نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: سرد شدن دوستم

1899
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن دوستم

سلام دوستان لطفا کمکم کنید حدودا چند ماه پیش کسی اومد تو زندگیم ک خیلی بهم علاقه داشت اما من هیچ حسی بهش نداشتم اون بهم گفت هرکاری میکنه ک بهش دل ببندم و هرکاری کرد حتی منو ب محل کارش برد ک اونجا مشغول ب کار شم تا همیشه پیشم باشه اون ازم خواست که از دوستام فاصله بگیرم اولش من زیاد اهمیت ندادم اما به مرور زمان ک بهش علاقه مند شدم تمام دوستامو بیخیال شدم تنها خودش تو زندگیمه اما درست وقتی که کاملا بهش دل بستم و اینو فهمید ازم فاصه گرفت و سرد شد و اصلا مثل قبلش دیگه نیس بهش ک اعتراض میکنم ک چرا اینجوری شدی فقط میگه صبر کن نه میزاره برم نه علاقه ای نشون میده فقط میگه صبرکن و جواب دیگه ای نمیده .........احساس میکنم کسی جای منو تو زندگیش گرفته اما به محض اینکه بهش میگم به سرعت اعصبانی میشه و میگه تو به من شک داری و میگه من برا همین سرد شدم .....من اصلا نمیخوام از دستش بدم فقط میخوام همه چی مثل اول شه لطفا کمکم کنید من چیکار کنم ک دوباره بهم علاقه مند شه مثل اول.....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دیگه خستم شدم چیکار کنم

خب این برای شما دلیل نمیشه که اول به خودش وابستتون کرده و حالا سرد شده

ولی ما در حال حاضر باید به ورودی این موضوع نگاه کنیم و فقط خروجی رو بررسی نکنیم ...

شاید رفتارهای سرد شما روی ایشون تاثیر داشته و بی انگیزه اش کرده ولی خب بازم نمیتونه دلیلی باشه

به هرحال باید مدتی رو تحمل کنی و صبور باشی ولی در این مورد با ایشون صحبت کن

و اگه میخوای بهش وقت بدی برای مدتی مشخص این کارو بکن تا تکلیفتون برای هم مشخص باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6260
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    به نظر من هر رابطه ای بعد از مدتی از شدتش کاسته میشه و این امری عادی است ،تعادل بهترین کاره
    گاهی وقتا با کمی بی محلی میتونی طرف رو جلب خودت کنی البته نه زیاد
    شما باید خودتو کنترل کنی ونشون ندی که زیاد از حد بهش علاقه داری،وقتی اینکارو میکنی اون واست ناز میکنه درنتیجه همین میشه که اتفاق افتاده.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز بنظرمن حدست درسته کسی دیگه جاتو گرفته آخه اون اگه واقعا دوست داشت واسه بدست آوردنت بعد یه آشنایی کوتاه مدت میومد خواستگاریتو تورو براهمیشه مال خودش میکرد.حالا که میبینی مرددشده پس منتظرچی هستی جونم قاطعانه کات کن ودیگه جوابشو نده ببین چیکار میکنه ؟ اینجاست که میشه به نیتش پی برد که بیخیالت میشه ؟یا واسه بدست آوردنت <ازدواج>خودشو به آب وآتیش میزنه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

راستش در این مورد بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که صبر کنید ...

به هرحال برای مدتی معین بهش فرصت بدید تا فکراشو بکنه و در این مورد حتما" با ایشون صریح صحبت کنید

بعد از این مدت اگه تردید داشت دیگه رابطه تموم شده است چون دیگه علاقه ای به شما وجود نخواهد داشت

و باعث تعجبه که کسی که اینقدر به شما علاقه مند بوده چطوری به این سردی و بی انگیزگی رسیده ؟!
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط TABASSOM1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بنظرمن حدست درسته کسی دیگه جاتو گرفته آخه اون اگه واقعا دوست داشت واسه بدست آوردنت بعد یه آشنایی کوتاه مدت میومد خواستگاریتو تورو براهمیشه مال خودش میکرد.حالا که میبینی مرددشده پس منتظرچی هستی جونم قاطعانه کات کن ودیگه جوابشو نده ببین چیکار میکنه ؟ اینجاست که میشه به نیتش پی برد که بیخیالت میشه ؟یا واسه بدست آوردنت <ازدواج>خودشو به آب وآتیش میزنه؟
    عزیزم اون خاستگاری اومده همه از رابطه ما اطلاع دارند قرار بود زودتر نامزد کنیم که یکی از عزیزانشو از دست داد. ممکنه این رفتاراش برا این موضوع باشه؟؟؟؟؟؟چون خیلی شکست بعد اون داستان ///////الانم میگه فقط بهم زمان بده

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein-Moshaver نمایش پست ها
    خب این برای شما دلیل نمیشه که اول به خودش وابستتون کرده و حالا سرد شده

ولی ما در حال حاضر باید به ورودی این موضوع نگاه کنیم و فقط خروجی رو بررسی نکنیم ...

شاید رفتارهای سرد شما روی ایشون تاثیر داشته و بی انگیزه اش کرده ولی خب بازم نمیتونه دلیلی باشه

به هرحال باید مدتی رو تحمل کنی و صبور باشی ولی در این مورد با ایشون صحبت کن

و اگه میخوای بهش وقت بدی برای مدتی مشخص این کارو بکن تا تکلیفتون برای هم مشخص باشه
    ممنون از کمکت

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راستش در این مورد بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که صبر کنید ...

به هرحال برای مدتی معین بهش فرصت بدید تا فکراشو بکنه و در این مورد حتما" با ایشون صریح صحبت کنید

بعد از این مدت اگه تردید داشت دیگه رابطه تموم شده است چون دیگه علاقه ای به شما وجود نخواهد داشت

و باعث تعجبه که کسی که اینقدر به شما علاقه مند بوده چطوری به این سردی و بی انگیزگی رسیده ؟!
    صبر میکنم ببینم چی میشه مرسی ک راهنماییم کردی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.s نمایش پست ها
    عزیزم اون خاستگاری اومده همه از رابطه ما اطلاع دارند قرار بود زودتر نامزد کنیم که یکی از عزیزانشو از دست داد. ممکنه این رفتاراش برا این موضوع باشه؟؟؟؟؟؟چون خیلی شکست بعد اون داستان ///////الانم میگه فقط بهم زمان بده
    ببین دوست عزیز یهوئی نمیشه به این سرعت اومد گفت حدست درسته راست میگی یکی دیگه اومد جای شما برو همه چی رو بهم بزن ..برای مثال من یه موردی رو که همین دیشب برام پیش اومد و داشتم با یکی صحبت میکردم رو برات میگم ..یه خانومی با من صحبت میکرد که بعد از دوتا بچه و ده سال زندگی حالا شوهرش رفتارهای عجیب غریبی میکنه نمیدونم هر روز دوش میگیره هر روز به خودش عطر و ادکلن میزنه هی میره و هی میاد و کلا مشکوکه ..بعد که با شوهرش حرف زدم میگفت من خیلی زود زن گرفتم جوونی نکردم یه خلا تو زندگیم دارم الانم دارم ادای جوونها رو در میارم همین در حالی که در نگاه اول فکر میکردی رفته دنبال زن دوم ..ببینید واکاوی این جور مسائل تا زمانی که با طرف مقابلتون حرف نزنی قابل بررسی کامل نیست ولی در دین ما حسن ظن خودش یکی از ارکانه ..یعنی تا قطعا از چیزی مطمئن نشدی گمان بد بهش نبر یا حداقل یه نشونه با احتمال زیاد رو ببینی سعی کن شک نکنی حرفهای تحریک آمیز هم نزن که بهت شک دارم و اینها بهترین کار اینه که واقعا در یه فرصت مناسب که دیدی شرایطتشو داره بشینی باهاش در این باره حرف بزنی
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

باسلام به دوست خوبمون
    با نظر اقا بابک کاملا موافقم
    نذار فکرای نادرست زندگیتو از هم بپاشه از اون جایی که این اقا بعد خواستگاری شمارو عاشق و شیفته ی خودش کرد پس یه دلیل واسه این کم طاقتیش وجود داره
    واگر پای کسی دیگه درمیون بود سریع و بسیار صریح اجازه مرخصی از زندگیشو بشما میداد!!!چون این طبیعت مرده
    در یه موقعیت مناسب باایشون صحبت کنید!
    شاد و سرزنده باشید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6084
    تشکـر
    9
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

"اگر بامن نبودش هیچ میلی"
    "چرا جام مرا بشکست لیلی"

همینطوری شعر نوشتما
    ولی شاید به ماجرات هم مربوط شه
    نمیدونم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز یهوئی نمیشه به این سرعت اومد گفت حدست درسته راست میگی یکی دیگه اومد جای شما برو همه چی رو بهم بزن ..برای مثال من یه موردی رو که همین دیشب برام پیش اومد و داشتم با یکی صحبت میکردم رو برات میگم ..یه خانومی با من صحبت میکرد که بعد از دوتا بچه و ده سال زندگی حالا شوهرش رفتارهای عجیب غریبی میکنه نمیدونم هر روز دوش میگیره هر روز به خودش عطر و ادکلن میزنه هی میره و هی میاد و کلا مشکوکه ..بعد که با شوهرش حرف زدم میگفت من خیلی زود زن گرفتم جوونی نکردم یه خلا تو زندگیم دارم الانم دارم ادای جوونها رو در میارم همین در حالی که در نگاه اول فکر میکردی رفته دنبال زن دوم ..ببینید واکاوی این جور مسائل تا زمانی که با طرف مقابلتون حرف نزنی قابل بررسی کامل نیست ولی در دین ما حسن ظن خودش یکی از ارکانه ..یعنی تا قطعا از چیزی مطمئن نشدی گمان بد بهش نبر یا حداقل یه نشونه با احتمال زیاد رو ببینی سعی کن شک نکنی حرفهای تحریک آمیز هم نزن که بهت شک دارم و اینها بهترین کار اینه که واقعا در یه فرصت مناسب که دیدی شرایطتشو داره بشینی باهاش در این باره حرف بزنی
    بابک جان از کمکت ممنونم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

خب فداتشم من فکرمیکنم همین جریان ازدست دادن عزیزشو بهونه کرده وگرنه آدم درمواقع سوگواری شدیدا به کسی که دوستش داره احتیاج پیدامیکنه تا آروم شه.چون تنها کسی که میتونه التیام بخش زخمهای دلش باشه شریک زندگیه یا1دوستی که محرم اسرارش باشه.امیدوارم حدسم غلط باشه... اما شما همه ی احتمالات رو باید در نظرداشته باشی وکور کورانه با این قضیه برخورد نکن.رفتارش مشکوکه درست وقتی که باید ازهمیشه بیشتر بهت نزدیک باشه ازت فاصله گرفته ونسبت به احساساتت بیتفاوت شده.سعی کن براحساساتت غلبه کنی ویه مدت حداقل کوتاه ازش فاصله بگیر نذار فکرکنه که محتاجشی وداری ازش محبت رو گدایی میکنی .عزیزدلم طوری رفتارنکن که خدایی نکرده فکر کنه داری خودتو بهش تحمیل میکنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)