نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: شوهرم اجازه نمیده با خانواده ام ارتباط داشته باشم

5234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4670
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم اجازه نمیده با خانواده ام ارتباط داشته باشم

تروخدا راهنماییم کنید ........
    من بیستم مراسم عروسیم بوده اخر شب مراسم بین خانواده خودم و شوهرم دعوا شد و شروع کننده دعوا مادر و خواهرم بودن
    حالا شوهرم میگه حق ندارم با خانواده ام ارتباط داشته باشم یا قیدشون و بزن یا قید منو بزن
    الانم چند روزیه خونه مادرشوهرمم شما بگید من چیکار کنم....
    امضای ایشان
    بیستون کنده شدو عشق ب جایی نرسید/دیگرازتیشه ی فرهاد بدم می آید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترو بخدا کمکم کنید

سلام عزیزم بنظرمن همسرت توشرایط متشنج1تصمیمی گرفته وداره بهت تحمیل میکنه اما مطمینم عصبانیتش که فروکش کنه خودش کوتاه میاد.غصه نخور بگو باشه قطع رابطه میکنم .یه ذره که بگذره خودش به اشتباهش پی میبره.این شرایط گذراست جونم مردا ازین خط ونشونها واسه همسراشون زیاد میکشن اما بعد1مدت پشیمون میشن ودنبال 1فرصت واسه برقراری رابطه میگردن مثل عیدنوروز یا شروع ماه پرفیض رمضان.اگه دیدی اصرارش به این قضیه ی قطع رابطه کمرنگ شد ازیه واسطه که همسرت واسش خیلی ارزش قایله کمک بگیر واینوهم یادت نره که 1مدت خودتم بیخیال جلوه بده تا فرصت بدی حساسیتش کم شه. آخه اگه هرروز مدام اصرار کنی و بری رواعصابش بدتر لجبازی میکنه و قضیه طولانی میشه... موفق باشی جونم منو بیخبر نذار منتظرخبرای خوبتم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

تاپیکتون تکراری بود ... تواین تاپیک جواب دادم ... پس خواهشا" از تکرار دوباره اون خودداری کنید ..ممنون

http://forum.moshaver.co/f83/%D8%AA%...AF%D8%A7-8678/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط TABASSOM1 نمایش پست ها
    سلام عزیزم بنظرمن همسرت توشرایط متشنج1تصمیمی گرفته وداره بهت تحمیل میکنه اما مطمینم عصبانیتش که فروکش کنه خودش کوتاه میاد.غصه نخور بگو باشه قطع رابطه میکنم .یه ذره که بگذره خودش به اشتباهش پی میبره.این شرایط گذراست جونم مردا ازین خط ونشونها واسه همسراشون زیاد میکشن اما بعد1مدت پشیمون میشن ودنبال 1فرصت واسه برقراری رابطه میگردن مثل عیدنوروز یا شروع ماه پرفیض رمضان.اگه دیدی اصرارش به این قضیه ی قطع رابطه کمرنگ شد ازیه واسطه که همسرت واسش خیلی ارزش قایله کمک بگیر واینوهم یادت نره که 1مدت خودتم بیخیال جلوه بده تا فرصت بدی حساسیتش کم شه. آخه اگه هرروز مدام اصرار کنی و بری رواعصابش بدتر لجبازی میکنه و قضیه طولانی میشه... موفق باشی جونم منو بیخبر نذار منتظرخبرای خوبتم
    نظر خوبی بود منم تا نود درصد موافق حرفهای ایشون هستم تقریبا تمامی جوانب رو در نظر گرفتن با اضافه کردن این موضوع که باید دید اگه شوهرت و راضی کنی مادر و خواهرت آیا در ادامه رفتاری بدتر نخواهند داشت ؟ یعنی باید هر دو سمت رو اماده کنی البته بعد از گذشت زمان
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4670
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب
    من نمیخوام خانواده خودم و از دست بدم شاید اونا این فکر و کنند وه من همسرم و به اونا ترجیح دادم و واسم مهم نیستند و این ناراحتی دیگه ای بوجود بیاره....
    امضای ایشان
    بیستون کنده شدو عشق ب جایی نرسید/دیگرازتیشه ی فرهاد بدم می آید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan نمایش پست ها
    خوب
    من نمیخوام خانواده خودم و از دست بدم شاید اونا این فکر و کنند وه من همسرم و به اونا ترجیح دادم و واسم مهم نیستند و این ناراحتی دیگه ای بوجود بیاره....
    قطعا نمیخواهید ..بحث هم این نیست که طرف شوهرت رو بگیری باید مدیریت کنی روابط رو منظور این بود
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیزم کاری که گفتموبکن وفعلا با خانوادت مخفیانه تلفنی در ارتباط باش واونارو در جریان کاری که قراره بکنی قرار بده و1جورایی سعی کن متقاعدشون کنی تادندون روجگربذارن و1مدت کاری که شوهرتو تحریک کنه نکنن تا یه ذره آبها ازآسیاب بیفته. نمیگم کلا باهاشون قطع رابطه کن که... شده هرروزباهاشون تلفنی صحبت کن تاهم اونا دلتنگ نشن هم خودت بااینکاربهشون ثابت کنی که همسرت جای اونارو تودلت نگرفته.این جریانو گذشت زمان حل میکنه.صبور باش جونم به خداتوکل کن.فقط یادت نره اصلا راجع به این موضوع حرفی به همسرت نزن وتحریکش نکن وفقط تحمل کن

8. کاربران زیر از TABASSOM1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد