صفحه 4 از 5 ... 2345
نمایش نتایج: از 151 به 200 از 241

موضوع: بدون امید

71512
  1. بالا | پست 151

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بدون امید

اصلا داریم خجالت عایا ؟؟؟ بابا ای ول علیک سلام تقبلا حاج اقا رخصت دادین اصلا ب چادری جماعت اعتماد نکن من خودم دخترم بهت نصیحت میکنم ی روده راست تو شکمشون نمیباشد

2. بالا | پست 152

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    تشکر شده 62 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    10

نه دیگه همه که یه جور نیستن نه میشه گفت اونی که موهاشو میریزه بیرون ادم بدیه و نه چادری خوبه خوب ! باید طرفو خوب بشناسی
    بعدشم دیگه انگولک نکن بذار کارمونو بکنیم

3. بالا | پست 153

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

حرف خودمو ب خودم پس نده . باش هرجور راحتی

4. بالا | پست 154

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

حرف خودمو ب خودم پس نده باش من ک کار ندارم نظرمو گفتم

5. بالا | پست 155

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

بباشه بابا ولی این که بگیم چادریا همه بدن خوب نسی تو خود فامیلمون کلی چادری هس که همشون آدم پاکین

6. بالا | پست 156

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

فردا مصاحبه کاری دارم دعا کن لطفا اگه اوکی بش حقوقش عالی

7. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 157

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ایشالا که حله چه کاریه که حقوقش عالیه؟!

9. بالا | پست 158

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

امروز فقط ن شنیدم !!!! دررابطه با رشته خودمه ماهی 500 با پورساند حساب کرده بودم 200 تومن کرایه ماهی 300 واسم میمونه چون تو ی شهر دیگه اس 20 تا نیرو گرف من توش نبودم. رفتم وزارت کار گفتش نیرو واس ی کارخونه ذغال ویزیتوری فک کن همین کارو تجربه نکرده بودم فقط حالا گفتیم کار دیگه ذغالم ویزیتوری داره عایا؟؟؟ ی چیز شنیدن میگن !! امرروز ی چیزی یاد گرفتم داشتم از روی ی پل بزرگ رد میشدم خوب ی اقایی از من جلوتر بود هرکاری کردم بهش برسم تا این قضیه رو ک همه ادما باید برا رسیدن ب اهدافشون تلاش کنن و ممکن دیگران برای رسیدن ب اون موضوع بیشتر تلاش کرده باشن رو نتونستم ثابتش کنم ک منم میتونم مث اون اقا برسونم خودم ب اهدافم چون اون خیلی از من جلوتر بودش راسی طرف باز بهم تک میده خسه شدم بنظرت چی بگم بهش بربخوره دیگه هیچی نگه؟؟ چی ی پسرو میتونه بیخیال ی دختر کنه ؟ بهش گفتم یکی دیگه بهم پیشنهاد داد و اونو بهت ترجیح میدم ولی جواب ندادش !
    ویرایش توسط satare : 10-14-2014 در ساعت 07:18 PM

10. بالا | پست 159

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

والا این کنه که من می بینم تا شما رو راضی نکنه ول نمی کنه اسم منو بهش بده بگو ایشون دوس پسر جدیدمه خیلی هم خفنه میگم بیاد پدرتو دراره ها
    اصن کدوم شهری ؟اگه همشهری باشیم بگو بیام دهنشو سرویس کنم اخه با دکتر روان پزشک من چیکار داره اخه

11. بالا | پست 160

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

میبینم ک شیطون شدی ! میبینی جسارت داشتن تو اینجور مسائل انقدرام سخت نیس قرار نیس ما ادما همش همدیگه رو ببینیم با نوشتنم میش وقتی چیزی رو مینویسی بیشتر تو ذهن طرف مقابل تاثیر داره تا با حرف زدن ن ؟؟چون مجبور میشی به کلمات دقت بیشتری نشون بدی و تا اخر میخونیشون وبیشتر از حرف زدن تو ذهن ادما میمون. داریم دو کلمه میحرفیم برم بزنمش چیه اخ ولت کنن میخای بری همو بزنیا!!!!! نمیدونم والاموندم تورفتارش

12. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 161

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

بابا این تو نته! وقتی تو بیرونم صدام درنمیاد البته من بهت گفتم همیشه تو اون حرف اول تو اون استارتش موندم ! اگه استارتو بتونم بزنم می تونم حرف بزنم منتها این که چه بهانه ای واسه حرفیدن پیدا کنم اون سخته!
    این دختره تو اون فروشگاه پدر منو درآورده
    خیلی خوشگله لامصب

14. بالا | پست 162

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

ببین همون کاری ک گفتم انجام بده بدشم تو ک پیشنهاد دادنت بد نیس قابل تحمل چطور واسم مینویسی اتفاقا نوشتن خیلی سختر از بیان کردن میدونی تاثیری ک نوشته داره بیشتر جسارتشو داری فقط خودتو دسته کم میگری بدشم اون دخترهم ادم غول دوسر نیس ک

15. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 163

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

می دونی چیه؟ من بعد اون شکستم فهمیدم نباید عجله کنم الان من برم زودی پیشنهاد بدم اونم خب رد می کنه دیگه نمی شناسه منو که باس یه استراتژی به کار ببرم ! اگه دانشگا بود می رفتم دنبالش ولی تو مغازه فکرم قد نمیده اون روشی هم که تو گفتی یه کم پررویی می خواد چون طرف راحت می فهمه که من می خوام اسممو کارمو بهش بگم نمی دونم

17. بالا | پست 164

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

دوستان به من کمک کنید حالم خیلی خرابه دیشب داشتم گریه می کردم
    دیگه نمی تومن این وضعو تحمل کنم اخه چرا من نمی تونم با یکی رابطه برقرار کنم ؟ نمی تونم با یکی باشم؟کجای دین گفته تنها باشو عذاب بکش
    هروخ به مادرم گفتم میگه تو وقت ازدواجت نیس اخه پس این ازدواج دانشجویی رو چرا گذاشتن؟ به خدا دیگه نمی کشم خستم

18. بالا | پست 165

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

دارم منفجر میشم

19. بالا | پست 166

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7449
    تشکـر
    475
    تشکر شده 88 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jangyijin نمایش پست ها
    دارم منفجر میشم
    سلام چرا منفجر بشی چرا اینقدر زندگی رو برا خودت سخت کردی
    ارزششو داره اینجور روزوشب ناراحت باشی درحالی که میتونی بدون توجه به مشکلاتتت بخندی
    آره بخند چرا نشه به مشکلات خندید
    چرا اینقدر زندگی رو برا خودت تلخ کردی پسر

20. بالا | پست 167

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

خودم که مریض نیستم مشکلات داره منو نابود می کنه تنهایی بددردیه تو خونه که پدرو مادرم همیشه تو دعوان خوننه محیطش سرده نمیدونی خدا خدا می کنم سربازیم برسه راحت شم ازین خونه می خوام با یکی باشم که بهم اهمیت بده هیشکی بهم اهمیت نمیده واسه هیشکی مهم نیستم

21. بالا | پست 168

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7449
    تشکـر
    475
    میزان امتیاز
    0

اینحرفا چیه میزنی به خودت منم ازاین حرفا بزنم به خودم افسردگی میگیرم میفتم گوشه خونه دیگه
    فکر میکنی همه حالشون خوبه یا همه پسرا رابطه دارن دوست دختر دارن .....
    کی گفته واسه کسی اهمیت نداری این منفی بافی هارو بزار کنار مثلا به سلامتی قراره تو اینده پدر بشی
    آره چرا نشی چرا نباید حالت خوب نباشه اگه مادرت میگه تو که پول نداری..خوب سعی کن برای خودت یه هدف داشته باش
    درستو بخون همه تلاشتو بکن تا به یه درامد خوب برسیو بعدش دیگه خانواده هم بهانه ای ندارن ....
    هدف که داشته باشی زندگی برات معنی پیدا میکنه
    فکرمیکنی فقط تو تنهایی فقط تو مشکل داری اصلا خود من وضعیتم ازتو بدتره حالا باید بیام ایه یاس یخونم که چی
    که چرا تنهام ...خوب حتما کسی لیاقت منو نداره چرا اینطوری به خودم نگم چرا باید بگم قیافم خوب نیست چرا باید بگم کسی منو دوست نداره
    اینا فقط تلقینه
    فقط باید سعی کنی تلاشتو بکنی تا زودتر به هدفت برسی
    خوب نظرت خودت چیه به نظرت هدفی تو زندگیت داری؟

22. بالا | پست 169

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

هیچی! تازگیا حتی درسمم نمی تونم بخونم یه ماه گذاشته از ترم جدید ولی هیچی نخوندم هدفم فقط گذر عمره تا مرگ! باور کن شوخی نمی کنم هرروز اروزم اینه که بمیرم
    من با هیشکی نمی تونم ارتباط برقرار کنم بعضی وقتا از تنهایی نفسم می گیره به لیاقتم ربطی نداره من واسه خیلیا کارای زیادی کردم ولی هیشکودوم واسم ارزشی قائل نیستن هیچ کدوم از هم کلاسیام حتی پسر به من ارزش نمیدن با این که من همیشه باهاشون با لبخند حرف زدم مادرم میگه مشکل از منه میگم تو همیشه منو مقصر مسائل می دونی من با همه خوبم این بقیه ان که با من بدن با من صمیمی نیستن هیچ حرف نصیحت وارانه ای هم نگو که اعصابم خورده گوشم پره ازین حرفا من هیشکی رو تو این دنیای لعنتی ندارم که اندازه ارزن بهم اهمیت بده بگه چرا اخه این عوضی ناراحته چرا عوبسه چرا نمی خنده
    هیشکی ! خدا منو افریده تا عذابم بده 100 ها بار االتماسشو کردم که منو نجات بده ولی گوشاشو بسته منو نمی بینه هیچی فقط اگه جربزه داشتم خودمو می کشتم
    حتی ارزو می کنم که جنگ بشه برم اینطوری بمیرم لااقل خودکشی نکرده باشم

23. کاربران زیر از jangyijin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 170

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7449
    تشکـر
    475
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jangyijin نمایش پست ها
    هیچی! تازگیا حتی درسمم نمی تونم بخونم یه ماه گذاشته از ترم جدید ولی هیچی نخوندم هدفم فقط گذر عمره تا مرگ! باور کن شوخی نمی کنم هرروز اروزم اینه که بمیرم
    من با هیشکی نمی تونم ارتباط برقرار کنم بعضی وقتا از تنهایی نفسم می گیره به لیاقتم ربطی نداره من واسه خیلیا کارای زیادی کردم ولی هیشکودوم واسم ارزشی قائل نیستن هیچ کدوم از هم کلاسیام حتی پسر به من ارزش نمیدن با این که من همیشه باهاشون با لبخند حرف زدم مادرم میگه مشکل از منه میگم تو همیشه منو مقصر مسائل می دونی من با همه خوبم این بقیه ان که با من بدن با من صمیمی نیستن هیچ حرف نصیحت وارانه ای هم نگو که اعصابم خورده گوشم پره ازین حرفا من هیشکی رو تو این دنیای لعنتی ندارم که اندازه ارزن بهم اهمیت بده بگه چرا اخه این عوضی ناراحته چرا عوبسه چرا نمی خنده
    هیشکی ! خدا منو افریده تا عذابم بده 100 ها بار االتماسشو کردم که منو نجات بده ولی گوشاشو بسته منو نمی بینه هیچی فقط اگه جربزه داشتم خودمو می کشتم
    حتی ارزو می کنم که جنگ بشه برم اینطوری بمیرم لااقل خودکشی نکرده باشم
    اوه اوه اینجور که شما گفتی عصابم خورده من هزارتا دلیلم بیارم که داری سخت میگیری بازم قبول نمیکنی
    ببین مشکل منو تو اینه که وقتی به کسی محبت میکنیم وقتی میخندیم به روش وقتی کاراشونو انجام میدیمو کمکشون میکنیم
    دوست داریم فورا جواب خوبیامونو بده جوابه محبتامونو بده...
    اما من یه راه خیلی تاثیر گذار پیدا کردم که واقعا زندگیمو تغییر داده اونم اینه که هر کاری میکنم هر خوبی و کمکی که به دیگران میکنم برای رضای خداست ووقتی کسی دلمو میشکنه دیگه ناراحت نمیشم چون میگم که برای رضای خدا بوده حالا طرف هرجور میخواد رفتار کنه واصلا برام مهم نیست .....

همین دیگه چون هدفی نداری همه چی برات بی اهمیت شده درست زندگیت دیگه هیچی برات مهم نیست فقط دوست داری بایکی رابطه داشته باشی و ازاین وضعی که داری خلاص بشی اما این ازچاله تو چاه افتادنه ومطمئن باش کمکی بهت نمیکنه ..
    از خودکشی ومردن هم حرف نزن ازتو بعیده اینحرفا پسر آخه تنت سالم نیست این همه ناشکری خدا قهرش میگیره حالا به قول خودت مشکلاتت زیاده خدا هم قهر کنه که دیگه زندگیت برات سخت میشه
    ازحرفات معلومه خیلی ازخدا دور شدیو اصلا حسش نمیکنی کسی که خدارو داشته باشه دیگه دنبال دوست دختر نمیره
    مطمئن باش آرامش تو تو رابطه و داشتن دوست نیست
    امیدوارم بتونی راه درستو انتخاب کنی اینهمه عذاب دادن خودت چیزیو درست نمیکنه وفقط اذیت میشی

25. کاربران زیر از sarin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 171

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ببین گفتم نصیحت نکن
    روزانه هزاران نصیحت از جانب مادرم حواله من میشه
    مشکل من تنها با رابطه حل مشیه هیچ راه دیگه ای نداره
    اون خدایی که میگی من یه زمونی عاشقش بودم به هر حرفی که می گفت گوش می دادم ولی حالا می بینم با این همه حرف گوش کنی اون به یه حرف ساده من گوش نمیده چی میشه یه ادمی رو واسه من پیدا کنه منو تنهای دربیاره ها؟اسمون به زمین میاد؟یا اون قدرتشو نداره؟
    هیشکودوم!فقط می خواد منو عذاب بده یا به قولی امحتان کنه ولی 4 سال بس نیس؟تاکی می خواد این امتجان لعنتی طول بکشه؟ 1 سال دو سال 10 سال؟ من که ایوب نیستم من اندازه یه مورچه هم دل ندارم
    صبرم لبریز شده اعصاب ندارم تا عصبانی میشم دست وپام می لرزه و تازگیا مه که تقی به توقی می خوره گریم می گیره شدم مثل دخترا از خودم بدم میاد حس می کنم یه ادم ضعیفم و هیشکیم همچین ادمی رو خوشش نمیاد
    هر وقتم که گریه می کنم دستم به لرزه میوفته نمی ودنم چمه فقط کاش اگه مشکلی دارم راحت منو بکشه نه این که عذاب بده دیگه طاقت ندارم

27. بالا | پست 172

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

این همه امکانات کامپیوتر اینترنت گیم نمی دونم فیلم سریال خارجی اگه به جای همه این تفریحات یه دوس دختر خوب داشتم که منو واقعا بخواد و واسم صب کنه این همه ناامید نبودم وقعا وقتی به یه همدم فک یم کنم همه این تشکیلات واسم ناچیز میشنو حاضرم همشونو بدم تا یه همدم داشته باشم

28. بالا | پست 173

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

سلام. بازفاز منفی گرفتش.گیم بازی م عایا خوب بیا ی قراربزاریم میگم هروق حس کردی ک تنهای گیم بازی کن بازی فکریم انتخاب ک نیاز ب تمرکز داش باش و ذهنتو باز میکن امتحان کن

29. بالا | پست 174

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ببین خواهش می کنم بیراهه نرو به من طریقه برقرای ارتباط رو نشون بده من دیگه نمی کشم حوصله هم ندارم

30. بالا | پست 175

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

همون کاری ک گفتم بکن چون اون موضوع رو فقط من میدونم و تو طرف ک نمیدون فک کن داری فیلم بازی میکنی مث هر روز ک از خواب بیدار میشی و فیلم زندگیتو بازی میکنی و خودتی در همه جااوکی با من چطور میحرفی با اونم همون حرفایی ک ب من زدی بزن عالی عالی هستی تو هیچیت از پسرای دیگه کم نیس حتی از اون ادمی ک من دوستش داشتم انقد جسارتشو داری ک حداقل حرف دلتو بزنی همین خودش ی حرکت مثبت اصلا بیا ی جایزه در نظر بگیریم برای این کار اگه اینکارو خوب انجام دادی و از نظر خودت عالی بودی ی چیزی ک خودت دوس داری بخر و میل کن واگه ب قول خودت خراب کردی ی بسته شکلا ت تلخ میخری از این پودریا خوب بریز تو ی لیوان نصف اب بریز و باید تلخ تلخ بخوریش اوکی اینکار برای این ک دفه بد حواستو جم کنی

31. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 176

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

راستی اون خانم چادری چیشدش ؟؟ پیداش نیستو !!! دیگه دربارش نمیحرفی ؟

33. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 177

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

قیدشو زدم! چون چادری جماعت نمیاد با پسرا بحرفه!
    من اونقد خستم که حوصله جایزه مایزه ندارم اگه یه نه دیگه بشنوم دیه سکته می کنم

35. بالا | پست 178

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دییییییونه . صبورانه در انتظار زمان بمات هر چیزی در زمان خودش رخ میدهد باغبان اگر باغش را غرق اب کند درختان خارج از فصل میوه نمیدهند !!! در قرآن جای سوره ای ب نام عشق خالیس ک اینگونه اغاز شود : و قسم ب روزی ک قلبت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت ...... اگه به اضافه خدا باشی میتونی منهای همه چی زندگی کنی.... ببین هر طور فکر کنی همون میش پس افکار منفی نداش باش قلبتو صاف کن انقد نگو خسته ام هرروز صبح ب خودت بگو ی روز جدید شروع کردم قرار امروز رو از نوع شروع کنم ب خودت صب بخیر بگو و بگو امروز حالم از همه ی روزا قبل بهتره اتفاقا جایزه برا خودت در نظر بگیر و همینطور مجازات من اینکارو کردم خوب بود . تو ارتباط برقرار کردن فقط کافی از قبل برنامه ریزی کنی اصل اول کلمات برا خودت تکرا رکن از قبل اصل دوم نترس از واکنش طرف مقابل و تمام حرفتو بگو اصل سوم موقع حرفیدن ب چهره طرف مقابل با دقت نگاه کن تا واکنششو ببینی اصل چهارم از کلمت شیک و مودبانه استفاده کن ک طرف هنگ کن اصل پنجم راحت بحرف یعنی سختت نباش اصل ششم لباس پوشدنت اراسته باش و همیشه خوشبو باش اصل هفتم لبخند داشته باش یعنی عبوس و ناراحت نباش چهرت انگار تموم دنیا بر وفق مرادت اصل هشتم لحن مهربون و محبت امیزی داش باش و با صدای ملایم بحرف اصل نهم اصلا افکار منفی قبل برقراری ارتباط نداش باش اصل دهم طرفو بزرگ نکن برا خودت موفقیتو بدست اوردی ب همین اسونی . نگاهتو نسبت ب ادما عوض کن .
    ویرایش توسط satare : 10-17-2014 در ساعت 03:52 PM

36. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 179

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ببین من به بقیه گفتم به تو هم میگم تا یه اتفاق خوب تو زندگیم نیوفته من همینم هیچ فرقی نمی کنم باید یه چیزی بشه تا مسیرمو عوض کنه خوشبو کنم واسه کی؟ خوش لباس بپوسم واسه کی؟للبخند بزنم واسه کی؟ نفس بکشم واسه کی؟ قلبم بتپه واسه کی؟واسه چی؟ تو جای من نیستی پس ادای ادمای مثبت رو درنیار مشکل روان شناسای ما اینه که می شینن فقط حرف می زنن یه ذره خودشون جای طرف نمیذارن وقتی تو انگیزه ای واسه زندگی نداری پس معنایی نداره لبخند بزنی صبح از خواب پا میشم میگم میرم بیرون میرم کلاس کیو ببینم؟دیوارو؟ واز همین لحظه اول روز تا اخرش همین طوری سر می کنم تا شب بشه و بخوابم من عاشق خوابم همه تو خونه هی بهم سرکوفت می زنن که چرا این همه می خوابی نمی دونن که خواب واسه من مثل مشروبه می خوابم وهمه چیو از یاد می برم می خوابمو بعضا رویا می بینم
    رویای بودن با کسی که دارم تو خیابون باهاش قدم می زنم دستشو گرفتم دارم باهاش می خندم نمی دونی چه کیفی می کنم برای لحظاتی باورم میشه که منم خاطرخواه دارم وقتی پا میشم از این که می بینم رویا بود ناراحت تر میشمو اون روزم بدتر از بقیه میشه دیگه این حرفای مسخره رو نزن همشونو از تو و بقیه شنیدم خیلی شنیدم
    خدا بزرگه بخشندس شکر کن خداتو واسه زندگی که داری سلامتی که داری نمی دونم اون خزعبلاتی که تو رادیو صبح زود میگن انرژی داشته باش برو به سمت اینده ...میگم خفه شو باو زن ( گوینده زنه )
    چه انرژی نشستی پهلوی یه پسر خوشگله داری شر میگی ماهیانه واسه شرگوییات پول میدن بهت میری چون خوشگلی 10 تا پسر دنبالتن خانواده ای داری که بهت اهمیت میدن
    اما من! من کسیم که هر روز خدا به این فکر می کنم که فردا من چه شغلی می تونم پیدا کنم که بتونم یه لعنتی رو بکشونم به زور به خاطر شده شغلم دم دلم تا بتونم خودمو قانع کنم که منم یه یار دارم
    خانواده ای دارم که فقط وقتی مریض شدم به فکرمن و بقیه تا صدام درنیاد عین خیالشون نیس و صدامم که درمیاد باز به حساب جوونی میذارنو میندازن پشت گوششون میگن درست میشه
    نه درست نمیشه باید حتما مردنمو ببینین تا وخامت اوضاع رو بفهمین؟ من مثل جوونای دیگه نیستم من دنبال قرطی بازی نیستم باو من دل دارم به کی بگم دلم داره نابود میشه به خدا دارم نابود میشم کی تموم میشه این زندگی نمی دونم اینارو که دارم میگم داره کم کم گریم می گیره بسه دیگه چرت و پرت بسه خدا بسه دین وایمون بسه اینان که منو خراب کردن مردم میرن هزار تا مسخره بازی درمیارن
    بعد میرن یه زن خوب می گیرن وبعد کار خوب ... انگار ما دقیقا داریم کار غلطو انجام میدیم دیدم که میگم ! خدایا این بود اون وعده ی ارامشی که در ازای عمل به دینت میدادی؟ این بود اون رحمت؟ این بود اون حمایت از امت پیامبرت؟ این بود عدلت؟که کافرت اونور حال کنه مومنت اینور نابود شه؟ من نمیگم مومنم ولی تا حالا به یه دختر دست نزدم تا حالا به یه دختر شماره ندادم تا حالا با یه نامحرم لاس نزدم
    ولی از همه اونایی که این کارارو انجام دادن بدبخت ترم دیگه نمی خوام دینتو دیگه نمی خوام حمایتتو فقط بذار خودم هر جور دلم میخواد زندگی کنم از ذهن من بیا بیرون اون حرفاتم بنداز بیرون

38. بالا | پست 180

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

برای خودت ارزش قایل باش عطر بزن برای خودت لباس شیک بپوش براخودت مگه صرفا باس واس کسی باش والا لبخند بزن چون با لبخند میتونی دنیا و ادما رو قشنگتر ببینی نفس بکش واس اینکه ثابت کنی بهش که ارزش این مسافرت داری فک کن اومدی مسافرت چطور وتی میری مسافرت ی دست لباس میبری و همش تو ی اتاق سر میکنی فک کن این دنیام ی سفر خیال انگیز و ی روز تموم میش وقرار نیس دوباره برگردی . اصلا من میخام بدونم تو وقتی میری خونه کسی چند ساعت میمونی و برمیگردی اون وت کله داری از خونشون هر چی بود میگذره میره درست خوب فک کن خونه باباتم همین شکلیه فک کن مهمانی و ی روز باس بری پس چرا سخت میگذرونیش هان ؟؟؟؟ تا حالا ب ی دختر شماره هم ندادی ایول دمت گرم بخدا از ته دلم میگم من ی دخترم اند دلم میخاد ی پسر سر ب راه باش چیه اخ با دل دختر بازی کردن اصلا نمیفهمم مگه ادم باس حتما انگیزه داش باش واس لبخند زدن بخند تا زندگی ب روت بخنده .سرماخوردم حالم خوب نیس فعلا

39. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 181

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

خدا شفا بده
    باز که حرفای خودتو زدی من همیشه مشکلم اینه که ادمای دوروبرم حرفمو نمی فهمن درکم نمی کنن تو هم مثل اونایی

41. بالا | پست 182

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز یه مقدار اعتماد به نفس داشته باشی بری جلو بد نیست من خودم ترم دو مهندسی نرم افزار می خونم الان دو تا رفیق دارم. شما مشکلت اینه اعتماد به نفس نداری بری جلو همش آیه یاسی خب استاد برو جلو حرفت رو بزن انقدر از خودت بی عرضه بازی در نیار دختر که نمیاد جلو بهت بگه ازت خوشش اومده تو باید بری جلو. دخترا یه مقدار به سرگرمی نیاز دارند تو باید هر جور میتونی این کار رو انجام بدی باید ببینی طرف مقابلت از چی خوشش میاد همون رو اجرا کنی البته اینم باید بدونی نباید دلقک براش بشی باید دختر مورد علاقت رو حمایت کنی مثلا تا یه راهی برسونیش یه مقدار هم رو حرفات کار کن بعد اینکه برو به لینک زیر کله متنش رو بخون راهنماییت میکنه زیاد والا اینا رو من به دوستم گفتم حالا زن داره ما هم سرمون بی کلاهه

چگونه هر دختری را تحت تاثیر قرار دهیم

42. کاربران زیر از s1na بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 183

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

اخه برم به یه دختر غریبه چی بگم؟

44. بالا | پست 184

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این دختره هم کلاسیته یا نه ؟ اگه همکلاسیته باید اگه بتونی پشتش بشینی یا اینکه جلوش بشینی بعد مثلا استاد یه چیزی داره میگه داری مینوسی خودت رو به عقب افتادن میندازی یعنی میگی من جا موندم این چی بود بر میگردی ازش جزوش رو میگیری میگی خانوم فلانی میشه جزوتون رو ببینم اولش با خانوم شروع میکنی برای دفه های بعدی خانوم رو بر میداری و اسمش رو میگی. بعد مهمتر از اون اینه که توی کلاس خشک نشینی عین مظلوما باید شوخ طبع باشی یه مقدار بعد حرفات هم همون شوخی کردنارو رو با شرایط کلاس بزنی که یه مقدار با بقیه فرق کنی آهان اینم بگم اگر اون شخص هم مسیرت بود اگه میتونی باهاش برو کلا باید با شرایطی که توش هستی نظرش رو جلب کنی به قولی باید انعطاف داشته باشی و فعلا از غرور بکشی کنار البته کار سختیه درکت میکنم ولی به احتمال 99 درصد موفق میشی مثل خودم

45. بالا | پست 185

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

می دونی من یه اصل می دونم اونم اینه که اگه زیاد دنبال کسی بری ازت فراری میشه!
    حالا من فرضا بخوام ببا کسی به غیر دانشگا باشم مثلا یکیو تو فروشگاه خوشم اومده چطوری باهاش رابطه به هم بزنم؟

46. بالا | پست 186

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این اصل که گفتی مطمئن باش بستگی به شخصش داره که بعضیا فکر میکنند اگر بری دنبالشون اون شخص میفهمه براش مهمی
    در مورد غیر از دانشگاه باید بهت بگم مثل قبل همه چی بستگی به شرایطش داره تو اینجا بازم باید با اعتماد جلو بری و بلاخره اینجاست که خودت باید فکری برای این مورد بکنی چون من تو مورد فروشگاه نیستم باز اگه می تونستی کیس مورد نظر خودت رو از دانشگاه پیدا میکردی بهتر بود بلاخره میدیش حرفی بینتون ردو بدل میشد یا میتونستی به پدر و مادرت بگی که این شخص ، شخصی هست تحصیل کرده که مطمئنن تا حدی قانع کننده بود ولی در مورد فروشگاه باید خودت برنامت رو بچینی و تحقیق کنی که باید چی بگی به شخص مورد نظرت که کار سختیه . به حرف های ستاره خانوم هم که پست میزاره گوش کن بلاخره ایشون خانوم هستند که راهنماییت می کنند

47. کاربران زیر از s1na بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 187

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

خب مشکل اینجاس که تو دانشگا اولا اگه با یکی رابطه بهم بزنی همه واست حرف درمیارن چون همدیگرو می شناسیم منظور دانشکدس ولی بیرون دانشگاه یا حداقل دانشکده کسی کسی رو نمی شناسه و حرفم درنمیارن وبعدشم اگه بخواد کسی همکلاسیم شه خب من ممکنه از همکلاسیام خوشم نیاد چیکار کنم اونوخ؟ وگرنه اگه می خواستم می تونستم یه کاری کنم مشکل من اینه که می خوام با یکی حدلاقل تو دانشکده دیگه رابطه وا کنم ولی چطوری؟خدا داند بعدشم اون حرف اول مهمه که چی باشه چطوری یه حرف واکنم با یکی ؟اولش چی بگم؟ فرض کن یکی رو خوشم اومده تو دانشکده شیمی برم کلاسشون بشینم؟ نزدیکش شم؟ نمیگن این کیه ؟چی میخواد؟ والا من خودمم بودم می ترسیدم فرار می کردم که اخه این کیه یهویی پیداش شده به من گیر میده

49. بالا | پست 188

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

منم مثل تو همه تجربه ها رو کردم دیگه چ جوری درکت نمیکنم هان؟؟؟ میگم بیخیال ببین من دخترم خوب بهت میگم پسرا چطور پیشنهاد میدن خوب فک کنم بدردت بخوره . ی نمونشو میگم برا ویزیتوری رفته بودم طرف شمارشو برا کار بهم دادش خوب بد در کنارش گف اگه میخای با هم بیشتر اشنا بشیم منم اصلا ج ندادم ب حرفش یعنی توجه نکردم بدشم رفتم بیرون ب نظرت الان غرور پسره خورد شد ن حرفی ک بمن نزد گف بیا اشنا شیم من قبول نکردم یا مثلا دوستم ی بار داش از دانشگا برمیگشت تو ماشین با ی اقایی ک هم دانشکده نبودن با هم حرفیدن در مورد دانشگا و اینا بد پسره شمارشو نوشت رو تخته شاسی دوستم دوستم ک پیاده شد از ماشین دیگه همه چی تموم شد توهم ی حرکت جالب انجام بده شمارتو بنویس رو کارت ویزیت با اسم خودت بده ب دختره اقا تهش این ک بگه ن دیگه غرورتم نمیشکن اینطوری رو درباسیم نداری که چطوری باهاش رودرو بحرفی پشت تلفن ک دیگه سخت نیس واست وقتی ز زد باید قطع کنی خودت بزنگی حرفا تو رو کاغذ بنویس حل نکنی . ی بار تو تاکسی بودم پسره شماره خودشو رو صفحه اس ام اس نوشته بود بد هی منو نگا میکرد ک شمارشو ببینم انقد بهش خندیدم اخ فازش چی بود خخخخ ی بار کنار باجه کارت خان وایستاده بودم تا نوبتم بشه پسره شمارشو نوشته بود رو کاغذ انداخت تو کیفم میبینی انقدام سخت نیس یعنی جسارت شماره دادنم نداری دیگه باس بزنمت اینطوری نمیش والا برو تو فروشگا خوب خرید کن از دختره خودکار بگیر رو کاغذ خرید شمارتو بنویس بده دستش بگو میخام باهات بیشر اشنا بشم بگو منتظر تماست هستم سریع محیط و ترک کن بدش اگه دختر ازت خوشش بیاد بهت میزنگ یا تک میده بد تو شروع کن ب حرفیدن باهاش از کجا شروع کنی از زمین و زمان بحرف شوخی کن باهاش مسخره بازی دربیار و اصلا از تنهایی و حرفایی ک اینجا تایپ میکنی نحرف چون میزاره میره ها از ما گفتن بود بعدا ک باهاش رابطه بیشتر در موردش بحرف اشکال نداره . تو دانشکده خوشت اومد ک بهتره انقد برو تو کلاساش شرکت کن ب صورت مهمان بد یواش یواش بهش نزدیک شو شتلخ همون لحظه اول قرار نیس بهش ابراز علاقه کنی اصل اول در ارتباط برقرار کردن این ک باس امار طرفو در بیاری ک ی وقت سوتی ندی بد ازش جزوه درسی بگیر بدش موقع پس دادنش درباره احساست واسش رو جزوش بنویس و همینطور شماره تماس خیلی مودبانه و با تمام احترام اخرشم بگو من نیت بدی ندارم اگه خاس میزنگ اگه ن هم ک بعدی یکم باید ریسک کنی ی چیزی اصلا از قبل همه چیزو بزرگ نکن واس خودت یعنی وایی الان چی میخاد بگ الان ب من جواب ن میده از این حرفا تو ذهنت نزنیا همون جوری میش بدو ببینم چکار میکنیا اق مهندس !!!!!! من تو دانشگا ک دولتی درس خوندم ک فقط دخترا بودن واس همین زیاد نمیتونم بگم چکار کنی بهتره

50. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 189

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

می دونی یه تفاوت بارز که من با بقیه پسرا دارم اینه که پسرای دیگگه میرن پیشنهاد میدن اما عین خیالشون نیس چون واسهخ دوستی پیشنهاد میدن طرفم قبول کرد نکد کیس بعدی !
    ولی م بدبخت چون هدفم ازدواجه واسه همین نمی تونم به هر احدی پیشنهاد بدم یکی به چشمم میاد که ازش خوشم میاد بعد کم کم بیشتر علاقه مند میشم بعد می بینم که اونم تنهاس یعنی با پسری نمی پلکه همه اینا بیش از چند ماه طول می کشه حالا شما این حالتو در نظر بگیر بعد جواب نه بشنو! دیگه ادم داغون میشه دیگه واسه همینه که میگم دیگه ریسک نکنم وگرنه اگه می خواستم فقط دوس دختر پیدا کنم تا حالا پیدا کرده بودم مشکلم اینه که رو هر کسی انگشت نمی ذارم که اینو دوس دارم لامصب دله اتوبان نیس که !

52. کاربران زیر از jangyijin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 190

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

هر وقت اون بی انصافو با اون پسره ی لعنتی می بینم دلم میخواد بزنم لت و پارش کنم پسره رو.هر وخ میبینم داره با اون لعنتی می خنده دلم میخواد خفه ش کنم تا صداشو نشنوم اون بی انصافو من اونقدر دوس داشتم که حاضر بودم باهاش ازدواج کنم
    الان دیگه ازش متنفرم می خوام از رو زمین محو شه چی میشد اون خنده هاتو با من می کردی ها؟ چی میشد خدا؟مگه من چم بود؟ نگو حکمته که قاطی می کنم نگو سرنوشتته که زمین و زمانو به فحش می گیرم
    میگن خانوما می بخشن ولی از یاد نمی برن اقایون نمی بخشن ولی از یاد می برن اما من نه می بخشم و نه از یاد می برم

54. بالا | پست 191

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

الهی بیخیال بابا دنیا دو روز عشق کن . خوب اخ تو شرایط ازدواج ک نداری من چی بگم اون دختره ک به این راحتی با یکی دیگس اجازه میده دستشو بگیره پس ب خودش اجازه میده جای خلوتم باهاش بره اون کیس ازدواج نیس دختری ک ادم باش دست پسو نمیگیره اوکی هیچ وقت اجازه نمیده ب حریمش تجاوز بش تا همه چیزو اوکی نبین اون دیگه دختر نیس ببخشیدا هرزس

55. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 192

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اخ الان کسی واس کسی صبر نمیکن والا ادم میمون تو رفتار بعضی ها
    ویرایش توسط satare : 10-20-2014 در ساعت 12:44 AM

57. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 193

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

هیشکی صب نمی کنه همه طالب پول شدن اینجا جای ما نیس

59. کاربران زیر از jangyijin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 194

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دقیقا !!! مغزم هنگ میکن این دختر پسرا رو میبینم این جور ین بخدا ب کجا داریم میریم من خودم تودانشگا بودم از بیست تا دوستم هر بیستاشون ی دوست پسر داشن اخ ادم چی بگه بمن میگفتن تو خیلی ساده ای ولی من اصلا پشیمون نیسم

61. بالا | پست 195

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ولی من پشیمونمو خواهم بود

62. بالا | پست 196

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اصلا اینشکلی نفکر با کسی دوست بشی ادمو ب نابودی میکشون هر چیزی سر جای خودش قشنگ مث این میمون ادم ناهارشو صبحانه بخوره نمیش ک میش دوستم دوست پسر داش بدشم رف با خواستگارش ازدواج کرد یعنی نامزد شد بد یک سال ونیم دیشب بهم گف دیگه نمیتونم تحملش کنم میخام جدا شم ببین زندگی مشترک همین شکلی نیس ک تا از قیافه ی کسی خوشت بیاد بگی این تموم دنیای من ن اصلا این شکلیا نیس من خودم یک سال ونیم تو ی شرکتی کار میکردم پسره رو نگا میکردی اصلا هیچی نبود منظورم این ک بچه مثبت میزد هیچی اقا زد و ما از این اقا خوشمون امد شده بود تموم شب و روزم حتی کار میکردم فقط بخاطر این فکرشو بکن دیگه از تو بدتر بودم انقدر ک حاضر بودم هرکاری واسش انجام بدم تا اینکه از شرکتش اومدم بیرون ب مدت ی سال بهم اس میدادیم اونم چ اس دادنی بگم خندت میگیره من ب خط خودش اس میدادم اون میرف از ی خط دیگه اس میداد هنوز ک هنوزه هم میره از ی خط دیگه تک میده ب من من ولش میکنم بهم اس میده چرا منو ول کردی فک کن از ی خط دیگه خودشو معرفی میکن با ی اسم دیگه از رو حرفاش میفهمم این فک کن ادم چقد میتون ب قول تو مریض باش میمونم تو رفتاراش اخ اصلا بهش نمیاد این شکلی باش قیافشو نگا میکن انگار اصلا دنیا ندیدتش ولی درونش ی چیز دیگس . انقد سرکار رفتم دقل بازی زیاد دیدم ب ادما زود اعتماد نکن و با احساساتت تصمیم نگیر برا ایندت . اگه فک میکنی حالت با دوست شدن با دختربا نیت ازدواج خوب میش این اشتبا محض . ی چیز دیگه بزار بگم شاید دیدتو عوض کنه همکارم خوب 7 سال با هم دانشکده ایش دوست بود خوب طرف استاد دانشگاس اونم توی این 7 سال مهندس شد خوب الان ازدواج کردن اصلا از ازدواجشون راضی نیستن بد 7 سال هنوز باهم اختلاف دارن و نمیدونن چطور باهم کنار بیان میخاستن نامزدی رو بهم بزنن از نظر قیافه هم در ی حد هستن بنظرت اینا ک دوست بودن خیلی کار بزرگی انجام دادن عایا بقول خودشون این همه ارتباط داشتنه بدردشون خورد عایا ن دیگه اگه میخورد این طور نمیشدچون دیگه تازگی برای هم ندارن طرف نشناسی بری زیر ی سقف بهتره چون کاراش و علایقش برا ادم جذاب میش ولی وقتی با یکی باشی مدام ازش ایراد میگیری رفتاراشو میزنی تو سرش دیدم میگما !!!!!

63. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 197

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

خـــــــــدای مــــــــن
    مــن : سـلام خــدا ... یـه چـیـزی بـگـم ؟؟
    هــنـوزم دوسـتـم داری ؟؟
    خـــدا : ســـلام بـنـده ی خــوبــم...مـعـلــومــه کـه دوســتــت دارم

مــن : پــس چـرا ایـنـقـد بـاهـام سـرد شـدی ؟
    خــدا : ســرد شــدنـمـو بـذار پـای گـرم گـرفـتـنـت بـا دشـمـنـام.....!

65. بالا | پست 198

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

می بینی باز حرفای منو نفهمیدی مشکل اینجاس که مون مثل بقیه می بینی میگم من مثل بقیه نیستم من یه سال طول کشید تا عاشق اون بشم اخراش دیگه یه روز نمی دیدمش نفسم بند میمومد وقتی می دیدم با یه پسر دیگه دار می خنده از حرص میمودم از کلاس بیرون یا بارم اصلا کلاس نرفتم دیدمش اونجوری دیگه ننشستم اومدم بیرون من بدون شوخی بگم خیلی غیرتیم بیش از حد ! اگه کسیو بخوام تا اخرش میرم

66. کاربران زیر از jangyijin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 199

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

من نگفتم ک تو چ شخصیتی داری معلوم از حرفات ک چطور ادمی هسی دارم میگم ک زندگی الکی نیس شوخی نداره و ادما مث هم نیستن و اصلا هم نمیش از روی برخورد سطحی پی ب درونش ببری تا زمانی ک زیر ی سقف باهاش نری معنی زندگی مشترک نمیفهمی خیلیا ضرفیتشون پایین و تحمل حرف شنیدن ندارن مث من ک اصلا اعصاب هیچی رو ندارم اگه طرف ی حرف بیشتر از حدش بهم بزن ولش میکنم تحملو ازدست دادم بخاطر اون اشتباه دیدمو عوض کرد ب زندگی خیلی واس همین میگم عجله نکن تو وقت داری بچسب ب درست بد کارت بد برو سراغ این مسائل حداقل حرفی برای گفتن با طرف داش باشی یکم دیدتو عوض کن میدونم وقتی میگی یک سال داغ منو تازه میکنی نمیدونی چقد نقشه میکشیدم برم شرکت ببینمش چقد انتظار دیدنشو میکشیدم از صبح تا غروب خدا خدا میکردم زودتر غروب بش برم شهر خودم ببینمش خیلی سخت بد اخرش این شکلی بش میبینی ادم وقتی بدون اطلاع میره سراغ اینجور مسائل و کسی نباش راهنماییت کن اینجوری میش دیگه . هنوز وقتی یاد اون روزا میوفتم ب خودم میگم چقد خریت میکردم واسش والا لیاقت خریت منو نداش

68. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 200

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7027
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

اصن بیا بریم خودکشی کنیم راحت شیم ازز این دنیا

صفحه 4 از 5 ... 2345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد