نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: متاهلا و مشاورا کمکککککک :(((

3316
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy متاهلا و مشاورا کمکککککک :(((

سلام من دختر 22سالم باآقایی هستم ک فامیلمونه 25 سالشه ارشدش تموم شده میخواد بره سربازی
    قراربود ازدواج کنیم ولی سه ماهه به مشکل بخوردیم قضیه هم سر لاین و فرندای دختری ک داره هست تعدادشون خیلی زیاده میگه بچه های دانشگاشونن میگم مگه من دانشگاه نمیرم؟؟؟بعد دعواهای بسیار آقا گفت بلاکشون میکلمو من ساده باورکردمو چههههههههه منتها سرم گذاشتو رفتارای بد
    بعد ی ماه پست گذاشت فک میکرد تومسافرت چک نمیکنم دیدم بلاک نکرده دروغش قلبموو آتیش زد و همش فک میکردم منی ک بخاظرش خواستگارامو ردکردم ارزش ی کار ب این کوچکی رو نداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟ی ماه بادل شکسته جوابشو ندادم (مامانم میگه از سنش بچه تره ...)
    دیشب اس ک عاشقتمو این حرفا اصلا یادش نبود دروغ گفته!!!!حق ب جانب گفت جبران میکنم گفتم فرصت بدم نمیییدونم چرا حرفاشو باور کردم شبش دیدم واسه همکلاسیش(دختر) نوشته قربونت برم .... جان!!!!!!!آتیش گرفتم دیگه گفتم الان قول جبران دادیییی میگه ی تشکر ساده بود!!! آآآخه این طرز صحبت ی آدم متعهد با دختر غریبس؟؟؟؟
    دیگه بریدمو ته خطم داغونم
    بگیید چ کنم؟؟؟ برم؟ بمونم؟؟ دیگه شبو روز ندارم همش اشکههه

کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : متاهلا و مشاورا کمکککککک :(((

نقل قول نوشته اصلی توسط pegaht نمایش پست ها
    سلام من دختر 22سالم باآقایی هستم ک فامیلمونه 25 سالشه ارشدش تموم شده میخواد بره سربازی
    قراربود ازدواج کنیم ولی سه ماهه به مشکل بخوردیم قضیه هم سر لاین و فرندای دختری ک داره هست تعدادشون خیلی زیاده میگه بچه های دانشگاشونن میگم مگه من دانشگاه نمیرم؟؟؟بعد دعواهای بسیار آقا گفت بلاکشون میکلمو من ساده باورکردمو چههههههههه منتها سرم گذاشتو رفتارای بد
    بعد ی ماه پست گذاشت فک میکرد تومسافرت چک نمیکنم دیدم بلاک نکرده دروغش قلبموو آتیش زد و همش فک میکردم منی ک بخاظرش خواستگارامو ردکردم ارزش ی کار ب این کوچکی رو نداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟ی ماه بادل شکسته جوابشو ندادم (مامانم میگه از سنش بچه تره ...)
    دیشب اس ک عاشقتمو این حرفا اصلا یادش نبود دروغ گفته!!!!حق ب جانب گفت جبران میکنم گفتم فرصت بدم نمیییدونم چرا حرفاشو باور کردم شبش دیدم واسه همکلاسیش(دختر) نوشته قربونت برم .... جان!!!!!!!آتیش گرفتم دیگه گفتم الان قول جبران دادیییی میگه ی تشکر ساده بود!!! آآآخه این طرز صحبت ی آدم متعهد با دختر غریبس؟؟؟؟

کمکم کنید
    عزيزم شوهر من به همكارش بگه قربونت برم ميكشمش بخدا فكر نميكنم طبيعي باشه عزيزم رابطتتو خودت پيش خودت تموم كن سعي كن حتي اگر درد داره و داري عذاب ميكشي تموم كن چون عشق عقل آدمو تعطيل ميكنه و بدي ها و نقص طرفو نخواهي ديد .وقتي كه يكم اين عشق سردتر بشه تو وجودت قطعا خودت با منطقت درست ميتوني تصميم گيري كني ميدوني من زياد به اين عشقها كه تو رابطه دوستي هستن اعتقاد ندارم چون اگه واقعا ميخواستت تموم بلوك ميكرد يا اصلا اون برنامه رو حذف ميكرد دليلي نداره بخاطر چي تشكر كرده اگر فردي متعهد بود به خواستت گوش ميداد تو زندگي بايد بخاطر همديگه از بعضي چيزها بايد گذشت سعي كن منطقي باشي فقط عشق واسه زندگي مشترك كافي نيست

3. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

کمکم کنید
    فکر نکنم "قربونت برم .........جان!" یه تشکر ساده باشه. نه عزیزم این ادم متعهد نیست و ادمی که متعهد نباشه به درد زندگی نمیخوره.دوست داشت کلا گوشیش له میکرد حذف برنامه هیچی.
    از الان به فکر زندگیت باش این اهل زندگی نیست و این مشکل هم مشکل کوچیکی نیست.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اره واقعا کوچیک نیست و عذابی ک میکشم غیرقابل توصیف

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

کمکم کنید
    سلام عزیزم ب نظر منم کلا بی خیالش شو از همین رفتاراس ک ادم طرفشو میشناسه. وقتی از چیز ب این سادگی نمیتونه ب خاطرت دست بکشه و گذشت کنه تو مشکلات بزرگتر میخواد چیکار کنه...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنید
    بنظر منم ولش کن. مگه آرامش و اعصابت رو از سر راه آوردی که وقف این آقا کنی.
    اگه مشکلی برات پیش نیومده و فقط یه صحبت و خواستگاری بوده . این که فکر کردن نداره و راحت یک کلمه نه! با خانوادت هم صحبت کن و جریان را بگو تا دیگه اونا از تو توقعی نداشته باشن.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

موقعیت خوبی بود نمیودنم اگه سنش بیشتر بود باز به این راحتی به اینجا میرسیدیم سر این مسایل... اینش زور داره..
    نمیدونم شبیه این مورد پیش بیاد یانه از نظر موقعیت و دل کندن بعد ی سال ...
    از بچگی دوسم داشت میدونم الانم داره میگه خواستم غیر منطفقیه..
    چرا به اینجا رسیدیم...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

موقعیت خوبی بود نمیودنم اگه سنش بیشتر بود باز به این راحتی به اینجا میرسیدیم سر این مسایل... اینش زور داره..
    چرا به اینجا رسیدیم...

عزیزم اصلاً نگران نباش.
    اگه قسمت هم باشید به هم میرسید. هیچ وقت به موقعیت های یه فرد دل نبند. موقعیت ممکنه از بین بره اخلاق هست که همیشه می مونه.
    من خودم 5 سال با شوهرم دوست بودم.به زور اصرار کردم بره دانشگاه و رفت.
    تو دانشگاه با دختری آشنا شد که حتی صحبت به درازا کشیده بود و حتی خونشون جلو مامانش اینا هم رفته بود. من که بهش می گفتم این کیه و سوال می پرسیدم می گفت دوست اجتماعی هست
    من ولش کردم رفتم. بعد از چندین ماه برگشت و ولش کرد.
    منظور اینه که اگه تو رو بخواد واقعاً بر می گرده.
    حرف گوش کن و احساسی هیچ وقت نباش. بخصوص قبل از ازدواج

در ضمن تو الان فقط 22 سالته. وقت داری برای ازدواج
    ویرایش توسط yasamanz : 09-15-2014 در ساعت 02:42 PM

10. کاربران زیر از yasamanz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

do rahie badieee
    vali man adami nistam k bekhad dorasho bezane biad man ghorooram ajaze bede ghababool konam
    ma joz line moshkeli nadashtim
    kootah naumado harfamo goosh nakrd b inja residim
    ghablan y joorai emtehanesh karde boodam morede khassi azash nadidam......vali alan kootah nemiad manam chon harfam haghe kootah nemiam o behesh goftam cut konim...
    ویرایش توسط pegaht : 09-15-2014 در ساعت 04:34 PM

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

چرا به اینجا رسیدیم...
    كاملا با نظر ياسمناز موافقم كجاي خواستت غير منطقيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فردا اگه بخاي ازدواج كني سركار نرفت بهش بگي سركار برو ميگه خواستت غيرمنطقيه مثل اين ميمونه ديگه انقدر پافشاري نكن اگر بخوادت حتما كنار ميذاره لاين كه چه عرض كنم هرچي تو زمينو زمان بهش وابسته باشه بهش بخاطرت بايد كنار بذاره علنا داره بهت ثابت ميكنه دوست نداره يا اگرم داشته باشه كمتر از لاينو دوستاشه چرا خودتو گول ميزني مگه خواستگار قحطه يكم مصمم باش اراده كن اونه كه بايد دنبالت بدووه نه تو تويي كه دوسش داري اون نبايد تورو از دست بده رو تصميمت باش وگرنه بعد ازدواج نه ميتوني حرفتو به كرسي بنشوني نه اين دوستان ميذارن شما زندگي خوبي داشته باشيد نه شما ارامش دارين و شكاك خواهيد شد اينا رو مطمعن باش

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6386
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

خب عزیزم باید با خودش مفصل صحبت کنی و بگی از اینکه با اون دخترا صمیمی بشه خوشت نمیاد.

بعدشم تو هنوز سنی نداری برای ازدواج کلی فرصت ها و موقعیت های بهتر داری

عاقلانه تر تصمیم بگیر.به پای کسی که لیاقتتو نداره نسوز

14. کاربران زیر از dr.sh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    كاملا با نظر ياسمناز موافقم كجاي خواستت غير منطقيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فردا اگه بخاي ازدواج كني سركار نرفت بهش بگي سركار برو ميگه خواستت غيرمنطقيه مثل اين ميمونه ديگه انقدر پافشاري نكن اگر بخوادت حتما كنار ميذاره لاين كه چه عرض كنم هرچي تو زمينو زمان بهش وابسته باشه بهش بخاطرت بايد كنار بذاره علنا داره بهت ثابت ميكنه دوست نداره يا اگرم داشته باشه كمتر از لاينو دوستاشه چرا خودتو گول ميزني مگه خواستگار قحطه يكم مصمم باش اراده كن اونه كه بايد دنبالت بدووه نه تو تويي كه دوسش داري اون نبايد تورو از دست بده رو تصميمت باش وگرنه بعد ازدواج نه ميتوني حرفتو به كرسي بنشوني نه اين دوستان ميذارن شما زندگي خوبي داشته باشيد نه شما ارامش دارين و شكاك خواهيد شد اينا رو مطمعن باش
    مصممم 3 ماهه کوتاه نیومدمو نخواهم امد
    اینا رو گفتم که کل واقعیتو گفته باشم وگرنه من بهش گفتم بهم بزنیم اون تو این مدت پیگیر من بوده کلا همیشه هم همینطور بوده ولی کوتاهم نیومده نمیفهمم چرا این مورد واسش اینجوریه توی سایر مسایل زیاد کوتاه میومد
    خواستگارم دارم ولی ادم همیشه به یکی بیشتر تمایل داره..

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنید
    سلام

عزیز 22 سال سن ازدواج امروز نیست, این آقا پسر هم به درد ازدواج نمیخوره و بهتر همون که قربون این و اون بره. بچسب به تحصیل و کار حداقل تا 25 سال صبر کن. بیشتر بخوان و بدان.موفق باشی

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

مصممم 3 ماهه کوتاه نیومدمو نخواهم امد
    اینا رو گفتم که کل واقعیتو گفته باشم وگرنه من بهش گفتم بهم بزنیم اون تو این مدت پیگیر من بوده کلا همیشه هم همینطور بوده ولی کوتاهم نیومده نمیفهمم چرا این مورد واسش اینجوریه توی سایر مسایل زیاد کوتاه میومد
    خواستگارم دارم ولی ادم همیشه به یکی بیشتر تمایل داره..
    زماني كه بهش گفتي بهم بزنيم اين باعث شده فقط نذاره شمارو از دست بده ايا برنامه رو پاك كرد يا دوستانشو unfreindكرد؟شما از سمت خودت تموم كن اهميتي نده بهش بذار فكر كنه سرد شدي درسته به يك نفر ادم دل ميبنده ولي بعدش كه تموم ميشه رابطه پيش خودت ميگي من به چيه اين دل بستم من كه تو اكثر رابطه هام اينطور بوده اگر بخاي پيش بري خودت اذيت ميشي سعي كن بيخيال باشي و بهش فكر نكني بذار اون هرچقدر بدو بدو ميكنه واست بكنه تو جايگاه خودتو حفظ كن اينطوري ميفهمه كه واقعا تصميمت جديه شايد كوتاه اومد

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

من با نظر یاسمن ناز و محمد زاده کاملا موافقم.
    الان موقع به کرسی نشودن حرفته اونم حرفی که حقه. بزار بره با دوستای لاینش خوش باشه لیاقتش هموناس.
    بهش اصلا توجه نکن جوابشو نده به نظر من که به درد زندگی نمیخوره.
    یه بار یه خانمی دو بار به شماره شوهرم زنگ میزد و اراجیف میگفت(مزاحم بود) همینجوری شماره گرفته بود. مشکل داشت بنده خدا خودشم میگفت دلم گرفته همینجوری زنگ زدم با یکی حرف بزنم. سری اول شوهرم جواب داد فهمید مزاحمه دیگه جواب نداد این خانوم سه بار دیگه پیام داد که شبا خابم نمیره باید با یکی صحبت کنم شانسی شماره شما رو گرفتم جوابمو بدین و از این حرفا, از این ماجرا گذشت یه هفته بعد دو باره پیام داد. می تونم باهاتون صحبت کنم؟ دیگه اون موقع بود که من قاطی کردم با اینکه میدونستم شوهرم جوابشو نمیده و شمارشو مسدود کرد یه ساعت ناراحت بودم و شامم نخوردم. شوهرم گوشیشو خاموش کرد و تا سه ماهه دیگه هم گوشیش روشن نکرد با اینکه خیلی کارهای ضروری داشت و تو این سه ماه هم خیلی مشکلا سر خاموش بودن گوشیش پیش اومد و به یه سری مشکلا برا کارش پیش اومد. ولی همین که به حرف من احترام گذاشته بود و ناراحتی من براش مهم بود , برام خیلی ارزش داشت و هیچوقت این کارشو یادم نمیره. مرد خوب اونیکه براش مهم باشه حتی 5 دیقه هم فکر خانومش مشغول این چیزا نباشه.
    اینا رو تعریف کردم که متوجه بشی توقعت از شوهرت باید چقد باشه. حالا این آقا حتی راضی نیست برنامشو حذف کنه!
    به نظر من که اصلا لایق فکر کردن هم نیست هر چقدرم که موقعیتش خوب باشه. تو مسئله ازدواج موقعیت زیاد اهمیت نداره اخلاق مهمه.موقعیتش الان از دست نده 20 سال دیگه موقعیتش عوض میشه یا هر چیز دیگه ولی اخلاقش همین میمونه. تو خونه که نمیخوای هی بگی دکتر بیا اینجا یا مهندس فلانی بیا اینجا یا بگی آقای فلان دارای شماره حساب فلان به مبلغ فلان!!!!!!!!!!!!
    دختر بحث یه عمره یه عمر می خوای با اخلاق این آقا ازدواج کنی حتی ظاهرشم تغییر میکنه.
    درست تصمیم بگیر یه عمر راحت و خوب زندگی کن. یه زندگی عاشقانه و از همه لحاظ تکمیل یه رویا نیست با یه انتخاب خوب میشه به دستش بیاری.

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

کمکم کنید
    نمیخوام امیدواری غیر منطقی بهتون بدم هر آدمی یه نظری داره ولی باید دید در جواب چه چیزی گفته قربونت برم ...جان ؟؟ مثلا ممکنه شما به من بگی واقعا نظرتون در این مورد من خیلی خوب بود ..میتونم یه سوال دیگه هم بپرسم ؟؟؟ منم بگم قربونتون برم ..جان بفرمائید؟؟ منظورم اینه که همه احتمالات رو در نظر بگیرید ..تو این همین فروم من به خیلی از خانومها جواب میدم یا در ارتباطم آیا نشونه فساد منه ؟؟گاهی حتی شوخی میکنم ولی خب عاشق زندگی و همسرم هستم و اصلا کسی رو جز اون نمیبینم ..باید دید در چه محیطی تربیت شده ..محیط خانوادگی ایشون چه جوریه ..این چیزها عادیه ..یا داره پاشو از گلیمش دراز تر میکنه ..باید در واقع همه جوانب رو سنجید ..الان تو دوره زمونه ما هیچ آدمی کامل نیست هر کی کمپلسی از خوبی و بدی با همه نمیشه که هر کس رو به هر دلیلی که تو ذهمنون داریم کنار بذاریم ...در حالی که ممکنه دلیل ما دلیل منطقی نباشه ..اگه همه جوانب رو سنجیدی همه انگشتهای اتهام به سمت آقا بود حق با شماست ..نمیدونم چرا خانومها نه شما کل خانومها رو میگم بالافاصله با اولین برخورد نظر میدن که این شوهر بشو نیست بندازش دور دوباره ازدواج کن ..خودتو اذیت نکن ..و این حرفها شما باید سنجیده تر هم جواب بدید و هم ببینید آیا این آدم واقعا در حال انحرافه ؟؟؟آیا واقعا دنبال هوسرانیه و و و
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    نمیخوام امیدواری غیر منطقی بهتون بدم هر آدمی یه نظری داره ولی باید دید در جواب چه چیزی گفته قربونت برم ...جان ؟؟ مثلا ممکنه شما به من بگی واقعا نظرتون در این مورد من خیلی خوب بود ..میتونم یه سوال دیگه هم بپرسم ؟؟؟ منم بگم قربونتون برم ..جان بفرمائید؟؟ منظورم اینه که همه احتمالات رو در نظر بگیرید ..تو این همین فروم من به خیلی از خانومها جواب میدم یا در ارتباطم آیا نشونه فساد منه ؟؟گاهی حتی شوخی میکنم ولی خب عاشق زندگی و همسرم هستم و اصلا کسی رو جز اون نمیبینم ..باید دید در چه محیطی تربیت شده ..محیط خانوادگی ایشون چه جوریه ..این چیزها عادیه ..یا داره پاشو از گلیمش دراز تر میکنه ..باید در واقع همه جوانب رو سنجید ..الان تو دوره زمونه ما هیچ آدمی کامل نیست هر کی کمپلسی از خوبی و بدی با همه نمیشه که هر کس رو به هر دلیلی که تو ذهمنون داریم کنار بذاریم ...در حالی که ممکنه دلیل ما دلیل منطقی نباشه ..اگه همه جوانب رو سنجیدی همه انگشتهای اتهام به سمت آقا بود حق با شماست ..نمیدونم چرا خانومها نه شما کل خانومها رو میگم بالافاصله با اولین برخورد نظر میدن که این شوهر بشو نیست بندازش دور دوباره ازدواج کن ..خودتو اذیت نکن ..و این حرفها شما باید سنجیده تر هم جواب بدید و هم ببینید آیا این آدم واقعا در حال انحرافه ؟؟؟آیا واقعا دنبال هوسرانیه و و و
    آقا بابک همه چیزایی که شما فرمودین در پست هایی که ایشون گذاشتن کاملا مشخصه.ایشونم تمام این مواردو از خودش پرسیده و در پست هاش بهشون اشاره کرده. ایشون الان راهنمایی از شخص سوم میخان تا عاقلانه تصمیم بگیرن درضمن این خاستگاره نه شوهر!
    من از روی اولین پست ایشون نظر ندادم با توجه به همه پست هاشون میشه میزان تعهد این آقارو سنجید. شما تو هیچ کدوم از پستایی که گذاشتین حد خودتون فراموش نکردین. و در صحبتهاتون تعهد به خانوادتون کاملا مشخصه و تمامی پست هایی که تا بحال گذاشتین از روی منطق بوده. من فکر کنم با یه پست میشه فهمید کی در چه حدیه و چه منظوری داره.
    این آقا کاملا مشخص بوده قربونت برم جان برا چی گفته بعدشم که دروغ گفته و علیرغم اسرار های این خانوم پافشاری میکنه.
    شما خودتون به عنوان یه مرد متعهد به خانواده اگه همسرتون حساس بشه که این کیه بهت زنگ میزنه یا با کی اس ام اس میدی و از اینجور سوء تفاهما کملا مشخصه که براشون توضیح میدین و اثبات میکنین اشتباه فکر کرده. حالا فرضم بگیریم که این خانوم اشتباه فکر کرده شما برای آسایش فکری خانومتونم که شده دیگه جلوش اس ام اس نمیدین تا حساسیتش برطرف بشه.
    ولی از رفتارای این آقا یه چیزی کاملا مشخصه البته ما همه این حرفارو از روی پست هایی که این خانوم گذاشتن میگیم. شما معمولا تو پاسخ ها تون خوب دقت میکنین و راه کارهای خوبی میدین. پست این دوست عزیزمون رو هم بخونید و راهنماییشون کنین استاد.

21. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
    آقا بابک همه چیزایی که شما فرمودین در پست هایی که ایشون گذاشتن کاملا مشخصه.ایشونم تمام این مواردو از خودش پرسیده و در پست هاش بهشون اشاره کرده. ایشون الان راهنمایی از شخص سوم میخان تا عاقلانه تصمیم بگیرن درضمن این خاستگاره نه شوهر!
    من از روی اولین پست ایشون نظر ندادم با توجه به همه پست هاشون میشه میزان تعهد این آقارو سنجید. شما تو هیچ کدوم از پستایی که گذاشتین حد خودتون فراموش نکردین. و در صحبتهاتون تعهد به خانوادتون کاملا مشخصه و تمامی پست هایی که تا بحال گذاشتین از روی منطق بوده. من فکر کنم با یه پست میشه فهمید کی در چه حدیه و چه منظوری داره.
    این آقا کاملا مشخص بوده قربونت برم جان برا چی گفته بعدشم که دروغ گفته و علیرغم اسرار های این خانوم پافشاری میکنه.
    شما خودتون به عنوان یه مرد متعهد به خانواده اگه همسرتون حساس بشه که این کیه بهت زنگ میزنه یا با کی اس ام اس میدی و از اینجور سوء تفاهما کملا مشخصه که براشون توضیح میدین و اثبات میکنین اشتباه فکر کرده. حالا فرضم بگیریم که این خانوم اشتباه فکر کرده شما برای آسایش فکری خانومتونم که شده دیگه جلوش اس ام اس نمیدین تا حساسیتش برطرف بشه.
    ولی از رفتارای این آقا یه چیزی کاملا مشخصه البته ما همه این حرفارو از روی پست هایی که این خانوم گذاشتن میگیم. شما معمولا تو پاسخ ها تون خوب دقت میکنین و راه کارهای خوبی میدین. پست این دوست عزیزمون رو هم بخونید و راهنماییشون کنین استاد.
    من در واقع راهنماییمو کردم گفتم که ایشون باید همه جوانب رو بسنجه نگفتم حرفهای شماها اشکالی داره بحث سر اینه که بر هم زدن یه زندگی نیاز به کنکاش و واکاوی بیشتری داره همین ..اگر هم دقت کنی نوشته یه مشکل نگفته که مشکلات زیادی داریم گفته به یه مشکل برخوردیم یعنی قابل حل خواهد بود احتمالا ...در ضمن من همه پستها رو دوبار میخونم همیشه و هم جوابهای خودم رو به شما اطمینان میدم اگه اسم منو جائی بعنوان مطالعه کننده پستی خوندی بدونید با دقت خوندم موضوع رو
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من فقط با یه خانم دوستم و فقط مامان اون و خواهر من در جریان هستند هنوز هیچ چیز رسمی مثل خواستگاری و اینا هم انجام نشده
    سه ماهه دوستیم فیس بوک و ویچت و همش رو کلا بستم کلا
    گفتم هرکسی کاری هم داره به موبایلم زنگ بزنه تازه دختر دیگه ای توی زندگیم نیست اما فامیلا جزء دوستام بودن گفتم سوء تفاهم پیش میاد.

ما شاء ال... روی آقاتون زیاده

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها

in chiza yekam addie too khanevadashoon motmaennam roo b fesad nist
    vali azyatam mikone in ghazie
    vali oon kootah nemiad
    baraye tashakkor b hamkelasie sabeghesh gofte bood ghorboonet beram felani jan
    behem sabet shode khalaf nist
    vali nemidunam chera injuri mikone

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

emruz az oon hamclassish k behesh gofte bood ghorboonet beram felani jan porsidam chejurie rabetatoon
    goft faghat ham dorei hastim ba in agha o chandta az bachea
    hich chizi beinemoon nist o khialet rahato.. afarin b entekhabet kheili pesare khoobieo azin harfa
    vali b har hal tahammole in ghazie baram sakhte
    che tazmini vojood dare adama be ham khianat nakonan masalan
    adamaye khoobo didam khianat kardan!!be ki mishe etemad kard?ta che had bayad meydoon dad b aghayun???

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6306
    تشکـر
    34
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    من باتوجه به تجربه خودم میگم اگه مردی یه باردروغ گفت حتم داشته باش دفعات بعدی هم داره فقط ممکنه بتونه تا مدتها جوری عمل کنه که متوجه دروغهاش نشی
    متاسفم ولی من باور نمیکنم یه ادم فقط چندباردروغ بگه ودیگه تکرار نداشته باشه,اونم سر این موضوعهای قابل بحث

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5610
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نه برو نه بمون. فرصت بده . اگه دوست داشته باشه یه کاری میکنه یعنی دیگه تعطیل میکنه.
    لطفا به تاپیک منم بیاین داغونم

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا رها نمایش پست ها
    نه برو نه بمون. فرصت بده . اگه دوست داشته باشه یه کاری میکنه یعنی دیگه تعطیل میکنه.
    لطفا به تاپیک منم بیاین داغونم
    فعلا تو همین وضیتم.........

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    10

emruz az oon hamclassish k behesh gofte bood ghorboonet beram felani jan porsidam chejurie rabetatoon
    goft faghat ham dorei hastim ba in agha o chandta az bachea
    hich chizi beinemoon nist o khialet rahato.. afarin b entekhabet kheili pesare khoobieo azin harfa
    vali b har hal tahammole in ghazie baram sakhte
    che tazmini vojood dare adama be ham khianat nakonan masalan
    adamaye khoobo didam khianat kardan!!be ki mishe etemad kard?ta che had bayad meydoon dad b aghayun???

منم کلی خانوم خائن دیدم چه تضمینی هست شما به ایشون خیانت نکنی؟؟منظورم اینه که انگشت ظن و اتهام رو راحت میشه به سمت هر کسی گرفت مثل الان من به شما مهم اینه که اون اتهام ثابت بشه ..اصلا هم نباید به دنبال این باشی که بخوای چیزی پیدا کنی و بعدشم ثابتش کنی ..چون ممکنه چیزی اصلا وجود نداشته باشه و شما باعث ایجاد حساسیت بیش از حد بشی ...در ضمن هیچ تضمینی وجود نداره ..مگه مثلا من از خانومم تضمین گرفتم ..یا اون از من ؟؟یا خیلی های دیگه ..بحث بحثه تعده ..بحث عشقه ..بحث کنکاشهای بیمورد نیست که ..آقایون مگه بچه دبستانی هستند یا همینطور خانومها که ما بخواهیم برای همسر ..شریک زندگی و فرد متعهد به خودمون میدون و دامنه فعالیت تعیین کنیم ..هر کسی که ازدواج کرده به کسی متعهده میدونه که اون تعهد ملزمش میکنه که باوفا و سالم باشه ..مثلا میشه برای من توضیح بدی چه جوری میشه میدون و دامنه فعالیت یه مرد یا یه زن رو کنترل کرد ؟؟آیا اگه کسی تصمیم به کاری داشته باشه میشه همیشه مراقبش بود..قاعدتا نه ..پس بحث سر اینه که طرز فکرمون رو تغییر بدیم و خوشبین باشیم نسبتا به زندگی آینده ..خوشبین البته با خوش باور و ساده انگار فرق داره ..شما باید به قول خودت میدون رو کاملا در اختیار شوهرت بذاری کما اینکه در اختیار خودت هست ..اون عملی ارزش داره که به دلخواه و خواسته خود فرد باشه نه به اجبار ...شما هم سعی کن طرز دیدتو عوض کنی ..سعی کن به خوبیهای همسرت فکر کنی ..بعضی از مردها زیادی راحت هستند ..بهتره تو شرایطی که ایجاد میکنه باهاش به نرمی و ملایمت حرف بزنی و از خواسته ها و چیزهائی که آزارت میده بگی البته در جای خودش که نیاز به صبر و تحمل شما داره ..حداقلش اینه که اینجوری خودتو زجر نمیدی ..موفق باشی
    امضای ایشان

30. 2 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

منم کلی خانوم خائن دیدم چه تضمینی هست شما به ایشون خیانت نکنی؟؟منظورم اینه که انگشت ظن و اتهام رو راحت میشه به سمت هر کسی گرفت مثل الان من به شما مهم اینه که اون اتهام ثابت بشه ..اصلا هم نباید به دنبال این باشی که بخوای چیزی پیدا کنی و بعدشم ثابتش کنی ..چون ممکنه چیزی اصلا وجود نداشته باشه و شما باعث ایجاد حساسیت بیش از حد بشی ...در ضمن هیچ تضمینی وجود نداره ..مگه مثلا من از خانومم تضمین گرفتم ..یا اون از من ؟؟یا خیلی های دیگه ..بحث بحثه تعده ..بحث عشقه ..بحث کنکاشهای بیمورد نیست که ..آقایون مگه بچه دبستانی هستند یا همینطور خانومها که ما بخواهیم برای همسر ..شریک زندگی و فرد متعهد به خودمون میدون و دامنه فعالیت تعیین کنیم ..هر کسی که ازدواج کرده به کسی متعهده میدونه که اون تعهد ملزمش میکنه که باوفا و سالم باشه ..مثلا میشه برای من توضیح بدی چه جوری میشه میدون و دامنه فعالیت یه مرد یا یه زن رو کنترل کرد ؟؟آیا اگه کسی تصمیم به کاری داشته باشه میشه همیشه مراقبش بود..قاعدتا نه ..پس بحث سر اینه که طرز فکرمون رو تغییر بدیم و خوشبین باشیم نسبتا به زندگی آینده ..خوشبین البته با خوش باور و ساده انگار فرق داره ..شما باید به قول خودت میدون رو کاملا در اختیار شوهرت بذاری کما اینکه در اختیار خودت هست ..اون عملی ارزش داره که به دلخواه و خواسته خود فرد باشه نه به اجبار ...شما هم سعی کن طرز دیدتو عوض کنی ..سعی کن به خوبیهای همسرت فکر کنی ..بعضی از مردها زیادی راحت هستند ..بهتره تو شرایطی که ایجاد میکنه باهاش به نرمی و ملایمت حرف بزنی و از خواسته ها و چیزهائی که آزارت میده بگی البته در جای خودش که نیاز به صبر و تحمل شما داره ..حداقلش اینه که اینجوری خودتو زجر نمیدی ..موفق باشی
    vaghty kheili lajbaz shode o be hich onvan be hich harfim goosh nemide az oon tarafam be hich onvan hazer be beham zadan nist chikar bayad konam?na vaghean nemishe kasio control kard vali manzooram in bood tavaghom cheghad bashe
    inja y khanoomi goft shoaresh bekhateresh gooshisho chand mah khamoosh kard va chizai azin ghabil
    vali man hamchin gozashty nadidam

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    10

vaghty kheili lajbaz shode o be hich onvan be hich harfim goosh nemide az oon tarafam be hich onvan hazer be beham zadan nist chikar bayad konam?na vaghean nemishe kasio control kard vali manzooram in bood tavaghom cheghad bashe
    inja y khanoomi goft shoaresh bekhateresh gooshisho chand mah khamoosh kard va chizai azin ghabil
    vali man hamchin gozashty nadidam
    قرار نیست همه مثل هم باشن...شاید لجبازی و عدم حرف گوش کردنش به خاطر اصرارهای زیاد شما باشه و یه جور سیستم دفاعی باشه شما بیا یه مدتی رو آروم تر باش و زیاد برای امتحانم که شده کمتر گیر بده ببین تغییری در رفتارش حاصل میشه ؟؟در ضمن توقع شما توقع بیجائی نیست ممکنه یکمی بیش از حد فشار آورده باشی ولی توقع بیجائی نیست ولی نوع توقعت رو مدیریت کن
    امضای ایشان

33. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد