نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چیکارکنم؟

574
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6503
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چیکارکنم؟

سلام من رها۲۴از زاهدانم تازه لیسانس حسابداری رامیخوام بگیرم البته موفق نبودم توحسابداری بخاطرتنبلی خودم وشرایطم تازه امروز فهمیدم مدرک معادل شدم وبابددوباره واحدبردارم تامعدلم دوازده بشه ومدرک بهم بدن امسال همینجوری الکی کنکورهنرشرکت کردم ومرمت زاهدان قبول شدم متمرکز وهنوزنتیجه نیمه متمرکز که رشته هایی که میخواستم تونیمه متمرکزه نیومده من علاقه هام زیادبودازبچگی بخاطرتنبلی وشرایط بهش نرسیدم حسابداری راهم همینجوری رفتم بدون علاقه الان تازه قدرسالهای عمرمودرس رامیدونم ونمیدونم واسه ارشدبخونم یاهمین هنرکه هستم رابخونم یاپزشکی که ارزوبچگیمه بخونم وتلاشموبکنم موندم چیکارکنم هنررااگه نقاشی متمرکز قبول بشم میرم وگرنه انراف میدم ولی موندم الان واسه پزشکی دوباره ازاول بخونم یااردحسابداریمو.لطفاکمکم کنید واقعاموندم چیکارکنم برای دلم بخونم یاعقلم هرچندارشدحسابداری کارهرکسی نیست واسه ارشدکتاب دارم ولی واسه کنکورتجربی بایدبرم بگیرم لطفازودجوابتونوبدین.تامهر روع کنم کدوم بهتره چیکارکنم ؟یاچه جآری بخونم

2. کاربران زیر از raha1433 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چیکارکنم؟

خب قبل از هرچیزی باید تمرکز داشته باشی ..اینو از فرم نوشتنت گفتم

ولی بعدش باید ملاک عملت علاقه باشه ... وقتی به چیزی علاقه داشته باشی میتونی تمام سختیاشم قبول کنی

دقت کن ببین خیلی از افراد اگه ساعت 11 شب کتابی دستشون بدی خوابشون میگیره

ولی برنامه ورزشی رو تا ساعت ها بعد میبینن .. چون علاقه دارن و این علاقه باعث تمرکز میشه

پس قبل از هر کاری شما باید روی یک کاغذ تمام این علاقه مندیارو بنویسی تا بتونی در موردش تصمیم گیری کنی

چون الان بین پزشکی/هنر/ حسابداری تردید داری سه رشته غیر مرتبط که نشون میده اصلا" برای انتخابشون تمرکزفکری نداشتی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد