نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: فراموش کردن رابطه قبلی

4581
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن رابطه قبلی

سلام .
    من 6 سال با آقایی دوست بودم بعد از مدتی متوجه شدم ایشون زن دارن ! از وقتی من فهمیدم همش کاری می کرد که منو بیشتر به خودش وابسته کنه .از نظر مالی احساسی و.... و من واقعا بهش وابسته شدم جوری که فکر میکردم نباشه میمیرم .و ناگفته نماند اون درمورد زندگیش میگفت که دلش برای زنش می سوزه و به زور داره زندگی می کنه و همش منو به زندگی آیندمون امیدوار می کرد تا اینکه من یکروز واقعا خسته شدم و خواستم زندگی خودمو داشته باشم و گفتم دارم ازدواج می کنم . حسابی ریخت بهم و ازم خواست یک هفته فرصت بدم تا از زنش جدا بشه و من همچنان کوتاه نیومدم تا اینکه یک روز بعد بهم زنگ زد و گفت همه چیز رو به زنش گفته و زنش اونرو بخشیده و میخواد به زندگیش با زنش ادامه بده .... ولی از اون روز من حسابی ریختم بهم شاید فکر نمی کردم بره.... من واقعا عاشقشم و بعد 1 سال حتی یک روزم نشده بهش فکر نکنم .موضوع اصلی اینه من با پسری آشنا شدم و منو خیلی دوست داره و قصد ازدواج داره ولی من فکرم درگیره رابطه ی قبل و همش باهم مقایسشون می کنم!!!! خواهش می کنم کمکم کنید هرچه زودتر فراموشش کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بدون اون میمیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا نمایش پست ها
    سلام .
    من 6 سال با آقایی دوست بودم بعد از مدتی متوجه شدم ایشون زن دارن ! از وقتی من فهمیدم همش کاری می کرد که منو بیشتر به خودش وابسته کنه .از نظر مالی احساسی و.... و من واقعا بهش وابسته شدم جوری که فکر میکردم نباشه میمیرم .و ناگفته نماند اون درمورد زندگیش میگفت که دلش برای زنش می سوزه و به زور داره زندگی می کنه و همش منو به زندگی آیندمون امیدوار می کرد تا اینکه من یکروز واقعا خسته شدم و خواستم زندگی خودمو داشته باشم و گفتم دارم ازدواج می کنم . حسابی ریخت بهم و ازم خواست یک هفته فرصت بدم تا از زنش جدا بشه و من همچنان کوتاه نیومدم تا اینکه یک روز بعد بهم زنگ زد و گفت همه چیز رو به زنش گفته و زنش اونرو بخشیده و میخواد به زندگیش با زنش ادامه بده .... ولی از اون روز من حسابی ریختم بهم شاید فکر نمی کردم بره.... من واقعا عاشقشم و بعد 1 سال حتی یک روزم نشده بهش فکر نکنم .موضوع اصلی اینه من با پسری آشنا شدم و منو خیلی دوست داره و قصد ازدواج داره ولی من فکرم درگیره رابطه ی قبل و همش باهم مقایسشون می کنم!!!! خواهش می کنم کمکم کنید هرچه زودتر فراموشش کنم.

سلام

حالت خوب نیست مشاوره بگیر.

موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام .

سلام
    عزیزم این حسی که داری و فکر میکنی عشقه یه حس کاملا کاذبه، تو فقط چون مدت زیادی باهاش بودی، به رابطه با ابن اقا عادت کردی، مطمئن باش بعد ار یه مدت میتونی فراموشش کنی
    اما خب طبیعیه که زمان میبره

آخه عزیز من یه دختر دیگه چی باید از یه پسر ببینه که بتونه اونو از دلش بیرون کنه؟؟؟
    خودخواه که هست، خیانتکار که هست، دروغگو که هست، تو رو هم که الان گذاشته کنار داره راحت زندگیشو میکنه، واقعا دنبال دلیل دیگه ای هم هستی؟!

قدر موقعیتای جدیدتو بدون و عاقل باش، اگه اراده داشته باشی فکرش ار سرت میفته کم کم
    امضای ایشان

4. 5 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنمایی خوبتون امیدوارم بتونم فراموشش کنم .

