صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 82 از 82

موضوع: مرد بی تفاوت

36892
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مرد بی تفاوت

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما. نمایش پست ها
    جناب فرشاد.. چرا وقتی نمیتوانیم به سوال دیگران پاسخ دهیدم همدیگرو متهم میکنیم به مریض بودن .. این کار شما نتها کار بی منطقی هست بلکه خودش یک نوع مریضی به حساب میادد ..
    پس لطفا منطقی پاسخ بدهید ...

در ضمن کاربر دیگه ای که فرموندد بروید نماز شب بخوانید !!! برای ثوابش ...
    عزیزم ببینم شما وقتی تشنه میشی میری تلویزیون تماشا میکنی یا فوتبال بازی میکنی!!!
    یا وقتی گرسنه هستی .. میری تو خیابون برا خودت گردش یا فوتبال بازی میکنی!!
    این چه راهنمایی که میکنید ... تو کشور هایی جهان سوم بله!! از این دستور عمل ها خیلی توصیه میشه متاسفانه..
    نماز شب هم به جاش و همه بجایی خودش...
    چرا حتما میگید با نیاز هاش انسان باید جنگید ... بله هر نیازی باید طبق اون راه خود براورده بشه ..
    نمیشه بگی تشنه ای اب نخور ..!! نیاز جنسی هم یه نیازززززز عزیزم ... بیخودی جانماز اب نکشین ... این هم راهش امده چه در شرع و جه از لحاظ منطقی این راهش معلومه .. پس لطفا بیشتر دقت کنید در نظراتون
    براي رفع تشنگي راه هاي ديگه اي هم هست بجز آب نوشيدني هاي ديگه اي هم هست درسته مثل آب نميشه ولي تشنگي رو رفع ميكنه شما چرا انقدر رو گفتتنون پا فشاري ميكنيد يعني فقط شما هستيد كه داريد راه درستو نشون ميديد و درست راهنمايي ميكنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/شما حق محكوم كردن كسيو نداريد و ديگران نيز همينطور

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط امین جان نمایش پست ها
    من تو دانشگاه کنفراسی گذاشتم راجع به صیغه موقت وتمام استادان ودانشجویان اونجا را مجاب کردم وتمام نظرات مراجع تقلید را راجع به این موضوع همراه با احادیث وروایات بیان شده طرح کردم.
    درصورتی که دختری از لحاظ عقلی کامل شده ونیاز جنسی داره واگه برطرف نشه به گناه میفته میتونه بدون اذن پدر صیغه کند.واقعا جای سواله که چرا شما نمیدونید.انگار خانه عفاف که چندین سال پیش به وجود امده بود وبنا به دلایلی دیگه الان نیس را فراموش کردید.در صیغه میتوانی حدی برای رابطه قایل بشی ومثلا بگی که رابطه در حد دست دادن باشه واجازه رابطه جنسی نداشته باشی.
    این بی بند وباری نیست ولطفا کمی سنجیده حرف بزنید.
    فرق اینکه کسی از صبح تا شب هیچی نخوره با کسی که روزه میگیره چیه؟
    تفاوتشون فقط در نیتی هست که میکنن.قربت الی الله
    حالا فرق بی بند وباری وزنا با صیغه موقت همینه.من از لحاظی خودمو وطرف مقابلم رو سیر میکنم درحالی که رضایت خدا را در نظر دارم واگه به هر دلیلی بخوام از شوهرم جدا بشم وباکسی دیگه صیغه کنم(که خداروشکر این اتفاق نیفتاده) الزاما باید مدت عده از من گذشته باشه در این صورت صیغه باطل است.انگار تا حالا نشنیدی که علمای دین نیز بیشترین افرادی هستن که صیغه میکنن.
    بله من از دخترای بد حجاب متنفرم.انقد ارایش میکنن که گاهی منی که دخترم محو تماشاش میشم.من تو بیمارستانای خصوصی نمیتونم کار کنم چون این مکانهای خصوصی نیز این افراد را جذب میکنن تا امار مشتریها وبیماران بوالهوسشون زیاد شه.به اونا باید بگی بی بند وبار نه اینکه من کار شرعی انجام میدم وکارمو ادامه میدم حتی اگه عرف نپسنده این کار را.طرف معامله من خداست نه نگاه بقیه افراد
    يعني صيغه اي كه خودتون خونديد درسته؟پس اگر به همين راحتي بود و قبول بود مراجع نيز يه دختري كه ازدواج نكرده رو بدون اذن پدر سصيغه ميخوندن واسشون چرا اينكار و نميتونن بكن چون درست نيست عزيز خودتو توجيه نكن

3. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    براي رفع تشنگي راه هاي ديگه اي هم هست بجز آب نوشيدني هاي ديگه اي هم هست درسته مثل آب نميشه ولي تشنگي رو رفع ميكنه شما چرا انقدر رو گفتتنون پا فشاري ميكنيد يعني فقط شما هستيد كه داريد راه درستو نشون ميديد و درست راهنمايي ميكنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/شما حق محكوم كردن كسيو نداريد و ديگران نيز همينطور

سلام

حتما شما بهتر میدونید, موفق باشید

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

حتما شما بهتر میدونید, موفق باشید
    متوجه منظورم شديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من در جواب آقاي نيما اينا رو گفتم در ارتباط با شما بود

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

متوجه منظورم شديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من در جواب آقاي نيما اينا رو گفتم در ارتباط با شما بود

جناب فرشاد.. چرا وقتی نمیتوانیم به سوال دیگران پاسخ دهیدم همدیگرو متهم میکنیم به مریض بودن .. این کار شما نتها کار بی منطقی هست بلکه خودش یک نوع مریضی به حساب میادد ..

عزیزم ببینم شما وقتی تشنه میشی میری تلویزیون تماشا میکنی یا فوتبال بازی میکنی!!!
    این چه راهنمایی که میکنید ... تو کشور هایی جهان سوم بله!! از این دستور عمل ها خیلی توصیه میشه متاسفانه..
    چرا حتما میگید با نیاز هاش انسان باید جنگید ... بله هر نیازی باید طبق اون راه خود براورده بشه ..
    نمیشه بگی تشنه ای اب نخور ..!! نیاز جنسی هم یه نیازززززز عزیزم ... بیخودی جانماز اب نکشین ... این هم راهش امده چه در شرع و جه از لحاظ منطقی این راهش معلومه .. پس لطفا بیشتر دقت کنید در نظراتون

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها

آقا فرشاد این قول آقای نیماست نه خانم محمد زاده

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

اون گفته منو نمیتونه واسه ازدواج بپذیره و منم اوایل نه ولی لا اقل الان باور کردم که نه من بلکه هیچ کسی را نمیتونه تو دلش جا بده.چون میترسه با کسی ازدواج کنه ونتونه بهش محبت کنه وقضیه خواهرش برا همسرش پیش بیاد.
    يشون فقط بخاطر اقا رابطه داشتند به اين اميد كه بدستش بياره حرفي از نياز خودشون نياوردند اين درسته بنظر شما؟
    با سلام مجدد خدمت دوستان
    جناب محمد رضا عزیز دلم اگر به تایپک هایی ایشون رو کامل میخونید جوابتوند رو میگرفتید ایشون خودشون اظهار کردن که پذیروفتن ایشون این فرد نمیتونه باهاش باشه .. حتی خودشون برای کمک به این فرد چند نفر رو به ایشان معرفی کرده اند..
    من همین جا واقعا به این خانم تبریک میگم که اینچنین حس انسان دوستانه ای دارند و حتی برای اصلاح ایشون انقدر جوانمردانه با ایشان همراه شدند .. تا ایشان رو اصلاح کنند .. و تو شرایط بهتری قرار بدهند ..
    من تازه این پست جدیدتون رو که خوندم تازه به عمل و نیت خوبتون بیشتر پی بردم .. واقعا فداکاری شما در مورد کمک به ایشون جایی قدر دانی و تشکر داره .. امیداوارم در زندگینتو بیشتر موفق باشید.
    ویرایش توسط نیما. : 09-18-2014 در ساعت 06:49 PM

9. کاربران زیر از نیما. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    آقا فرشاد این قول آقای نیماست نه خانم محمد زاده
    سلام

مرسی ممنونم از اینکه منو متوجه امر کردین و متاسفم از این اشتباهم

و از ایشون نیز معذرت میخوام.

موفق باشید

11. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5789
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببين عزيزم شما خودت ميگي كه اين آقا پسر مشكل روحي داره به خاطر خودسوزي خواهرش. از اون طرف ميگي مشكل منم كه نتونستم بعد از ۵ سال محبت ايشون رو به خودم جلب كنم. پس شما خودتم ميدوني كه هر دوي شما دچار اختلالات رواني هستيد. شما مشكل خودكم بيني داري چون از خودت ناراحتي كه چرا نتونستي يه آدم رواني رو به خودت علاقه مند كني و ايشون هم كه تكليفشون روشنه!
    اگه ايشون آدم سالم عاقل و موجهي بود مطمئنا قدر محبت هاي شما رو ميدونست. اگر شما هم از لحاظ شخصيتي مشكلي نداشتيد در قبال رفتارهاي غير انساني ايشون خودتون رو مقصر نمي دونستيد. پس لطفا با حرفاتون جوونهاي بي تجربه و كم سن و سال رو منحرف نكنيد و اگه واقعا ميخواهيد كه بهتون كمك بشه به صورت حضوري و مستمر به مشاوره مراجعه كنيد.
    براي جواب گرفتن از مشاور در درجه اول بايد بهش اطمينان داشته باشيد و قبول كنيد كه ايشون خير شما رو ميخوان و از ضرر شما نفعي نمي برن و در مرحله بعد بايد جلسه ها رو به صورت كامل و مستمر تا جايي كه مشاور نياز ميدونن ادامه بديد. موفق باشي گلم.

13. 2 کاربران زیر از شقايق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

آخه چرا ززززززززززززززززززررررررر رررررررررر می زنی

الآن به خیال خودت فکر کردی خیلی بحث رو تر************دی و جواب دندان

شکنی دادی؟؟

نیاز جنسی = تشنگی؟؟ ( با این استدلال و منطق و قیاس تخیلیت ) اصلا اوکی گیریم

این طور،،خانم گفتند من می خواهم ثواب کنم!!من هم در جواب اون این رو گفتم

نگفت می خواهم تشنگی یا میل جنسی ام رو بر طرف کنم که من این رو گفته باشم

اول برو درست بخون بدبخت بی سواد بعد بیا گه زیادی بخور

بعد هم این که همه انسان ها مثل شما لاشی و فاسد نیستند که آدم را یک زایده

ببینند دور آلت تناسلیشکه تمام فکر و ذکر و سعیش در طول شبانه روز پرداختن به

مقوله نیاز جنسی و وابستگان و متعلقاتش باشه،،یک " انسان " سالم تنها زمانی میل و

نیاز جنسی اش سر خواهد برآورد و بیدار خواهد شد که عاشق کسی شده

باشد،،کسی را دوست داشته باشد و نسبت به کسی احساس محبت کند

و دوباره باز همان " انسان " سالم تنها زمانی عاشق کسی می شود و نسبت به

کسی احساس محبت می کند که همین توجه و علاقه رو از اون شخص دیده باشد و دو

طرفه باشدبعد هم دیگر مشکلی باقی نمی ماند،،البته که میل جنسی دارند،،با هم

ازدواج می کنند ( دائم یا موقت ) و همدیگر را به تکامل می رسانند

این ها را هم من باید بهت توضیح بدهم واقعا که!!

و اگر هر شخصی به هر دلیل چنین امکانی برایش فراهم نشد باید اول آن مشکل را حل

کند یا سرش را بگذارد زمین و بمیرد که این قدر بی عرضه است

البته کسانی هم هستند که اصلا نمی خواهند ازدواج کنند و نمی کنند،،چنین کسانی

طبیعتا مشکلی هم ندارند و دیگر مثل شما زر زر زیادی نمی کنند،،این را هم گفتم دیگر

نیایی گه مفت بخوری هااااا

در غیر این صورت راهی نیست،،شما که آدم را یک آلت تناسلی می بینید که از قضای

روزگار دست و پا هم در آورده از میان تمام نیازه های بشری دست گذاشته اید فقط روی

همین یک نیاز جنسی و دیگر نمی فهمید که انسان به عنوان یک موجود با فطرت الهی و

نه یک جانور بی فهم و شعور و اختیار که زندگیش در چهار عمل اصلی

خوردن،خوابیدن،دفع کردن و آمیزش خلاصه نشود،،ابتدائا نیاز دارد به این که

حرمت نفس و کرامت و شان انسانی خودش را حفظ کند نه این که افسار گسیخته و

حیوانی تن بدهد به صیغه های چند ساعته یا هر چند وقته بدون سر سوزنی عشق و

علاقه و محبت و احترام و .. ( جهان سومی تویی با این افکار خطر ناکت )

اگر این طور است که خوب خود ارضایی کن،،چه فرقی می کند،،حالا که اصرار داری

خیلی هاتی

و البته که آدمی مثل تو باید هم فکر کند من جانماز آب می کشم،،من اگر بیایم این جا

بگویم ماست سفید است هم تو باید بیایی بگویی من مزخرف می گویم،،غیر از این

باشد ناراحت می شوم ( شبیه تو باشم )،،اصلا شما درست می گی،،جانماز آب می

کشم؟؟

خوب می کنم تا چشت درآد

اتفاقا خوب شد پیشنهاد می کنم توی آن خانه عفافی که خانم قراره تاسیس کند و

فعالیت هاشو در سطح وسیع پیگیری کند تو را هم به عنوان مدیر داخلی استخدام کنه

که بی نصیب نمانی،،یک شغلی است که قدمت دارد بهت هم خوب می آید

ویرایش توسط سوزان : 09-22-2014 در ساعت 09:31 AM

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6433
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=نیما
    من همین جا واقعا به این خانم تبریک میگم که اینچنین حس انسان دوستانه ای دارند و حتی برای اصلاح ایشون انقدر جوانمردانه با ایشان همراه شدند .. تا ایشان رو اصلاح کنند .. و تو شرایط بهتری قرار بدهند ..
    من تازه این پست جدیدتون رو که خوندم تازه به عمل و نیت خوبتون بیشتر پی بردم .. واقعا فداکاری شما در مورد کمک به ایشون جایی قدر دانی و تشکر داره .. امیداوارم در زندگینتو بیشتر موفق باشید.[/QUOTE]

سلام
    به نظر من اینجا هیچکی حرف منو نمیفهمه جز شما ودقیقا شدند مثل افرادی که خدا در سوره جمعه میزنه:
    "و مثل این افراد همانند حماری است که بر خود تورات حمل میکنند."
    اگه علما صیغه موقت را انجام نمیدن در محضر چون میدونن بسیاری از خانما با این کار ضربه میبینن و خیلیا عادت به تنوع گرایی میکنن وقتی زمینه را حلال می یابند.دقیقا مثل اقایون که چون چند همسری برای انها حلال است خیلیا مخفیانه با چندین نفرند، درحالیکه همین ازدواج اقایون شروطی داره که یکیش عدم تبعیض بین خانمها ست.
    به هرحال تشکر،ومعذرت بابت افرادی که برای حرفاشون هیچ دلیل قابل قبولی ندارن و حرفای ما را تکذیب میکنن.
    با ارزوی موفقیت...

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به نظر من اینجا هیچکی حرف منو نمیفهمه جز شما ودقیقا شدند مثل افرادی که خدا در سوره جمعه میزنه:
    اگه علما صیغه موقت را انجام نمیدن در محضر چون میدونن بسیاری از خانما با این کار ضربه میبینن و خیلیا عادت به تنوع گرایی میکنن وقتی زمینه را حلال می یابند.دقیقا مثل اقایون که چون چند همسری برای انها حلال است خیلیا مخفیانه با چندین نفرند، درحالیکه همین ازدواج اقایون شروطی داره که یکیش عدم تبعیض بین خانمها ست.
    به هرحال تشکر،ومعذرت بابت افرادی که برای حرفاشون هیچ دلیل قابل قبولی ندارن و حرفای ما را تکذیب میکنن.
    با ارزوی موفقیت...
    يعني طرز فكر همه غلط فقط شما دونفر درست شما هعم منظور بقيه بچه هارو متوجه نميشيد چون انقدر افكارخودتون براتون منطقيه كه در مقابل افكار ديگه ذهنتون بسته است شما نميخايد قبول كنيد صيغه اي كه خودتون خونديد غلطه و محرم هم نيستيد چون شرايطش رو نداشتيد خودتون رو توجيه كنيد چون چاره اي ديگه اي نداريد

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

يعني طرز فكر همه غلط فقط شما دونفر درست شما هعم منظور بقيه بچه هارو متوجه نميشيد چون انقدر افكارخودتون براتون منطقيه كه در مقابل افكار ديگه ذهنتون بسته است شما نميخايد قبول كنيد صيغه اي كه خودتون خونديد غلطه و محرم هم نيستيد چون شرايطش رو نداشتيد خودتون رو توجيه كنيد چون چاره اي ديگه اي نداريد
    واااااااااااااااااااای هنوز به تایپیک این خانوم جواب میدین؟؟؟؟؟؟همون اول به عنوان کسی که6ساله کتابهای حقوقی و فقهی رو جویده گفتم نکاح موقت بدون اذن ولی نافذ نیست.
    شرایط استثناء هم زمانی که ولی قهری بی دلیل با ازدواج مخالفت کنه و دختر با معرفی کامل مرد به دادگاه....(م1043ق م) اذن نکاح رو میگیره فرقی هم در نکاح دائم و موقت نداره.
    ویرایش توسط sr1494 : 09-22-2014 در ساعت 05:47 PM

18. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

سلام
    با ارزوی موفقیت...
    شما که فتوا میدین ازدواج موقت دختر باکره بدون اذن ولی قهری نافذه بفرمایید تحصیلاتتون تو چه زمینه ای هست؟؟؟؟؟؟؟
    قانون رو قبول ندارین؟؟؟؟؟قانون میگه حتی دختر بعد از ازدواج اول و قبل از نزدیکی صلاق بگیره باید برای ازدواج بعدی هم اذن بگیره(کتاب در نظم حقوق مدنی دکتر کاتوزیان ماده1043 زیر نویس5) حالا چه برسه ب دختره باکره ای که تا بحال ازدواج نکرده.
    به نظر من شما روایتارو به نفع خودتون تفسیر میکنین.هرچند هر روایتی حجت نیست.(البته اگه انواع روایتهارو از حیث اهمیت و حجت بودن بلد باشید (که بعید میدونم))

در آخر اگه انقد به مواضع خودتون مطمئنین پس از پدر و خانواده و فامیلاتون نباید ترسی داشته باشین وهمه چی رو علنی کنید.
    ویرایش توسط sr1494 : 09-22-2014 در ساعت 05:39 PM

20. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    واااااااااااااااااااای هنوز به تایپیک این خانوم جواب میدین؟؟؟؟؟؟همون اول به عنوان کسی که6ساله کتابهای حقوقی و فقهی رو جویده گفتم نکاح موقت بدون اذن ولی نافذ نیست.
    شرایط استثناء هم زمانی که ولی قهری بی دلیل با ازدواج مخالفت کنه و دختر با معرفی کامل مرد به دادگاه....(م1043ق م) اذن نکاح رو میگیره فرقی هم در نکاح دائم و موقت نداره.
    ايشون و آقاي نيما با حرفاشون مردم رو تشويق به اين كار ميكنن و طوري حق به جانب حرف ميزنن كه علامه دهرن
    فكرشو بكنيد اينجا همه نوع ادم مياد يكي كه 15 سالشه و تو خانوادش مشكلات زيادي داره براي فرار از خونه فكرايي تو ذهنش داره بياد اينجا اينا رو بخونه خب پيش خودش ميگه اين دونفر درست ميگن چون كارشون درسته و...اين جور ذهنا مقاومت ميكنن در مقابل حقيقت چون ذهنشون انعطاف پذير نيست و نميتونن خوب رو از بد تشخيص بدن همه اعضا گفتن كارت درست نبود اين وسط يه نفر........

22. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

شما که فتوا میدین ازدواج موقت دختر باکره بدون اذن ولی قهری نافذه بفرمایید تحصیلاتتون تو چه زمینه ای هست؟؟؟؟؟؟؟
    قانون رو قبول ندارین؟؟؟؟؟قانون میگه حتی دختر بعد از ازدواج اول و قبل از نزدیکی صلاق بگیره باید برای ازدواج بعدی هم اذن بگیره(کتاب در نظم حقوق مدنی دکتر کاتوزیان ماده1043 زیر نویس5) حالا چه برسه ب دختره باکره ای که تا بحال ازدواج نکرده.
    به نظر من شما روایتارو به نفع خودتون تفسیر میکنین.هرچند هر روایتی حجت نیست.(البته اگه انواع روایتهارو از حیث اهمیت و حجت بودن بلد باشید (که بعید میدونم))

در آخر اگه انقد به مواضع خودتون مطمئنین پس از پدر و خانواده و فامیلاتون نباید ترسی داشته باشین وهمه چی رو علنی کنید.
    من صحت حرف ایشون تصدیق میکنم و این مورد هایی که ذکر کردن خوندم و میدونم و کاملا هم درسته.
    شاید این خانوم دیگه حتی به پستشون نگاه هم نکنن ولی ما این نظراتو گذاشتیم برای افرادی که بعدا میان این پست و میخونن گمراه نشن.

23. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

عمل مستحب انسان را به خدا نزديك نمي گرداند اگر به واجب زيان رساند. حضرت علی(ع)

25. 4 کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها

آخه چرا ززززززززززززززززززررررررر رررررررررر می زنی

الآن به خیال خودت فکر کردی خیلی بحث رو تر************دی و جواب دندان

شکنی دادی؟؟

نیاز جنسی = تشنگی؟؟ ( با این استدلال و منطق و قیاس تخیلیت ) اصلا اوکی گیریم

این طور،،خانم گفتند من می خواهم ثواب کنم!!من هم در جواب اون این رو گفتم

نگفت می خواهم تشنگی یا میل جنسی ام رو بر طرف کنم که من این رو گفته باشم

اول برو درست بخون بدبخت بی سواد بعد بیا گه زیادی بخور

بعد هم این که همه انسان ها مثل شما لاشی و فاسد نیستند که آدم را یک زایده

ببینند دور آلت تناسلیشکه تمام فکر و ذکر و سعیش در طول شبانه روز پرداختن به

مقوله نیاز جنسی و وابستگان و متعلقاتش باشه،،یک " انسان " سالم تنها زمانی میل و

نیاز جنسی اش سر خواهد برآورد و بیدار خواهد شد که عاشق کسی شده

باشد،،کسی را دوست داشته باشد و نسبت به کسی احساس محبت کند

و دوباره باز همان " انسان " سالم تنها زمانی عاشق کسی می شود و نسبت به

کسی احساس محبت می کند که همین توجه و علاقه رو از اون شخص دیده باشد و دو

طرفه باشدبعد هم دیگر مشکلی باقی نمی ماند،،البته که میل جنسی دارند،،با هم

ازدواج می کنند ( دائم یا موقت ) و همدیگر را به تکامل می رسانند

این ها را هم من باید بهت توضیح بدهم واقعا که!!

و اگر هر شخصی به هر دلیل چنین امکانی برایش فراهم نشد باید اول آن مشکل را حل

کند یا سرش را بگذارد زمین و بمیرد که این قدر بی عرضه است

البته کسانی هم هستند که اصلا نمی خواهند ازدواج کنند و نمی کنند،،چنین کسانی

طبیعتا مشکلی هم ندارند و دیگر مثل شما زر زر زیادی نمی کنند،،این را هم گفتم دیگر

نیایی گه مفت بخوری هااااا

در غیر این صورت راهی نیست،،شما که آدم را یک آلت تناسلی می بینید که از قضای

روزگار دست و پا هم در آورده از میان تمام نیازه های بشری دست گذاشته اید فقط روی

همین یک نیاز جنسی و دیگر نمی فهمید که انسان به عنوان یک موجود با فطرت الهی و

نه یک جانور بی فهم و شعور و اختیار که زندگیش در چهار عمل اصلی

خوردن،خوابیدن،دفع کردن و آمیزش خلاصه نشود،،ابتدائا نیاز دارد به این که

حرمت نفس و کرامت و شان انسانی خودش را حفظ کند نه این که افسار گسیخته و

حیوانی تن بدهد به صیغه های چند ساعته یا هر چند وقته بدون سر سوزنی عشق و

علاقه و محبت و احترام و .. ( جهان سومی تویی با این افکار خطر ناکت )

اگر این طور است که خوب خود ارضایی کن،،چه فرقی می کند،،حالا که اصرار داری

خیلی هاتی

و البته که آدمی مثل تو باید هم فکر کند من جانماز آب می کشم،،من اگر بیایم این جا

بگویم ماست سفید است هم تو باید بیایی بگویی من مزخرف می گویم،،غیر از این

باشد ناراحت می شوم ( شبیه تو باشم )،،اصلا شما درست می گی،،جانماز آب می

کشم؟؟

خوب می کنم تا چشت درآد

اتفاقا خوب شد پیشنهاد می کنم توی آن خانه عفافی که خانم قراره تاسیس کند و

فعالیت هاشو در سطح وسیع پیگیری کند تو را هم به عنوان مدیر داخلی استخدام کنه

که بی نصیب نمانی،،یک شغلی است که قدمت دارد بهت هم خوب می آید

من نیاز نمیبینم پاسخی بشما بدم ... فقط سلاممممممم میکنم خدمتون .. و میگم اگه پیش دکتر برید خوبه برات ...
    نوع سخن گفتن شما مشخصه ..
    نیازی به جواب نداره...

27. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

جناب sr در مورد اینکه بنده چقد تحصیلات دارم .. و در این مورد فکر نمیکنم بتونه گره ای از مشکلات ایشون یا بقیه حل کنه!!
    در مورد بحث قانونی هم باید به عرض شما برسونم این دو موضوع قانون و شرع دو موضوع تفکیک شدش .. که فکر میکنم .. دیگه بتونین فرق این دورو باهم تمیز بدید!!
    بعدا هم من نظری در این مورد ندادم در تایپک که در همین مورد در تالار سوال کرده بودند اگر خونده باشید عرض کردم که در این مورد میتونید به کسانی که خودشون در این مورد سر رشته سوال بفرمایید
    ویرایش توسط نیما. : 09-25-2014 در ساعت 01:28 AM

28. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

جناب sr در مورد اینکه بنده چقد تحصیلات دارم .. و در این مورد فکر نمیکنم بتونه گره ای از مشکلات ایشون یا بقیه حل کنه!!
    در مورد بحث قانونی هم باید به عرض شما برسونم این دو موضوع قانون و شرع دو موضوع تفکیک شدش .. که فکر میکنم .. دیگه بتونین فرق این دورو باهم تمیز بدید!!
    بعدا هم من نظری در این مورد ندادم در تایپک که در همین مورد در تالار سوال کرده بودند اگر خونده باشید عرض کردم که در این مورد میتونید به کسانی که خودشون در این مورد سر رشته سوال بفرمایید
    تمام قانون ما برگرفته از شرع اسلام هست
    بعد من پست امین جان رو نقل قول کردم نه شمارو

29. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا بين اين همه مساىل مطرح شده و تاپيک ها, وحشتناک ترين موضوعى رو که ديدم همين موضوع بود...
    به حق چيزاى نشنيده....اصلا درباورم نميگنجد... چه افرادى با چه افکارى هم ميتونن باشن تو اين دنيا...

31. 3 کاربران زیر از negin.memar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

من نیاز نمیبینم پاسخی بشما بدم ... فقط سلاممممممم میکنم خدمتون .. و میگم اگه پیش دکتر برید خوبه برات ...نوع سخن گفتن شما مشخصه ..نیازی به جواب نداره...
    آخیششششششششششش،،خیالم راحت شدخیلی خوشحال مقبلا گفتم،،اگر شخصیت من مورد تایید آدم هایی مثل شما باشد،،در آن صورت است که خیلی خیلی غصه دار و ناراحت خواهم شد
    ویرایش توسط سوزان : 09-25-2014 در ساعت 12:25 PM

33. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

تودوسش ندار عزیزم ادم اگه کسی رودوست داشته باشه روش تعصب داره به این واون پاسش نمیده مگه من این بدبختیای تورونکشیدم؟تازه بدترشو اما مجبور شدم ترکش کنم اون عاشقمه اما اراده نداره بخاطر من جلو خانوادش بایسته بااینکه منو بدبخت کرده منم ولش کردم ساده نبود یعنی حالمم الان خوب نیس اما مطمئنم بااون بدترم میشدم.حالا واسه خودم یه پا مشاورم انقد بدبختی کشیدم که تاکسی دهن واکنه دردشو میفهمم ازمن بدترنیستی گلم بکش بیرون.

35. کاربران زیر از تنهای همیشه محکوم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

وآااووووو خدای من
    بچه ها یکی بیاد فک منو از رو زمین جمع کنه

خیلی تفکرات کودکانه ای داره استارتر
    منو یاد این بچه لجبازایی میندازه ک هرچی بگیفقط حرف خودشونو میفهمن
    ی آدم تحقیر شده که فک میکنه باید زیر پای دیگران له بشه و خودشو فدا کنه تا دیگران سختی نبینن
    الان تو با این کار فک میکنی دیگه مانع گناه اون اقا شدی
    چ تضمینی میدی که اون اقا همزمان با تو با چنتا دیگم نباشه
    و توهم منجی بودنم بت دست داده
    تو عزیزم تنها ثواب بزرگی که می کنی اینه که خوتو در اسرع وقت ب نزدیکترین رونپزشک برسونی
    البته شما بدت نمیاد با اقا رابطه داشته باشی و من بعید میدونم برا اینکه اون اقا تو فساد نیوفته اینکارو کردی خواستی خوتو بچسبونی بهش چ راهیم بهتر از این
    از طرفیم نیزای خودتو ارضا کردی ا

37. کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا تاپیکها ی قدیمی رو میارید بالا الان چ سود؟ بنظرم هرموقع تاپیکی جواب گرفت یا منحرف مختومه بشه بسته بشه مدیران عزیز مگر تاپیکی که استارتر بخاد باز باشه وجواب بخاد محدویت زمانی باشه بهتر نیست؟ پیشنهادم ب مدیراست تا کاربران تاپیکها ی قدیمی و درد نخوررو بالا نیارند اندیکس رو ب چالش بکشند

39. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

من واقعا به نوع و طرز فکر شما افرین میگم .. که انقدر بی تعصب قبول کردید که شما نمی توانید به عنوان همسر دائم ایشان با ایشون زدگی کنید ..
    و حتی برای ارامش خودتون و ایشون تلاش کردید .. بله واقعیت نمیشه همه افراد حتما تا اخر عمر با کسی زندگی کنند .. .لی متاسفانه این در کشور ما جا افتاد که یک شخص باید تا اگر بخواهد باشد باید تا اخر عمرش در بند بمونه .. بله اگر کسی پذیرفت و قبول کرد به ازدواجی که تا اخر عمر باید در کنار همسرش باشه و تعهد داد ( ازدواج دائم ) باید پایند به اون تهمد خودش باشه ..
    ولی کسی که نمیتونه با یک شخص تا اخر عمر با یک شخص باشه .. ولی شاید بتونه به صورت موقت و یک زندگی موقت با کسی باشه بدون اینکه گناهی انجام بدهد ...
    و همچنین هر دو می توانند با ارامش از کنارهم استفاده کنند .. چرا باید خود رو اسیر سنت ها و فرهنگی کنیم .. که امروز شاهد هستیم جامعه مارو به کجا رسون از این همه تعصبات کور و عده ای متعصب

امضای ایشان

40. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    چرا تاپیکها ی قدیمی رو میارید بالا الان چ سود؟ بنظرم هرموقع تاپیکی جواب گرفت یا منحرف مختومه بشه بسته بشه مدیران عزیز مگر تاپیکی که استارتر بخاد باز باشه وجواب بخاد محدویت زمانی باشه بهتر نیست؟ پیشنهادم ب مدیراست تا کاربران تاپیکها ی قدیمی و درد نخوررو بالا نیارند اندیکس رو ب چالش بکشند
    میدونی اخه این ازون تاپیکاست ک دهن ادمو باز میکنه
    خداییش ادم دوس داره بدونه بعد این مدت یعنی از حدود شهریور پارسال تا الان ک 8 9 ماه شده چ اتفاقی برا استارتر افتاده و ب کچا رسیده

41. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دوستان لطفا تایپک های پارسال رو بالا نیارید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15931
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همه قسمت های این انجمن مفیده
    اگر وقت کنم بیشتر میام اینجا، واقعا سایت معرکه ای داره...

43. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

بار هزارم دارم بهتون تذکر میدم
    لطفا احترام خودتو نگهدار
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18544
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز شما که خودتون نیاز داشتید این کار رو کردید، شما تو کلام می گید بخاطر اون اینکارو کردم ولی انگار نیاز دارید که به یکی خدمات ارائه کنید... و این هم بنظر عجیب میاد. ولی اگه بخاطر خودتون اینکار رو کرده باشید یعنی دوست شده باشید قابل درکه! نه اینکه بخاظر یکی دیگه اونم پسر! اینکارو کرده باشی. آخه دور از حضور آقایان ، اصلا ارزش دارن اینهمه فداکاری کنید براشون؟ حتی خودشون میگن که برا ما خودتونو کوچییک نکنین. اصلا راز جذابیت زن همینه. زن باید دست نیافتنی باشه. ولی خب شما حتما به مشاور رجوع کنید .چون این شکلی حرف ما رو قبول نمی کنید. شاید اونا تونستن قانعتون کنن.

45. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط لادن1369 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که خودتون نیاز داشتید این کار رو کردید، شما تو کلام می گید بخاطر اون اینکارو کردم ولی انگار نیاز دارید که به یکی خدمات ارائه کنید... و این هم بنظر عجیب میاد. ولی اگه بخاطر خودتون اینکار رو کرده باشید یعنی دوست شده باشید قابل درکه! نه اینکه بخاظر یکی دیگه اونم پسر! اینکارو کرده باشی. آخه دور از حضور آقایان ، اصلا ارزش دارن اینهمه فداکاری کنید براشون؟ حتی خودشون میگن که برا ما خودتونو کوچییک نکنین. اصلا راز جذابیت زن همینه. زن باید دست نیافتنی باشه. ولی خب شما حتما به مشاور رجوع کنید .چون این شکلی حرف ما رو قبول نمی کنید. شاید اونا تونستن قانعتون کنن.
    این تایپیکها قدیمی شده و استارتر تایپیک دیگه نمیاد بهتره جوابی ندیم به این تاپیک های قدیمی
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)