صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 82

موضوع: مرد بی تفاوت

36886
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرد بی تفاوت

سلام
    من دوستدار پسری هستم که یک سال از من بزرگتره و 5سال پیش بخاطر شباهت شماره باهم اشنا شدیم.
    اون پسر ی ************ی بود و از من چیزایی میخواست که نمیتونسم قبول کنم.برای اینکه فراموشش کنم چند تا از دوستانمو بهش پیشنهاد دادم که در این امر او ناموفق بود وخودش هم نمیتوانست برای خود کسی را پیدا کند.
    محل زندگی ما در دو شهر کاملا دور است ومن تا بحال 3بار او را دیده ام.رابطه ما کاملا محدود بود.چون او مرا دوست نداشت وهرگاه به او پیام میدادم جواب نمیداد یا جوابهای کوتاه میداد.من نیز تا دلم اجازه میداد سراغی از او نمیگرفتم.اما با اینکه او خوخواه،بی اعتنا بمن،خشک ،واصلا نیازهای عاطفی واحساسی مرا تامین نمیکند با او بدون اجازه خانواده محرم شدم و خواسته های جنسی او را دو بار به صورت هم بستری براورده کردم.
    اما رفتار او هنوز همان گونه میباشد.
    او میگوید: نمیتواند دلبسته هیچکسی شود و بعد از چند روز ان فرد برایش عادی میشود.کاملا فردی استرسی نیز هست.نمیتواند گریه مرا ببیند ولی دلتنگم نمیشود.
    من خیلی دوستش دارم.اما او نه تنها مرا بلکه هیچکس را دوست ندارد .مطمئنم راست میگوید.من چطور میتوانم به او کمک کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مرد بی تفاوت

من چطور میتوانم به او کمک کنم؟

بیا اول در مورد این صحبت کنیم که آیا باید کمک کنی و بدون اجازه خانواده محرم و همبستری و نیاز برطرف و..

یا نه
    و این که نه و دلیلی ندارد که تو اصلا بخواهی همچین کاری کنی عزیزم،،مگر قرض داری بهش یا کمبود محبت داری
    ایشان اگر خودش خواست کمک می گیرد از کسانی که باید و تو هم بدان که کمک کردن به این جور آدم ها اصلا کار آسانی نیست و تو هم وظیفه ای نداری
    عاقل باش خودت می دانی که اصلا کار درستی نیست و دوستش دارم دیگر چه حرفی است مگر آدم می تواند عاشق چنین کسی بشود دوست داشتن باید دو طرفه باشد،،دنبال دردسر نگرد و زود به خودت بیا
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امین جان نمایش پست ها
    سلام
    من دوستدار پسری هستم که یک سال از من بزرگتره و 5سال پیش بخاطر شباهت شماره باهم اشنا شدیم.
    اون پسر ی ************ی بود و از من چیزایی میخواست که نمیتونسم قبول کنم.برای اینکه فراموشش کنم چند تا از دوستانمو بهش پیشنهاد دادم که در این امر او ناموفق بود وخودش هم نمیتوانست برای خود کسی را پیدا کند.
    محل زندگی ما در دو شهر کاملا دور است ومن تا بحال 3بار او را دیده ام.رابطه ما کاملا محدود بود.چون او مرا دوست نداشت وهرگاه به او پیام میدادم جواب نمیداد یا جوابهای کوتاه میداد.من نیز تا دلم اجازه میداد سراغی از او نمیگرفتم.اما با اینکه او خوخواه،بی اعتنا بمن،خشک ،واصلا نیازهای عاطفی واحساسی مرا تامین نمیکند با او بدون اجازه خانواده محرم شدم و خواسته های جنسی او را دو بار به صورت هم بستری براورده کردم.
    او میگوید: نمیتواند دلبسته هیچکسی شود و بعد از چند روز ان فرد برایش عادی میشود.کاملا فردی استرسی نیز هست.نمیتواند گریه مرا ببیند ولی دلتنگم نمیشود.
    من خیلی دوستش دارم.اما او نه تنها مرا بلکه هیچکس را دوست ندارد .مطمئنم راست میگوید.من چطور میتوانم به او کمک کنم؟
    سلام

آخه من نمیفهمم چه خبره بین مردم ما اینهمه کم خردی و نادانی.!!!!!!!!

عزیز شما میتونی اگه این آقا دلش خواست خودتو براش قربانی کنی بندازی زیر ماشین!!!!!؟؟؟؟؟

شما بر حسب تصادف با یک آقای افسرده درب و داغون بی عرضه آشنا شدی ازت رابطه جنسی خواست گفتی نه بعدش دوستات رو بهش پیشنهاد دادی ولی بازم نتونست در نهایت با اینکه فاصله دو شهرتان

زیاد بود رفتی و خودتو در اختیارش گذاشتی اونم تو ایران!. در صورتی که ایشون نه تنها به شما علاقه ای نداره بلکه با حالاتی که شما ذکر کردی حال خودش رو هم نداره. بابا ایول اینهمه خالی بودن!!!!!؟؟

شما خودت کمک میخوای, و این رابطه به هیچ جا نمیرسه نمیخواد به فکر کمک به او باشی.

عزیز نمیدونم کی و کجا ضربه خوردی که اینهمه خالی و مهرطلبی ولی قربونت حتما مشاوره (خانم)بگیر. کار دست خودت میدی.

لطفا نقل قول کنید که متوجه سوال یا پاسختون بشم. سپاس
    ویرایش توسط فرشاد1020 : 09-13-2014 در ساعت 03:02 PM

4. 4 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب دیگه شما دیگه چطور میخوای کمکش کنی ؟

شما که تا این مرحله رو خیلی راحت طی کردید و تردید و بی تفاوتی ایشونو دیدی

پس دلیلی برای اینکه بخوای کاری دیگه واسش بکنی نیست

در واقع دیگه کاری نیست که بخوای واسش انجام بدی که توجهش جلب شه

به هرحال این پسر فقط دنبال این رابطه است و بوده و الان که کامیاب شده

دیگه نیازی به شما نداره ... و ایکاش افراد یه خورده ارزش وجودی خودشونو بیشتر حفظ میکردن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعا به قول آقا فرشاد گاهی اوقات ما ها که با این مسائل بیش از دیگران برخورد کردیم به قول معروف هاج و واج میمونیم بعضی چیزها رو که میشنویم ..اگه نمیخواستیم روی صداقت و راستگوئی شما حساب کنیم من که تصور میکنم شما شاید این داستان ساخته ذهن خودت باشه یعنی تا این حد برای من غیر قابل هضمه این موضوع ولی بر فرض که این موضوع اتفاق افتاده ایشون نیستن که به کمک نیاز دارن شخص شمائی که فوق العاده به کمک نیاز داری ..به نظر من یک نفرباید مشکلات عدیده ای داشته باشه که برای کمک به یه نفر معلوم الحال که خودش خودشو معرفی کرده دست به این کارها بزنه بهتره شما اگه واقعا قصد کمک به کسی رو داری یه سری به یه مشاور حاذق برای خودت بزنی و یه سری درمان زنجیره وار رو برای خودت انجام بدی...
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. 3 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

بخدا جای تعصب داره آخه ما دخترها چرا فکر می کنیم که پسرها تو بحرانند و ما کشتی نجات شون هستیم نمی دونم چرا انقد زود باور شده ایم به جای کمک به این پسره بی احساس فکر آبروی پدر و مادر و خانواده ات باش و انقدر هم ضعیف نباش
    پسره حاش خوب نیست به جهنم به تو چه؟؟؟ مگه تو مقصرشی یا تو مسئولشی؟؟؟؟؟؟؟
    به فکر آینده ات باش وبیشتر از این به پای یه آدم پوچ نشین و پل های پشت سرت رو خراب نکن تو حق زندگی کردن داری دوست داشتن هم کشکه چند وقت دیگه فراموشت میشه خوبی ما آدم ها به اینه که فراموشکاریم
    امضای ایشان
    مصیبت آدمی به اندازه صبر اوست
    پس هر وقت در مصیبتی گرفتار شدید صبر کنید
    و با ناله و شیون پاداش پایان صبرتان را از بین نبرید
    امام علی(ع)

10. 3 کاربران زیر از sogand بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

آخه من نمیفهمم چه خبره بین مردم ما اینهمه کم خردی و نادانی.!!!!!!!!

عزیز شما میتونی اگه این آقا دلش خواست خودتو براش قربانی کنی بندازی زیر ماشین!!!!!؟؟؟؟؟

شما بر حسب تصادف با یک آقای افسرده درب و داغون بی عرضه آشنا شدی ازت رابطه جنسی خواست گفتی نه بعدش دوستات رو بهش پیشنهاد دادی ولی بازم نتونست در نهایت با اینکه فاصله دو شهرتان

زیاد بود رفتی و خودتو در اختیارش گذاشتی اونم تو ایران!. در صورتی که ایشون نه تنها به شما علاقه ای نداره بلکه با حالاتی که شما ذکر کردی حال خودش رو هم نداره. بابا ایول اینهمه خالی بودن!!!!!؟؟

شما خودت کمک میخوای, و این رابطه به هیچ جا نمیرسه نمیخواد به فکر کمک به او باشی.

عزیز نمیدونم کی و کجا ضربه خوردی که اینهمه خالی و مهرطلبی ولی قربونت حتما مشاوره (خانم)بگیر. کار دست خودت میدی.

لطفا نقل قول کنید که متوجه سوال یا پاسختون بشم. سپاس

چرا من نیاز به مشاوره دارم؟
    بخدا دلم برای پسرای افسرده ودرب وداغون میسوزه.اخه تقصیر این دخترای بی حجابه وگرونی که اینا هم نمیتونن جلو خودشون رو بگیرن هم نمیتونن تشکیل خانواده بدن.صیغه موقت هم که انقد ثواب داره برا این جور افراد.منم کمکش کردم تا بهش روحیه بدم.
    اون انقد استرسی هست که نمیذاره تو خیابون کنارش راه برم.یا حتی با اینکه دانشگاه ازاد میرفت واین همه شهریه میداد تا لیسانس بگیره ولی به خاطر استرس زیادش با اینکه سر کلاس اون درس رفته بود ولی موقع امتحان نمیرفت تا به زور وبا خرج گزافی فوق دیپلم گرفت.
    شاید تمام این حوادث و روحیات او بعد از خودکشی خواهرش (با اتش به خاطر رفتار بد همسرش) اتفاق افتاده باشد.هنوز بعد 8سال از این ماجرا او به مزار خواهرش رفته و متاسفانه یادگار خواهرش که الان دختری 12 ساله است ومجبورا با انها زندگی میکند او را متاثر تر میکند.
    مطمئنم پسری هست که دلش خیلی صاف است.بعد از 5 سال او را میشناسم.نمیدونم چطور بگم با این همه بد اخلاقی ولی او مردی خوب است.
    ممنون از پاسخت

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    بهتره ولش کنی، اگه براش مهم بودی تغییر میکرد
    ویرایش توسط روح اله : 09-15-2014 در ساعت 05:33 PM

13. کاربران زیر از روح اله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

بخدا دلم برای پسرای افسرده ودرب وداغون میسوزه.اخه تقصیر این دخترای بی حجابه وگرونی که اینا هم نمیتونن جلو خودشون رو بگیرن هم نمیتونن تشکیل خانواده بدن.صیغه موقت هم که انقد ثواب داره برا این جور افراد.منم کمکش کردم تا بهش روحیه بدم.
    اون انقد استرسی هست که نمیذاره تو خیابون کنارش راه برم.یا حتی با اینکه دانشگاه ازاد میرفت واین همه شهریه میداد تا لیسانس بگیره ولی به خاطر استرس زیادش با اینکه سر کلاس اون درس رفته بود ولی موقع امتحان نمیرفت تا به زور وبا خرج گزافی فوق دیپلم گرفت.
    شاید تمام این حوادث و روحیات او بعد از خودکشی خواهرش (با اتش به خاطر رفتار بد همسرش) اتفاق افتاده باشد.هنوز بعد 8سال از این ماجرا او به مزار خواهرش رفته و متاسفانه یادگار خواهرش که الان دختری 12 ساله است ومجبورا با انها زندگی میکند او را متاثر تر میکند.
    مطمئنم پسری هست که دلش خیلی صاف است.بعد از 5 سال او را میشناسم.نمیدونم چطور بگم با این همه بد اخلاقی ولی او مردی خوب است.
    ممنون از پاسخت

عزیز

حالا مطمئن شدم که حالت اصلا خوب نیست , پس شما ناراحت پسرهائید!!!!!!!!!!!!!!!!! قابل توجه بقیه خانمهای عضو این سایت

خودتون قضاوت کنین.

بهتره سریعتر مشاوره بگیری تا پشیمون نشدی.موفق باشی!!!

15. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییت
    خیلی وقتها خودمم این فکر رو میکنم برا همین تا بتونم کسی را بهش معرفی میکنم.اما از دوستانی که بهش معرفی کردم درباره او پرسیدم و نظر اونها راجع به اون پسر اینکه خیلی بی عاطفه است.
    چطور ممکنه نه من ونه هیچکس دیگه ای را نتونه دوست داشته باشه؟!
    یعنی همچین مردی پیدا میشه؟
    مشکل شما مردا اینه که از هرکی بهتون محبت میکنه فراری هستید و دنبال کسی هستید که حتی جوابتون هم نده.اما ما خانمها برعکس.نمیدونم چرا خدا با این همه تفاوت اخلاقی واحساسی زن و مرد را افریده.چطور میتونم همیشه تو قلبش باشم؟باید عاشقش کنم ومن میتونم.هیچ چیز نشد نداره

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کجای این داستان غیر واقعی به نظر میرسه؟اینکه دلم میخوادش و حتی با کم محلی ها و بی مهریاش هر وقت بتونم کمکش میکنم؟من اگه کمبود محبت داشتم میتونسم کسی دیگه اختیار کنم چون هیچی کم ندارم.هم از لحاظ سمت و شغلم هم قیافه.اگه میخواستم برم و ساعتی 50 هزار خرج مشاوره کنم مسلما نمیمدم پای کامپیوتر.من نگران او هستم.و بلاخره راهی برای ارام کردنش و لذت بردن از زندگی براش پیدا میکنم حتی اگه نتونم باهاش ازدواج کنم.
    ممنون از پاسخت

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    10

بخدا دلم برای پسرای افسرده ودرب وداغون میسوزه ؟؟
    برای همشون دلت می سوزه؟؟می خوای به همشون کمک کنی؟؟به روش خودت؟؟

اخه تقصیر این دخترای بی حجابه ؟؟
    فقط حجاب ؟؟الآن شما با حجابی؟؟سوالم این است که اگر دختر ها حجابشون را رعایت کنند ولی با نامحرم ارتباط برقرار کنند و سر پدر و مادرشان را کلاه بگذارند و..مشکلی نیست؟؟

صیغه موقت هم که انقد ثواب داره برا این جور افراد ؟؟
    پس شما دنبال صوابشی
    خوب نماز شب بخون،،پسندیده تره

سرم گیج رفت

19. 5 کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هرچی به جای خودش.ثواب نماز شب یه چیزه ثواب اونم یه چیز دیگه.خب شما هم روزه نگیر به جاش همش نماز بخون.
    بله من به فکر تمام پسرای صاف وساده ای هستم که اسیر اعتیاد یا فقر یا فحشا به خاطر وضع حجاب این زنان میشن هستم.ولی دلم اصلا برای کسانیکه شیطان صفتن نمیسوزه ها.خیلی دخترا این زمونه به پسر بیچاره پیشنهاد میدن و از زندگی ساقطش میکنن.
    چه کلاه گذاشتنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا نعمتی که خدا بهتون حلال کرده را حرام میپندارید؟شما بالاتر از خدا هستید؟برو تو رساله نگاه کن حلال حلالس.چه خانواده راضی باشن چه نباشن.حتی پیامبر به سربازایی که با خودشون میبرد شهر دیگه برا جنگ میفرمود چون ممکنه چندین ماه حتی این شهر باشیم میتونید صیغه با زنان این شهر کنید.
    هیچ کمکی هم که بهش نکرده باشم حداقل تونستم اونو سیر کنم تا چشم چرونی وگناه نکنه یا مجبور به هزاران مسایل دیگه نشه.
    "و بخاطر هر قطره ی ابی که هنگام غسل مرد بر خود میریزد هزاران درود وسلام فرشته ها بر او میفرستن"اینم یه روایت که میتونی بری سرچ کنی

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون از راهنماییت
    خیلی وقتها خودمم این فکر رو میکنم برا همین تا بتونم کسی را بهش معرفی میکنم.اما از دوستانی که بهش معرفی کردم درباره او پرسیدم و نظر اونها راجع به اون پسر اینکه خیلی بی عاطفه است.
    مشکل شما مردا اینه که از هرکی بهتون محبت میکنه فراری هستید و دنبال کسی هستید که حتی جوابتون هم نده.اما ما خانمها برعکس.نمیدونم چرا خدا با این همه تفاوت اخلاقی واحساسی زن و مرد را افریده.چطور میتونم همیشه تو قلبش باشم؟باید عاشقش کنم ومن میتونم.هیچ چیز نشد نداره
    سلام.
    ما اینجا چی داریم؟ی پسر بی احساس(مثلا) ی خانوم عاشق 5سال رابطه و ی حس ترحم.
    من نمیدونم شرایط ظاهری و فیزیکی شما و اون آقا پسر چطور هست.ولی خیلی تاثیر داره تو بوجود اومدن علاقه.
    از مورد شما تو اطراف خیلیا و حتی برعکسش هست.
    شما که این مسائل رو میدونید آدما مث سایه میمونن(جه دختر چه پسر) وقتی بری سمتش ازت دور میشه وقتی دور بشی ازش میاد دنبالت. پس چرا به راه غلطتوت ادامه میدید؟؟؟؟
    خوبی کردن مث عسل دادن به ی آدمه اگه کم باشه شیرینه اما اگه یهو ی ظرف بزرگ عسلو به یکی بدی دلشو میزنه....
    امیدوارم وقتی به خودت میای دیر نشده باشه.
    در ضمن اگه شما دخترید نه شرعا نه قانونا نمیتونید بدون اجازه پدرتون محرم اون آقا شده بوده باشید...

22. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    10

هرچی به جای خودش.ثواب نماز شب یه چیزه ثواب اونم یه چیز دیگه.خب شما هم روزه نگیر به جاش همش نماز بخون.
    پس شما می خواهی انواع و اقسام ثواب ها رو جارو کنی و چیزی برای بقیه نگذاری
    والا من که همچین قصدی ندارم شما مسابقه ثواب گذاشتی

بله من به فکر تمام پسرای صاف وساده ای هستم که اسیر اعتیاد یا فقر یا فحشا به خاطر وضع حجاب این زنان میشن هستم.ولی دلم اصلا برای کسانیکه شیطان صفتن نمیسوزه ها.خیلی دخترا این زمونه به پسر بیچاره پیشنهاد میدن و از زندگی ساقطش میکنن.
    اصلا شما چرا انقدر از دختر ها که هم جنس خودت هستند بد می گویی؟؟اتفاقا هم آدم هایی مثل شما این طور می شوند،،کسانی که دقیقا خودشان از همه بد تر هستند

چرا نعمتی که خدا بهتون حلال کرده را حرام میپندارید؟شما بالاتر از خدا هستید؟برو تو رساله نگاه کن حلال حلالس.چه خانواده راضی باشن چه نباشن.حتی پیامبر به سربازایی که با خودشون میبرد شهر دیگه برا جنگ میفرمود چون ممکنه چندین ماه حتی این شهر باشیم میتونید صیغه با زنان این شهر کنید.
    هیچ کمکی هم که بهش نکرده باشم حداقل تونستم اونو سیر کنم تا چشم چرونی وگناه نکنه یا مجبور به هزاران مسایل دیگه نشه.
    "و بخاطر هر قطره ی ابی که هنگام غسل مرد بر خود میریزد هزاران درود وسلام فرشته ها بر او میفرستن"اینم یه روایت که میتونی بری سرچ کنی
    دیگه همه مدلش را دیده بودیم جز این که آدم بی بند و باری را بیندازد گردن دین

اصلا شما که همه اش حرف خودت را می زنی دیگر این جا چه می کنی،،ما می خواهیم کمکت کنیم،،نمی خواهی،،ادامه بده،،
    اگر می خواهی بدانی راهی هست که به خودت علاقمندش کنی باید بگویم که نه
    تنها راه همانی بود که شما درست بر خلافش رفتار کردی
    به قول آقا فرخ هم دیگر هر آن چه می توانستی و در توانت بود کردی برایش،،بیشتر از این که دیگر نمی توانی کاری کنی؟؟می توانی؟؟
    ادامه بده من مرده شما زنده ببینم به کجا می رسی((

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها
    پس شما می خواهی انواع و اقسام ثواب ها رو جارو کنی و چیزی برای بقیه نگذاری
    والا من که همچین قصدی ندارم شما مسابقه ثواب گذاشتی

اصلا شما چرا انقدر از دختر ها که هم جنس خودت هستند بد می گویی؟؟اتفاقا هم آدم هایی مثل شما این طور می شوند،،کسانی که دقیقا خودشان از همه بد تر هستند

دیگه همه مدلش را دیده بودیم جز این که آدم بی بند و باری را بیندازد گردن دین

اصلا شما که همه اش حرف خودت را می زنی دیگر این جا چه می کنی،،ما می خواهیم کمکت کنیم،،نمی خواهی،،ادامه بده،،
    اگر می خواهی بدانی راهی هست که به خودت علاقمندش کنی باید بگویم که نه
    تنها راه همانی بود که شما درست بر خلافش رفتار کردی
    به قول آقا فرخ هم دیگر هر آن چه می توانستی و در توانت بود کردی برایش،،بیشتر از این که دیگر نمی توانی کاری کنی؟؟می توانی؟؟
    ادامه بده من مرده شما زنده ببینم به کجا می رسی((
    من تو دانشگاه کنفراسی گذاشتم راجع به صیغه موقت وتمام استادان ودانشجویان اونجا را مجاب کردم وتمام نظرات مراجع تقلید را راجع به این موضوع همراه با احادیث وروایات بیان شده طرح کردم.
    درصورتی که دختری از لحاظ عقلی کامل شده ونیاز جنسی داره واگه برطرف نشه به گناه میفته میتونه بدون اذن پدر صیغه کند.واقعا جای سواله که چرا شما نمیدونید.انگار خانه عفاف که چندین سال پیش به وجود امده بود وبنا به دلایلی دیگه الان نیس را فراموش کردید.در صیغه میتوانی حدی برای رابطه قایل بشی ومثلا بگی که رابطه در حد دست دادن باشه واجازه رابطه جنسی نداشته باشی.
    این بی بند وباری نیست ولطفا کمی سنجیده حرف بزنید.
    فرق اینکه کسی از صبح تا شب هیچی نخوره با کسی که روزه میگیره چیه؟
    تفاوتشون فقط در نیتی هست که میکنن.قربت الی الله
    حالا فرق بی بند وباری وزنا با صیغه موقت همینه.من از لحاظی خودمو وطرف مقابلم رو سیر میکنم درحالی که رضایت خدا را در نظر دارم واگه به هر دلیلی بخوام از شوهرم جدا بشم وباکسی دیگه صیغه کنم(که خداروشکر این اتفاق نیفتاده) الزاما باید مدت عده از من گذشته باشه در این صورت صیغه باطل است.انگار تا حالا نشنیدی که علمای دین نیز بیشترین افرادی هستن که صیغه میکنن.
    بله من از دخترای بد حجاب متنفرم.انقد ارایش میکنن که گاهی منی که دخترم محو تماشاش میشم.من تو بیمارستانای خصوصی نمیتونم کار کنم چون این مکانهای خصوصی نیز این افراد را جذب میکنن تا امار مشتریها وبیماران بوالهوسشون زیاد شه.به اونا باید بگی بی بند وبار نه اینکه من کار شرعی انجام میدم وکارمو ادامه میدم حتی اگه عرف نپسنده این کار را.طرف معامله من خداست نه نگاه بقیه افراد

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

کجای این داستان غیر واقعی به نظر میرسه؟اینکه دلم میخوادش و حتی با کم محلی ها و بی مهریاش هر وقت بتونم کمکش میکنم؟من اگه کمبود محبت داشتم میتونسم کسی دیگه اختیار کنم چون هیچی کم ندارم.هم از لحاظ سمت و شغلم هم قیافه.اگه میخواستم برم و ساعتی 50 هزار خرج مشاوره کنم مسلما نمیمدم پای کامپیوتر.من نگران او هستم.و بلاخره راهی برای ارام کردنش و لذت بردن از زندگی براش پیدا میکنم حتی اگه نتونم باهاش ازدواج کنم.
    ممنون از پاسخت
    سلام
    ممنون از پاسخت
    خیلی ممنون از راهنماییت
    عزیزم شما از طریق شباهت شماره 5 سال پیش با یه پسر آشنا شدی!
    پسره ناراحتی روحی داره با کلی خاطره تلخ و بیماری روانی(طبق پست های خودتون)
    دو تا شهر دور از هم زندگی میکنی و دو با باهاش همبستر شدی تا ثواب کنی و نیازهای اونو ارضا کنی که دچار گناه نشه!
    دلت برا پسرا میسوزه که اینقدر دختر بی حجاب دور و برشون هست و نگرانی و میخوای نجاتشون بدی!
    صیغه ثواب داره و مرد و غسل و پیامبر گفته و..... لطفا وجهه اسلام به بازی نگیر با این حرفات اینجا افراد کم سن و سال و بی تجربه زود تحت تأثیر حرف قرار میگیرن.
    فکر کنم تو ایران زندگی میکنی. ولی ما تو ایران از این برنامه ها نداریما! صیغه شی بری یه شهر دور دو بار .... برگردی پیش خانواده.
    خوب خودتم که میگی کمبودمحبت نداری و میخوای به پسرای این چنینی کمک کنی!
    تازه اگه دوسش داری چرا دوستاتو بهش معرفی میکنی!
    عزیزم شما مگه پترس فداکاری .اگه اینجوری که شما می گی باشه باید تو هر شهر یه انجمن خیریه بزنن زنان صیغه ای زیر تابلوشم این تیکه حدیثی که شما زدین بنویسن بعد حسابی نونشون تو روغنه و کلی هم ثواب میکنن.
    دوستمون راست میگه دنبال ثوابی راه زیاده اشتباه خودتو توجیح نکن.این مثالیم که میزنی روزه نگیر نماز بخون مگه میشه یه غیاث مع الفارغه و از پایه اشتباه.
    عزیزم سریعتر به یه مشاوره مراجعه کن به خدا اینجوری که تو پیش میری فردا برا تشویق روحیه این آقا میگی شاید اگه بچه دار بشه حالش بهتر بشه سرگرم بچه بشه و.... یه دو جین بچه هم برا این آقا بیاری که خوش باشه با زندگی دیگه دور و برش شلوغ باشه! والا بخدا..................!
    اصلا توجیهات منطقی نیست.نمیدونم چند سالتونه حتما قبلا ازدواج کردین که الان میتونین بدون اجازه
    خانواده صیغه بشین ولی خوب عزیزم دوستانه میگم این راهی که پیش گرفتی اشتباه محضه. شما نگران خودت باش.
    از لحن تندم معذرت میخوام فکر میکنم لازم بود.

26. 7 کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
    عزیزم شما از طریق شباهت شماره 5 سال پیش با یه پسر آشنا شدی!
    پسره ناراحتی روحی داره با کلی خاطره تلخ و بیماری روانی(طبق پست های خودتون)
    دو تا شهر دور از هم زندگی میکنی و دو با باهاش همبستر شدی تا ثواب کنی و نیازهای اونو ارضا کنی که دچار گناه نشه!
    دلت برا پسرا میسوزه که اینقدر دختر بی حجاب دور و برشون هست و نگرانی و میخوای نجاتشون بدی!
    صیغه ثواب داره و مرد و غسل و پیامبر گفته و..... لطفا وجهه اسلام به بازی نگیر با این حرفات اینجا افراد کم سن و سال و بی تجربه زود تحت تأثیر حرف قرار میگیرن.
    فکر کنم تو ایران زندگی میکنی. ولی ما تو ایران از این برنامه ها نداریما! صیغه شی بری یه شهر دور دو بار .... برگردی پیش خانواده.
    خوب خودتم که میگی کمبودمحبت نداری و میخوای به پسرای این چنینی کمک کنی!
    تازه اگه دوسش داری چرا دوستاتو بهش معرفی میکنی!
    عزیزم شما مگه پترس فداکاری .اگه اینجوری که شما می گی باشه باید تو هر شهر یه انجمن خیریه بزنن زنان صیغه ای زیر تابلوشم این تیکه حدیثی که شما زدین بنویسن بعد حسابی نونشون تو روغنه و کلی هم ثواب میکنن.
    دوستمون راست میگه دنبال ثوابی راه زیاده اشتباه خودتو توجیح نکن.این مثالیم که میزنی روزه نگیر نماز بخون مگه میشه یه غیاث مع الفارغه و از پایه اشتباه.
    عزیزم سریعتر به یه مشاوره مراجعه کن به خدا اینجوری که تو پیش میری فردا برا تشویق روحیه این آقا میگی شاید اگه بچه دار بشه حالش بهتر بشه سرگرم بچه بشه و.... یه دو جین بچه هم برا این آقا بیاری که خوش باشه با زندگی دیگه دور و برش شلوغ باشه! والا بخدا..................!
    اصلا توجیهات منطقی نیست.نمیدونم چند سالتونه حتما قبلا ازدواج کردین که الان میتونین بدون اجازه
    خانواده صیغه بشین ولی خوب عزیزم دوستانه میگم این راهی که پیش گرفتی اشتباه محضه. شما نگران خودت باش.
    از لحن تندم معذرت میخوام فکر میکنم لازم بود.
    سر فرصت تمام احادیث راجع به صیغه را براتون جمع میکنم و ارسال میکنم.اسلام را شما انقد سخت گرفتید بجای اینکه به نامحرم برید دست وروبوسی کنید از لحاظ شرعی پیش برید.اگه هر کسی مثل من انقد به خدا احترام میذاشت دیگه هیچ خیانتی وجود نداشت چون وقتی با کسی صیغه میکنی با خدا عهد میبندی تا اخر مدت تعیین شده فقط مال اون باشم.
    ممنون از پاسختون

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

من تو دانشگاه کنفراسی گذاشتم راجع به صیغه موقت وتمام استادان ودانشجویان اونجا را مجاب کردم وتمام نظرات مراجع تقلید را راجع به این موضوع همراه با احادیث وروایات بیان شده طرح کردم.
    درصورتی که دختری از لحاظ عقلی کامل شده ونیاز جنسی داره واگه برطرف نشه به گناه میفته میتونه بدون اذن پدر صیغه کند.واقعا جای سواله که چرا شما نمیدونید.انگار خانه عفاف که چندین سال پیش به وجود امده بود وبنا به دلایلی دیگه الان نیس را فراموش کردید.در صیغه میتوانی حدی برای رابطه قایل بشی ومثلا بگی که رابطه در حد دست دادن باشه واجازه رابطه جنسی نداشته باشی.
    حالا فرق بی بند وباری وزنا با صیغه موقت همینه.من از لحاظی خودمو وطرف مقابلم رو سیر میکنم درحالی که رضایت خدا را در نظر دارم واگه به هر دلیلی بخوام از شوهرم جدا بشم وباکسی دیگه صیغه کنم(که خداروشکر این اتفاق نیفتاده) الزاما باید مدت عده از من گذشته باشه در این صورت صیغه باطل است.انگار تا حالا نشنیدی که علمای دین نیز بیشترین افرادی هستن که صیغه میکنن.
    بله من از دخترای بد حجاب متنفرم.انقد ارایش میکنن که گاهی منی که دخترم محو تماشاش میشم.من تو بیمارستانای خصوصی نمیتونم کار کنم چون این مکانهای خصوصی نیز این افراد را جذب میکنن تا امار مشتریها وبیماران بوالهوسشون زیاد شه.به اونا باید بگی بی بند وبار نه اینکه من کار شرعی انجام میدم وکارمو ادامه میدم حتی اگه عرف نپسنده این کار را.طرف معامله من خداست نه نگاه بقیه افراد
    كارتون شرعيم باشه به خودتو صدمه زدين به آيندتون لطمه وارد كرديد يعني خراب كردي شما از بقيه چيتون كمتره اين حق پدرتونه كه به اذن خودش دخترش با كسي ازدواج كنه شما اين حقو ازش گرفتيد
    شما ميگي بخاطر اينكه به گناه نيوفته باهاش رابطه داشتي .چرا به اين قميت كه آيندتو ازهم بپاشي و خراب كني چرا نبايد شما مثل بقيه با عشق بري سراغ زندگيت و با يك نفر اونم همسر آيندت اولين بار معاشقه و نزديكي داشته باشيد .
    شما دلتون به حال خودتون بايد ميسوخت عزيزمن .مادخترها با سادگيمون شديم بازيچه دست مردها الان شما هم بازيچه اين آقايي اون داره از سادگي شما سواستفاده ميكنه اون راحت ميره دنبال زندگيش و شما ميمونيد با هزار تا مشكل ديگه اين بار تنها چون نه همشري داري كهخ پشتت باشه نه پدرومادرت .واقعا نميدونم چي بايد بگم ميدونمستي دوست نداره همه اينها رو ميدونستي اون تورو نميخاد اگه ميخاست كه ميومد خواستگاريت خودتو گول زدي فكر كردي ميتوني بدستش بياري اما خودتو از دست دادي بفكر خودت باش خودتو گول نزن

29. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

ممنون از پاسخت
    سلام
    ممنون از پاسخت
    خیلی ممنون از راهنماییت
    سر فرصت تمام احادیث راجع به صیغه را براتون جمع میکنم و ارسال میکنم.اسلام را شما انقد سخت گرفتید بجای اینکه به نامحرم برید دست وروبوسی کنید از لحاظ شرعی پیش برید.اگه هر کسی مثل من انقد به خدا احترام میذاشت دیگه هیچ خیانتی وجود نداشت چون وقتی با کسی صیغه میکنی با خدا عهد میبندی تا اخر مدت تعیین شده فقط مال اون باشم.
    ممنون از پاسختون
    عزیزم من همه اینایی که میگی قبلا خوندم ولی شما برداشت درستی از احادیث نکردی حتی اگه برداشتت درست بوده راه درستی پیش نگرفتی من فقط برای صلاح خودت میگم وگرنه برا من سود و ضرری نداره.
    من فکر میکنم شما با یه مشاور مذهبی صحبت کنی بیشتر نتیجه میگیری.
    عزیزم من خودم عند احادیث و قرآن و تفسیر و... هستم همه منو به عنوان یه دختر مذهبی میشناسن. ولی دوستانه میگم این طرز تفکر شما وجهه اسلام داره خراب میکنه لطفا دقت کنید.
    شما دیگه از اون ور بوم افتادین قضیه اون زاهده که چندین سال تو غار زندگی میکرد و فقط نماز میخوند و روزه میگرفت, کلا تارک دنیا شده بودکه ثواب جمع کنه و نتیجه بر عکس داد.
    عزیم بیشتر مشورت کن و دقت کن.

31. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    كارتون شرعيم باشه به خودتو صدمه زدين به آيندتون لطمه وارد كرديد يعني خراب كردي شما از بقيه چيتون كمتره اين حق پدرتونه كه به اذن خودش دخترش با كسي ازدواج كنه شما اين حقو ازش گرفتيد
    شما ميگي بخاطر اينكه به گناه نيوفته باهاش رابطه داشتي .چرا به اين قميت كه آيندتو ازهم بپاشي و خراب كني چرا نبايد شما مثل بقيه با عشق بري سراغ زندگيت و با يك نفر اونم همسر آيندت اولين بار معاشقه و نزديكي داشته باشيد .
    شما دلتون به حال خودتون بايد ميسوخت عزيزمن .مادخترها با سادگيمون شديم بازيچه دست مردها الان شما هم بازيچه اين آقايي اون داره از سادگي شما سواستفاده ميكنه اون راحت ميره دنبال زندگيش و شما ميمونيد با هزار تا مشكل ديگه اين بار تنها چون نه همشري داري كهخ پشتت باشه نه پدرومادرت .واقعا نميدونم چي بايد بگم ميدونمستي دوست نداره همه اينها رو ميدونستي اون تورو نميخاد اگه ميخاست كه ميومد خواستگاريت خودتو گول زدي فكر كردي ميتوني بدستش بياري اما خودتو از دست دادي بفكر خودت باش خودتو گول نزن
    اگه میخواستم ضربه بخورم به اون دوستامو پیشنهاد نمیدادم.نه پدر من برای من قابل احترامه وخدا شاهده چقد دوسش دارم ولی ایشون حق دارن که در ازدواج دایم من نظر بدن نه موقت.شاید منم اگه از طریق اون ارضا نمیشدم الان مپل خیلیای دیگه بودم که...
    من بی اراده وسست نیستم.چرا شما فکر میکنید که فقط ادم باید به کسی کمک کنه که براش کاری انجام میده.اون درسته هیچ کاری تا الان برا من انجام نداده ولی من دنبال تلافی نیستم.تا وقتی که ازدواج نکردم کمکش میکنم که لذت ببره از زندگیش.احتمال رسیدن من و اون 2درصد شایدم صفر باشه ولی مهم نیست.من برا رسیدن به اون دعا میکنم ولی خودمم گول نمیزنم.به فکر اینده هم هستم ومیدونم رابطم در چه حدی با او باشه..

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شما به فكر اوني،،،،،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/گناه نكنه خب به توچه بهش بگو بره ازدواج كنه توچرا خودتو سپر بلاش كردي وقتي دوست نداره باز اگه دوست داشت يه چيز ديگگخ ميدونستي دوست نداره رفتي واقعا اخه حماقته دختر شما مگه مسئول گناه ايشوني اگر گناه ميكرد خدا شما رومينداخت جهنم؟؟؟؟؟؟؟آينده خودت چي بعدا چطوري ميخاي ازدواج كني ؟يا ميخاي تا اخر عمر تنها باشي هر ي اومد پيشنهاد داد گفت من احتياج دارم دلت ميسوزه مير باهاش صيغه ميشي؟عقلت كجا رفته عزيزم

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اگه میخواستم ضربه بخورم به اون دوستامو پیشنهاد نمیدادم.نه پدر من برای من قابل احترامه وخدا شاهده چقد دوسش دارم ولی ایشون حق دارن که در ازدواج دایم من نظر بدن نه موقت.شاید منم اگه از طریق اون ارضا نمیشدم الان مپل خیلیای دیگه بودم که...
    من بی اراده وسست نیستم.چرا شما فکر میکنید که فقط ادم باید به کسی کمک کنه که براش کاری انجام میده.اون درسته هیچ کاری تا الان برا من انجام نداده ولی من دنبال تلافی نیستم.تا وقتی که ازدواج نکردم کمکش میکنم که لذت ببره از زندگیش.احتمال رسیدن من و اون 2درصد شایدم صفر باشه ولی مهم نیست.من برا رسیدن به اون دعا میکنم ولی خودمم گول نمیزنم.به فکر اینده هم هستم ومیدونم رابطم در چه حدی با او باشه..
    پس براي چي راهنمايي ميخاي عزيزم ؟
    ما ميگيم كارت اشتباهه اين راه درست نيست قبول نميكني اصلا به پدرت بگو بگو من صيغه شدم عكس العمل ايشون چيه پدري كه ارزوش خوشبختي دخترشه كسي كخ واقعا از دل دوست داره ما كه هيچ نه شماروميشناسيم نه ميدونيم چه زندگي داشتين همه اينا بخاطر خودتونه
    بذاريد به گناه بيفته شمارو باايشون تو يه قبر نميذارن دور از جونت كه!
    خودتو هلاك اون اقا نكن
    نميدونم رابطتت به ازطدواجت در اينده لطمه ميزنه يا نه اما مواظب باش بچه بازي در نيار يكم منطقي باش دراي از رو احساس تصميم گيري ميكني مطمعن باش بعدا پشيمون ميشي خواهرگلم

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    10

یک خانه عفاف تاسیس کن،،فعالیت هاتو گسترش بده

36. 3 کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون
    سلام

ببین دختر خوب تو بدجوری در دوران کو دکیت آسیب دیدی. میفهممت حالا هم میخوای بقیه رو نجات بدی و باور کن این روش تو مورد پسند خیلی از آقایونه. ودینی و غیر دینی طرفدارتن ولی عزیزم اصلا حرفات

بر اساس واقعیت وانسانیت و علم و عقل و..... نیست( اونم ناشی از آسیب سفت و سختیه که خوردی,گلم) حتما مشاوره ودارو میخوای.

قیمتها هم بر اساس آنچه که میگی نیست مراکزی هست که کمتر از اینها شارژت میکنن. اگر تمایل داشتی میتونم مشاوره تلفنی بهت بدم(مجانی) البته تو مشاوره حضوری میخوای عزیز.

سریعتر اقدام کن
    اگر صحبتی ذاشتی لطفا و حتما نقل قول کن. سپاس

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

ببین دختر خوب تو بدجوری در دوران کو دکیت آسیب دیدی. میفهممت حالا هم میخوای بقیه رو نجات بدی و باور کن این روش تو مورد پسند خیلی از آقایونه. ودینی و غیر دینی طرفدارتن ولی عزیزم اصلا حرفات

بر اساس واقعیت وانسانیت و علم و عقل و..... نیست( اونم ناشی از آسیب سفت و سختیه که خوردی,گلم) حتما مشاوره ودارو میخوای.

قیمتها هم بر اساس آنچه که میگی نیست مراکزی هست که کمتر از اینها شارژت میکنن. اگر تمایل داشتی میتونم مشاوره تلفنی بهت بدم(مجانی) البته تو مشاوره حضوری میخوای عزیز.

سریعتر اقدام کن
    اگر صحبتی ذاشتی لطفا و حتما نقل قول کن. سپاس
    عجب....
    شما که همه را نیاز به مشاور میدونید.مگه بنی ادم اعضای یکدیگر نیستن پس اگه الان به داد کسی نرسیم کی برسیم؟من نمیخوام به همه کمک کنم چون نمیتونم و تو همین یه نفر هم موندم ولی حالا که دوسش دارم چرا نذارم لذت ببره؟
    چرا هیچکی نمیگه کجای کار من اشتباس وقتی که نه کسی قراره متوجه رابطه من و اون بشه ونه لطمه ای به اینده ام بزنم؟
    اون گفته منو نمیتونه واسه ازدواج بپذیره و منم اوایل نه ولی لا اقل الان باور کردم که نه من بلکه هیچ کسی را نمیتونه تو دلش جا بده.چون میترسه با کسی ازدواج کنه ونتونه بهش محبت کنه وقضیه خواهرش برا همسرش پیش بیاد.
    دارو؟؟؟؟؟؟پس کم کم نیاز به بستری هم پیدا کردم.
    من کمک کردم که سیگارش رو ترک کنه.تا حالا کمی نماز میخونه و همه این پیشرفتهاشو از طرف خودم میدونم(با اینکه البته اصلا به روش نیاوردم )اگه میدونستم اون به خاطر استرسش سر امتحاناش نمیره شاید الان بجای مدرک کاردانی، کارشناسی داشت.

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من نمیدونم چرا بعضی از مانند کابر سوزان انقدر تنگ نظرانه به مسائل نگاه میکنند..
    خب شما ببیند ایا این همه محدودیت برای جونو ها بوجود امده بنظرتو جامعه ما الان به کدوم سمت حرکت کرده ... این وضعیت نشون دهنده یک جامعه بیمار نیست!!
    تا کی باید محدویت هایی بی مورد رو در جامعه قائل بشیم .. ایا وجود مسئله ای به نام نیاز جنسی یک واقعایت نیست ..!! یا باید این واقعایت کشت و سر کوب کرد ..
    من نمیدونم دوستانی که با مسئله ازدواج موقت مخالف هستند دلیلشون چیست ؟؟! ..
    اگر همین دوستان در خارج از کشور بدون و به مشاور مراجعه میکردن فکر میکنید همین تجویزی که در داخل از کشور میکنند رو میکردند نه بطبع نه .. در کشور ما بدلیل عرف و سنتت هایی که فقط ریشه از حماقت عده ای بود .. مارو به این مرحله رسیده که هر رابطه ای رو بد و قبیح میدونیم .. تا کی میخواید واقعیت رو قبول کنیم ... و تنها راه رو سرکوب خواست طبیعی انسان قرار بدهیم ..
    موفق باشید

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

عجب....
    شما که همه را نیاز به مشاور میدونید.مگه بنی ادم اعضای یکدیگر نیستن پس اگه الان به داد کسی نرسیم کی برسیم؟من نمیخوام به همه کمک کنم چون نمیتونم و تو همین یه نفر هم موندم ولی حالا که دوسش دارم چرا نذارم لذت ببره؟
    چرا هیچکی نمیگه کجای کار من اشتباس وقتی که نه کسی قراره متوجه رابطه من و اون بشه ونه لطمه ای به اینده ام بزنم؟
    اون گفته منو نمیتونه واسه ازدواج بپذیره و منم اوایل نه ولی لا اقل الان باور کردم که نه من بلکه هیچ کسی را نمیتونه تو دلش جا بده.چون میترسه با کسی ازدواج کنه ونتونه بهش محبت کنه وقضیه خواهرش برا همسرش پیش بیاد.
    من کمک کردم که سیگارش رو ترک کنه.تا حالا کمی نماز میخونه و همه این پیشرفتهاشو از طرف خودم میدونم(با اینکه البته اصلا به روش نیاوردم )اگه میدونستم اون به خاطر استرسش سر امتحاناش نمیره شاید الان بجای مدرک کاردانی، کارشناسی داشت.
    من واقعا به نوع و طرز فکر شما افرین میگم .. که انقدر بی تعصب قبول کردید که شما نمی توانید به عنوان همسر دائم ایشان با ایشون زدگی کنید ..
    و حتی برای ارامش خودتون و ایشون تلاش کردید .. بله واقعیت نمیشه همه افراد حتما تا اخر عمر با کسی زندگی کنند .. .لی متاسفانه این در کشور ما جا افتاد که یک شخص باید تا اگر بخواهد باشد باید تا اخر عمرش در بند بمونه .. بله اگر کسی پذیرفت و قبول کرد به ازدواجی که تا اخر عمر باید در کنار همسرش باشه و تعهد داد ( ازدواج دائم ) باید پایند به اون تهمد خودش باشه ..
    ولی کسی که نمیتونه با یک شخص تا اخر عمر با یک شخص باشه .. ولی شاید بتونه به صورت موقت و یک زندگی موقت با کسی باشه بدون اینکه گناهی انجام بدهد ...
    و همچنین هر دو می توانند با ارامش از کنارهم استفاده کنند .. چرا باید خود رو اسیر سنت ها و فرهنگی کنیم .. که امروز شاهد هستیم جامعه مارو به کجا رسون از این همه تعصبات کور و عده ای متعصب

41. کاربران زیر از نیما. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

عجب....
    سلام

سلام

بلکه نیاز به مشاور و دارو داری از کی قراره که اگه مریضی میره پهلوی دکتر در صورت تشخیص بیمار بودن آن دکتر بگه به به چه چه حالتم خیلی خوبه پس برو دنبال زندگیت بدون دارو ودرمان!!!!!!!!!

تو حالت خیلی خرابه گلم وحتما خبر نداری! چون تمام همکاران میدونند,هر چه بیماری و روانپریشی بیشتر باشه خود مریض منکرتر میشه. نمونه مشهود آن در اسکیزو فرنیها مشاهده میشه.

کدوم انسان سالمی در حرفهای تو و پارفهای که های لایت کردم سلامت و عشق میبینه!!!؟؟

من اصلا با مذهب و مذهبیون کاری ندارم. شما هر جای دنیا که به یک متخصص رجوع کنی, گلم میگه که بیماری و آسیب دیدی.

این رفتار تو نه عشقه-نه انسانیه- نه کمالاتی توش دیده میشه- نه هدفی-نه آئیینی-نه مذهبی- ونه..............

این رفتار تو پر از نقص- ضد انسانی -ضد کرامت-بر علیه خود و وجود خود-نه عشق که ناشی از بیماریست در ضمیر تو و ناشی از آسیبهای پیش نویس ذهنیت در دوران کودکی به نام وجود نداشته باش !!

تازه اگه کمپلکس نباشه و زمینه ارثی و..... نداشته باشی که باید آنا لیز شی تا معلوم شه. موفق باشی

ا

43. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    گلم من با فداکاری یایی که برا اون آغا کردی کاری ندارم
    ولی اینو میگم که دنیای ما دنیای بده بستون تو ازش چی میگیری ؟(نه محبتی نه توجهی نه علاقه ای)
    الان بهش ترحم میکنی ولی فردا با خودت میگی پس خودم چی؟؟؟؟؟؟ واقعا خودت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yass نمایش پست ها
    سلام
    گلم من با فداکاری یایی که برا اون آغا کردی کاری ندارم
    ولی اینو میگم که دنیای ما دنیای بده بستون تو ازش چی میگیری ؟(نه محبتی نه توجهی نه علاقه ای)
    الان بهش ترحم میکنی ولی فردا با خودت میگی پس خودم چی؟؟؟؟؟؟ واقعا خودت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام شاید اوایل اینجور بودم ومیگفتم پس من چی ولی بعد متوجه شدم این مشکله منه که نمیتونم کاری کنم که دوسم داشته باشه وبهم محبت کنه.همیشه من به خودم ودوستانم میگم اگه شوهر ادم در حق خانمش خیانت کنه مقصر خانم است که نتونسته اونو تامین کنه.
    حتی تو این چند بار که دیدمش اون بعد از رابطه هم یک کلمه عشقولانه نمیگه،خیلی ناراحت میشم،بلاخره منم دخترم،گاهی انقد حرف نزدنش اذیتم میکنه که گریه میکنم ولی اون میگه چون نمیتونه نیازهای احساسی کسی را تامین کنه ازدواج نمیکنه ونمیذاره گریه کنم.
    من اونو مقصر نمیدونم.اصلا مشکل منم همینه.چرا نمیتونم کاری کنم یه کم دوسم داشته باشه؟
    از صداقتش خیلی خوشم میاد.هیچ وقت الکی ابراز احساسات نمیکنه.تنها کلمات احساسیش مثلا وقتی میگم بهش دوست دارم میگه "منم".همییییییییییییین.دی گه هیچی ازش نشنیدم.
    مشکل منم که بعد 5 سال هنوز احساسی بهم نداره

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما. نمایش پست ها
    من واقعا به نوع و طرز فکر شما افرین میگم .. که انقدر بی تعصب قبول کردید که شما نمی توانید به عنوان همسر دائم ایشان با ایشون زدگی کنید ..
    و حتی برای ارامش خودتون و ایشون تلاش کردید .. بله واقعیت نمیشه همه افراد حتما تا اخر عمر با کسی زندگی کنند .. .لی متاسفانه این در کشور ما جا افتاد که یک شخص باید تا اگر بخواهد باشد باید تا اخر عمرش در بند بمونه .. بله اگر کسی پذیرفت و قبول کرد به ازدواجی که تا اخر عمر باید در کنار همسرش باشه و تعهد داد ( ازدواج دائم ) باید پایند به اون تهمد خودش باشه ..
    ولی کسی که نمیتونه با یک شخص تا اخر عمر با یک شخص باشه .. ولی شاید بتونه به صورت موقت و یک زندگی موقت با کسی باشه بدون اینکه گناهی انجام بدهد ...
    و همچنین هر دو می توانند با ارامش از کنارهم استفاده کنند .. چرا باید خود رو اسیر سنت ها و فرهنگی کنیم .. که امروز شاهد هستیم جامعه مارو به کجا رسون از این همه تعصبات کور و عده ای متعصب
    چه عجب کسی به ما افرین گفت.معلومه شما هم طرز تفکرتون مثل منه.و منم واقعا همینو درست میدونم.درسته الان محرم او هستم و شرعا خانومش هستم ولی همیشه بهش گفتم که من مثل یه دوست واقعی،یه رفیق هستم که تا اونجا که بتونم پیشت هستم واز هرلحاظ کمک بخوای درخدمتم.
    حتی انقد با من مثل دوستاش رفتار میکنه که اگه با کسی دوست بشه بهم میگه.نمیگم ناراحت نمیشم ولی از این بابت خوشحال میشم که تونسته کسی را بدون دخالت من جور کنه.بخدا تمام ارزوی من اینه که بتونه یکی رو دوس بداره وبرا زندگی انتخابش کنه.
    داره پیر میشه.فک میکنم بیش از مامانش به فکرشم.کاش به حرفام گوش میکرد.مهم اینه که در اینده که نگاه به گذشته بندازه یاد من میفته.همین برام کافیه بخدا.

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

سلام

بلکه نیاز به مشاور و دارو داری از کی قراره که اگه مریضی میره پهلوی دکتر در صورت تشخیص بیمار بودن آن دکتر بگه به به چه چه حالتم خیلی خوبه پس برو دنبال زندگیت بدون دارو ودرمان!!!!!!!!!

تو حالت خیلی خرابه گلم وحتما خبر نداری! چون تمام همکاران میدونند,هر چه بیماری و روانپریشی بیشتر باشه خود مریض منکرتر میشه. نمونه مشهود آن در اسکیزو فرنیها مشاهده میشه.

کدوم انسان سالمی در حرفهای تو و پارفهای که های لایت کردم سلامت و عشق میبینه!!!؟؟

من اصلا با مذهب و مذهبیون کاری ندارم. شما هر جای دنیا که به یک متخصص رجوع کنی, گلم میگه که بیماری و آسیب دیدی.

این رفتار تو نه عشقه-نه انسانیه- نه کمالاتی توش دیده میشه- نه هدفی-نه آئیینی-نه مذهبی- ونه..............

این رفتار تو پر از نقص- ضد انسانی -ضد کرامت-بر علیه خود و وجود خود-نه عشق که ناشی از بیماریست در ضمیر تو و ناشی از آسیبهای پیش نویس ذهنیت در دوران کودکی به نام وجود نداشته باش !!

تازه اگه کمپلکس نباشه و زمینه ارثی و..... نداشته باشی که باید آنا لیز شی تا معلوم شه. موفق باشی

ا
    این رفتار عشق نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیگم کارای زیادی براش انجام دادم ولی تا اونجایی که در توانم بوده دریغ نذاشتم.کمک کردن به کسی بدون انتظار عشق نیس؟پس عشق چیه؟بخدا به شک افتادم.واقعا باید یه نوبت مشاوره بگیرم تا ببینم شما همه را بیمار میپندارید یا واقعا من بیمارم.
    اتفاقا من انقد ادم مغروری هستم که خانوادم هم گاهی گوشزد میکنن که دوز غرورمو کم کنم.تو محیط کارم خودمو بالاتر از خیلیا میدونم پس چطور میتونم درگیر بیماری (بنام وجود نداشته باش) باشم؟
    اون واقعا باعرضه بوده که تونسه منو جذب خود کنه جوری که نتونم دل ازش بکنم وخطمو عوض کنم.بهتره بگید ادم بی دست وپایی هستم که نتونسم هنوز بعد 5 سال اونو یکم احساسی راجع به خودم کنم نه بیمار.
    چرا نمیتونید منو متقاعد کنید؟؟؟اینم ناشی از بیماریه منه؟؟؟یاناشی ازشعارها وحرفای قلمبه سلمبه ای که شما میزنید؟؟؟؟
    شما پسرید واقعا خودتون را جای او بذارید وبهم بگید تو این موقعیت چی میخواستید؟محبت؟تنهایی؟یه دختر با معیارهای او؟چی؟؟؟من دخترمو احساسات پسر رو نمیدونم.اقایون سایت کمک کنید

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

این رفتار عشق نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیگم کارای زیادی براش انجام دادم ولی تا اونجایی که در توانم بوده دریغ نذاشتم.کمک کردن به کسی بدون انتظار عشق نیس؟پس عشق چیه؟بخدا به شک افتادم.واقعا باید یه نوبت مشاوره بگیرم تا ببینم شما همه را بیمار میپندارید یا واقعا من بیمارم.
    اتفاقا من انقد ادم مغروری هستم که خانوادم هم گاهی گوشزد میکنن که دوز غرورمو کم کنم.تو محیط کارم خودمو بالاتر از خیلیا میدونم پس چطور میتونم درگیر بیماری (بنام وجود نداشته باش) باشم؟
    اون واقعا باعرضه بوده که تونسه منو جذب خود کنه جوری که نتونم دل ازش بکنم وخطمو عوض کنم.بهتره بگید ادم بی دست وپایی هستم که نتونسم هنوز بعد 5 سال اونو یکم احساسی راجع به خودم کنم نه بیمار.
    چرا نمیتونید منو متقاعد کنید؟؟؟اینم ناشی از بیماریه منه؟؟؟یاناشی ازشعارها وحرفای قلمبه سلمبه ای که شما میزنید؟؟؟؟
    شما پسرید واقعا خودتون را جای او بذارید وبهم بگید تو این موقعیت چی میخواستید؟محبت؟تنهایی؟یه دختر با معیارهای او؟چی؟؟؟من دخترمو احساسات پسر رو نمیدونم.اقایون سایت کمک کنید

تمام این سوالاتت رو مشاورت پاسخ خواهد داد. موفق باشی

49. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه مردی خیانت کنه مقصر زنه؟!؟
    بعد شما با رواج صیغه هم که اصلا تنوع طلبی مردارو زیاد نمیکنید.
    میدونی چرا بعد 5سال دوست نداره؟به همون دلیلی که اون مرده به زنش خیانت میکنه.زنه مقصره دیگه!!!
    5سال دوست نداشته ازین به بعدشم نخواهد داشت.

51. 2 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

با سلام
    من نمیدونم چرا بعضی از مانند کابر سوزان انقدر تنگ نظرانه به مسائل نگاه میکنند..
    خب شما ببیند ایا این همه محدودیت برای جونو ها بوجود امده بنظرتو جامعه ما الان به کدوم سمت حرکت کرده ... این وضعیت نشون دهنده یک جامعه بیمار نیست!!
    تا کی باید محدویت هایی بی مورد رو در جامعه قائل بشیم .. ایا وجود مسئله ای به نام نیاز جنسی یک واقعایت نیست ..!! یا باید این واقعایت کشت و سر کوب کرد ..
    من نمیدونم دوستانی که با مسئله ازدواج موقت مخالف هستند دلیلشون چیست ؟؟! ..
    اگر همین دوستان در خارج از کشور بدون و به مشاور مراجعه میکردن فکر میکنید همین تجویزی که در داخل از کشور میکنند رو میکردند نه بطبع نه .. در کشور ما بدلیل عرف و سنتت هایی که فقط ریشه از حماقت عده ای بود .. مارو به این مرحله رسیده که هر رابطه ای رو بد و قبیح میدونیم .. تا کی میخواید واقعیت رو قبول کنیم ... و تنها راه رو سرکوب خواست طبیعی انسان قرار بدهیم ..
    موفق باشید
    اشتباه فكر ميكنيد ما كه ميگيم نه دليلش اين نيست كه چرا رفتي موقتا ازدواج كردي ايشون فقط بخاطر دوست داشتن و علاقشون به اين اقا اينكارو كردند درصورتيكه ميدونن و علناً براشون ثابت شده اين اقا علاقه اي به اين خانم ندارند و با علم و اطلاع از اين موضوع و بخاطراينكه ايشون رو بدست بيارن اين كارو كردند در ثاني تو تاپيك اول فرمودند نيازهاي جنسي ايشان را براورده ساختم يعني بخاطر اقا اينكارو كردند نه بخاطر نياز خودشون . تو كشور ما صيغه محرميت براي يه دختر خانم مناسب و شايسته نيست چون در جامعه اي زندگي ميكنيم كه شرايط اينگونه ايجاب ميكنه ايشون هم بايد شرايطو مي سنجيدن تو ايران خانمها نميتونن بخاطر بعضي موارد كه خودتون مي دونيد براحتي مثل آقايون ازدواج كنن همچنين خانمها اون امنيت و استقلال كافي رو ندارند ايشون بايد به اينده و مشكلاتي كه در آينده براشون پيش مياد فكر مي كردند. يعني شما ميگيد بخاطر نياز خودشون برن محم شن حتي بدون اذن پدر ونوقت كل كشور ادمهاي بي بند و بار ميگيره كه براحتي با همه رابطه خواهند داشت بيماريها بيشتر خواهد شد.كشور دچار تشنج خواهد شد .من حرف شما رو و اينكه داريد از اين موضوع طرفداري مي كنيد قبول ندارم بنظر من اين عمل خانم حماقت بوده كه ميدونستن عواقبشو و ميدونستن كه علاقه اي نبوده اينكارو كردند . نيازهاي جنسي رو ميشه كنترل كرد اينجوري همه سركش ميشن كه مخصوصا جنبه اي كه جووناي ما دارند

53. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

در ضمن يه دوشيزه رو هيچوقت صيغه محرميت نميخونن براش تا جايي كه بدون اجازه پدر باشه مگه اينكه قبلا ازدواج كرده باشند حتي بدون اذن پدر يه دختر خانمو محرم كسي نميكنن شما چطور اين كارو كرديد حتما خودتون؟؟؟؟؟

55. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

در ضمن يه دوشيزه رو هيچوقت صيغه محرميت نميخونن براش تا جايي كه بدون اجازه پدر باشه مگه اينكه قبلا ازدواج كرده باشند حتي بدون اذن پدر يه دختر خانمو محرم كسي نميكنن شما چطور اين كارو كرديد حتما خودتون؟؟؟؟؟
    محمد زاده جان بیخیالوقتی انقدر اصرار دارن که کارشون درسته به کارشون ادامه بدن ما وظیفمون بود راهنماییشون کنیم چون با این سایت آشنا شدیم و اون دنیا خدا بهمون نمیگه فلانی تو سایت عنوان کرد و تو هیچ عکس العملی نشون دادی من که خیالم راحته لا اقل هر کاری میتونستم کردم.
    بله هیچ جا دوشیزه صیغه نمیکنند بدون اذن پدر صیغه باطله. احتمالا ایشون با این اعتماد ب نفس کاذب و غرور بی جاشون خودشون رفتن از رو رساله خودشون محرم کردن. به عقیده خودشونم الان شوهرشونه!
    تو تایپیک "خانمم باکره نبود" خیلیا تعصب داشتن رو بکارت خانومشون. چرا؟ چون برای مردای ایرونی مهمه غیرت دارن, تعصب دارن رو زنشون,نجابت زناشون مهمه. ایشون خودشونو توجیه میکنن که باکره ان پس برای شوهر آیندشون مشکلی نخواهند داشت!!!!!!!!!!!!!!!! ولی من یه سوال می پرسم آیا یه دختری که قبل ازدواج با چند نفر رابطه داشته و این رابطه به قول خودش حلال بوده و صیغه محرمیت خونده شده, با یه دختری که دست کسی بهش نرسیده. یکیه!
    عزیزم بعضی جوونای امروزی حرف تو گوششون نمیره ایشونم از این دسته هستند. فقط برای سلامتی پدرشون دعا میکنم و امیدوارم هیچ وقت نفهمه دختری که انقد براش زحمت کشیده و با هزارتا مشکل و سختی بزرگش کرده یه همچین کار بزرگی کرده و خودشو توجیه هم میکنه
    این خانوم سرنوشت و آیندش دست خودشه فقط ازش خواهش دارم وجهه اسلام و با این پستاشون خراب نکنن که اصلا کار درستی نیست.

57. 3 کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

محمد زاده جان بیخیالوقتی انقدر اصرار دارن که کارشون درسته به کارشون ادامه بدن ما وظیفمون بود راهنماییشون کنیم چون با این سایت آشنا شدیم و اون دنیا خدا بهمون نمیگه فلانی تو سایت عنوان کرد و تو هیچ عکس العملی نشون دادی من که خیالم راحته لا اقل هر کاری میتونستم کردم.
    بله هیچ جا دوشیزه صیغه نمیکنند بدون اذن پدر صیغه باطله. احتمالا ایشون با این اعتماد ب نفس کاذب و غرور بی جاشون خودشون رفتن از رو رساله خودشون محرم کردن. به عقیده خودشونم الان شوهرشونه!
    تو تایپیک "خانمم باکره نبود" خیلیا تعصب داشتن رو بکارت خانومشون. چرا؟ چون برای مردای ایرونی مهمه غیرت دارن, تعصب دارن رو زنشون,نجابت زناشون مهمه. ایشون خودشونو توجیه میکنن که باکره ان پس برای شوهر آیندشون مشکلی نخواهند داشت!!!!!!!!!!!!!!!! ولی من یه سوال می پرسم آیا یه دختری که قبل ازدواج با چند نفر رابطه داشته و این رابطه به قول خودش حلال بوده و صیغه محرمیت خونده شده, با یه دختری که دست کسی بهش نرسیده. یکیه!
    عزیزم بعضی جوونای امروزی حرف تو گوششون نمیره ایشونم از این دسته هستند. فقط برای سلامتی پدرشون دعا میکنم و امیدوارم هیچ وقت نفهمه دختری که انقد براش زحمت کشیده و با هزارتا مشکل و سختی بزرگش کرده یه همچین کار بزرگی کرده و خودشو توجیه هم میکنه
    این خانوم سرنوشت و آیندش دست خودشه فقط ازش خواهش دارم وجهه اسلام و با این پستاشون خراب نکنن که اصلا کار درستی نیست.
    اخه اقاي نيما همچين طرفداري ميكنه كه انگار دورازجون انسانهاي كودن و نفهمي هستيم و ايشون به روز هستند اگر اسلام چيزي رو نهي كرده بخاطر خود ما بوده بخاطر صلاح و مصلحت كار بوده ادمها خودشون قوه تفكر واختيار دارند اسلام راهنماي ماست خودمون سرنوشت خودمونو تعيين ميكنيم اينكه راهي رو درست ميريم يا نه رو بايد از راه و روش قران پيدا كرد نه اينكه يه دوستي مياد ميگه اشكال نداره و كارت درسته بره و انجام بده ما خواستيم ايشون رو به خودشون بياريم از خواب بيدارشون كنيم اما يه دسته ادمها هستند بدتر تشويق ميكنن راه درست اين نيست اقاي نيما يه پسر هستند بالطبع حمايت خواهند كرد اما منو ايشون كه خانم هستيم از وضعيت هم خبر داريم منو ما ميتونيم كمك كنيم بجاي اينكه دستشونو بگيريم تو جاه نيوفتن آقاي نيما ميگه بپر اين درست نيست

59. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6559
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سلام
    واقعا این دوست داشتنه؟؟؟
    این سادگیه عزیزم. بخاطر مهربونیت بخاطر دل صافت بخاطر فکر نکردنت حاضر شدی به کسی که حتی واست تره هم خورد نمیکنه این کارا بکنی
    تو باید ارزش خودتو حفظ میکردی، حالا که انقدر خودتو آوردی پایین و حالام به یقین رسیدی که واقعا کار اشتباهی کردی پس دیگه ادامه نده، کسی رو دوس داشته باش که دوست داشته باشه. حتی واسه کسی هم که دوسش داری نباید خودتو در اختیارش بزاری،(جز همسرت) یه سوال دارم چطور بدون اجازه پدر تونستی صیغه بشی؟؟؟
    شما محبت کسی رو میخوای جبران کنی که اصلا معنای محبتم نمیدونه. اون به وقتش محبتش نسبت به کسی که دوس خواهد داشت(که شما نیستین) به وجود خواهد آورد.شما غصه اون نخور غصه خودت بخور که احتیاج به کمک داری. به نظر من ارتباطتتونو قطع کنید.

60. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

اخه اقاي نيما همچين طرفداري ميكنه كه انگار دورازجون انسانهاي كودن و نفهمي هستيم و ايشون به روز هستند اگر اسلام چيزي رو نهي كرده بخاطر خود ما بوده بخاطر صلاح و مصلحت كار بوده ادمها خودشون قوه تفكر واختيار دارند اسلام راهنماي ماست خودمون سرنوشت خودمونو تعيين ميكنيم اينكه راهي رو درست ميريم يا نه رو بايد از راه و روش قران پيدا كرد نه اينكه يه دوستي مياد ميگه اشكال نداره و كارت درسته بره و انجام بده ما خواستيم ايشون رو به خودشون بياريم از خواب بيدارشون كنيم اما يه دسته ادمها هستند بدتر تشويق ميكنن راه درست اين نيست اقاي نيما يه پسر هستند بالطبع حمايت خواهند كرد اما منو ايشون كه خانم هستيم از وضعيت هم خبر داريم منو ما ميتونيم كمك كنيم بجاي اينكه دستشونو بگيريم تو جاه نيوفتن آقاي نيما ميگه بپر اين درست نيست
    عزیم یه آیه هست که دقیقا یادم نمیاد ادرسش چی بود ولی مزمونش این بود که این کتاب انسانهای روشن دل را به روشنی میبره و کسایی که کور دل هستند به اعماق تاریکی چون خودشون نمی خوان راهنمایی بشن.
    اینا امثال افرادی هستند که خوارج نامیده میشدند یا افرادی که خودشون قرآن میخوندن و نماز هم میخوندن وبدترین کارهای ممکن میکردن و روش سرپوش اسلام گرایی میزاشتن!!!! اینا کسایی هستند که راه کج میرن.
    یادته یه عده بودن قرآن سر نیزه کردن که صلح کنن و خیلی از مسلمونا گول خوردن در صورتی که امام ما گفت این کار درست نیست اینا دارن سوئ استفاده میکنن! عمرو عاص تو این دنیا زیاده طرف خودش باید زرنگ باشه.

61. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6559
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شاید اوایل اینجور بودم ومیگفتم پس من چی ولی بعد متوجه شدم این مشکله منه که نمیتونم کاری کنم که دوسم داشته باشه وبهم محبت کنه.همیشه من به خودم ودوستانم میگم اگه شوهر ادم در حق خانمش خیانت کنه مقصر خانم است که نتونسته اونو تامین کنه.
    حتی تو این چند بار که دیدمش اون بعد از رابطه هم یک کلمه عشقولانه نمیگه،خیلی ناراحت میشم،بلاخره منم دخترم،گاهی انقد حرف نزدنش اذیتم میکنه که گریه میکنم ولی اون میگه چون نمیتونه نیازهای احساسی کسی را تامین کنه ازدواج نمیکنه ونمیذاره گریه کنم.
    من اونو مقصر نمیدونم.اصلا مشکل منم همینه.چرا نمیتونم کاری کنم یه کم دوسم داشته باشه؟
    از صداقتش خیلی خوشم میاد.هیچ وقت الکی ابراز احساسات نمیکنه.تنها کلمات احساسیش مثلا وقتی میگم بهش دوست دارم میگه "منم".همییییییییییییین.دی گه هیچی ازش نشنیدم.
    مشکل شما دقیقا اینه که خیال میکنی مشکل توئه که دوست نداره
    در صورتی که اون اگه واقعا شما رو دوس داشت اجازه نمیداد شما بهش بگی دوست دارم، اون دو سه باری میگفت بدون اینکه ازش درخواست کنی
    با خودت رو راست باش اون تو رو دوست نداره فقط چون ساده گیرت آورده که به خواسته هاش عمل میکنی ولت نمیکنه
    همیشه گفتن از دختر باید ناز کردن باشه از پسر ناز کشیدن
    بله عزیزم در مورد زن و شوهر که میگی اگه شوهره به زنش خیانت کنه یه موردش مقصر زنشه که نتونسته اونو تامین کنه درست میگی
    ولی فقط زن و شوهر. نه دوست دختر دوست پسر اینجا قضیه کامل فرق داره.اشتباه ما هم همینجاست که خیال میکنیم دوست پسرمون شوهرمونه و اشتباه بسیار بزرگیه.تو تمام حرفات فقط میگی اون مقصر نیست من مقصرم معلومه بهش علاقه داری ولی من بهت میگم تو هم حتی بهش علاقه نداری چون باهاش رابطه فیزیکی داشتی اینجور احساسی نسبت بهش پیدا کردی.اشتباه محض میکنی.هر چی زودتر تمومش کنی به نفعته
    موفق باشی

63. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    گلم اون آغا خودش نمی خواد که عاشق شه
    به قولی کسی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی رو که خودشو به خواب زده رو هرگز
    الانم اون آغا خودشونو به خواب زدن خودتو خسته نکن
    فک میکنی تو این 5 سال رو هر کی غیر اون آغا تلاش کرده بودی به نتیجه نرسیده بودی؟؟؟

64. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

عزیم یه آیه هست که دقیقا یادم نمیاد ادرسش چی بود ولی مزمونش این بود که این کتاب انسانهای روشن دل را به روشنی میبره و کسایی که کور دل هستند به اعماق تاریکی چون خودشون نمی خوان راهنمایی بشن.
    اینا امثال افرادی هستند که خوارج نامیده میشدند یا افرادی که خودشون قرآن میخوندن و نماز هم میخوندن وبدترین کارهای ممکن میکردن و روش سرپوش اسلام گرایی میزاشتن!!!! اینا کسایی هستند که راه کج میرن.
    یادته یه عده بودن قرآن سر نیزه کردن که صلح کنن و خیلی از مسلمونا گول خوردن در صورتی که امام ما گفت این کار درست نیست اینا دارن سوئ استفاده میکنن! عمرو عاص تو این دنیا زیاده طرف خودش باید زرنگ باشه.
    ;كااااااااااملا باهات موافقم

65. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

;كااااااااااملا باهات موافقم
    واقعا که
    چه زود جبهه میگیرید.شدیم جزء خوارج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب!!!!!!!!!!!خ لی نسنجیده حرف میزنید.

66. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

واقعا که
    چه زود جبهه میگیرید.شدیم جزء خوارج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب!!!!!!!!!!!خ لی نسنجیده حرف میزنید.
    نه عزيزم در پاسخ آقاي نيما الينا جون اينطوري گفتن عزيزم واقعا زور داره آخه

67. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

حکم مراجع تقلید برای ازدواج موقت:

آقایان نوری همدانی، روحانی، گرامی، حسینی شاهرودی، غروی علیاری، جناتی: اذن پدر لازم نیست!
    آقای بهجت: اذن پدر، تکلیفا واجب است یعنی: اگر اذن نگرفت معصیت کرده است اما عقد صحیح است.

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
    اگر دختر باكره است بايد بنابر احتیاط واجب از ولى (پدر يا جد پدرى) وى اذن گرفته شود.
    ازدواج موقت یا دائم دختر باکره بنابر احتیاط واجب باید با اجازه پدر باشد ولی اگر دختر نیاز به ازدواج دارد و خواستگار هم کفو شرعی و عرفی او می باشد و در حال حاضر خواستگار دیگری که واجد شرایط باشد وجود ندارد اذن پدر ساقط است.

حضرت آیت الله العظمی جناتی
    اذن پدر در ازدواج دخترى كه بگونه كامل مصلحت و مفسده را درك مى‏كند و تحت تأثير احساسات قرار نمى‏گيرد، شرط نيست و اختيار با خود اوست

حضرت آیت الله العظمی روحانی
    چنانچه رشيده باشد , اذن پدر در ازدواج دائم و متعه شرط نيست و رضايت خودش كافي است.

حضرت آیت الله العظمی شاهرودی
    چنانچه دختر بالغه وعاقله ورشیده باشد وصلاح وخیر وشر خود را تمیز بدهد ، مثلاً بتواند معاملات مهمه را انجام بدهد ، عقد او بدون اذن پدر صحیح است .

حضرت آیت الله العظمی صادقی تهرانی
    هیچ گونه ولایتی از هیچ کس بر دختر رشیده باکره نیست ( اذن پدر لازم نیست )

حضرت آیت الله العظمی اردبیلی
    اگر دختر باكره‏اى كه به حدّ بلوغ رسيده و رشيده است - يعنى مصلحت خود را تشخيص مى‏دهد - بتواند امورات خود را اداره كند و بيم آن كه فريب بخورد در ميان نباشد، چنانچه بخواهد ازدواج كند، احتياجى به اجازه پدر يا جدّ پدرى خود ندارد.

آیت الله گلپایگانی
    احتیاط این است که در ازدواج دختر باکره چه موقت چه دائم از پدر اذن حاصل شود لکن اگر دختر بالغه و رشیده
    بدون اجازه پدر ازدواج نموده صحیح است و در صورتی که زوج کفو باشد چه در دائم چه در منقطع و پدر امتناع نماید اذن او ( پدر ) ساقط است .

امام صادق می فرمود که حضرت علی (ع) بارها می گفت: اگر عمر بر من سبقت نمی گرفت (و متعه را تحریم نمی کرد) جز انسانهای شقی (و یا خیلی کم) کسی زنا نمی کرد. (فروع، ج 2، ص 42)
    صالح بن عقبه از پدرش نقل مي‌كند :به امام صادق عليه السلام گفتم: آيا متعه ثواب هم دارد؟ فرمودند : «‌اگر شخصي متعه كننده با اين كار، ‌رضايت خداوند و مخالفت با منكران اين كار را خواسته باشد، خداوند براي هر كلمه اي كه با متعه صحبت مي كند،‌ يك حسنه برايش مي نويسد و با هر بار كه دست خود را به سويش دراز مي كند، يك حسنه برايش ثبت مي شود و هنگامي كه نزديكش مي شود، خداوند يك گناه از او پاك مي‌گرداند و در هنگام غسل، خداوند به اندازة آبي كه از موهايش مي گذرد ، گناه او را پاك مي كند» پرسيد : به اندازة موهايش؟‌فرمودند« آري به اندازه موهايش» وسائل ج 14/ لئالي ج3/من لا يحضر ج 3 .
    امام صادق عليه السلام فرمودند: هر كسي كه ازدواج موقت كند و بعد غسل كند، از هر قطره‌اي كه از آب غسل مي‌چكد، خداوند هفتاد ملك را خلق مي‌نمايد كه تا روز قيامت براي او طلب آمرزش و بخشش نمايند و تا روز قيامت بر كسي كه از اين عمل دوري كند لعنت مي‌فرستند. وسائل الشيعه ج 14 ص 444-

امام صادق عليه السلام فرمود: هنگامي كه پيامبر صلي الله عليه و آله به معراج رفت، فرمود: جبرئيل نزد من آمده و گفت: اي محمد(ص) خداوند تبارك و تعالي مي فرمايد: من گناهان زناني كه از امت تو متعه شوند را بخشيدم. رسائل ج 14/ لئالي ج 3 / من لا يحضر ج 3.

پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله مي فرمايند: دو نفري كه ازدواج موقت مي نمايند هنگامي كه با هم صحبت مي كنند، كلام آن ها تسبيح خداوند است و هنگامي كه دست همديگر را گرفتند، گناهانشان از ميان انگشتانشان فرو مي ريزد. هنگامي كه يكي از آنان ديگري را مي‌بوسد، خداوند براي هر بوسه، ثواب يك حج و عمره را مي دهد و هنگامي كه ازهم جدا مي‌شوند خداوند براي هر دوي آنان به هر لذت و شهوتي كه برده اند، حسنه اي به بزرگي كوههاي بسيار بلند در نامه عملشان مي نويسد و هنگامي كه بلند شده و غسل كردند، خداوند گناهان آنان را مي بخشد و آبي بر مويي از موهايشان مرور نمي كند، مگر اينكه خداوند براي هريك از آن ها ده ثواب نوشته و ده گناه محو كرده و ده درجه بالا مي برد. پس پيامبر صلي الله عليه و آله فرمودند: و براي هر كسي كه پيوند بين آنها را ايجاد كرده باشد همين ثواب‌ها خواهد بود. و در ادامه فرمودند يك درهم (خرج براي) متعه ،از هزار درهمي كه درراه خدا خرج شود برتراست به خدا سوگند كه متعه برتر است و آن چيزي است كه قرآن دربارة آن سخن گفته و سنت بر آن جاري شده است. لئالي الاخبار ج 1 ص 244 .

فکر میکنم اینا شما را مجاب کنه وگرنه احادیث که زیاده.من اینجا دختری را به ازدواج موقت دعوت نمیکنم مگه اینکه واقعا میل جنسی بالایی داشته باشه یا الان با پسری باشه و به گناه افتاده.که البته باید مقلد یکی از مراجع تقلیدی باشه که اذن پدر را لازم نمیدانند.
    پس حاج خانومی که منو دشمن اسلام میدونی اول یکم علمت را زیاد کن بعد ادعا کن که من بی بند وبارم.تهمت هم کم گناهی نیست.شمایید که اسلام رو سخت میگیرید وانقد روابط جنسی خلاف شرع وتجاوز زیاد شده.

68. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

جناب فرشاد.. چرا وقتی نمیتوانیم به سوال دیگران پاسخ دهیدم همدیگرو متهم میکنیم به مریض بودن .. این کار شما نتها کار بی منطقی هست بلکه خودش یک نوع مریضی به حساب میادد ..
    پس لطفا منطقی پاسخ بدهید ...

در ضمن کاربر دیگه ای که فرموندد بروید نماز شب بخوانید !!! برای ثوابش ...
    عزیزم ببینم شما وقتی تشنه میشی میری تلویزیون تماشا میکنی یا فوتبال بازی میکنی!!!
    یا وقتی گرسنه هستی .. میری تو خیابون برا خودت گردش یا فوتبال بازی میکنی!!
    این چه راهنمایی که میکنید ... تو کشور هایی جهان سوم بله!! از این دستور عمل ها خیلی توصیه میشه متاسفانه..
    نماز شب هم به جاش و همه بجایی خودش...
    چرا حتما میگید با نیاز هاش انسان باید جنگید ... بله هر نیازی باید طبق اون راه خود براورده بشه ..
    نمیشه بگی تشنه ای اب نخور ..!! نیاز جنسی هم یه نیازززززز عزیزم ... بیخودی جانماز اب نکشین ... این هم راهش امده چه در شرع و جه از لحاظ منطقی این راهش معلومه .. پس لطفا بیشتر دقت کنید در نظراتون

69. کاربران زیر از نیما. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز گرامی متاسفانه این بر داشت هایی تنگ نظرانه باعث شده خیلی ها از دین فرار کنند .. چون احساس میکنن دین امده تا چیز هایی که فطرت انسان و جود انسان به اونها نیاز داره رو به اونها نده.. چرا بدون دانش افراد رو از چیزی که هیچ جا نیومده نهی میکنید .. شما نمیدونم چه دینی دارین..ولی یک مقدار مطالعه کن ..
    آیا اگر انسانی نتونه ازدواج دائم کنه یا شرایط اینو نداشته باشه در حال حاضر ازدواج کنه ... یعنی نباد بدنبال رفع نیاز جنسی خود باشه و باید نیاز خودش رو سر کوب کنه این نوع نگاه به اسلام نگاه متعصابه و خوارجی ( یا همون طالبانیسم ) هست . دوستان یک مقدار مطالعاتشون رو بالا ببرن ..
    و این مقدار تنگنظرانه و متعصابه نظر ندهید .. و اقع گرایانه به موضوع نگاه کنید.
    ویرایش توسط نیما. : 09-17-2014 در ساعت 05:45 PM

71. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

دوست عزیز گرامی متاسفانه این بر داشت هایی تنگ نظرانه باعث شده خیلی ها از دین فرار کنند .. چون احساس میکنن دین امده تا چیز هایی که فطرت انسان و جود انسان به اونها نیاز داره رو به اونها نده.. چرا بدون دانش افراد رو از چیزی که هیچ جا نیومده نهی میکنید .. شما نمیدونم چه دینی دارین..ولی یک مقدار مطالعه کن ..
    آیا اگر انسانی نتونه ازدواج دائم کنه یا شرایط اینو نداشته باشه در حال حاضر ازدواج کنه ... یعنی نباد بدنبال رفع نیاز جنسی خود باشه و باید نیاز خودش رو سر کوب کنه این نوع نگاه به اسلام نگاه متعصابه و خوارجی ( یا همون طالبانیسم ) هست . دوستان یک مقدار مطالعاتشون رو بالا ببرن ..
    و این مقدار تنگنظرانه و متعصابه نظر ندهید .. و اقع گرایانه به موضوع نگاه کنید.
    من نظرم اين نبوده عزيز دل برادر من ميگم ايشون دختر هستند و نميتونن با كسي صيغه محرميت بخونن چه برسه بدون اذن پدر
    شما مي فرمائيد ايشون خانواده رو ول كنن برن بخاطر نيازهاي جنسيشون امروز با يكي محرم بشن فرداد اگعه پسره نخواستش بره بايكي ديگه نيازه ديگه مگه نه ؟نياز اين نيست ايشون چرا شرايط ازدوالجو ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما از كجا مطلع هستيد كه شرايطشو ندارن؟شايد دارن و خودشون بخاطر علاقشون به اون آقا ازدواج نميكنن شما مورو ميبينيد ما پيچش مو من كلي نظر ندارم دين من اسلامه راهمم راه قران منم اعتقادات خودمو دارم اينجور كه شما ميگيد نبايد نيازهاي جنسي رو كنترل كرد و ااز بچه 10ساله بگيرتا....كه اگر فكر كنن نياز دارن و سنشون نميرسه و ...ميتونن برن نه عزيز من اين خانم كار درستي نكردن و دارن به اشتباه اشتباه ديگشونو مي پوشونن در تاپيك اولشون حرفي از نياز نياوردند و گفتند بخاطر ايشون تن به اينكار دادند بخاطر اينكه ايشون به گناه الوده نشن. اين درسته؟پس عواطف و احساسات چي ميشه آينده اين خانم بجاي اينكه تشويقش كنيم اين آقارو كنار بذارن مي گيد افرين كار درستي كردي لاقل گناه نكردي چون محرم بودي باهاش .ايشون فقط بخاطر اقا رابطه داشتند به اين اميد كه بدستش بياره حرفي از نياز خودشون نياوردند اين درسته بنظر شما؟

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)