نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حجاب در ازدواج

3654
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7114
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy حجاب در ازدواج

من 6 ماهه با پسری دوست هستم اون از اولم قصدش ازدواج بود اویل به من میگفت چادر دوست داره .من یه دختری هستم که حجابم معمولیه همیشم مانتو بلند مشکی تنمه موهامم بیرون میزارم ،مادرشم منو همین جوری دیده.ولی الان به من میگه حجابتو رعایت کن یه عکس با حجابمو به مامانش نشون داده اونم خوشش اومده.ولی مادر خودم از این موضوع که اون داره منو تغییر میده منم چون دوسش دارم گوش میدم خیلی عصبانیه البته خودمم حجاب و دوست دارم ولی نمیدونم چجوری به خانوادم اینو نشون بدم که به خاطر حرف اون نیست .میشه راهنماییم کنید خودم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

2. 2 کاربران زیر از sara72 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حجاب

شما باید همونطور که هستید خودتون رو نشون بدید تا در اینده ایجاد انتظار و وظیفه نکنه

چون نمیشه تمام عمر برای راضی کردن کسی بخوای واسش نقش و فیلم بازی کنی ..

پس در این مورد خارج از احساسات رفتار کن ... عصبانیت مادرت هم بیشتر به همین خاطره ...

چون وقتی چیزی رو قبول کردید باید تا اخر ادامه بدید .. پس صبر کنید تا خواستگاری رسمی بشه بعد در این مورد رفتارتونو تغییر بدید

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

بنده هم با نظر دوست خوبم موافقم من اگه به جاي شما بودم بيشتر دوست داشتم طرف مقابلم بيشتر به حجاب درونم توجه كنه

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

1.اولا شما میتونید در این مورد حرف خانواده اتون رو گوش نکنید...چون چادر و حجاب دستور دین است و واجب

2.شما نباید بگی به خانوادتون چون مادر شوهرم خواسته من چادر میپوشم طبیعتا این نوع گفتن و اینجور عمل اثر منفی رو طرز فکر خانواده میذاره شما بگو خودم علاقه دارم

3.اگر خیلی موضوع کش دار شد میتوانید در این مورد از ایه 59 سوره احزاب استفاده کنید...که خداوند دستور حجاب و یه جورایی چادر داده...شما بگو یه بار داشتم قران میخوندم این ایه رو دیدم...بعد از اون به چادر و حجاب علاقه مند شدم
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد