نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: شوهر بداخلاق

1945
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بداخلاق

سلام و خسته نباشید.من با همسرم 18 ماه عقدیم.خیلی دوسش دارم اونم هم همین رو نشون میده ولی از همون روزای اول منو زد بخاطر اینکه به پسر خاله ی 3 ساله ام از دهنم ادامس دادم وبهم میگه تو جمع که بقیه میخندند فقط لبخند بزن حتی اگه یه چیز خنده دار بود.حق بیرون رفتن حتی با مادرمو ندارم.با برادرم تو اتاق تنها نرم.با داییم شوخی نکنم.دوستام پیشم نیاند.حق مهمونی رفتن ندارم حتی یه جشن تولد دخترونه؟بهم حرفهای زشتم میزنه ولی باز من خر دوسش دارم الان 40 روز ندیدمش چون با خانوادم سر جشن رفتن من دعواش شد وهمه چی ناسزا گفت.سه هفته است که رفتیم با زوز خانواده ی منو از ترس مهریه واسه طلاق توافقی ولی مددکاری ما رو فرستاد مشاوره.اونجا هم هر سری میاد یه چیز میگه قدرت دفاع ندارم چون روابط عمومیش خیلی بالاس/اگه الان با شما صحبت کنه فکر میکنید دکتره...خودش میگه دانشگاه امام حسین کارشناسی ارشد عملیات روانی جنگ خونده ولی مدرک نداره ...چیکار کنم؟امروز تولدم جرات نکرده یه زنگ بزنه خونمون واسه تبریک ..منم گوشیمو خاموش کردم .خانوادشم اصلا جلو نیومدن حداقل واسه عذرخواهی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بن بست

سلااام عزیز دلم

به نظرم این هازبند شما آدمی نیست که بشه یه عمر یاهاش زندگی کردا !!!

مگه پادگانه که اینجوری برخورد میکنه؟؟؟ بالاخره تو هم واسه خودت یه حقوقی داری

اگه فک میکنی با وجودش نمیتونی آزادی های معقولتو داشته باشی، همین الان که عقدی جدا بشی خیلییی بهتره تا بعد که رفتین زیر یه سقف ...
    امضای ایشان

3. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط my husband نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.من با همسرم 18 ماه عقدیم.خیلی دوسش دارم اونم هم همین رو نشون میده ولی از همون روزای اول منو زد بخاطر اینکه به پسر خاله ی 3 ساله ام از دهنم ادامس دادم وبهم میگه تو جمع که بقیه میخندند فقط لبخند بزن حتی اگه یه چیز خنده دار بود.حق بیرون رفتن حتی با مادرمو ندارم.با برادرم تو اتاق تنها نرم.با داییم شوخی نکنم.دوستام پیشم نیاند.حق مهمونی رفتن ندارم حتی یه جشن تولد دخترونه؟بهم حرفهای زشتم میزنه ولی باز من خر دوسش دارم الان 40 روز ندیدمش چون با خانوادم سر جشن رفتن من دعواش شد وهمه چی ناسزا گفت.سه هفته است که رفتیم با زوز خانواده ی منو از ترس مهریه واسه طلاق توافقی ولی مددکاری ما رو فرستاد مشاوره.اونجا هم هر سری میاد یه چیز میگه قدرت دفاع ندارم چون روابط عمومیش خیلی بالاس/اگه الان با شما صحبت کنه فکر میکنید دکتره...خودش میگه دانشگاه امام حسین کارشناسی ارشد عملیات روانی جنگ خونده ولی مدرک نداره ...چیکار کنم؟امروز تولدم جرات نکرده یه زنگ بزنه خونمون واسه تبریک ..منم گوشیمو خاموش کردم .خانوادشم اصلا جلو نیومدن حداقل واسه عذرخواهی
    سلام

عزیز من نمیدونم اون چه مشاوری بوده که شما رفتین . !!!ولی همسر شما عملیات روانی جنگ نخواندن , ایشون روانی هستند!!!!!!!!!

عزیز ایشون اختلالات روانی شدیدی دارن مثل پارانوئید, تردید, خشم و عصبانیت, خودشیفتگی.....

بهتره که اصلا زیر یک سقف نرید اگر یک روانپزشک یا روانکاو خوب و حاذق و آگاه رفیتید منتظر نتیجه و تشخیص و تذکرات ایشون شید والا به نظر این حقیر بهتره کاری رو که فردا با 1 یا چند بچه قراره انجام بدید.

الان انجام بدید؟؟؟

موفق باشید

لطفا نقل قول.سپاس

5. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

ظاهرا ایشون هنوز تو دوارن پارینه سنگی زندگی می کنند !
    همیشه باید مسئله رو حل کرد نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنید ؛ اما به نظر من الان شما اگر صورت مسئله رو بخواید پاک کنید خیلی واستون بهتر باشه ...
    هنوز ازدواج نکرده این برخورد رو با شما داره ، دیگه بعد از ازدواج خدا میدونه کی چی میشه
    آخه صحبت کردن با برادر تو یک اتاق چه اشکالی میتونه داشته باشه ؟!!!

7. 3 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام روانشناس بالینی بود حالا گفته این هفته تست میگیره؟تست pmi فکر کنم؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزم از راهنماییت

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییتون

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام روانشناس بالینی بود حالا گفته این هفته تست میگیره؟تست pmi فکر کنم؟
    mmpi تست خوبه ,منتها از ایشون بخواهین 567 سوالی رو اجرا کنند نه 71 سوالی رو.

موفق باشید

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

شرایط خیلی سختیه باید بگم که توی همین الان که عقدید باید یه فکر اساسی کنید

حقیقت اینه که زندگی کردن با یه ادم شکاک و بد دهن خیلی سخته بعد ها ممکنه این بد دهنیا و شکاکی ها باعث تبدیل شدن عشق شما به نفرت بشه و علیرغم زندگی دونفره شما طلاق عاطفی بگیرید مثلا از هم جدا بخوابید زیاد دعوا کنید هزار تا مشکل براتون پیش میاد...خیلی ها شاید همینطوری یک زندگی رو اغاز کردن...و به دلیل تبدیل شدن عشقشون به نفرت به هم دیگه خیانت کردند
    واقعیت چیزی تلخ تر از اینه که شما بخواهید تصورشو کنید و صرفا بخاطر عشقتون جلو برید و یک زندگی رو تشکیل بدید....

از طرفی تنها شما نیستید توی این قضیه......... شما در اینده بچه خواهید داشت شما باید بچه رو درست تربیت کنید یانه ...با وجود این شکاکی ها و بد دهنی های این فرد ؛ممکنه بچه های شما هم بد دهن و شکاک بار بیان

به همه جوانب فکر کن الان که هنوز عقدید راه بگشتتون اسونتره تا روزی که زیر یه سقف با چندتا بچه مجبورید تحمل کنید

در ضمن خانواده هم همیشه نیست که پشتیبان ادم باشه
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

13. 2 کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

از دل برود هرآنکه از دیده برفت
    تنها راهکار: جدایی

15. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وخسته نباشید.فردا باید بریم برای تست...من به کلینیک گفتم در رابطه با تعداد سوال های تست که شما گفتید.گفتند که 71 سواله رو میگیرند؟چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر شما چی بگم که متقاعد بشن؟

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6768
    تشکـر
    18
    تشکر شده 21 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

خودتو اسیر این مرد نکن این بنده خدا زیادی شکاکه ک اجازه نمیده با برادر خودت تنها باشی ی نگاهیم ب گذشتش کن ببین چطوری بوده ک الان اینجوری شده انگار خیلی هم چرب زبونه و فقط میخواد همه چیزو توجیه کنه ازدواج با این مرد یعنی بدبختی ازدواج کنین تو خونه حبست میکنه همش آزارت میده

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم خواهر خود من همین مشکلو داشت دقیقا البته کارای شوهرش ب این شدت نبود
    دو تا راه داری
    1-بخاطر علاقه ای بهش داری باهاش زندگی کنی و ی عمر سختی بکشی
    2-ازش جدا بشی چند ماهی برای فراموشیش سختی بکشی و در آینده با کس دیگه ازدواج کنی و ایشالا ک ی عمر خوشبخت باشی
    متاسفانه خواهرم راه اول رو انتخاب کرد الان ی بچه داره و بخاطر بچش باید ی عمر سختی بکشه

19. 2 کاربران زیر از مهشید 93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    تشکر شده 24 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اولش اینطوریه به مروراحتمالادرست میشه مخصوصاوقتی که بچه بیادتوزندگیتون این گیردادناش ازسرعلاقه هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد