نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ایا به این فرد اعتماد کنم یا نه؟

1209
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7233
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا به این فرد اعتماد کنم یا نه؟

مدتی است به یکی از همکاران خانم علاقمند شده ام .سنش 3 سال از من بزرگتر است ولی از نظر قیافه پایین تر از سن خودش نشان میدهد.مشکلی با سنش ندارم ولی مدتی است به رفتار او دقت کردم .رفتار او نشان میدهد که به من هم علاقه داردو به احتمال زیاد درصورتی که از وی درخواست ازدواج کنم جوابش مثبت خواهد بود حتی یکی از همکاران خانم که دوست صمیمی اوست بارها در این رابطه با من صحبت کرده . ولی رفتار خاصی با یکی ازهمکاران مرد متاهل دارد .گاهی درحضور ما با اوتماس میگیرد ودرباره مسائل مختلف کاری که ضروری نیست صحبت میکند.از طرفی همکارمرد ما هم همچنین رفتارهایی دارد .نمی دانم فراموشش کنم یا ..........؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ایا به این فرد اعتماد کنم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smitter نمایش پست ها
    مدتی است به یکی از همکاران خانم علاقمند شده ام .سنش 3 سال از من بزرگتر است ولی از نظر قیافه پایین تر از سن خودش نشان میدهد.مشکلی با سنش ندارم ولی مدتی است به رفتار او دقت کردم .رفتار او نشان میدهد که به من هم علاقه داردو به احتمال زیاد درصورتی که از وی درخواست ازدواج کنم جوابش مثبت خواهد بود حتی یکی از همکاران خانم که دوست صمیمی اوست بارها در این رابطه با من صحبت کرده . ولی رفتار خاصی با یکی ازهمکاران مرد متاهل دارد .گاهی درحضور ما با اوتماس میگیرد ودرباره مسائل مختلف کاری که ضروری نیست صحبت میکند.از طرفی همکارمرد ما هم همچنین رفتارهایی دارد .نمی دانم فراموشش کنم یا ..........؟
    سلام

اولا نمیدانم چند سالتونه وایشون چند سال ولی خوب بهتره که به صدها دلیل سن زن کمتر باشه دوما چی رو فراموش کنید هنوز که اتفاقی نیفتاده شاید ایشون از شما برعکس آنچه که فکر میکنید و برداشت کرده اید خوشش نیاد.

ولی خوب بیشتر این حس رو میدید که دنبال زن گرفتنید نه , کشش و عشق و.....

بهتره با آگاهی بیشتر جلو برید

موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز من فكر ميكنم اين خانوم محترم دنبال يه همسر خوب هستند و برايشون مهم نيست كه فرد مورد نظر شما باشيد يا يكي ديگه ايشون شمارو دوست ندارن واگه شما عشق و سن و سال براتون مهم نيست . ميتونيد با ايشون ازدواج كنيد.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7233
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا برعکس
    بارها ازطرف همکاران خانم پیشنهاد ازدواج با ایشان بامن مطرح شده وحتی دوست صمیمی ایشان به من گفته که ایشان نظرشان درمورد شما مثبت است .حتی همین همکار مرد متاهل ما هم بارها به من پیشنهاد ازدواج با این خانم راداده .من 31 وایشان 34 سال دارند.من فقط به ازدواج فکر میکنم وادم مذهبی مقیدی هستم .این علاقمندی بین ایشان برای من ثابت شده وترسم از این است که این علاقه درزندگی ما (درصورت ازدواج)اثر منفی بگذارد وبه طلاق بیانجامد ویا حداقل احساس بد بینی وبی اعتمادی درطی زندگی آزار دهنده باشد.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7233
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

اولا نمیدانم چند سالتونه وایشون چند سال ولی خوب بهتره که به صدها دلیل سن زن کمتر باشه دوما چی رو فراموش کنید هنوز که اتفاقی نیفتاده شاید ایشون از شما برعکس آنچه که فکر میکنید و برداشت کرده اید خوشش نیاد.

ولی خوب بیشتر این حس رو میدید که دنبال زن گرفتنید نه , کشش و عشق و.....

بهتره با آگاهی بیشتر جلو برید

موفق باشید
    اتفاقا برعکس
    بارها ازطرف همکاران خانم پیشنهاد ازدواج با ایشان بامن مطرح شده وحتی دوست صمیمی ایشان به من گفته که ایشان نظرشان درمورد شما مثبت است .حتی همین همکار مرد متاهل ما هم بارها به من پیشنهاد ازدواج با این خانم راداده .من 31 وایشان 34 سال دارند.من فقط به ازدواج فکر میکنم وادم مذهبی مقیدی هستم .این علاقمندی بین ایشان برای من ثابت شده وترسم از این است که این علاقه درزندگی ما (درصورت ازدواج)اثر منفی بگذارد وبه طلاق بیانجامد ویا حداقل احساس بد بینی وبی اعتمادی درطی زندگی آزار دهنده باشد.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط smitter نمایش پست ها
    اتفاقا برعکس
    سلام

من کلا با نحوه گزارش شما و شرایط و تفاوت سنی شما و ایشون زیاد خوشحال نیستم.

ولی خوب شما احساس و هدف ونیتتون رو مستقیم به ایشون بگید و ببینید چی میگن

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)