نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: هزینه حسادتهای خواهرشوهر برای زوج جوان از طریق انتشار عکسهای خصوصی

1890
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

هزینه حسادتهای خواهرشوهر برای زوج جوان از طریق انتشار عکسهای خصوصی

[replacer_img]هزینه حسادتهای خواهرشوهر برای زوج جوان از طریق انتشار عکسهای خصوصی

خراسان نوشت:دختر جوانی که در پرونده نزاع با سلاح سرد، به اتهام انتشار عکس های خصوصی در شبکه های اجتماعی به پلیس فتای خراسان رضوی احضار شده بود،گفت: دانشجوی یکی از رشته های کاردانی بودم که با «لادن» دوست شدم. او دختر شوخ طبعی بود. رفتار و حرکات «لادن» خیلی دوست داشتنی بود و به همین خاطر هم خیلی زود دوستی من و او آن قدر صمیمانه شد که حتی رازهای زندگی شخصی مان را با یکدیگر در میان می گذاشتیم. آن روزها «لادن» با یکی از همکلاسی هایمان آشنا شده بود و قصد داشتند با یکدیگر ازدواج کنند. او مرا هم به «نادر» معرفی کرده بود تا این که یک روز صبح هر ۳ نفری به کوه های اطراف مشهد رفتیم آن روز من با گوشی تلفن همراهم تعدادی عکس خصوصی از آن ها گرفتم تا یادگاری برای بعدها داشته باشم.

دوستی من و «لادن» نه تنها به رفت و آمدها و مهمانی های خانوادگی کشیده شده بود بلکه حتی یک روز را هم نمی توانستیم بدون یکدیگر سپری کنیم. در یکی از همین مهمانی ها، برادرم با دیدن «لادن» و شوخی های با مزه اش عاشق او شد و از من خواست تا «لادن» را برای او خواستگاری کنم. از انتخاب برادرم تعجب کرده بودم، اما از سوی دیگر هم دلم می خواست «لادن» برای همیشه کنارم باشد وقتی موضوع را با «لادن» در میان گذاشتم او گفت: می دانی که من قصد دارم با «نادر» ازدواج کنم، اما من آن قدر اصرار کردم و از روزهای خوش آینده گفتم که او راضی به ازدواج با برادرم شد، اما هنوز مدت زیادی از ازدواج آن ها نگذشته بود که حسادت های زنانه ام آغاز شد.

هدیه هایی که برادرم برای او می خرید و لباس هایی را که او می پوشید نمی توانستم تحمل کنم. آرام آرام این حسادت ها به کینه و اختلاف تبدیل شد تا این که تصمیم گرفتم با انتشار عکس هایی که از او و نادر داشتم زهرچشمی از لادن بگیرم، اما برادرم با دیدن آن عکس ها در شبکه های اجتماعی به سراغ «نادر» رفت. او که احتمال می داد «نادر» برای انتقام از او این کار را کرده باشد او را با ضربه چاقو مجروح کرد و برادرم به خاطر ایراد ضرب و جرح و قدرت نمایی با چاقو روانه زندان شد.

در ادامه رسیدگی به پرونده هم ماموران پلیس فتا با ردیابی های اینترنتی متوجه شدند که من عکس ها را در شبکه اجتماعی منتشر کرده ام. حالا با این وضعیت، نمی دانم چه کار کنم. من با یک اشتباه احمقانه نه تنها زندگی برادرم و «لادن» را متلاشی کردم بلکه باید از این به بعد برادرم را پشت میله های زندان ملاقات کنم. از سوی دیگر هم نمی دانم تکلیف من به خاطر انتشار عکس های خصوصی در فضای مجازی چه خواهد شد و چه مجازاتی در انتظارم است.

2. 6 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)