نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: عدم تمایل به ازدواج

2477
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمایل به ازدواج

موضوع:عدم تمایل به ازدواج
    سلام من و غزال دو سال پيش تو چت روم با هم ديگه آشنا شديم چون من پشت كنكور بودمو خوب درس ميخوندم و اون نميتونست برا كنكور بخونه كمكش كردم تا به عنوان داداش كنارش باشمو تونست قبول شه تو دانشگاه. بعد از يك سال دختري كه من پنج سال دوستش داشتم ازدواج كرد و من و غزال طي ماجرايي عاشقم هم شديم الان 8 ماهه ارتباط داريم اوايل عاشقش بودم به عنوان زنم قبولش داشتم ولي رفته رفته از چشمم افتاد به زور مي خاستم به خودم بقبولونم كه خوشگله موفقم شده بودم ولش بعد از مدتي كار ما شده بود جنگ و دعوا،هر بارم كه دعوا ميكرديم تا حد جدايي پيش ميرفتيم .
    اون روز تو تلويزيون ديدم كه گفت اگه به اين نتيجه رسيدي كه به درد هم نميخورين جدا بشين بهتره،جداييه الان از طلاق فردا بهتره. خاستم يه بهونه بيارمو رابطه رو تموم كنم ولي ديدم داره نفرينم ميكنه ميگفت هر شب بعد نمازاش دعا ميكنه بدبخت بشم.نميدونم چيكار كنم ادامه بدم يا چيكار كنم كه هيچ كدوم بدبخت نشيم خيلي ميترسم از نفرينش لطفا كمكم كنيد ما از دو شهر متفاوتيم و يك بارم براي ديدنش به شهرشون رفتم ولي كوچكترين كار خطايي نكردم فقط اين هفته رو وقت دارم لطفا كمكم كنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : كمك فوري تو رو خدا

د جواب بديننننننننننننننننننن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

عشقی که اینقدر راحت تو چت روم بوجود میاد خیلی طبیعیه که اینقدر راحتم از بین بره...

اگه خودت به این نتیجه رسیدی به درد هم نمیخورین بی معطلی تمومش کن

نگران نباش نه اون با رفتن تو واقعا بدبخت میشه، نه تو با نفرینای اون!

درضمن سعی کن از این به بعد در مورد ازدواج اینقدر سطحی و احساسی تصمیم نگیری برادر خوبم...

موفق باشی
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اما ميترسم از نفرينش

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ميخام ادامه بدم طاقت دوريشو ندارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من بدبختم بدبختتتتتتتتتتتتتتتتتت نبايد اين همه وابستش ميكردم خداااااااااااااااااا غلط كردم يه فرصت فقط تورو به حسين فقط يه فرصت قول ميدم همون راهي كه گفتيو برم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اههههههه اهههههههههه اهههههههههههه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6814
    تشکـر
    62
    تشکر شده 45 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen0507 نمایش پست ها
    سلام من و غزال دو سال پيش تو چت روم با هم ديگه آشنا شديم چون من پشت كنكور بودمو خوب درس ميخوندم و اون نميتونست برا كنكور بخونه كمكش كردم تا به عنوان داداش كنارش باشمو تونست قبول شه تو دانشگاه. بعد از يك سال دختري كه من پنج سال دوستش داشتم ازدواج كرد و من و غزال طي ماجرايي عاشقم هم شديم الان 8 ماهه ارتباط داريم اوايل عاشقش بودم به عنوان زنم قبولش داشتم ولي رفته رفته از چشمم افتاد به زور مي خاستم به خودم بقبولونم كه خوشگله موفقم شده بودم ولش بعد از مدتي كار ما شده بود جنگ و دعوا،هر بارم كه دعوا ميكرديم تا حد جدايي پيش ميرفتيم .
    اون روز تو تلويزيون ديدم كه گفت اگه به اين نتيجه رسيدي كه به درد هم نميخورين جدا بشين بهتره،جداييه الان از طلاق فردا بهتره. خاستم يه بهونه بيارمو رابطه رو تموم كنم ولي ديدم داره نفرينم ميكنه ميگفت هر شب بعد نمازاش دعا ميكنه بدبخت بشم.نميدونم چيكار كنم ادامه بدم يا چيكار كنم كه هيچ كدوم بدبخت نشيم خيلي ميترسم از نفرينش لطفا كمكم كنيد ما از دو شهر متفاوتيم و يك بارم براي ديدنش به شهرشون رفتم ولي كوچكترين كار خطايي نكردم فقط اين هفته رو وقت دارم لطفا كمكم كنيد
    سلام
    باز هم یه رابطه اینترنتی و... اول اینکه من هر چی میگم دلیل بر این نیست که همون بشه و سریع گوش بدی به حرفهام ، چون بهرحال این زندگی مال شماست و هیچ کس دیگری نمیتواند به جای شما تصمیم بگیرد . مثلا من از رنگ آبی خوشم میاد شما از رنگ زرد این دیگه نمیشه کاریش کرد .
    جا داره یه خورده بخندم لابد داری بهم ناسزا میگی که تو این شرایطی که داری من چرا میخندم ؟؟ به خاطر جمله ای که نوشته بودی (.... كمكش كردم تا به عنوان داداش كنارش باشمو.... ) من خیلی خنده داره برام وقتی تو این جمله رو میشنوم که میگن شما جای برادر من هستی یا شما جای خواهر من هستی یعنی چی ؟؟ چطور 2 نفر نامحرم میتونند برادر خواهر بشن ؟ در یک صورت میشه که وقتی شما بچه بودید مادر شما یا مادر دختر 3 وعده به شما شیر داده باشه و شما سیر شده باشید در این صورت میشید برادر و خواهر شیری .
    از اول کار شما اشتباه بوده وقتی واسه درس کمکش کردی دیگه اون قبول شد باید ادامه اش نمیدادی پس اولین اشتباه رو خودت انجام دادی هر چند سن و سال شما رو نمیدونم ولی میشه حدس زد در حدود 20 یا 21 سالت باشه پس میشه گفت عشقی که تو ذهنت داشتی و داری تقریبا عشق واقعی نبوده و نیست معمولا در این سن و سال پسرها هر روز یه دختر و میخوان دیروز غزال امروز مهسا فردا لیلا و ...
    چون به خودت تلقین کردی که این دختر زیباست معلومه که زیاد برات جذاب نبوده ، پس این رو میشه گفت که فردا اگه شما با هم ازدواج کنید احتمال خیلی زیاد وضعیت بدتری پیدا میکنه یعنی وقتی تو خیابان با هم راه میرید و به دخترهای دیگه تماشا میکنی به خودت میگی چه اشتباهی کردم که با این دختر ازدواج کردم .
    هیچ وقت زود در مورد مسائل عشقی تصمیم نگیر ببین واقعا دوستش داری و از خوشت میاد ؟ یا بخاطر نفرین احتمالی که بهت گفته داری به خودت میفهمانی که دوستش داری چون زن گرفتن مثل لباس نیست که هر ماه یه دونه بگیری بحث یه عمر زندگیه .
    اگه واقعا ازش خوشت نمیاد سعی نکن به خودت اصرار کنی که دوستش داری و زود ازش جدا شو تا رابطه شما از این بیشتر نشده چون هر چی رابطه طولانی تر بشه آدم با قضیه احساسی برخورد میکنه و میبینی بعدا پشیمان میشه .
    البته من مشاور نیستم و احتمال داره یه مشاور همه صحبت های من رو رد کنه بهرحال تصمیم گیرنده اصلی خودت هستی .

موفق باشی .
    امضای ایشان
    اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
    وین حرف معما نه تو خوانی ونه من
    هست از پس پرده گفتگوی من و تو
    چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تو اين وضعيت نفرينش منو نميگيره؟

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز شما عشقي كه قبلا داشتيد اطمينان داشته باشيد كه بدون چون و چرا در زندگي آيندتون تاثير داره شما هر رابطه ي ديگري هم كه داشته باشيد همان عشقي را كه اول داشتيد از اون فرد طلب خواهيد كرد و پيدا كردن اون عشق گم شده بسيار دشوار است بهتر است قبل از شروع هرگونه رابطه اي تغييراتي رو در احساسات خودتون ايجاد كنيد و با پختگي و ديدگاهي عميقتر به مساله ازدواج بنگريد به نظر بنده دوستي كه شما درموردش صحبت فرمودين هيچ مشكلي نداره شما بدون تفكر رابطه اي را شروع كرديد و اصلا به زياد بودن فاصله تون هم كه خيلي هم مهم هست توجه نكردين بدون شك جدايي شما همين لطمه رو به دوستتون هم خواهد زد وشايد اين روند به ديگران هم در آينده سرايت كند اگر با ايشان ازدواج كنيد بالاترين از خود گذشتگي را انجام داده ايد و اگر قصد انجام اين كار را نداريد بهتر است صبر كنيد تا كم كم علاقه ايشان نسبت به شما كمرنگتر شود بدون رودرواسي بگم نذاريد اون بلايي كه(شكست عشقي) به سر شما اومده به سر اونم بياد موفق وپيروز باشيد.

11. کاربران زیر از سعيد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. راهی که رفتی اشتبا بوده ولی نباید خودتو سرزنش کنی نفرین چیه بابا سعی کن دلشو به دست بیاری و خیلی منطقی ازش جدا بشی اگر واقعا دوسش نداری واگر ملاکت برای ازدواج قیافه هس که باید بگم که کاملا در اشتباهی چون قیافش به مرور تکراری میشه اگر بخای به خاطر حرفاش و به زور ازدواج کنی خیلی مسخره است چون ازدواج پیچیده تر از این حرفاست وقرار یه عمر زندگی کنی شما که هنوز ازدواج نکرده خسته شدی ازش اگر ازدواج کنی و خدایی نکرده به طلاق بکشه اون وقت سنگینتر دردش

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

کاش بیشتر همون داداشش مونده بودین!!!!! عزیز شما هر دو هم کم سن هستید و هم نادان به عشق(البته خیلیها مثل شمایند).

لطفا و حتما این رابطه رو قطع کنید بگین نفرینها رو هم به جون من بکنند!. چون در صورت ادامه رابطه هر دو ضررها و آسیبهای بیشتری خواهید خورد.

بیشتر راجب انسان و عشق بخوانید و بدانید.

موفق باشید

14. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7118
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جدا شو..بدون تردید...نگران نباش سختیش برا هردوتون نهایتا یک ماهه..و هردو همدیگرو فراموش میکنید نفرینشم نمیگیره مطمئن باش..سعی کن صحیح . سالم ازدواج کنی

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7100
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور بهش بگم ميخام جدا شيم؟ سخته گفتنش ولي حالا كه همه نظرتون اينه پس حتما راه درست همينه
    ممنون از راهنماييتون دوستان

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم تمایل به ازدواج

موضوع:عدم تمایل به ازدواج
    در این مورد کوچکترین نگرانی نداشته باشید ...

چون برای نفرین کردن شرایطی لازمه که شما خوشبختانه کاری نکردید که نگران باشید

به هرحال ازدواج امریه که باید دو طرف واقعا" با هم به توافق برسند پس منطقی فکر کنید و

قاطعانه عمل کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)