نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خانواده پنهان کار

1015
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده پنهان کار

خانواده شوهرم خیلی پنهان کاری می کنند،یعنی اینکه خرید ها یا کارهایی را که انجام میدهند از پدرشون مخفی نگاه میدارند. بطور علنی مادرش میگه که به باباتون نگید و دقیقا همین رفتار را با من که عروسشون هستم دارند. یعنی شوهرم ،خواهر و برادر و مادرش از تمام جزئیات زندگی و برنامه های شوهرم خبر دارند اما از من پنهان می کنند.مثلا من تا امروز نمیدونستم که شوهرم فوق لیسانس شرکت کرده و قبول شده،چه دلیلی داره که اطلاع نمیده،درصورتیکه من هرکاری میخواهم انجام بدم باهاش مشورت می کنم.و تازه اگر میدونستم میخاد ادامه تحصیل بده تشویقش میکردم.اما اینها عادت دارند که پنهان کنند.باید چکار کنم ؟

2. کاربران زیر از یکتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده پنهان کار

خب متاسفانه ایشون در یک محیط خاص بزرگ شده و با این خلق و خو رشد کرده

واقعا" تغییر چنین فردی خیلی سخته ، اونم در صورتی که نخواد تغییر کنه و این حالت رو طبیعی بدونه که تغییر غیر ممکنه ...

خب این ناشی از جو بی اعتمادیه که مادرش در خانواده براشون به وجود اورده ...

پس تا نتونید به طور واقعی اعتمادرو در ایشون به وجود بیاری همین اوضاع وجود خواهد داشت ...

از طرفی میتونید به روش خودشون بازی کنید و با نزدیک شدن به مادرشوهرتون میتونید خیلی از این مشکلات رو حل کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا همینطوره که میفرمایید،اما آیا راهی وجود داره؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط یکتا نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره که میفرمایید،اما آیا راهی وجود داره؟؟؟
    بنظر من باهاش صحبت كن و بگو از اين موضوع ناراحتي بگو منو تو شريك زندگي هم هستيم چرا بايد از من پنهان كني من از تو چيزي رو پنهان نكردم دوست ندارم توام از م چيزي رو قايم كني حتي درست يا غلطشم نميدونم اگر لازمه تهديد كن كه اگر چيزي رو ازت پنهان كرد ازت جدا ميشم من همه زندگيمو به پاي تو ميريزم جونيمو عمرمو اونوقت تو از من همه چيزتو قايم ميكني يعني خواهرو مادرت از من بهت نزديكترند؟يعني من تو زندگي تو جايي ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟/يكم با احساساتش بازي كن نه اينكه دست بندازي و اذيت كني خيلي منطقي بهش بگو بگو من واسه زندگمون اين كارارو كردم توام با من اينطوري نكن زندگيمونو با اين رفتارات راب ميكني و از هم مي پاشوني

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد