نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: به نامزدم اعتماد کردم

1456
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6513
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نامزدم اعتماد کردم

سلام نمیدونم با چه رویی مشکلم رو بگم.من دختر ساده ای هستم که عاشق یه پسرهستم،چونکه سیدهست خیلی به اون اعتماد داشتم،هرگز حرفی از ازدواج نزد ولی بامن رابطه جنسی داشت با خودم میگفتم کسی که خون امام تو رگشه هیچ وقت نامردی نمیکنه ولی الان بعد دوسال ونیم گفته نمیتونه بامن ازدواج کنه من بخاط ترس از آبروم به هیچ کس نتونستم چیزی بگم،کمکم کنید خواهش میکنم من همه چیمو از دست دادم،البته هنوز اون نمیدونه که من دیگه باکره نیستم بخاطر اینکه آرامشش بهم نخوره چیزی بهش نگفتم وهم اینکه میترسم ا گفتن این حرف از دستش بدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید میترسم

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا25 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم با چه رویی مشکلم رو بگم.من دختر ساده ای هستم که عاشق یه پسرهستم،چونکه سیدهست خیلی به اون اعتماد داشتم،هرگز حرفی از ازدواج نزد ولی بامن رابطه جنسی داشت با خودم میگفتم کسی که خون امام تو رگشه هیچ وقت نامردی نمیکنه ولی الان بعد دوسال ونیم گفته نمیتونه بامن ازدواج کنه من بخاط ترس از آبروم به هیچ کس نتونستم چیزی بگم،کمکم کنید خواهش میکنم من همه چیمو از دست دادم،البته هنوز اون نمیدونه که من دیگه باکره نیستم بخاطر اینکه آرامشش بهم نخوره چیزی بهش نگفتم وهم اینکه میترسم ا گفتن این حرف از دستش بدم
    بنظر من بهش بگو. چرا تو آرامش نداشته باشی اون آرامش و قدرت انتخاب و پس زدن.
    اگه دین و ایمان براش مهمه بخاطر ابروی تو هم که شده و خراب کاری خودشون تن به ازدواج باهات باید بده.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خیلی حرفاتون عجیبه
    شاید من عشق رو درک نمیکنم ولی گناه کار بودن ربطی به پسر امام بودن نداره
    پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد
    اگه اون انقدر که شما به پسر امام بودنش اعتماد کردی خودش اعتقاد داشت هیچوقت وارده رابطه با دختری نامحرم نمیشد
    ایشون خودشون میدونن چه بلایی سر شما آوردن
    کاری از دست شما برنمیاد چون شما خیلی وقته با برقراری رابطه جنسی ایشون رو از دست دادی درواقع واسه همین شما رو میخواسته
    بهتره فراموشش کنی و به شروع دوباره و زندگی بدون گناه فکر کنی
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا25 نمایش پست ها
    عزيزم چرا مادخترا انقدر ساده ايم به نظرت چرا يكم قوي نيستيم به خودت ميگي سيده گولم نميزنه چرا خودت خودتو گول ميزني اگه اينو به خودت ميگي چرا نميگي چرا پس يه رابطه نامشروع با من داره؟چرا خودتو گول ميزني ساده اي دختر بهش بايد بگي با اين كه فكر نميكنم موفق باشه ازدواجتون ولي تا اخر عمر اين مانع برات وجود داره يعني دستي دستي خودتو بدبخت كردي پيش مشاور برو با بزرگترت مشورت كن با اون به اصطلاح آقا صحبت كن خيلي خانمها هستن كه خودشون رو ميفروشن اگر نياز داشتن به اونا مراجعه ميكردن نه به يه خانم باكره اگه كه قصدش ازدواج نبوده بهش بگو خودتو راحت كن بخدا توكل كن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    عاقلانه اینه که بهش بگی و بیشتر باهاش رابطه برقرار نکنی و منتظر جوابش برای ازدواج باشی،
    با جواب مثبت دادن برای ایجاد رابطه ترغیبت نکنه، منتظر باش با خانواده بیاد خواستگاری.
    اگه جوابش منفی بود، بیخیالش شو که تو رو به چشم یک فاحشه مجانی می بینه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)