نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: شهوت زیاد و فرار از خانه

5789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

شهوت زیاد و فرار از خانه

باسلام خواهرسومم دچارشهوت ومیل جنسی زیادیه ک دکترش میگه بیماری اختلال دوقطبیست یبارفرارکردازخونه پرخاشگربودوباهمه ماحالت دشمنی وکینه داشت تااینکه بعدفرارش ک متاسفانه مشکلاتی براش کلابوجوداوردو......حالامیگه کنترل براش سخت شده ماهمیشه مراقبش هستیم دکترموظفمون کرده نذاریم تنهاازخونه خارج بشه و...موقعیت ازدواج نداره خاستگارنداره دراثرداروهاچاق هم شده بیست وچهارسالشه نوزده سالگی فرارکرد....قبل اون زیادتوجه به مسائل جنسی نداشت من پستهای کاربران رومیخونم مثل این درگیری ذهنی ایشونوپسرهادارن خیلیهاشون...میگن که ذهنشون اینطوری درگیره....لطفاراهنمایی کنیدباسپاس فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شهوت زیاد و فرار از خانه

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh safayi pour نمایش پست ها
    باسلام خواهرسومم دچارشهوت ومیل جنسی زیادیه ک دکترش میگه بیماری اختلال دوقطبیست یبارفرارکردازخونه پرخاشگربودوباهمه ماحالت دشمنی وکینه داشت تااینکه بعدفرارش ک متاسفانه مشکلاتی براش کلابوجوداوردو......حالامیگه کنترل براش سخت شده ماهمیشه مراقبش هستیم دکترموظفمون کرده نذاریم تنهاازخونه خارج بشه و...موقعیت ازدواج نداره خاستگارنداره دراثرداروهاچاق هم شده بیست وچهارسالشه نوزده سالگی فرارکرد....قبل اون زیادتوجه به مسائل جنسی نداشت من پستهای کاربران رومیخونم مثل این درگیری ذهنی ایشونوپسرهادارن خیلیهاشون...میگن که ذهنشون اینطوری درگیره....لطفاراهنمایی کنیدباسپاس فراوان
    سلام

ایشون چند سالشه- حالات افسردگی دارن-حالت سرخوشی و شنگولی بیش از حد دارن- چند مدته در گیرن- سابقه بیماری یا ا ختلالات روانی در خانواده مادری و پدری. با تشکر

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

بیست وچهارالان خ خوبه شاده تاافسرده ولی هروقت میره پیش دکترش مسئله فشارجنسی رومطرح میکنه بله خانواده پدریم به اعصاب ضعیف عادت دارن امامسئله جنسی مطمئنم بینشون نبوده بلکه برعکس...قبلااختلالدخواب شدیدداشت یعنی اصلاخواب نداشت واین عصبیش میکردالان هم باداروهای قوی میتونه بخوابه.ازسال اول دبیرستان یعنی هشتادوچهارگفت مدرسه نمیرم ویکسال ترک تحصیل کردبعدهم دیپلم کامل نگرفت...درسومیگه دوست نداره...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

بیست وچهارالان خ خوبه شاده تاافسرده ولی هروقت میره پیش دکترش مسئله فشارجنسی رومطرح میکنه بله خانواده پدریم به اعصاب ضعیف عادت دارن امامسئله جنسی مطمئنم بینشون نبوده بلکه برعکس...قبلااختلالدخواب شدیدداشت یعنی اصلاخواب نداشت واین عصبیش میکردالان هم باداروهای قوی میتونه بخوابه.ازسال اول دبیرستان یعنی هشتادوچهارگفت مدرسه نمیرم ویکسال ترک تحصیل کردبعدهم دیپلم کامل نگرفت...درسومیگه دوست نداره...
    سلام

ببخشید ولی سوالات رو با دقت بیشتری جواب بدید والا به نتیجه ای نمیرسیم: -منظورم این بو که گاهی خیلی خیلی شنگول باشند انگار تو آسمانهاست-اعصاب ضعیف معنی نداره پرخاشگری,دست

بزن-شکستن چیزی- افسردگی- اضطراب و تحت دارو و درمان بودن.....؟؟؟؟- تا حالا خودکشی کردن؟؟؟

در مورد مسائل جنسی مثلا چی میگن و چیکار میکنن- قبلا ازدواج که نکردن؟؟

لصفا نقل قول کن که حتما متوجه شم.ممنون

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

منظورتون ازنقل قول چیه من تازه عضوشدم تایه حدی باtapatalkآشناشدم خب replyمیذارم درسته؟پست جدیدنمیذازم...نه هرگزاحساس درآسمان بودن نکرده...پرخاشگری بله خ شدیدقبلاقبل مصرف داروالان بهتره.الان تیوریدازین 100میلی میخوره روزی دوتاولیتیم کاربامازپین والپروات ویقرص دیگه که میگفت شبهاصورتکهای زشت بنظرم میاددکتربراش تجویزکرداسمشونمیدونم....سال هشتادوهشت فرارکردخ پرخاشگربوداونموقع باخاهرش دعواش شدوازخونه رفت بیرون چهارشب نبودبعدمعلوم شد....تویه قلعه بوده بارضایت خودش رفته بودبعداهم میگف بهموخوش گذشت!!!بکارتشوازدست دادفقط نوزده سالش بوداونموقع...بعدازاون هم سه بارقصدفرارداشت که نذاشتیم الان هم پنج ساله تحت درمانه هشت مرتبه شوک گرفته دکترش قویترین قرص روبرای کاهش میل جنسیش تجویزکرده میگه فقط لذت جنسی برام جذابه ازهیچی دیگه لذت نمیبرم الان کاری نمیتونه بکنه درخونه بیس وچهارساعته قفله اگه بازباشه فرارمیکنه به اولین ماشین که ترمزکنه سوارمیشه یبارجلوچشم من سواریه وانتی شد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

منظورتون ازنقل قول چیه من تازه عضوشدم تایه حدی باtapatalkآشناشدم خب replyمیذارم درسته؟پست جدیدنمیذازم...نه هرگزاحساس درآسمان بودن نکرده...پرخاشگری بله خ شدیدقبلاقبل مصرف داروالان بهتره.الان تیوریدازین 100میلی میخوره روزی دوتاولیتیم کاربامازپین والپروات ویقرص دیگه که میگفت شبهاصورتکهای زشت بنظرم میاددکتربراش تجویزکرداسمشونمیدونم....سال هشتادوهشت فرارکردخ پرخاشگربوداونموقع باخاهرش دعواش شدوازخونه رفت بیرون چهارشب نبودبعدمعلوم شد....تویه قلعه بوده بارضایت خودش رفته بودبعداهم میگف بهموخوش گذشت!!!بکارتشوازدست دادفقط نوزده سالش بوداونموقع...بعدازاون هم سه بارقصدفرارداشت که نذاشتیم الان هم پنج ساله تحت درمانه هشت مرتبه شوک گرفته دکترش قویترین قرص روبرای کاهش میل جنسیش تجویزکرده میگه فقط لذت جنسی برام جذابه ازهیچی دیگه لذت نمیبرم الان کاری نمیتونه بکنه درخونه بیس وچهارساعته قفله اگه بازباشه فرارمیکنه به اولین ماشین که ترمزکنه سوارمیشه یبارجلوچشم من سواریه وانتی شد
    ببینید عزیز نمیدونم کجا هستید و.... ولی به نظر من این همکار ما تشخیصشون اصلا درست نبوده خواهر شما بیشتر رفتار اشخاص سایکوتیک و روانپریش رو نشون میده.

لطفا به یکی دیگه از همکاران رجوع و از ایشون نیز نظر بخواهین و نظر من رو هم به ایشون بگید علاوه بر تشخیص قبلی.

موفق باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

امامشکلش فقط شدت میل جنسیه میگه کلافه ش کزده ذهنشودرگیرنگه داشته....چطورباوجودروزی دویست میلی گرم تیوریدازین ممکنه؟؟؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

امامشکلش فقط شدت میل جنسیه میگه کلافه ش کزده ذهنشودرگیرنگه داشته....چطورباوجودروزی دویست میلی گرم تیوریدازین ممکنه؟؟؟؟
    سلام

ببینید من روانکاو هستم نه روان پزشک البته داروی تیوریدازین, اصولاً جهت درمان روان‌پریشی بکار میرود، ولی در ترک مصرف الکل و مواد مخدر نیز کاربرد دارد.

ولی به نظر من ایشون اختلال دو قطبی ندارن. و این تمایل جنسی ناشی از مغز بیماره نه هورمون جنسی و جدا نیاز.

پس باید تشخیص دقیق داده شه تا کنترل مناسب با بیماری اعمال بشه.

موفق باشید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

پس چطوراونهمه پزشک تشخیصشون دوقطبی بودببخشیدمن برای این سوال میکنم که بتونیم پزشکشوعوض کنیم پنج ساله تحت نظراین پزشکه بایددلیل قانع کننده براتغییرش بدم چون بنظرخ وضع افسرده ای داره

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

پس چطوراونهمه پزشک تشخیصشون دوقطبی بودببخشیدمن برای این سوال میکنم که بتونیم پزشکشوعوض کنیم پنج ساله تحت نظراین پزشکه بایددلیل قانع کننده براتغییرش بدم چون بنظرخ وضع افسرده ای داره
    بالاتر از این چه دلیلی که حالش خوب نیست .من نظرم روی شخصیت سایکوتیکه. موفق باشید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام علیکم
    من مطلب "شهوت زیاد و فرار از خانه" را خواندم و خیلی متاثر شدم.
    فکر میکنم کمی به این مشکل آشنایی دارم.
    آیا خواهر شما در گذشته ی خودش (کودکی، مدرسه، بلوغ و ...) تحت فشار زندگی بوده و یا مشکلاتی داشتند؟
    آیا در خانواده ی شما بین پدر و مادرتان، بحث و یا دعوا بوده؟
    ایا خواهر شما در طول زندگی از چیزی رنج می بردند؟
    البته باید به این سوال ها، خود خواهرتان جواب دهند تا دقیق تر باشد. اگر کسی هست که با او دوست و همدل و صمیمی باشد و این سوال های از او بپرسد و پاسخ آنها را بدهد، خیلی عالیه.

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    سلام علیکم
    من مطلب "شهوت زیاد و فرار از خانه" را خواندم و خیلی متاثر شدم.
    فکر میکنم کمی به این مشکل آشنایی دارم.
    آیا خواهر شما در گذشته ی خودش (کودکی، مدرسه، بلوغ و ...) تحت فشار زندگی بوده و یا مشکلاتی داشتند؟
    آیا در خانواده ی شما بین پدر و مادرتان، بحث و یا دعوا بوده؟
    ایا خواهر شما در طول زندگی از چیزی رنج می بردند؟
    البته باید به این سوال ها، خود خواهرتان جواب دهند تا دقیق تر باشد. اگر کسی هست که با او دوست و همدل و صمیمی باشد و این سوال های از او بپرسد و پاسخ آنها را بدهد، خیلی عالیه.
    سلام تایپیک بسیار قدیمیه لطفا به تاریخ تایپیک توجه بفرمایید

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام تایپیک بسیار قدیمیه لطفا به تاریخ تایپیک توجه بفرمایید
    بله، میدونم ولی راهی برای پیدا کردن استارتر این تایپک ندارم. صندوق ورودی اون هم پر است و قبول نمیکنه.
    با تشکر

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیزم من کاری به بیماریش که شهوت زیادی داره ندارم. اما در مورد فرار. شما و خوانوادتون باید بهش احساس امنیت بدین. این دختر مریضه. از همه چیز و همه کارتون به خاطر اون بزنید و بهش نشون بدین چقدر براتون مهمه. مدام باهاش برید بیرون حتی اگه فحشتون دادم و پرخاش کرد. یه جورایی باهاش باید مثه یه ادم عادی که سوگلیه خونست برخورد کنین. پای حرفاش بشینید. براش از خودتون و درداتون بگید که اون احساس ادم بودن کنه. احساس عادس بودن. بزارید حرف بزنه. میل جنسی شدید در یه شرایط خاصی به وجود میاد. شاید حتی خواهر شما در اثر این که یه دختر فراریه به این راه کشیده .فقط حرف زدن می تونه اینجور افردا رو درست کنه.

15. کاربران زیر از atna بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

تا قبل از این اتفاقات خونواده خیلی بهش گیر میدادن؟ شاید بخاطر سرخوردگی شدید جنسی اینطوری شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)