6. کاربران زیر از آنیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6306
    تشکـر
    34
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم هیچوقت زندگی شیرینی که میتونی داشته باشی,رو خرابه های یه زندگی دیگه بنا نکن.دوست داری بعدها یکی بازندگی خودت این معامله رو بکنه؟ان شاالله به پاس این گذشتی که برا ازهم نپاشیدن زندگی یه خانم دیگه میکنی,بهترین شادیها و خوشبختیها سراغت بیاد
    امضای ایشان
    بد تا کردی
    چروک شدم..

8. 4 کاربران زیر از شاکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی که به زنش خیانت کرده مطمئن باش اگه باهاش ازدواج می کردی یه روز به توهم خیانت می کرد خیلییییییییییییی شانس اوردی که خودش گذاشت رفت به خاطر همین به جای اینکه هر روز بهش فکر کنی هر روز خداروشکر کن و ببین کجای زندگی یه کار خوبی کرده بودی که خدا بهت یه همچین محبتی کرده

10. 4 کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

من واقعا از همتون ممنونم که با صحبتاتون آرامش میگیرم .....

12. کاربران زیر از آنیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.بخاطر وابستگیته که مقایسه میکنی یه مشاور خوب به من گفت که بیا سعی کن مقایسه منفی کنی.من این کارو کردم و خیلی روم تاثیر خوبی داشت.مثلا بدیهایی که اون داشت رو در نظر بگیر ببین این فرد جدید این بدیها را نداره و هی با خودت مرور کن یا اگه کم و کاستی داشت را در نظر بگیر و ببین که این کاستیها را فرد جدید نداره.البته اگه بگی اون هیچ بدی و کم و کاستی نداشت نرماله بخاطر علاقه و وابستگیه ولی کمی واقع بین باش توی این قضیه.

14. 3 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .
    سلام دوستم.
    منم دقيقا مشکل شمارو دارم و به همين دليل به اىن سايت سر زدم...
    به اين بايد فکر کنيم که تو اين رابطه چقدر ما بلا تکليف بوديم... فقط داشتيم زمانمونو با يه آدمى سپرى ميکرديم که به ضرره خودمون بوده و ما ازش غافل بوديم...
    منم هميشه باخودم ميگم نکنه من مقاىسه کنمش در آينده... ولى بنظر من بايد سعى کنى بدياشو جلو چشمات بيارى تا...
    من شخصا خودم باخودم حرف ميزنم و مىگم مثلا چقدر آدم کثيفى بود فلان کارو کرد يا اين چىزو گفت... حداقلش آروم ميشم...بايد مدام بدياشو جلو چشات بيارى.نه خوبىاشو..
    به زجرهايي که تو اين رابطه کشيدى فکر کن...
    من روزى رو که هر چى ميخوردم وبخاطر شدته عصبانيت و.. باعرض پوزش بالا مياوردمو واسه خودم يه نمونه گذاشتم جلو چشام تا فيلم ياده هندوستان نکنه....
    روزى بوود که اونقدر زجر کشيدم که هيچکى درکش نميکنه.... البته اين فقط يه نمونشه.
    من به اين قضيه به چشمه امتحان الهى نگاه ميکنم... بايد رضايت خدارو درنظر بگيريم..
    من خيلى خوشحالم که نذاشتم از زنش جدا شه.خيلى...

وقتى ما از احساس خودمون بخاطر خراب نشدن کسى ديگه گذشتيم حتما جوابشو ميگيريم...

اگر شبو روز حقيقت دارد .که اينطورهم هست پس خداى ما هم جواب وپاداش کاره مارا خواهد داد..

16. 3 کاربران زیر از negin.memar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام . خیلی باهاتون موافقم . ولی اون می دونست باید چجوری دل یک زنو بدست بیاره . اصلا با من بدرفتاری نمیکرد و همیشه احترام میزاشت بهم حتی چند بار محدودیم که دعوامون شد مقصر من بودم بازم اون اومدو رابطه را نگه داشت .ولی من تنها وقتی می تونم ازش ناراحت بشم که اون حس حسادتم را جریه دار میکرد مثلا هیچ وقت برای تولد من حضور نداشت و روز تولدم هیچ سالی پیشم نبود ولی وقتی تولد زنش می شد براش بهترین تولدو می گرفت و یا بهترین ماشین و .... و همیشه میگفت چون دلم براش می سوزه این کارارو می کنم.
    البته که اون زنش بوده و بهترینا حقش بوده ...
    جاله حالاکه دارم اینارو می نویسم و میگم تازه میبینم اونم خیلی بدیا داشته و منو عذاب می داده .مرسی از همتون.

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. خدا هرچیزی رو که از آدم میگیره یه بهترشو به جاش بهش میده اون آقا چون خودش زن داشته و کم و بیش میدونسته که چه جوری باید مخ خانمارو زد اونجوری باهات رفتار میکرده که تو 1 فرشته ازش بسازی اون اگه مرد ایده آلی بود واسه زنش که به گردنش حق داشت شوهری میکرد نه واسه دوست دخترش. اینم از من داشته باش که 1 مرد اگه نتونه نیازاشو تو خونه ی خودش و مخصوصا با همسرش برآورده کنه هیچ جا و با هیچ کس به چیزی که میخواد نمیرسه حالا هرجور نیازی که باشه جنسی, عاطفی, حتی مالی .....

19. 6 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6814
    تشکـر
    62
    تشکر شده 45 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .
    سلام
    اولا : ارتباط شما با اون آقا اصلا درست نبوده (( من کلا با رابطه بین دختر و پسر تو ایران مخالف هستم )) دوما : بدتر از اون این که وقتی فهمیدید اون مرد زن داره باز هم باهاش بودید و رابطه ات رو قطع نکردی
    حالا چرا باید رابطه ات رو قطع میکردی ؟؟ اولا چون اون مرد به زن اولش خیانت کرده بود پس حتی اگه با شما هم ازدواج میکرد هیچ اطمینانی بهش نبوده که فردا از یه دختر دیگه خوشش نمیومد و شما رو طلاق میداد ثانیا شما با وارد شدن به زندگی اونها احتمال داشته که یک زندگی مشترک رو از هم بپاشونید پس به این خاطر شما باید وقتی فهمیدید اون مرد زن داره رابطه ات رو ادامه نمیدادی .
    بنظر بنده بهتره از فکر کردن بهش دست برداری چون اون مرد اصلا شما رو خوشحال نمیکرد و من نمیدونم چطور شما اینقدر ارزش برای خودتون قائل نیستید که به یک مردی که به زنش خیانت کرده فکر کنید ؟؟ بهرحال من چون با هیچ کسی رابطه دوستی نداشتم نمیدونم الان چه احساسی دارید ولی خب 6 سال برای یه رابطه خیلی زیاده شاید یه مدت ذهن آدم درگیرش باشه اما انسان هر چیزی رو میتونه فراموش کنه .
    در مورد این پسر جدید هم اول مطمعن بشید که واقعا قصد ازدواج داره باهاتون نه اینکه باهاش رابطه دوستی برقرار کنید و بیاد خواستگاری ببینید با هم تفاهم دارید یا نه و بهتره به جای اینکه به اون مرد فکر کنید هواست جمع ادامه زندگیت باشه و با احساس با قضایا برخورد نکن و این رو هم با خودت روزی سه بار صبح ، ظهر و شام تکرار کن که هیچ کسی بدون کسی دیگه نمیمیره .
    من نمیدونم این خانم ها چرا اینقدر ساده هستند و زود به کسی دل میبندند ؟؟؟ بابا یه خورده تو زندگی جدی باشید همه چیز رو در ظاهر طرف نگاه نکنید و هر کسی از اونطرف اومد زود عاشقش نشید .
    امضای ایشان
    اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
    وین حرف معما نه تو خوانی ونه من
    هست از پس پرده گفتگوی من و تو
    چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

21. 2 کاربران زیر از Shemsh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

عزیزم مرسی از حرفات .
    ولی من توضیح دادم اولش به من نگفت زن داره و اول منو وابسته کرد بعد بهو کم کم گفت .تو این 6 سال هم من همش میخواستم باهاش بهم بزنم ولی نمیزاشت .من اگر میخواستم زندگی کسی رو بهم بزنم همون موقع که 1هفته ازم فرصت خواست تا طلاق بده قبول می کردم یا انقدر چیزا پیش من داره که بشه زنددگیشو نابود کنه .... ولی خودم ترسیدم از این که تو زندگیم خدا یجور دیگه جوابمو بده و واقعا دلم برای زنش میسوخت. خلاصه این رابطه از ریشه اشتباه بود خودمم می دونم ولی بخدا دلم از سنگ نیست 6سال تمام همش باهم بودیم ....
    درمورد اون پسر هم باید بگم قصدش کاملا ازدواج و خانوادش با مادرم صحبت کردن .
    من تنها مشکلم اینه چجوری فراموشش کنم و میترسم اونو بخوام مقایسه کنم و زندگیم نابود بشه ....

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6274
    تشکـر
    76
    تشکر شده 56 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه چقدر زياد شده ارتباط مرداى زندار با دختراى مجرد...
    و اينکه چقدر راحت دروغ ميگن بعد ...چطور ميخان جواب خدارو بدن ؟؟؟مطمىنا زندگيشون بدتر هم ميشه...
    واينکه بقول دوستمون shemsh ما چقدر سريع دل ميبنديم... البته خوب رفتارهايي باهامون بخوبى وهنرمندانه شد که دل بستيم ولى اشتباه بوده ه ه...
    من مطمىنم که خدااااا بهترشو جلو ما قرار ميده...
    دوستم اگه تو قرارباشه بدياشو مدنظر بگيرى که مسلما بديهاش بيشتر از خوبى هاش بوده چطور مىتونى مقايسه کنى؟؟؟

24. 2 کاربران زیر از negin.memar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه دختر ها فکر می کنند که ارتباط با مردان متاهل یا کسانی که خیلی ازشون بزرگ تر هستند آسان است
    چون که این ها در واقع نوعی ضعف برای آن ها و امتیاز برای ما محسوب می شود
    در صورتی که دقیقا بر عکس این است
    مرد های متاهلی که به زن هاشون خیانت می کنند یا آقایونی که با دخترانی به مراتب کم سن و سال تر از خودشان ( نا معقول البته ) رابطه برقرار می کنند..باید فهمید که این لابد از زرنگی ( به خیال خودشان ) و آب زیر کاهی و جنس خرابشان هست در واقع
    این جا از این پست ها زیاد هست من معمولا نظر نمی دهم ولی عزیزم تو هم اسم دختر عمه منی
    دلم خواست بیایم و برایت بنویسم که حواست را حسابی جمع کن این آقا از قرار معلوم خیلی زرنگ است و دقیقا دانسته که باید چه کاری را در چه زمانی بکند تا شاید بتواند تو را هر چه بیشتر بفریبد و بازی بدهد
    جوری بهش بی محلی کن که تا عمر دارد یادش نرود و گیج و مبهوت و دماغ سوخته و یک لنگه پا بماند اندر خم این که چه طور شد معادلاتش درست از آب در نیامد
    موفق باشی

26. 3 کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزم.
    ولی الان 1 سال و 6 ماه هیچ خبری ازش ندارم و اون رفته سراغ زندگیش و من هستم که همش بهش فکر می کنم و امیدوارم یک روزی از ذهنم بره بیرون
    راستی تازه متوجه شدم بچه دارم شده عکساشو تو وایبر و فیسبوک دیدم.....

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب دیگر چه بهتر
    به این فکر کن که می گفته زنش را دوست نداره و حالا بچه دار شده
    پس یا چه آدم درغگویی بوده
    یا این که الآن هم دارد با بی علاقگی اشتباه پشت اشتباه می کنه و با بچه دار شدن..فکر کن که اگر راست می گفته الآن باید چه حال و روز بدی داشته باشد
    که در صورت هر دوی این ها تو باید ازش بدت بیاد و فکر کنی که چه ترحم بر انگیز
    به هر حال در این شکی نیست که آدم ارزشمندی نبوده و نیست و تو نباید به حال و روز و زندگی حتی در ظاهر خوب و خوش اون که در مرحله ای دچار شکست بوده حسرت بخوری،،کما این که برایش دعا کن واقعا خوشبخت باشه
    اصلا آدم مگر از مرد متاهل هم خوشش می آید..فکر کن..کسی که توی رابطه جنسی منظمی با کس دیگری است..اه اه من که حالم به هم می خوره..هر وقت بهش فکر می کنم..تو هم بکن شاید کار برد داشته باشد
    فراموش کردن راحت است اگر آدم واقعا بخواهد کافی است هر وقت یادش می افتی خودت را ملزم و مجبور کنی که بس است،،در عین این که با خودت نمی جنگی و این کار برایت آسان است
    فکر رابطه جدیدت را هم نکن،،مطمئنم بهترین چیز برایت اتفاق خواهد افتاد
    شاد باش

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی همگی

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی همگی.
    این هفته اون پسری که باهاش آشنا شدم میان خونمون با خانوادش برای خواستگاری . دعا کنید برام.

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

مرسی عزیزم.
    ولی الان 1 سال و 6 ماه هیچ خبری ازش ندارم و اون رفته سراغ زندگیش و من هستم که همش بهش فکر می کنم و امیدوارم یک روزی از ذهنم بره بیرون
    راستی تازه متوجه شدم بچه دارم شده عکساشو تو وایبر و فیسبوک دیدم.....
    عزیزم واسه آرامش خودت و اینکه فراموشش کنی شمارشو پاک کن که توی وایبر مشخص نباشه برات و از فیسبوک هم پاکش کن.

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

امان از این وایبر و فیسپوچو این چرت و پرتا

میدونم سخته اما طرف یک سال و نیم گذاشته رفته ( البته بایدم میرفت چون زن داره ) تو هنوز بهش فکر میکنی

اگر بدون اون میمردی الان بعد این همه مدت زنده نبودی

فقط زندگیت تباه میشه اگر بخوای فکر کنی اون داره زندگیشو میکنه (شاید چند نفر دیگرم داره بد بخت میکنه (شااااید ) )

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7201
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم به ایندت فک کن . ازدواج کن چون تو زندگی ارزشمند تر از دوست داشتن دیگران دوست داشتن خودته.مطمئن باش بعد یک هفته نهایت یک ماه فراموش میشه . خودت و تموم عشقتو واسه خودتو و همسر واقعیت بذار .

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزم.

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.من یه مشورت میخوام از دوستان مخصوصا اقایون...کسی هست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

36. کاربران زیر از نویانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط نویانا نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه مشورت میخوام از دوستان مخصوصا اقایون...کسی هست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟
    بفرمایید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونمن مدت 2ساله که از یکی از همکارام خوشم اومده بنظر شما عاقلانه ست که به خودش بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟محیط کارم هم محیط حساسیه

39. کاربران زیر از نویانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط نویانا نمایش پست ها
    خیلی ممنونمن مدت 2ساله که از یکی از همکارام خوشم اومده بنظر شما عاقلانه ست که به خودش بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟محیط کارم هم محیط حساسیه
    بستگی به اون آدم داره
    که این موضوع رو چجوری هضمش کنه
    اگه مرد فهمیده ای باشه باب آشنایی رو باز میکنه
    اگر بی جنبه باشه ممکنه ازتون سو استفاده کنه
    نتیجه قطعی از واکنش ایشون نیست
    اما نگید بهتره
    یعنی اگه غیر مستقیم بگید بهتره
    مثلا بهش توجه کنید و تو محیط کار بیشتر باهاشون حرف بزنید
    تا بهتر همدیگه رو بشناسید
    وانم به شما علاقه مند بشه بعدش دیگه حله دیگه
    عروس راضی دوماد راضی گور بابای ناراضی (شوخی میککنم )
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییتون.همین کارم کردم اما ب نتیجه ای نرسیدم
    امضای ایشان
    ...و خدایی که در این نزدیکیست

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

باعرض سلام و تشکر
    اگر اجازه بدهید قدری دلسوزانه و صریح با شما صحبت کنیم خدمت شما عرض کنم ارتباط با جنس مخالف بدون هدف مشخص و منطقی صرفا برای درددل و سنگ صبور بودن نشان دهنده مشکلات عاطفی و شخصیتی شماست. هر فرد ممکن است مشکلاتی در زندگی شخصی و خانوادگی اش داشته باشد که برای حل و کنار آمدن با این مشکلات باید از روش و مسیر مناسب اقدام کند مثلا با یک متخصص و یا مشاور درباره مشکلات صحبت کند اینکه شما صرفا برای انتخاب یک سنگ صبور با جنس مخالفی ارتباط بگیرید مشکلات شما را بیشتر خواهد کرد . همانطور که متوجه شده اید ایشان فردی که تماس ها و ارتباطات متعددی دارد و نمی تواند حتی یک هم صحبت خوبی باشد. سخن این جاست که چرا شما اینقدر خودتان را تحقیر و ذلیل کرده اید که با کسی که روابط ایشان آشکار است خودتان را تحمیل می کنید و ارزش و قیمت خودتان را تا این حد پایین می آورید. قدری ارزش و جایگاه و اعتبار خود را دوباره به دست آورید و اینقدر به خود شخصیتتان آسیب نزنید وابستگی شما هم باعث افسردگی شما می شود و هم باعث انتخاب ناسالم مسیر زندگی و تخلیه هیجانی خواهد شد لذا توصیه های زیر را جدی بگیرید:
    ۱. نگاه های خود را کنترل کنید زیرا هر نگاهی می تواند شعله های این ارتباط را بیشتر کند و شما را با مشکل جدی مواجه نماید از این رو خداوند متعال زنان و مردان مؤمن را از نگاه به نامحرم منع کرده است سوره نور، آیات ۳۰ و ۳۱.
    ۲. سعی کنید به هیچ وجه به بدن، به ویژه صورت و چشمان او نگاه نکنید. این نگاه ها حتی اگر در آغاز به قصد لذت نباشد مقدمه آن را فراهم می کند و تکرار آن مشکل ساز می شود.
    ۳. علاوه بر کنترل نگاه، دل خود را کنترل کنید و از فکر کردن به او خودداری کنید و هرگونه آثاری که شما را به یاد او می اندازد از قبیل نوشته، جزوه، کتاب، عکس و... را از خود دور کنید.
    ۴. از هرگونه تماس تلفنی یا مکاتبه ای با او خودداری کنید.
    ۵. برنامه کاری و درسی خود را به گونه ای تنظیم کنید که کم با او برخورد داشته باشید و او کمتر در تیررس دید شما باشد.
    ۶. تا آنجا که امکان دارد کمتر در تنهایی قرار بگیرید زیرا هنگام تنهایی آن فرد بیشتر در ذهن شما مجسم می شود و ذهن و دل شما را به خود مشغول می کند.
    ۷. به خود تلقین کنید که «من نباید به فردی که نسبت به من بی تمایل است و به فرد دیگری تمایل داشته، علاقه داشته باشم».
    ۸. به خود تلقین کنید که چرا من باید علاقه و انرژی عاطفی خودم را روی فردی هزینه کنم که معلوم نیست با من باشد، من باید این علاقه ها و عواطف ر ا برای کسی خرج کنم که خریدار باشد و برای زندگی آینده ام مفید».
    ۹.با توجه و تمرکز روی مسائل معنوی به ویژه نماز و شرکت در مراسم مذهبی به خود آرامش دهید.
    ۱۰. از لحاظ روانشناسی یکی از علل ایجاد افسردگی در افراد, شکل گیری دلبستگی های بیجا بین افراد و سپس گسسته شدن این دلبستگی است. تحقیقات متعدد هم این امر را اثبات نموده است. پس قبل از اینکه سروکارتان با قرص های آرام بخش و شوک الکتریکی و ... بیفتد به فکر سلامت روان خود باشید و ارداه جدی در فراموشی فرد مذکور را پیشه خود کنید.
    با توجه به این كه نظر او در موردارتباط سالم با شما که نهایتا به ازدواج ختم می شود منفی بوده تأكید می كنیم راهکارهایی که ارائه شد به ویژه راهکار ۷ و ۸ و ۹ را مورد توجه قرار داده به آنها عمل کنید و فکر او را از ذهن خود خارج کنید .
    سعی کنید نیازها و کمبودهای عاطفی خودتان را شناسایی کنید و راه مناسبی برای برآورده کردن آن با کمک مشاور پیدا کنید و اینقدر نیاز به توجه و محبت دیگران نداشته باشید موفق باشید.

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فراموش کردن رابطه قبلی

سلام دوست عزیزم من دقیقا شرایط طرف مقابل تو رو دارم شوهرم خیلی دوستم داره و همه جوره یه شوهر ایده آله الا تو یه مورد که اونم با خانمهایی ساده مثل تو ارتباط داره و به همشون هم دروغکی قول ازدواج داده البته یکیشون مثل تو الان 3 ساله که باهاشه و من مطمینم که منتظره اون خانم بهش بگه بیا کات کنیم تا اونم ولش کنه چندین بار به شوهرم تذکر دادم دست برداره اما همش بهم میگه به خدا اینا همش سرگرمیه و منو یه جورایی اروم میکنه که بهش گیر ندم چندین بار هم خواستم خودم زنگ بزنم به اون خانم و کلی حرف بارش کنم که چرا با اینکه میدونه شوهرم متاهله و دوقلوداره بازم ادامه میده اما بازم ترسیدم شوهرم بیافته رو دنده لج چون بهم بارها گفته اگه زنگ بزنی من بدتر میکنم اجازه بده من خودم ولش میکنم خلاصه اینو واست بگم عزیزم مردا زمانیکه پولدار میشن بهشون هیچ اعتباری نیست و بدتر از اونا زن هایی که تو خیابون پر هستن و دندون تیز کردن واسه این مردا و چه ساده لوحند اون زنا که فکر میکنن اون مرد باهاشون قصد ازدواج داشته و میان با ادامه این رابطه یه عمر نفرین واسه خودشون میخرن دروغ نمیگم یکیش خود من هر روز دستم رو به اسمونه و واسه نابودی اون زن دعا میکنم چون اون میدونه شوهرم زن داره اما بازم دست برنمیداره سه ساله که شب و روز ندارم شوهرمو برده تحت کنترل خودش حیف که شوهرم و زندگیمو و بچه هامو دوست دارم وگرنه میدونستم جفتشونو چیکار کنم ضمنا شوهرم خودش بارها به من میگه من فقط واسه سرگرمیم نگهش داشتم .عزیزم اینا رو نگفتم واسه اینکه باهات درد و دل کنم نه اینا رو گفتم که از اون طرف ماجرا هم باخبر باشی که بدونی تو هم براش یه سرگرمی بودی اینو بهت قول میدم که اون اصلا تو رو واسه ازدواج نمیخاسته و با ادامه این ارتباط با اون فقط 6 سال نفرین واسه خودت طلبیدی بشین به درگاه خدا توبه کن و از خدا طلب بخشش کن تا دیر نشده والا مطمین باش این موضوع در اینده به سر خودت هم میاد ارتباط با این مردای پست متاهل مث تف سربالا میمونه مثل داداش من که اونم مث شوهرم خدای این کاراست و ترکش کاراش به زندگی منم بر میخوره امیدوارم موفق و موید باشی

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همه .

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من ازاولش هم اون نمی خواسته باتو ازدواج کنه وبرای اینکه از وجودت استفاده کنه ؛ نقش بازی میکرده ؛ تا اینکه شما سفت گرفتی و اون مجبور شده دست از نقش بازی کردنش برداره و دقیقا" شاهد موضوع مشابه ونقش بازی کردن فردی بودم با همین مضمون شما .
    همه مردای زن دار همین سناریو رو در مورد زن دوم که رسمی هم نیست ؛ بازی میکنن تا بتونن طرف مقابل رو مجبور به تمکین کنند . واین یه جور شیطنت مردونه حساب میشه !!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد