صفحه 2 از 5 1234 ...
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 241

موضوع: بدون امید

70429
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    تشکر شده 62 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بدون امید

می دونی چیه اون پسرایی که دخترا سرشون می ریزن کار مار ندارن نمی دونم چی دارن ولی می دونم که کار ندارن همشون دستشون تو جیب باباشونه

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

از کجا میدونی اخ انقد مطمئن ؟؟! هیچ دختری حاضر نمیشه به پای پسری بشین که دستش تو جیب باباش باش پس اون دیگه مرد نمیشه میشه دختر کار جوهره ی مرد اگه نداش باش دیگه مرد نیست و نمیشه بهش تکیه کرد واس زندگی

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

بابا چه زندگی اخه میگم همه پی مسخره بازین بری به یکی بگی می خوام ازدواج کنم باهات بهت می خندن حتی اون چادریای غلیظمون هم دیگه اون مومنی که فک می کردیم نیستن تموم شد دیگه من فقط موندم منم باید یه خاکی سر خودم بریزم

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

چرا اینجوری میفکری هر طور باشی همونجوری گیرت میاد اصلا هم به زمونه ربطی نداره اگر راه درست رو بری هیچوقت ضربه نمیخوری ببخشیدا ولی شما یه نه شنیدی یه سال نتونستی فراموش کنیش اگر تو رابطه بودی طرفت میزد زیر همه چی اون وقت چی کار میکردی حتما خودکشی میکردی زندگی رو جدی نگیر چون فقط دو روزه پس کاری نکن که فردا بگی ای کاش و پشیمون بشی از گذشتت

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

من کارامو طوری می کنم که پشیمون نشم اگه عاشق یکی بشم تا ته میرم اونی که من دوسش داشتم همه دوستام می گفتن که اصلا خوشگل نیست ولی به دل من نشسته بود به دلنشستن و زیبایی دو مقوله متفاوتن
    من یه ادمیم که خیلی محتاطم اگه تو یه چیزی یه بار شکست بخورم دیگه دفعه بعد به شدت محتاطانه سمتش میرم الانم نمی تونم کاری کنم چون می ترسم می ترسم باز غروروم بشکنه خانوما فک می کنن خاستگار اومدن هیمنطور راحته بیای بگن نه برن نه والا من که به کل اگه خاستگاری برمو نه بشنوم دیگه نمیرم اصلا ازین مسخره بازیا خوشم نمیاد خاستگاری کسی رفتن که حتی نمی شناسیش اصلا معنایی نداره من فقط باید یاد بگیرم چطوری از زبونم اسفاده کنم تا بتونم حرفی چیزی با کسی که نمی شناسم شروع کنم که اونم خوشش بیاد
    من یه طرز فکر دارم راجع به خانوما ببین درسته یانه: من فک می کنم مثلا وقتی با یه خانوم حرف میزنم اگه طرف از ادامه مکالمه با من خوشش بیاد خوب بهم گوش میده و حواسش بهم هس و جوابمو با کلمات کامل میده و اگه خوشش نیاد به زور و با ناز و عشوه میده و یا موقع صحبت کردن جای دیگه ای رو نگا می کنه آره؟

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اره . سعی کن همش سر صحبتو با شوخی توی حرفات باز کنی میدونی چرا چون طرف پیش خودش میفکره که چقد براش جذاب بودی که شوخی هم کردی باهاش من ویزیتوری میکردم هر وقت با اقایون گرم حرف میزدم انگار صد سال که میشناسمشون بهم سفارش میدادن ولی اگه خسته بودم و فقط برای کار میحرفیدم اصلا نگام نمیکردن میگفتن تماس میگیریم ولی اصلا هیچ . یه چیز دیگه برای صحبت کردن اگه یکم مشکل داری ببخشیدا اگه یکم رک میگم برو جلوی ایینه وتمام حرفاتو تکرار کن و به چهره خودت نگاه کن که زمانی که کلماتو به زبون میاری قیافت چه شکلی میشه همیشه سعی کن لبخد داشته باشی کنار برخودات با خانوما

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

باس یه معلم بگیرم اینطوری نمیشه
    من تو اولین کلمه موندم شما میگی چطوری بخندم فلان کنم؟! روم نمیشه با یه غریبه حرف بزنم من اصلا مردنیم بذار برم بمیرم

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

ای بابا رسیدیم نقطه سرخط از اول خوب وقتی خودت قبول نداری خودتو چطور یه خانوم قبولت کن ها ؟! خجالتی نباش شما چطوری پس دانشگا میری ؟؟؟؟؟ ببین فن بیانتو از ایینه شروع کن قدم دوم اینکه با یکی که خیلی راحتی تموم کلماتو تکرار کنی طرف اصلا نباید مسخرت کن چون اعتماد به نفستو از دست میدی شدید من اینو از کلاسای ویزیتوزی یاد گرفتم روزی صدبار کلماتو واس خودت تکرار کن تو میتونی چیزی به عنوان نمیتونم نداریم اوکی

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ویزیتوری چیه دیگه؟

10. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

یعنی محصول یه شرکتی رو میری به فروش میرسونی مثلا مواد دارویی میری تمام داروخونه ها و محصول شرکتو به فروش میرسونی بدش شرکت بابت این حرکت یه درصدی بهت میده به نظرم یه دوره دو سه ماه بری خوب هم واس روحیت هم واس فن بیان عالی حرف نداره البته ببخشیدا انقد رک میگم

11. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ببین من برم بخوابم مغزم سوت کشید اینجا هم که تبدیل به چت روم شد زشته به خدا
    این طور که پیداس شما از خیلی از مردای امروز مردتری ! دمت گرم نه بابا رک چیه راحت باش

12. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اوکی . شب خوش

13. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

شب خوش

14. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7072
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی شما دختری دختر بودن خودش یه مزیته خصوصا تو مملکت ما ! شما راحت می تونی یکیو وبسته خودت کنی یا اصلا می تونی پیشنهادای زیادی رو بشنوی و قبول یا رد کنی این ما پسراییم که چون هیچ پیشنهادی نمی شنویم فک می کنیم که هیشکی از ما خوشش نمیاد شاید بیاد ولی چون نمیگه چون غرور داره ماه بی خبریم اصلا این غرور شده بلای جان همه چه اشکال داره یه بارم یه خانوم بیاد پیشنهاد بده مگه فقط مردا عاشق میشن؟ مردا غرور ندارن؟ شما راحت می تونی دلربایی کنی

سلام.نه بابا بخدا من تا حالا هزاران بار ارزوی اینو کردم که پسر باشم.کجا دختر بودن مزیته؟البته شاید برا اونا که بی حجابن خوب باشه ولی برا ما دخترایی که دلمون مثل تو از تنهایی پوسیده وحجب وحیا اجازه نمیده حتی به پسری خیره بشیم جهنمه.
    ما موندیم تو خونه تا شاید کسی در خونه را بزنه.هر شب به خدا میگم کسی را برام جور کنه که تو را داشته باشه، هیچی جز این برام مهم نیست، ولی کو؟؟؟
    شما که تا نیاز به ازدواج بکنید میتونید برید خواستگاری یا به کسی پیشنهاد بدید،بماند که شما روابط اجتماعیتون ضعیفه.
    مگه من نبودم که به پسر مورد علاقه ام با اینکه بیماری صعب العلاج داشت پیشنهاد دادم؟چی شد؟تمام غرورمو شکست.پس من که خانومم وجواب رد شنیدم که باید خودکشی کنم.ولی ادامه دادم تا مطمئن بشم بهش نمیرسم وهمینطورم شد.تماااااااام سعیمو کردم برا همین حالا از دست خودم گله ندارم فقط از بالایی گله دارم.
    گاهی لعنت به خودم میفرسم که بلد نیسم کسی را تور کنم.اصلا من دخترم؟پس چرا نمیتونم با ناز کسی را جفت وجور کنم.منم ارزوی جوونی کردن میکنم.به مامانم میگم انقد سنم زیاد شده که تا ازدواج کنم باید بچه بیارم واصلا وقتی برای خوشی کردن با همسرم ندارم.منم خسته ام.
    از بس بیچاره ام وتنهام با کسی که چند سال پیش شمارشو داشتم ارتباط برقرار کردم ولی انقد دارم ضربه میخورم.چون اصلا بیشتر وقتها ج نمیده.بهم میگه دوس دختر داره.براش ناراحتی من مهم نیس.هر دفعه که میخوام باهاش کات کنم نمیتونم چون کسی را جز اون ندارم.اون بیشتر منو زجر میده بخدا.
    مواظب باش مثل من نشی.منم با خدا بودم اما حالا به زور نماز میخونم شایدم نخونم.افسرده شدم.برام هیچ روزی اهمیت نداره حتی روز تولدم.داره جوونیم میگذره ولی چه گذشتنی...

