صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

موضوع: راضی کردن به طلاق

26620
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : راضی کردن به طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط Queen نمایش پست ها
    دوستان امیدوارم کسی ناراحت نشه اما احساس میکنم این وسط یه چیزی می لنگه
    ما هم روستا دیدیم دوران غارنشینی که نیست به زور پسر رو سر سفره عقد ببرن باز فرار کنه برن بیارنش به زور امضا کنه
    اصلا غیرت مردم روستایی که رو این چیزا حساسن اجازه نمیده که مادر دختر رو دست و پای پسر بیفته برا گرفتن دخترش
    موارد مشابه این دستی که دیدم با عرض معذرت البته مواردی بوده که پسری با حرکتی دختری رو لکه دار کرده به زور این کار رو باهاش کردن
    دقت کنید ایشون می فرمایند این خانواده حاضرن دختره خونه خودشون بمونه اما طلاق هم نگیره
    معذرت میخوام اما تنها چیزی که به ذهن من میرسه همینه
    امیدوارم مشکلشون حل بشه بیشتر بخاطر اون دختر 16 ساله

لطفا خواهشا تایپک های قدیمی رو بالا نیارید
    بارها به شما تذکر دادم ولی بی اهمیت هستید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46465
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چطور به طلاق راضیش کنم؟

بله میتونن به زور شوهر بدن‌نمونش خود من‌منم ازدواج اجباری دارم منم به زورر رفتم عقد کردم واقعا متاسفام برای خانوادم و منم دقیقا مثل اقا امیر هستم منم تو دعوام باهاشون نمیخام برم سر خونه زندگی باهاش اصلا تا‌حالا باهاش بیرونم نرفتم چون دوسشندارم

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46465
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من‌کاملا شمارو درک میکنم منم دقیقا شرایط شمارو دارم واقعا منم‌نمیدونم چیکار کنم متاسفانه کالچر خانوادم بسیار پایینه واینکه چرا باید مارو مجبور کنن؟ که چی مثلا؟
    به نظرم با دختر صحبت کن بهش بگو که نمیخایش بهش بگو اگه بیای سر خونه زندگی با من امکانش هست یه زن دیگه بگیرم‌شاید اینطوری جواب بده
    هرچند خودمم داخل مشکلم موندم منم با خانوادم تو دعوام حداقل اخلاق پسره خوب بود شاید کنار میومدم اماا اون اخلاقشم خوب نیست واینکه هیچ علاقه ای بهش ندارم وخانوادم میگه برید سر خونه زندگی باهم خوب میشید علاقه پیدا میکنی بهش اما نه نمیخام این اتفاق بیفته این کارشون واقعا اشتباه

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    4

برادر گرامی حق طلاق طبق قانون همواره و همیشه صرفاً با مرد می باشد و زن به هیچ وجه حق طلاق ندارد . مگر اینکه جنابعالی طی سند رسمی به همسر خود وکالت در طلاق داده باشید.
    .
    که در این راستا اگر شما وکالت در طلاق را به خانم خود داده باشید خانمتان بدون اذن و اجازه و یا حتی اطلاع شما می تواند اقدام به طلاق خود نماید و در این راستا حق طلاق شما همچنان پا برجاست و شما هم می توانید بدون اذن و اجازه همسرتان و حتی بدون هیچ دلیلی خانمتان را طلاق دهید.
    .
    کلام آخر این که اگر وکالت در طلاق را مرد به خانم خود ندهد به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی خانم نمی تواند طلاق بگیرد و خود را از علقه زوجیت مشترک خارج نماید مگر و فقط مگر با وکالت در طلاق که مرد به خانم خود بدهد.
    .
    ضمناً هر گونه سوالی داشتید بپرسید به دیده منت پاسخ می دهیم .

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد