نمایش نتایج: از 1 به 44 از 44

موضوع: مرد زن دار

8704
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مرد زن دار

سلام من حدود 2 ماهه که عاشق یه مرد زن دار شدم خیلی سعی کردم از ذهنم بیرونش کنم اما نشد به نظرتون چیکار کنم؟
    ویرایش توسط gomnam : 09-21-2014 در ساعت 03:53 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مرد زن دار

نقل قول نوشته اصلی توسط gomnam نمایش پست ها
    سلام من حدود 2 ماهه که عاشق یه مرد زن دار شدم خیلی سعی کردم از دهنم بیرونش کنم اما نشد به نظرتون چیکار کنم؟
    سلام

حتما دوست دارین بهتون بگیم........ و هم دردی کنیم!!!!!!

هیچی کاری نکنید و سرتون رو محکم بکوبین به دیوار !!!!!!!!!!!!!!! یک انسان عاقل و بالغ در طول زندگیش خیلی چیزا میخواد ولی بنا به شرط عقل و انسانیت خودشو محدود میکنه و رعایت حقوق دیگران رو میکنه

شما میخوای به قیمت خراب کردن سقف خونه یک هم جنست و شایدم کودکانش به عشقت(که اونم به هزار و یک دلیل روانشناختی آسیب و انحرافه) نه عشق خانه خودت رو بنا کنی.

بابا ایول>>>>!!!!!!!

به خودت بیا ودست از این هوس بچه گونه بردار و به کار و درس وزندگی و..... بپرداز و سعی کن راجب عشق واقعی بخوانی و بفهمی و خونه خودت رو روی خرابه دیگران نسازی.

موفق باشی

3. 6 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

بايد هر طور شده فراموشش كني عزيزم تصور كن يكي بياد با بابات دوست شه زندگي تونو بهم بريزه يا فكر كن دوست داشتي يكي ديگه شوهر آيندتو از دستت بگيره اين حرفا چيه نبايد بهش فكر كني به هيچ وجه اصلا فكر نكن
    چرا باعث ميشه يه زندگي بپاشه ميدوني ما زنا باعث همه گناهايي هستيم كه مرتكب ميشه نبايد اينطور باشي عزت نفس داشته باش اون مرد زن داره و يك نفر ديگه رو دوست داره و باهاش يه زندگي ساخته شما حق اينو نداري كه زندگيشو خراب كني و باعث آه و نفرين اون زن بشيد و آينده اون زن و زندگيشو خراب كني
    لطفا خواهشا از اين رابطه بكش كنار

5. 3 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

اینم یک توصیف و شرح دیگه::

عوامل گرایش دختران مجرد به مردان متاهل

روزنامه خراسان با مطرح کردن مشکل یکی از مخاطبان به بررسی آثار زیانبار آن پرداخته است:

دختری ۲۷ ساله‌ام. با مردی ۳۱ ساله که همسر و فرزند دارد، آشنا شده‌ام. ۵ سال است که با هم دوست هستیم و به یکدیگر خیلی علاقه داریم. نمی‌توانم به جدا شدن از او فکر بکنم. خیلی عذاب می‌کشم و گریه می‌کنم. مانده‌ام چه کار کنم؟

سوال شما بسیار کلی است و در آن مشخص نکردید که به دنبال چه هستید؟ آیا از این ارتباط رنج می‌برید و به دنبال قطع آن هستید یا به دنبال راه حلی برای کنترل احساسات و درمان وابستگی شدیدتان به آن آقا هستید یا اصلاً می‌خواهید راهی برای ارتباط مشروع و ازدواج با وی پیدا کنید؟

در هر صورت برای ارائه پاسخ مفید، جامع و کاربردی که تصمیم منطقی و درست شما را در پی داشته باشد، در ادامه توصیه‌هایی به شما خواهیم داشت.

قرار گرفتن در نقش همسر دوم

متاسفانه موضوع دوستی با مردان متاهل به عنوان یک پدیده اجتماعی گریبانگیر بعضی از خانم‌های مجرد و مطلقه شده و در حقیقت یک آسیب اجتماعی است. درخور ذکر است که ارتباط دختر با مرد متأهل، خلاف شرع و حرام است. با این حال گرفتار شدن در دام زیاده خواهی بعضی مردان، قرار گرفتن در جایگاه همسر دومی و چندمی و سوء استفاده بعضی مردان از زنان برای نیازهای غیرطبیعی در قالب ارتباط‌های مخفی که به هیچ وجه مشروع و منطقی نیست، واقعیتی است که در جامعه مشاهده می‌شود و به شدت نیازمند هشدار به خانواده هاست.

عوامل گرایش دختران مجرد به مردان متاهل

در میان مراجعان من نیز، مواردی گرفتار این نوع رابطه‌ها شده بودند و زمانی که به دنبال راه حلی برای مشکلشان بوده‌ام، پس از بررسی عوامل زمینه ساز آن، به این نتیجه رسیدم که عامل اصلی این پدیده تنهایی و کمبود محبت دختران در محیط خانه و رعایت نکردن بعضی اصول اخلاقی توسط زنان در ارتباط‌های اجتماعیشان، بالا رفتن سن ازدواج، سختگیری‌های افراطی و غیر اخلاقی بعضی والدین با قرار دادن شرایط غیر ارزشی برای خواستگاران، از جمله عوامل برجسته و تاثیرگذار در این باره است.

از سوی دیگر، نیاز شدید برخی دختران مجرد و زنان مطلقه به تکیه‌گاه و حامی از میان مردان باعث می‌شود که در مقابل جنس مخالف، قاطعیت خود را برای مخالفت با برقراری ارتباط از دست بدهند و به این نوع ارتباطات تن دهند که در نتیجه ضعف اراده و ضعف شخصیتی بانوان یکی از عوامل اصلی شکل گیری چنین ارتباط‌هایی است.

شکست خود به همراه فروپاشی خانواده طرف مقابل

جالب است که بدانید در بیشتر موارد، چنین ارتباط‌ها و دوستی‌هایی به محض آگاهی همسر اول شکست می‌خورد و باعث فروپاشی خانواده او یا قطع ارتباط با فرد دوم می‌شود و در موارد کمی که به ازدواج منجر می‌شود با سختی‌ها و مشکلات زیادی مواجه می‌شود؛ بنابراین بهترین و عاقلانه‌ترین کار برای زنان، قطع ارتباط با مردان متاهل و راه‌های کنترل احساسات و عواطف خودشان است.

شایسته است که فورا با قاطعیت، بدون هیچ گونه بهانه و ردپایی برای ارتباط مجدد و حتی بدون عذرخواهی، کسب حلالیت و حتی صحبت و بیان دلیلشان برای این جدایی، به چنین ارتباط‌هایی خاتمه دهند. همچنین تمامی عواملی که احتمال می‌دهند آن‌ها را وادار به فکر کردن درباره مرد مورد علاقه‌شان یا برقراری ارتباط مجدد می‌کند، از زندگیشان حذف و پاک کنند.

توهم عاشقی به جای علاقه

درباره ایجاد علاقه به این مردان، باید بدانید که نه تنها این گونه علاقه‌ها حقیقی نیست بلکه در بیشتر موارد شکل گیری چنین علاقه‌هایی در زنان به دلیل نیاز به همدل، وابستگی شدید و توهم است که به خاطر عواملی از جمله کمبود محبت، عاطفه و تنهایی ایجاد می‌شود و به طور طبیعی باعث وارد شدن خسارت‌های فراوانی هم به خود شخص و هم به خانواده مردان متاهل خواهد شد؛ بنابراین لازم است که توجه بیشتری داشته باشید که این نوع احساسات، هیجانات و علاقه‌ها حقیقی نیست و نخواهد بود.

آیا ارزشش را دارد!؟

از دختران یا زنان مطلقه‌ای که با مردان متاهل ارتباط دوستی برقرار کرده‌اند، خواسته می‌شود که با واقع بینی به مسائل ذکر شده، فکر کنند که آیا مردی متاهل و خانواده دار که معلوم نیست، واکنش اطرافیان و همسرش بعد از اطلاع از این ارتباط با شما چه باشد، صلاحیت یا ارزش این را دارد که شما به او دل ببندید، علاقه پیدا کنید، خودتان را برای او هزینه کنید، سرمایه گرانمایه جوانیتان را برای او تلف کنید و به خاطر او بهترین دوران زندگیتان را نابود کنید و فرصت و شانس ازدواج را از دست بدهید.

تلقین نابود شدن

اینکه بعضی زنان نمی‌توانند به پایان دادن به چنین رابطه‌هایی فکر کنند، عذاب می‌کشند و گریه می‌کنند، به خاطر این است که خودشان را کم می‌بینند و به خودشان تلقین کرده‌اند که بدون طرف مقابل زندگیشان نابود می‌شود در حالی که نمی‌دانند سخت در اشتباه هستند و اتفاقا با وجود چنین مردانی است که زندگیشان تباه می‌شود. فقط کافی است کمی به این مسئله واقع بینانه دقت کنند و توجه داشته باشند که در چنین رابطه‌ای، ممکن است خانم‌ها دچار مشکلات بیشتر و غیر قابل حلی شوند.

ازدواجی سخت‌تر از دیگر ازدواج‌ها

چنین ارتباط‌هایی بدون شک، محکوم به شکست است مگر اینکه رسمی و شرعی شود که پس از آن سختی‌ها و مشکلاتش، بیشتر و چند برابر دیگر ازدواج هاست. بنابراین و به ویژه به دخترهای مجرد توصیه می‌شود که هر چه سریع‌تر با بیان شرایط و ویژگی‌های خواستگار و همسر ایده آلشان به اطرافیان و دوستان در لابه لای حرف‌ها و صحبت‌‌هایشان به صورت غیرمستقیم، شرایط را برای ورود و پذیرش خواستگار فراهم کنند و خلاءهای فکری و عاطفیشان را به صورت صحیح و منطقی پاسخ دهند. در پایان درخور ذکر است که یکی از شاخص‌ترین راه حل‌ها برای خارج شدن از دام چنین دوستی‌ها و ارتباط‌های خطرناکی، واقع بینی است

7. 6 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونم زنش و دوست نداره

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

میدونم زنش و دوست نداره

بتوچه. اینم شد بهانه!!!!!!!!!!

اصلا دوست نداره, جدا میشی ازش دلیلشم نمیگی, به کار و زندگیت میپردازی, اگه یکزمان خودشون تصمیم گرفتن جدا شدن دلش خواست میاد سراغت

ببینم رابطه جنسی هم داشتین؟

10. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

میدونم زنش و دوست نداره
    از كجا ميدوني مگه تو توخونه كنارشي ببيني دوست داره يا نداره عزيزمن اينا بهونست واسه سو استفاده از شما من يه دوست اشتم با يه مرد زندار دوست بود به من نميگفت چون صاحبكارش بود ميگفت زنش مريضه ميميره اينو مرده بهش گفته بود الان 7سال ميگذره اين دوست من با اينكه نامزد كرده ولي با اين مرد هنوز هست باهم شمال ميرن و....نميدونم شوهرش بفهمه چه قيامتي ميشه
    اينا بهونست خودتو گول نزن اون ميخاد از تو لذتشو ببره بعدا ولت ميكنه يكم عاقل باش عزيزمن

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه حتی جرعت نکردم بهش بگم دوست دارم ولی دارم داغون میشم.نگفتم دوسش دارم ولی فک کنم از رفتارم فهمیده چون تو محل کارمه
    ویرایش توسط gomnam : 09-21-2014 در ساعت 04:02 PM

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

مردهامیفهمند

14. کاربران زیر از parvaneh safayi pour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    از كجا ميدوني مگه تو توخونه كنارشي ببيني دوست داره يا نداره عزيزمن اينا بهونست واسه سو استفاده از شما من يه دوست اشتم با يه مرد زندار دوست بود به من نميگفت چون صاحبكارش بود ميگفت زنش مريضه ميميره اينو مرده بهش گفته بود الان 7سال ميگذره اين دوست من با اينكه نامزد كرده ولي با اين مرد هنوز هست باهم شمال ميرن و....نميدونم شوهرش بفهمه چه قيامتي ميشه
    اينا بهونست خودتو گول نزن اون ميخاد از تو لذتشو ببره بعدا ولت ميكنه يكم عاقل باش عزيزمن
    من تحقیق کردم ولی بهش چیزی نگفتم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    بتوچه. اینم شد بهانه!!!!!!!!!!

اصلا دوست نداره, جدا میشی ازش دلیلشم نمیگی, به کار و زندگیت میپردازی, اگه یکزمان خودشون تصمیم گرفتن جدا شدن دلش خواست میاد سراغت

ببینم رابطه جنسی هم داشتین؟
    نه نداشتیم بهش نگفتم جرعت نکردم

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

نه نداشتیم بهش نگفتم جرعت نکردم
    همون بهتر

کم عقل نباش برو با یکی از همکاران خوبمون که خانم باشن مشورت کن

این رابطه زندگیتو ویرون میکنه اینوکسی داره بهت میگه که 20 سال کارش مشاوره هست و سنتی مذهبی هم نیست و توی یکی از بهترین کشورها تحصیل کرده و کارشم همونجاست.

پس باور کن حرفم رو

موفق باشی

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

من تحقیق کردم ولی بهش چیزی نگفتم
    ول كن اين حرفا رو عزيز من چرا خودتو درگير يه حس پوچ مينكني ميگن زن و شوهر دعوا كنن ابلهان باور كنن شما چرا باور ميكنيد تو يه برهه اي از زمان بحثشون شده از هم ناراحتن شايد يه لحظه متنفرهم بشن ولي باز برميگردن مثل قبل شما چرا از آب گل آلود ماهي ميگيري/
    چند سالتونه شما
    فكر نميكنم بچه باشيد چون اينا حرفهاي بچه گانه ايه خودتو از زندگيشون بكش كنار اصلا بهش فكرنكن
    اينو مطمعن باش صدردرصد اگه تو وارد زندگي اينا بشي و خراب كني وباعث بشي اين مرد به زنش خيانت كنه در آينده يه جوري سرت مياد اينو بهت قول ميدم به يكي وابسته ميشي بدجور كه اونم بهت خيانت ميكنه اين دنيا اينجوريه عزيزم

19. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ول كن اين حرفا رو عزيز من چرا خودتو درگير يه حس پوچ مينكني ميگن زن و شوهر دعوا كنن ابلهان باور كنن شما چرا باور ميكنيد تو يه برهه اي از زمان بحثشون شده از هم ناراحتن شايد يه لحظه متنفرهم بشن ولي باز برميگردن مثل قبل شما چرا از آب گل آلود ماهي ميگيري/
    چند سالتونه شما
    فكر نميكنم بچه باشيد چون اينا حرفهاي بچه گانه ايه خودتو از زندگيشون بكش كنار اصلا بهش فكرنكن
    اينو مطمعن باش صدردرصد اگه تو وارد زندگي اينا بشي و خراب كني وباعث بشي اين مرد به زنش خيانت كنه در آينده يه جوري سرت مياد اينو بهت قول ميدم به يكي وابسته ميشي بدجور كه اونم بهت خيانت ميكنه اين دنيا اينجوريه عزيزم
    من 20 سالمه فکر کنم باید از محل کارم استعفا بدم تا فراموشش کنم با زنش دعوا نمیکنه با هم خوبن ولی عاشقش نیست

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

من 20 سالمه فکر کنم باید از محل کارم استعفا بدم تا فراموشش کنم با زنش دعوا نمیکنه با هم خوبن ولی عاشقش نیست
    مثلا گفتم هركار ميتوني بكن اره استعفا بده شبها كه ميخاي بخوابي هم اصلا بهش فكر نكن فكرتو خالي كن شما از كجا ميدوني عاشقش نيست لابد عاشق شماست؟
    ببين واسه خودت بهونه نيار ميخاي فراموشش كني يا نه؟

22. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا گفتم هركار ميتوني بكن اره استعفا بده شبها كه ميخاي بخوابي هم اصلا بهش فكر نكن فكرتو خالي كن شما از كجا ميدوني عاشقش نيست لابد عاشق شماست؟
    ببين واسه خودت بهونه نيار ميخاي فراموشش كني يا نه؟
    نمیتونم این موضوع رو به خانواده بگم اونا ام میگن کارتو از دست نده.راستش من میخوام فراموشش کنم اما هر کاری میکنم نمیتونم اگه نمیخواستم فراموش کنم تا الان بهش گفته بودم که عاشقشم

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    همون بهتر

کم عقل نباش برو با یکی از همکاران خوبمون که خانم باشن مشورت کن

این رابطه زندگیتو ویرون میکنه اینوکسی داره بهت میگه که 20 سال کارش مشاوره هست و سنتی مذهبی هم نیست و توی یکی از بهترین کشورها تحصیل کرده و کارشم همونجاست.

پس باور کن حرفم رو

موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون به نظر شما ام باید استعفا بدم تا این موضوع حل شه راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من حدود 2 ماهه که عاشق یه مرد زن دار شدم خیلی سعی کردم از ذهنم بیرونش کنم اما نشد به نظرتون چیکار کنم؟
    هرکار میکنی فقط به اون مرد بروز نده

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pegaht نمایش پست ها
    هرکار میکنی فقط به اون مرد بروز نده
    خیلی باهوشه به احتمال زیاد فهمیده

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون به نظر شما ام باید استعفا بدم تا این موضوع حل شه راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه
    نه عزیزم ببینم اگه مااضافه وزن داریم باید یخچال و فریزر نداشته باشیم و غذا سر میز دیگران نباشه چون ما دلمون میخواد؟؟؟

نه باید به مقدار لازم و سالم و کافی بخوریم !؟

ببین فاصله گرفتن و دور شدن مشکل رو هیچ وقت حل نمیکنه این نگرش درسته شما باید متوجه شی و باور کنی که این عشق نیست فقط هوسه اونم هوس نوشیدن یک لیوان زهر چون تشنه هستی

خوب آب پیدا کن هم سالمه هم کشنده نیست.

در هر صورت اگر جای بهتری با مزایای بیشتری پیدا کردی که عالیه اگر نه خوب لوزومی نیست نه.

فکر کن اینم یک چالش و امتحانه مثل روزه گرفتن برای سلامتی روان و مغز به جای جسم.

موفق باشی

28. 5 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

شما ظاهرا بدت نمياد ايشون فهيمده باشه و بازم دوست داري ايشون باهوش بازي در بياره و بفهمه شما دوسش داري . عزيزم اول از هوش ايشون نگران هوس خانمان سوز خودت باش.
    خودت در اينده ازدواج ميكني و ميفهي چه حس بدي كسي بياد توي زندگييت و به بهانه هاي مختلف جاتو بگيره . شوهرتو و زندگي كه واسش تلاش كردي
    من اگر خدايي نكرده اين بلا سرم بياد مي ميرم . واقعا مي ميرم .
    عاشق شدن حرمت داره اسم خودتو عاشق نذار . خائن بذار .
    اگه تا حالا كاري نكردي لطف كن برو دنبال زندگيت . بد نكن

30. 2 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز.
    اگه ميخاى نظر کسى رو بدونى که تو اين زمينه تجربه داره به حرف من خوب گوش کن...
    تو الان 2ماهه که اين اتفاق برات افتاده و خداروشکر کن که اينقدر دوست داره و زود متوجه اين قضيه شدى...
    من 4سال بود تقريبا درگير رابطه اى بودم مثل تو..
    4سال.4سال ميگى و زود تموم ميشه ولى کلى زمانه...يک عمره.
    منم دقيقا مثل تو ميدونستم همسرشو نميخاد متنفره ازش حتى تا مرز طلاق رفتن..ولى اين وسط کى اذيت ميشه خودت!!
    وجدانت
    اعصابت
    .
    .
    الان ميگى دوسش دارم ولى دو ماه رو خيلى راحت ميتونى فراموش کنى.. تا چهار سالو..
    خدارو بايد شکر کنيم که باعث از هم پاشيدن يه خانواده نشديم..اين خودش يه مزيت برامون.
    ما بايد به خودمون ايمان داشته باشيم و واقع بين باشيم..وقتى واقعيتو ببينيم ديگه ناراحتيمونم کم ميشه.
    درسته سختى ميکشيم.. گريه ميکنيم...و کلا ميريم تو فازه دپرس و بيمارى و...ولى بايد محکم بايستيم و هم با عقل وهم با احساس به اين قضيه نه بگيم..
    اگه نگران آيندت و سلامتيت هستى و از بلا تکليفى خوشت نمياد هرچه سريع تر خودتو کنار بکش.
    مطمىن باش اگه تو از کارت استعفا بدى بخاطر اين کارت جاى بهترى کار پيدا ميکنى....

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=shirin1364;35141]شما ظاهرا بدت نمياد ايشون فهيمده باشه و بازم دوست داري ايشون باهوش بازي در بياره و بفهمه شما دوسش داري . عزيزم اول از هوش ايشون نگران هوس خانمان سوز خودت باش.
    خودت در اينده ازدواج ميكني و ميفهي چه حس بدي كسي بياد توي زندگييت و به بهانه هاي مختلف جاتو بگيره . شوهرتو و زندگي كه واسش تلاش كردي
    من اگر خدايي نكرده اين بلا سرم بياد مي ميرم . واقعا مي ميرم .
    عاشق شدن حرمت داره اسم خودتو عاشق نذار . خائن بذار .
    اگه تا حالا كاري نكردي لطف كن برو دنبال زندگيت . بد نكن

اگه میخواستم خیانت کنم نمیومدم اینجا نظر شما رو بپرسم ولی اومدم چون نمیخوام زندگیه جفتمون خراب شه اومدم تا یه راهی پیدا کنم تا فراموش کنم

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negin.memar نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    اگه ميخاى نظر کسى رو بدونى که تو اين زمينه تجربه داره به حرف من خوب گوش کن...
    تو الان 2ماهه که اين اتفاق برات افتاده و خداروشکر کن که اينقدر دوست داره و زود متوجه اين قضيه شدى...
    من 4سال بود تقريبا درگير رابطه اى بودم مثل تو..
    4سال.4سال ميگى و زود تموم ميشه ولى کلى زمانه...يک عمره.
    منم دقيقا مثل تو ميدونستم همسرشو نميخاد متنفره ازش حتى تا مرز طلاق رفتن..ولى اين وسط کى اذيت ميشه خودت!!
    وجدانت
    اعصابت
    .
    .
    الان ميگى دوسش دارم ولى دو ماه رو خيلى راحت ميتونى فراموش کنى.. تا چهار سالو..
    خدارو بايد شکر کنيم که باعث از هم پاشيدن يه خانواده نشديم..اين خودش يه مزيت برامون.
    ما بايد به خودمون ايمان داشته باشيم و واقع بين باشيم..وقتى واقعيتو ببينيم ديگه ناراحتيمونم کم ميشه.
    درسته سختى ميکشيم.. گريه ميکنيم...و کلا ميريم تو فازه دپرس و بيمارى و...ولى بايد محکم بايستيم و هم با عقل وهم با احساس به اين قضيه نه بگيم..
    اگه نگران آيندت و سلامتيت هستى و از بلا تکليفى خوشت نمياد هرچه سريع تر خودتو کنار بکش.
    مطمىن باش اگه تو از کارت استعفا بدى بخاطر اين کارت جاى بهترى کار پيدا ميکنى....
    عزیزم تو خودت میدونی چه حس بدی دارم واقعا سخته دارم همه ی تلاشم رو میکنم هرکی از راه میرسه یه چیزی بهم میگه چند بار خواستم بیام بیرون اما نمیدونم واسه خانواده ام چه دلیلی بیارم واقعا دارم داغون میشم از خودم بدم میاد هر شب کابوس میبینم زندگیم کلا داره داغون میشه

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقيقا همين حس هارو داشتم و دارم...
    اگه از سختى هايى که تو اين راه داره بگم همىن الان پا به فرار ميذارى...
    سخت تر ازهمه اينکه قراره کسى رو دوسش دارى هرشب هر روز و هر ثانىه به اىن فکر کنى که الان با زنش کجاست و چىکار مىکنه...واين مثل خوره ميفته به جونت ..وبه مروره زمان عصبى ميشى..پرخاشگر ميشى.. حتى ميتونه تو, تو عوارض ديگه و بيشترى داشته باشه...
    خودتو با اين گول نزن که زنشو دوست نداره منو دوست داره.دوست هم نداشته باشه مگه طلاق الکيه و به همين راحتيه؟؟؟که اونو طلاق بده بياد با شما ازدواج کنه؟؟اصلا خانوادتو فکر کردى؟؟

من کاملا درکت ميکنم..من خودم کمبود وزن پيدا کردم..بعضى اوقات از استرس شبا چندبار از خاب ميپرم..
    ولى خوب چه بايد کرد؟؟ بنظرت بايد همينطورى بشينيمو به ديوار نگاه کنيمو گريه کنىم که چرا نشد؟؟؟ نه.اينطور نيست.ما چه گريه کنيم چه نکنيم زندگى جريان داره.درسته حس بدى داريم..
    درسته يه حسى داريم که شايد کسى متوجه حسمون نشن..ولى تمامه کسايي که به اين قضيه نگاه ميکنن از رو عقل مارو راهنمايي ميکنن...
    ارتباطتو باخدا قوى کن...بامامانت رابطتتو خوب وصمىمى تر کن..
    سعى کن کارايي انجام بدى که حواستو پرت کنه.مثلا من کلاس مىرم..ميدونم باز همون حسه باز سراغت مياد خوب اونم طبيعيه...اونم زمان حل ميکنه....يه روز کابوس مىبينى دو روز ميبينى ولى بايد تحمل کنى ..صبور باشى..اونا درست ميشن
    راجب کارت خىلى صادقانه ميتونى به خانوادت بگى..مثلا بگى محيط اون کار ديگه برام مناسب نبود..اينطورى اعتماد اونا هم بيشتر بهت جلب ميشه...
    به اين فکر کن دوماهه..دوماهتو نذار سه ماه شه.
    هيچکى نميتونه تورو نجات بده جز خودت...البته با توکل برخدا.

35. 2 کاربران زیر از negin.memar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

شما به خاطر خدا استعفا بده و یه قدم به طرف خدا بردار ببین چه کارایی برات میکنه!

37. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نمیتونم این موضوع رو به خانواده بگم اونا ام میگن کارتو از دست نده.راستش من میخوام فراموشش کنم اما هر کاری میکنم نمیتونم اگه نمیخواستم فراموش کنم تا الان بهش گفته بودم که عاشقشم
    ببين اگر نميتوني بهش فكر نكني يه راهت ترك شغلته خب بگرد قبل اينكه در بياي از اون كار يه كار بهتر پيدا كن به خانوادت بگي از كارت ناراضي هستي خب اونام بايد باهات موافق باشن

39. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negin.memar نمایش پست ها
    منم دقيقا همين حس هارو داشتم و دارم...
    اگه از سختى هايى که تو اين راه داره بگم همىن الان پا به فرار ميذارى...
    سخت تر ازهمه اينکه قراره کسى رو دوسش دارى هرشب هر روز و هر ثانىه به اىن فکر کنى که الان با زنش کجاست و چىکار مىکنه...واين مثل خوره ميفته به جونت ..وبه مروره زمان عصبى ميشى..پرخاشگر ميشى.. حتى ميتونه تو, تو عوارض ديگه و بيشترى داشته باشه...
    خودتو با اين گول نزن که زنشو دوست نداره منو دوست داره.دوست هم نداشته باشه مگه طلاق الکيه و به همين راحتيه؟؟؟که اونو طلاق بده بياد با شما ازدواج کنه؟؟اصلا خانوادتو فکر کردى؟؟

من کاملا درکت ميکنم..من خودم کمبود وزن پيدا کردم..بعضى اوقات از استرس شبا چندبار از خاب ميپرم..
    ولى خوب چه بايد کرد؟؟ بنظرت بايد همينطورى بشينيمو به ديوار نگاه کنيمو گريه کنىم که چرا نشد؟؟؟ نه.اينطور نيست.ما چه گريه کنيم چه نکنيم زندگى جريان داره.درسته حس بدى داريم..
    درسته يه حسى داريم که شايد کسى متوجه حسمون نشن..ولى تمامه کسايي که به اين قضيه نگاه ميکنن از رو عقل مارو راهنمايي ميکنن...
    ارتباطتو باخدا قوى کن...بامامانت رابطتتو خوب وصمىمى تر کن..
    سعى کن کارايي انجام بدى که حواستو پرت کنه.مثلا من کلاس مىرم..ميدونم باز همون حسه باز سراغت مياد خوب اونم طبيعيه...اونم زمان حل ميکنه....يه روز کابوس مىبينى دو روز ميبينى ولى بايد تحمل کنى ..صبور باشى..اونا درست ميشن
    راجب کارت خىلى صادقانه ميتونى به خانوادت بگى..مثلا بگى محيط اون کار ديگه برام مناسب نبود..اينطورى اعتماد اونا هم بيشتر بهت جلب ميشه...
    به اين فکر کن دوماهه..دوماهتو نذار سه ماه شه.
    هيچکى نميتونه تورو نجات بده جز خودت...البته با توکل برخدا.
    ممنون ازت یکم زمان میبره ولی حلش میکنم

40. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
    شما به خاطر خدا استعفا بده و یه قدم به طرف خدا بردار ببین چه کارایی برات میکنه!
    بله همین کارو میکنم

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببين اگر نميتوني بهش فكر نكني يه راهت ترك شغلته خب بگرد قبل اينكه در بياي از اون كار يه كار بهتر پيدا كن به خانوادت بگي از كارت ناراضي هستي خب اونام بايد باهات موافق باشن
    فکر کنم باید به مادرم بگم تا باهم حلش کنیم باید درک کنه

42. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7192
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط خودت رو بذار جای همسر اون مرد.و بدون صد در صد هر حرکتی انجام بدی در اینده خودت باهاش مواجه میشی

43. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6768
    تشکـر
    18
    تشکر شده 21 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

بزار من بهت بگم آخرش چی میشه شما دوست میشین باهم .تو عاشقش میشی ولی اون عاشقت نمیشه و از احساست سو استفاده میکنه زمانم ک سریع میگذره یهو میبینی شده 4 سال و بخاطرش خیلی از موقعیت هاتو از دست میدی بعدم بهت میگه اگه دوسم داری ازدواج موقت کنیم بین خودمون کسی نمیفهمه ک اسما میشی همسرش ولی ن نفقه داری ن ارث و چیزای دیگه غرورت هر روز بیشتر میشکنه بهت اطمینان میدم ک هرگز همسرشو طلاق نمیده و تو تبدیل میشی ب یک فرد بازنده ک مدت ازدواج موقت تموم شه دیگه نمیشناسدت تو میشی ی بازنده نکن این کارو قدر خودتو بدون بعدشم با عذاب وجدان این موضوع نمیتونی کنار بیای همسر اون آقا گناه داره

44. کاربران زیر از دختر بارانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بارانی نمایش پست ها
    بزار من بهت بگم آخرش چی میشه شما دوست میشین باهم .تو عاشقش میشی ولی اون عاشقت نمیشه و از احساست سو استفاده میکنه زمانم ک سریع میگذره یهو میبینی شده 4 سال و بخاطرش خیلی از موقعیت هاتو از دست میدی بعدم بهت میگه اگه دوسم داری ازدواج موقت کنیم بین خودمون کسی نمیفهمه ک اسما میشی همسرش ولی ن نفقه داری ن ارث و چیزای دیگه غرورت هر روز بیشتر میشکنه بهت اطمینان میدم ک هرگز همسرشو طلاق نمیده و تو تبدیل میشی ب یک فرد بازنده ک مدت ازدواج موقت تموم شه دیگه نمیشناسدت تو میشی ی بازنده نکن این کارو قدر خودتو بدون بعدشم با عذاب وجدان این موضوع نمیتونی کنار بیای همسر اون آقا گناه داره

بله من میدونم و قصد ندارم کاری کنم ولی بازم نمیتونم بیخیال بشم

46. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترک نمایش پست ها
    فقط خودت رو بذار جای همسر اون مرد.و بدون صد در صد هر حرکتی انجام بدی در اینده خودت باهاش مواجه میشی
    من فقط میدونم هیچ وقت نمیتونم جای همسرش باشم

47. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام نازنینم
    از اول اگه می دونستی نبایداجازه می دادی که در شما حس ایجاد شود.
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

48. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6726
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلام برشما نمایش پست ها
    سلام نازنینم
    از اول اگه می دونستی نبایداجازه می دادی که در شما حس ایجاد شود.
    سلام
    میدونستم ولی دست خودم نبود

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7212
    تشکـر
    5
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خودتو جای زنش بذار......دلت میاد شوهرت همینکارو باهات کنه اگه دلت میاد ک رابطه تو باش قوی تر کن و حتی اگه خواستی زنش شو اما منتظر روزی باش ک یکی کارتو تلافی کنه
    امضای ایشان
    ◆↶ســَــلامتـــے چــَــندتا شــــونــِـه✔

◆↶كـِـه تابــوت مَـــن روشــــونــِـه✘

50. کاربران زیر از *fatemeh* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

بهترين وراحت ترين راه اينه كه شما بيخيال اين رابطه بشيد و به اين فكر باشيد كه يك زني سر همسر آينده شما بياد و اين كارو بكنه با شما اگر شما ناراحت نمي شيد ادامه بده ولي اگر احساس كردي اون زن در حريم خصوصيت وارد شده ناراحت شدي ادامه نده .موفق باشيد

52. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13338
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،اگه منو به عنوان برادر بزرگتر میدونین این فکر از سرتون بیرون کنین من خودم یک شاهد زنده برای اثبات اشتباه شما در این زمینه هستم .یک سال پیش با خانم مجردی اشنا شدم که این رابطه باعث شد زندگی 19ساله م از هم بپاشه و دخترم رو رها کنم به حساب خودم اگه با این خانم ازدواج کنم خوشبخترین مرد دنیا خواهم بود البته خداییش خانم جدیدم از جون ودل برای پایداری زندگیمون تلاش میکنه ولی فکر وخیال زندگی قبلی وعذاب وجدان رها کردن همسر ودخترم یک لحظه از ذهنم بیرون نمیره هرجند که تمام داراییم رو به اونا دادم ولی بازم تمام ثروت دنیا به اندازه حضور پدر در زندگی دختر پشیزی ارزش نداره .با اشتباهی که مرتکب شدم هم زندگیم از هم پاشید هر چند که هیچ علاقه ای به خانم قبلیم نداشتم هم یک نفر دیگه رو بدبخت کردم نمیخوام کار خانم جدیدم رو توجیه کنم ولی تو ایجاد این رابطه من مقصرم چون با دروغ بهش گفته بودم که زنم رو طلاق دادم هر چند که بعداز مدتی فهمید ولی زمانی بود که بهم وابسته شده بودیم وبه اصطلاح برای همدیگه میمردیم .این اوخر دخترم که با مادرش زنگی میکنه شرط گذاشته که تا زمانی که این خانم رو طلاق ندم حاضر نیست که منو ببینه در شرایطی که خانمم بارداره.باید اعتراف کنم که خانمم رو دوست دارم ولی خاطرات زندگی گذشته و عذاب وجدان باعث شده که نتونم ارامش داشته باشم که به نوعی روی این زندگیم تاثیر منفی گذاشته .الان توی دوراهی گیر کردم از یک طرف دخترم از طرف دیگه خانم باردارم .همسر جدیدم هر لحظه ترس از دست دادن منو داره وزندگی اونم شده جهنم.پس شما با دیدن تجربه زندگی من نه خودتون رو بدبخت کنین نه یه زندگی دیگه رو از هم بپاشین از من بشنو بخدا عشق وعاشقی مرد زن دار هزار در صد اشتباهه.در ضمن از مدیر سایت یا یکی از مشاورین محترم سایت استدعا دارم که منوبرای تصمیم گیری در ست راهنمایی کنن به دلیل اینکه زندگی برام شده جهنم .با تشکر

53. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

فكرشو نكن زنشم دوست نداشته باشه وقتي جداشد مياد سراغت بفكر يه كس ديه باش زندگي ديگرون رو مي خواي خراب كني كه چي نفرينت كنه برو دست از سرش بردار

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

ببین عزیزم سعی نکن یک درصد بااخلاق و رفتارت باعث شی زندگی کسی خراب بشه چون اه خانومش دامنتو میگیره برای رهایی از این مشکل اگ واقعا نمیتونی فراموش کنی محل کارت رو عوض کن یادت باشه عمر این خوشی و کوتاهه پس با ی هوس زود گذر زندگی خودتو دیگری رو خراب نکن سعی کن مهارش کنی امیدوارم موفق بشی

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط زحل نمایش پست ها
    ببین عزیزم سعی نکن یک درصد بااخلاق و رفتارت باعث شی زندگی کسی خراب بشه چون اه خانومش دامنتو میگیره برای رهایی از این مشکل اگ واقعا نمیتونی فراموش کنی محل کارت رو عوض کن یادت باشه عمر این خوشی و کوتاهه پس با ی هوس زود گذر زندگی خودتو دیگری رو خراب نکن سعی کن مهارش کنی امیدوارم موفق بشی

سلاام ممنون از نظرت

ولی این تایپک نزدیک دوسال دیگه گذشته
    تایپک های قدیمی رو بالا ندارید به تاریخ توجه کنید

مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم میشه بگی تاریخ
    شو کجا زده دقیقا؟

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

شما مجردی؟
    فکر کن ایشون همسرش ددوست نداره
    و میری بهش ابراز علاقه میکنی
    دو حالت داره
    یا ادم با خدایی هست و پست میزنه
    یا ادم هوس بازیه و باهات دوست میشه!! این حالت رو دوست داری؟
    خیلی ب خدا باشه میاد صیغت میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!اینیکی رو دوس داری؟
    یا اینکه به احتمال یک درصد زنشو طلاق بده بیاد با تو ازدواج کنه!!
    انوقت خانوادت قبول میکنن؟؟
    به اینا فکر کردی ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد