نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فاصله هاي دنيوي

1067
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5945
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فاصله هاي دنيوي

اعتيادبه عكس هاي سكس.
    من يك دختر 17ساله معتادبه عكس هاي سكس شدم ,كمكم كنيد.
    پاسخ : اعتيادبه عكس هاي سكس.من فيلترشكن ندارم از گوگل مي رم ،من به خاطردادشم اينطوري شدم من ازاولش از ازدواج متنفربودم ولي تاهمين أمسال نمي دونستم سكس چي هست هيچي ،يك روز كه رفتم تو اتاق داداشم يكcdورداشتم نگاه كنم كه ديدم cdسوپر منم كه تاحالا هيچ پيش زمينه اي نداشتم جيغ كشيدم وگريه كردم يك روز كامل از همه بدم ميومد بيشترازبرادرم ومردها وحتي مادرم از اون روزبه بعددرسم افت كردازمعدل 19به 16امتحان نهايي رسيدم الانم كه پيشم به جاي درس خواندن توي اين عكس هاي لعنتي ام.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فاصله هاي دنيوي

تکراری!!!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا. نمایش پست ها
    اعتيادبه عكس هاي سكس.
    من يك دختر 17ساله معتادبه عكس هاي سكس شدم ,كمكم كنيد.
    پاسخ : اعتيادبه عكس هاي سكس.من فيلترشكن ندارم از گوگل مي رم ،من به خاطردادشم اينطوري شدم من ازاولش از ازدواج متنفربودم ولي تاهمين أمسال نمي دونستم سكس چي هست هيچي ،يك روز كه رفتم تو اتاق داداشم يكcdورداشتم نگاه كنم كه ديدم cdسوپر منم كه تاحالا هيچ پيش زمينه اي نداشتم جيغ كشيدم وگريه كردم يك روز كامل از همه بدم ميومد بيشترازبرادرم ومردها وحتي مادرم از اون روزبه بعددرسم افت كردازمعدل 19به 16امتحان نهايي رسيدم الانم كه پيشم به جاي درس خواندن توي اين عكس هاي لعنتي ام.
    سلام
    عزیزنمیدونم چند وقته که درگیری, ولی یک مشاور خوب خانم حتما پیدا کن که کمکت کنه تا از این حال بیرون بیای و به درس و زندگیت بپردازی. موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6596
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهر عزیزم. شما وارد دنیای تازه و عجیبی شدی. شما اولا باید به مشاور رجوع کنی چون بلای به شدت خانمانسوزی هست و ممکنه روح لطیف و حساس زنانه شمارو به خطر بندازه. مردها بصورت غریضه ای جوری آفریده شدن که بدون هیچ اموزشی از سنین قبل از بلوغ درگیر این مسائل میشن. ولی زنها طوری آفریده شدن که تا قبل از ازدواج میل چندانی به این موضوع ندارن. ولی بخاطر بعضی مسائل غیر اخلاقی دچار این عارضه و در سنین ناپختگی و نوجوانی درگیر این موضوع میشن. آسونترین راه اینه که خودتونو مشغول کلاسهای اوقات فراغت و ورزشی بکنید. یاخودتونو درگیر کاری بکنید. از دنیای مجازی و مخصوصا نرم افزارهای چت گروهی فاصله بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد