه ما میدونیم منظورشون این نیست یعنی اینقدر زندگی براشون سخت شده که به این مرحله رسیدن وگرنه کسی بخواد خودشو بکشه که میکشه تو بوق و کرنا نمیکنه
    بنده جسارت نكردم شما منظور منو متوجه نشديد. من نميگم براي شادي و وقت تلف كردن ميام اينجور ادما بايد طور ديگه مشاوره بشن اينجا اين طور مسائل حل نميشن باعث ميشن بقيه هم براشون عادت ميشه ملكه ذهنشون ميشه كه به مشكلي خردن او.ل از همه به فكر خودكشي باشن اينطور ادمها بايد يا در پيام خصوصي يا حضوري مشاوره بشن

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

بغض براي يك لحظه است نه اينكه هر روز صبح بيان بگن من ميخام خودكشي كنم خب شما ها كه مشاور هستيد چرا در پيام خصوصي راهنماييشون نميكنيد ما يا امثال من كه هزار جور مشكل دارن ميان اينجا تا يكم مشكلات خودمونو فراموش كنيم اما تا هر صفحه اي رو باز ميكنيم يكي نوشته اون به من زن نميده خودكشي ميكنم دوست دخترم چپ چپ نگام كرد حودكشي اين داره با اين بحث واسه ماها جا ميوفته كه آقا هر مشكلي داري حل نميشه خودكشي اخرين راهه من دارم اينو ميگم كه اين اتفاق نيوفته كه اينم رسم نشه تا يكي مشكل داره بگه خودكشي اينهمه راه جلوي پاشون هست اين اقاي ياريگر اگه واقعا مشكل داره خب ميره پيش مشاور يا شحصي كه واقعا مشكل داشته باشه از صبح تا شب نميشينه پاي نت كه من ميخام خودكشي كنم نظرتون چيه به نظر من مسخرست ربطي هم به حس انساندوستانه و اين حرفا نداره اگه واقعا شماها كه انسان دوست و اخره حقوق بين الملليد خب راهنماييشون كنيد من بي طرف.
    منم اینجا یه کاربر ساده هستم وقتی میبینم یکی اونقد زندگی براش سخت شده اونقد بهش فشار آورده که حرف از خود کشی میزنه به جز این که درکش کنم و سنگ صبورش باشم هیچ کاره دیگه ای ازم بر نمیاد اونایی که اینجا مشکلاتشونو میزارن مطمئنا دوست دارن بیشتر از این که نصیحت بشن درکشون کنیم با هاشون همدردی کنیم اگه کسی میاد میگه خودکشی که حتما نمیخواد خودشو بکشه .......عزیزم اینجا جایی نیست که بخوای مشکلاتتو فراموش کنی حتی یه وقتایی یه مشکلاتیرو میخونی که شکر گذاره زندگیه خودت میشی ...ما ها تو این سایت میتونیم دوستای خوبی برای هم باشیمو همدیگرو درک کنیم سرزنش نکنیم بعضی وقتا آدما دلشون میخواد که فقط درک شن همین......

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    منم اینجا یه کاربر ساده هستم وقتی میبینم یکی اونقد زندگی براش سخت شده اونقد بهش فشار آورده که حرف از خود کشی میزنه به جز این که درکش کنم و سنگ صبورش باشم هیچ کاره دیگه ای ازم بر نمیاد اونایی که اینجا مشکلاتشونو میزارن مطمئنا دوست دارن بیشتر از این که نصیحت بشن درکشون کنیم با هاشون همدردی کنیم اگه کسی میاد میگه خودکشی که حتما نمیخواد خودشو بکشه .......عزیزم اینجا جایی نیست که بخوای مشکلاتتو فراموش کنی حتی یه وقتایی یه مشکلاتیرو میخونی که شکر گذاره زندگیه خودت میشی ...ما ها تو این سایت میتونیم دوستای خوبی برای هم باشیمو همدیگرو درک کنیم سرزنش نکنیم بعضی وقتا آدما دلشون میخواد که فقط درک شن همین......
    منظوز منم همينه.ولي اگه همون يه نفر هر روز ده بار بياد بگه خودكشي اين مسئلش فرق ميكنه من اينو ميگم يه نفر اومده درد دل كرده كه من از اين مشكلات خسته شدم اينه درد من راه ديگه اي ندارم اره اون فرق ميكنه اما من شخصيو اينجا ديدم كه اومده فقط تو طول هفته كه من مي خام خودكشي كنم خب فقط همين اين غير طبيعيه نمي دونم چرا نميتونم منظورمو برسونم دليلم ديگه نميبينم بخام رو حرفم پافشار ي كنم چون نميدونم چجوري بايد بيان كنم

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

مدیریت من چطوری شدم کاربر فعال

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)