دل من مونده رو دستم دلی که/ همه ی دار وندار ادمه
    کاش یکی از ته دل به من بگه/ عاشق این دل صاف وسادمه
    دیگه دارم بخودم شک میکنم/ اخه حرفامو نمیفهمه کسی
    من که دست دلمو رو میکنم/ چرا دنیا نمیفهمه کسی
    اخه من چیز زیادی نمیخوام/ یه نوازش یه نگاه مهربون
    یکی که خودش باشه تا بتونیم/ واسه هم بمونیم هردومون

15. 2 کاربران زیر از بی"چاره" بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

بنظر من هرچی سرجاش خوب مگه نه والا دختر بودن یه چیز داره پسر بودنم یه دنیایی داره هیچوقت نمیشه گف که حتما باید دختر بود یا پسر بود ما که نخاستم به این دنیا بیام که بخاییم شکایتی داشته باشیم مارو اوردن پس نباید بگیم چرا اینطور شد چون همه چی دست اون بالایی ببین چقد براش مهم بودی که گذاشته بیایی اینجا زندگی کنی خودمم بعضی اوقات از اون دنیا و تنهایی مطلقش میترسم فک کن بمیریم چه اتفاقی برات میوفته اخ اینجا همه رو میشناسیم این اوضامون وای به حال اینکه دیگه اونجا کسی رو که نمیشناسیم پس اینجاس که باید به حکمتش امیدوار بودش

17. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

والا من نمی تونم تصور کنم که پسری به دختری جواب رد بده ! من که اگه دختری بهم پیشنهاد بده پرواز می کنم که مثلا دختری هم پیدا شد که اونقد از من خوشش اومد بهم پشنهاد داد
    والا هیشکی قدر موقعیتاشو نمی دونه نمی دونم چرا نمیشه به چیزایی که داریم قانع باشیم طرف هزار تا دختر از سرووروش می باره وقتی باهاش حرف می زنم می بینم غمگینه آخه تو دیگه چته پدسگ؟
    تو که دیگه مارو سرویس کردی ! بس که دیدیم با اینو اون می چرخی ما هم با سایه مون چرخیدیم
    بعضی وقتا جوری دلم از تنهایی می گیره که می خواد بترکه بدجور حال وهواییه تنهایی این که بدونی واسه هیشکی اندازه ارزن ارزش نداری امروز با این که به داییم قبلا گفته بودم میام خونه تون با هم بریم گردش اومدم دیدم موقع ظهر اومد بعدشم گرفت خوابید چون با دوستاش رفته بود اینور اونور خسته شده بود بیا اینم از فامیل ما ! دیگه من به کی پناه ببرم؟؟بعد میگن رفته فلانی با دخترا لاس می زنه خو اخه لامصب تو منو تحویل می گرفتی من اینوطوری نمی شدم اخه

19. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

چرا اتفاقا واسم یه همچین چیزی پیش امدش و طرف اصلا هیچ حرفی نزد و فقط رف از یه خط دیگه هی اس متنی دادش من موندم از اینکه این یعنی چه البته من چیز خاسی نگفتم فقط اس متنی دادم همین ولی اون فکر کرد که چه خبر حالا انگار کی هستش چون واقعا تو شرایط خیلی بدی بودم دلم میخاست یکی هواسش بهم باش ک هییییییییییی بیخیال شما پسرام چه عالمی دارینا والا

20. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

مگه همه ی زندگی تو جنس مخالف خلاصه میشه چرا فک میکنی که تنهایی تو فقط باس با دختر پر کنی خودت داری میگی دوستت کاتالوگ داره باز غمگین میدونی چرا ؟؟؟؟؟ چون از راهش وارد نمیشه چون فک میکنه اگه با دخترا بحرفه یعنی تموم کرده پسر بودنشو بنظر من این اشتبا محض چون فقط با احساس خودش بازی کرده اون وقت دیگه ب هیچکس نگا نمکنه چون شک داره و نمیتون ب هیچکی اعتماد کن

21. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

من اینو میگم که هیشکی از داشته هاش راضی نیس
    چی میشد یکی از اون ده ها دختر مال من میشد؟ من از خدا می پرسم آیا این عدالته؟ آیا این کار درستیست؟ عایا؟

22. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین داداش من شما چرا اینقد نا امیدی بخدا نه دنیا نه ادماش ارزش این رو ندارن که بخاطرشون نا امید شی و از خدا دست بکشی شما ایمانتو با خدا از دست نده خدا اگه میدونست واسه زشتی یا خوشکلیه یکی از بنده هاش قراره عذاب بکشه مطمئن باش همه رو خوشکل خلق میکرد اینم بدون شاید نه گفتن اون خانوم واسه خودتون حکمتی داشته ناامیدی بدترین مشکلیه که میتونید داشته باشین بابا سرتون رو بالا بگیرید بگید من قویم و نا امید نیستم و میتونم با مشکلات زندگی روبرو شم البته بگید با زندگی چون خودش یه پا مشکله
    موفق باشید

23. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

دیگه حالم از حکمت به هم می خوره

24. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

سلام . دیوانه ای بخدا .......................خوب برو یکی رو واس خودت جور کن والا به تو هم میگن پسر خوب برو با تمام اعتماد ب نفس قدم بردار اون کاری که گفتم انجام دادی که فن بیانت درس بشه که دیگه نتونی بگی به خاطر حرف زدنم نه شنیدم عایا ؟؟؟؟؟؟؟؟ اول طرف قشنگ زیر نظر بگیر بد برو واس اشنایی بخدا جواب میده ی بار امتحان کن ضرر نداره که پولی هم نیس بدش بگو چیشدش

25. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

یکی رو تو یه فروشگاه خوشم اومد فردا می خوام برم ازش نوشابه بگیرم دعا کن

27. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

رفتم یه دلستر گرفتم یه چیزیم گرفتم که اصلا نیم دونستم چی هس ! ولی اون موقع پرداخت پول یه نگاهم بهم نکرد باس چیکار می کردم؟ البته همچین مالیم نبودا ولی من نیم دونم که اخه این غرور بیش از حد چیه اخه تو شما دخترا

28. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

س. عیدت مبارک . جمعه رفته بودم امام زاده دعا کردم واس همه چه زود جواب دادش انشاالله ک خیره . بدش انتظار داشتی چکار کن واست بگه چرا زود اومدی دنبالم بشین تا ساعت کاریم تموم بشه بد بریم باهم خخخخخخ شوخی کردما . خوب فک کن روزی صد تا مثل تو میان اونجا و میرن اگه بخاد ب همه نگا کن که فک کنم تا حالا صدتا ادم ردیف میکرد واس خودش والا خوب اونم از نجابتش . اول برو قشنگ امار طرف در بیار ببین کسی رو نداره بد برو واس اشنایی چند روز زیر نظرش بگیر بد . ی راه کار برو فروشگا واس خرید خیلی هم به خودت برس عطر زیاد بزن زیادا یه چیز بخر بد برو بگو میخام با کارت حساب کنم خوب بدش به جای اینکه کارت بانکی تو در باری ی کارت دگه مثلا کارت دانشجویی دربیار همرا اون کارت ی کاغذ داشته باش ک وقتی کارتو در میاریش کاغذ بیوفته کارتو بده بهش و کاغذ بردارش داری کاغذ برمیداری ی نفس عمیق بکش ک حل نکنی اینکارت باعث میشه باهاش بحرفی بد اون بهت میگه کارت اشتباه تو با لحن بسیار ملایم و مهربون بگو ببخشید خانم حواسم نبود بد خیلی ریلکس کارت بانکی رو بده بهش و حساب کن وقتی ک داری کارتو میگیری بگو روز خوبی داشته باشین سعی کن خیلی مودب و متین بحرفی اصلا به این نفکر ک نگات میکن یا ن

29. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

بابا تو دیگه کی هستی استادی واسه خودت برو کارگردانی چیزی بشو
    عید شما هم مبارک خب بعدش چی؟ اخرش چی میشه؟

31. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

با این کار دو تا تیر زدی یکی اینکه میفهمه دانشجویی دوم اینکه خودتو یکم محک زدی اوکی اصلا قرار نیس همش بخاطر اینکه از تنهایی در بیایی با دخترا بحرفی یکم خودتو بالا بگیر فرقت چیه با بقیه ادما همه ی ما ادمیم درست فقط یکی با اعتماد ب نفس بالاست یکی هم بدون اعتماد ب نفس و انقدر اینو تلقین کردیش شده ملکه ذهنت سعی کن از همه ی چیزای کوچیک خودتو بالا بکشی همین خرید کردن خودش یه نعمت

32. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ضمنا یادم رفت بگم زیارت قبول به حاجتات ایشالا برسی
    می دونی من همیشه یه چیزی توذهنمه میگم مثلا اگه حرف زیادی با دختری بزنم خوشش نمیاد مثلا اون روز یکی کنارم نشسته بود تو کلاس خواستم یه چیزایی بپرسم مثلا ترم چندمین کدوم گرایش هستین والا
    حرف زیاد تو مغزم دارم منتها ازین می ترسم که طرف زیادی باحیا باشه و از حرف زدن با من خوشش نیاد و لذا این باعث میشه که من از چشمش بیوفتم

33. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دعا کن واسم درست بش کارم مصاحبه ی کاری دارما ...... چرا خوب تو توپ بنداز تو زمین اگه خواس پاسخ میده اگه هم نخاس سکوت میکن دیگه تهش اینه نترس

34. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ایشالا که مصاحبه ات خوب میشه اگه دعای من فایده ای داشت واسه خودم می کردم شما دعای منو نخوا که یه کمی هم نا موفقت می کنه

35. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

الان نگفتم اعتماد ب نفس داشته باش چرا میخام دعا در حق دیگری زودتر پاسخ میده شاید تو دلت رئوف باش خدا قبول کن والا

36. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

دل من رئوف نیس دل من دیگه دل نیس سنگه

37. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دیییییییییییوووونه ایی بخدا

38. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

دیوونم کردن.....

39. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    دیییییییییییوووونه ایی بخدا
    میگ اگه موافقی به جای اینجا یه جا دیگه اختلاط کنیم ! دیگه تاپیک از موضوع خارج شد

40. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

کجا

41. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

من چت نموتوم واذد شما

42. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

فیسبوک هستی؟

43. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

نه خوشم نمیادش برنامه های وایبر و اینا هم خوشم نمیادش

44. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

پس چی خوشت میادش؟!

45. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم اخ احساس میکنم اونجا ادم بی معنی میشه مردم خارج از این برنامه ها اطلاعات پزشکی و علمی و دستاوداشونو ارسال میکنن حالا ما ولش کن همینجا مگه چش والا

46. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

چیشونو ارسال می کنن؟! بابا ول کن تو رو خدا دیگه زیادی گیر میدی فیسبوک اگه نبود شاید بعضی حرفای تو دلم منو دق میدادن

47. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اوف توهم ک همش یا دق کن یا قش کن از تهنایی والا

48. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

تو هم که همش والا والا بگو والا!

49. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

خوب چکار کنم از دستت دیوانه شدم دیگه هی نشد نگام نکرد نمیش نمیتونم من دیگه خسته شدم تهنا موندم ن شنیدنم

50. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

مثل یه پیرمرد هی نق می زنم آره؟ دیگه اثرات پیریه دیگه عزیزم باس تحمل کنی

51. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دقیقا . از الان پیر میدونی خودتو دیگه به ایندت امیدی نیس

52. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

هفته بعد مراسم ختممه منتظرتم ...

53. کاربران زیر از jangyijin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

باش با ی شاخ گل پرپر شده میام اینم نشونیم بگم طرف پیر بودش گلش پژمردش مث خودش خخخخخخ

55. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

........... ............ بالاخره یکی هس یه شاخه گلی سر قبرم بیاره

صفحه 2 از 5 1234 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد