نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پدرم میگه بی احترامی میکنی

3274
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پدرم میگه بی احترامی میکنی

ص سلام همگی لطفا کمکم کنید

بابام بهم میگه خیلی بی احترامی اطرافیان میکنم
    در واقع اصلا اینجور نیست من اصلا بی احترامی کسی نمیکنم من با کسی هرطور که لیاقتش هست برخورد میکنم وقتی ببینم به طرفم احترام میزارم ولی با بی احترامی جواب میده من صددردصد این خودش میشم
    بابام میگه بزگتر بهت دعوت کرد حتی زد تو گوشت حق نداری چیزی بگی. بابام توقع داره زور بشنوم طرف بهم بی احترامی کرد بر نگردم جوابش بدم بی احترامیش نکنم حتی مامانم بهش میگه پریماه چه بی احترامی کرده هر چی شده سرکوفت بچم میزنی کسی حق نداره باهاش بد حرف بزنه بابام بقیه براش مهمتره تا خانوادش هرررچی بهش میگیم گوش نمیکنه. حاظره خانواده خودش سختی بکشن ولی بقه تو رفا اسایش باشن بهش میگم بابا اگه تو جلو کسی به من دعوا نکنی بقیه جرعت نمیکنن بهم دعوا کنن هرچی بهش میگیم خانوادت مهمترن نمیفهمه.اشکم در میاره خدایش هیچیی برام کم نمیزاره ولی توجهش نصبت به بقیه. بیش از حد به خدا میفهمم کسایی که دور برمون هستن فقط برا سود خوش گذرونی برا که خرجشون بدیم باهامون هستن یه مشکل خانوادگس برامون پیش امد تو چشمش کشیدم گفتم اینا همونایین که گفتی همیشه دور و برتن همیشه باهاتن؟؟؟تااازه یکم فهمیده ولی بازم دس از کاراش بر نمیداره ترخدا بگین چیکار کنم باهاش
    یه بار نشستم بد جلوش گریه کردم گفتم هیچ وقت بهم یاد ندادی از خودم دفاع کنم هرکی رسید اذیتم کرد با حرفهاش

چیکار کنم بهش بفهمونم من بی احترامی نمیکمم تو بیش از حد به فکر بقیه ای
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ¤بابام میگه. بی احترامی. میکنم. هیچ وقت یادم نداد از خودم دفاع کنم¤

خب عزیزم شما خودتون بدون اینکه بهتون چیزی رو یاد بدن ظاهرا" میدونی چطور رفتار کنی

ولی در مورد کسایکه حرفی رو با کنایه بهت میزنن ... باید طوری رفتار کنی که فرد رو تحریک نکنه دوباره اینکارو بکنه

گاهی وقتی مستقیم با کسی برخود میکنی باعث میشه در اذیت و تکرارش لجباز باشه ...

پس تکنیک های برخورد غیر مستقیمو باید با خودت تکرار کنی تا بتونی در این مواقع با ارامش کامل برخورد کنی

در ضمن روش پدر شما بسیار اشتباهه که در مقابل دیگران بخواد با شما دعوا و یا بحث کنه

چون همین عاملی خواهد بود که دیگران در مورد شما به خودشون اجازه جسارت بدن

پس بهتره به صحبت کردن با پدرت ادامه بدی .. خصوصا" الان که تونسته تغییری در رفتارش ایجاد کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6386
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ¤بابام میگه. بی احترامی. میکنم. هیچ وقت یادم نداد از خودم دفاع کنم¤

سلام عزیزم

خب اینجا حق با تو هستش ، چون زور شنیدن که کار درستی نیست،باید بتونی از خودت دفاع کنی و حقتو بگیری

از طرفی هم باید قبول کنی که اخلاق پدرت اینطوریه و نباید اعصابشو خورد کنی،یا زیاد حاضر جوابی کنی

سعی کن حد وسط باشی.جلوی پدرت ضعف نشون نده و گریه نکن.قوی باش. و عوضش سعی کن اروم اروم با حرف زدن نظر پدرتو عوض کنی

علاوه بر این برو چندتا کتاب در همین زمینه فن بیان و دفاع از خود،بگیر و مطالعه کن .کمکت میکنه

موفق باشی خانومی

4. کاربران زیر از dr.sh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد