نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چگونگی رفتار با خانواده همسر

925
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

چگونگی رفتار با خانواده همسر

به نظرتون رابطه و رفتار صحیح با خانواده همسر در چه حدی باید باشه... چه زمانی با سیاست باید رفتار کرد و چه زمانی غیر از این...
    زمان نامزدی چطور...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نظر بدیییییییییید

خب خوانواده همسر رو باید مثل خانواده خودت دوست داشته باشی

چون ریشه کسی هستن که قراره باهاش یک عمر زندگی کنی

به همین خاطر دقیقا" چیزی رو که دوست داری با خانواده تو رفتار بشه رو باید برای اونام بکار بگیری

در مورد دوره نامزدی که دوره مهمیه و باید از هم شناخت خوبی پیدا کنید باید رفتارها و نشونه های طرف مقابل و خانواده رو بررسی کنید

چون بعد از این مدت میتونید نسبت به ادامه و یا خارج شدن از این رابطه تصمیم نهایی رو بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب خوانواده همسر رو باید مثل خانواده خودت دوست داشته باشی

چون ریشه کسی هستن که قراره باهاش یک عمر زندگی کنی

به همین خاطر دقیقا" چیزی رو که دوست داری با خانواده تو رفتار بشه رو باید برای اونام بکار بگیری

در مورد دوره نامزدی که دوره مهمیه و باید از هم شناخت خوبی پیدا کنید باید رفتارها و نشونه های طرف مقابل و خانواده رو بررسی کنید

چون بعد از این مدت میتونید نسبت به ادامه و یا خارج شدن از این رابطه تصمیم نهایی رو بگیرید
    حرف شما متین اما با خانواده ای ک تو رو مثل فرزند خودشون نمیدونن چطور میشه باهاشون مثل خانواده خودت برخورد کنیییی....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط naz gol نمایش پست ها
    به نظرتون رابطه و رفتار صحیح با خانواده همسر در چه حدی باید باشه... چه زمانی با سیاست باید رفتار کرد و چه زمانی غیر از این...
    زمان نامزدی چطور...
    من خودمو ميگم من هر وقت ميرم خونه مادر همسرم اصلا سعي ميكنم زياد صميمي نباشم شايد اصلا پيش بياد تا حالمو نپرسن جواب نميدم رابطمو هميشه با فاصله حفظ كردم به اونا تا حالا تو نگفتم همش شما حتي به كوچكترين عضو خانواده واسه مادر پدر برادر و خواهرش هميشه تولداشون هديه گرفتم هرچند كوچك خودم ميگيرم نه همسرم عيد واسه خواهر و مادرش عيدي گرفتم خودم.هميشه سعي كردم اونجا بعضي وقتها كار كنم بعضي وقتها بشينم طوري كه بعدا توقع نداشته باشن من برم كار كنم يا بعضي وقتها تعارف كردم كه مثلا بذار من ظرفها رو بشورم چون خواهر شوهرم دوسم داره مشكلي با همسرم داشته باشم بهش ميگم اونم هوامو داره .اگر يك روز حرفي بزنن كه باعث بشه ناراحت شم چيزي نميگم سعي ميكنم اونجا خوب باشم بعد ميام خونه گريه ميكنم شوهرم ميفهمه از چي ناراحتم يواشكي ميره به مامانشينا ميگه چرا ناراحتش كرديد.يا چيزي لازم داشته باشم زودتر به همسرم ميگم مثلا واسه عيديم طلا ميخام .ميخام طلا جمع كنم پس انداز بشه واسمون خونه بخريم به نظر من بايد جلشون خيلي خوب باشي بهتم احترام بذارن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط naz gol نمایش پست ها
    حرف شما متین اما با خانواده ای ک تو رو مثل فرزند خودشون نمیدونن چطور میشه باهاشون مثل خانواده خودت برخورد کنیییی....
    خب دیگه همین سیاست کار شماست ...

به هرحال خیلی از افراد میتونن دیگران رو با زبون به خودشون نگه دارن ...

که شاید فقط در ایران این موضوع هست چون در کشورهای دیگه افراد خیلی رک و روشن حرف میزنن

در واقع مردم دوست دارن بهشون دروغ گفته بشه و رضایت داشته باشن

تا اینکه بهشون راست بگی و حقیقت تلخ رو بشنون ...

راستش این روابط چنان پیچیده است که فقط خود شما میدونید و میتونید برای اون درمانی پیدا کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد