نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: حسادت همسرم به خواهرم

996
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

حسادت همسرم به خواهرم

با سلام خدمت دوستای عزیزم من الان 1 ماه که عقد کردم اما به یه مشکل اساسی برخوردم که اصلا نمیدونم چیکار کنم خانومم به خواهرم حسادت میکنه میگه تو اونو بیشتر از من دوست داری هر چی میگم بابا تو زندگی هر کسی جای خودشو داره قبول نمیکنه میگه رفتار تو با هر دوی ما یه جوره اگه بخوام به خواهرم بی توجهی کنم اون رفتارش بد میشه اگه بخوام برعکسشو انجام بدم اینجوری میشم سعی کردم تعادل بر قرار کنم اما بازم نمیشه و تنش بوجود میاد خانومم از روی دوست داشتن زیاد به شدت حساسیت داره رو من و کلافه کرده منو تا جایی که دیشب باهم بد جوری دعوامون شد حتی کم مونده بود برخورد فیزیکی داشته باشیم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چیکار کنم داره زندگیم تباه میشه یه اخلاق بدیم داره اینه که خیلی مسائل دیر از ذهنش پاک میشه و تا یه اتفاقی میافته میکشتش بیرون میزنه تو سر من و دوباره بحثمون میشه واقعا موندم چیکار کنم ....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حسادت همسرم به خواهرم

خانمتون چند سالشه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من این مورد که خانم ها یه کم نسبت به خانواده همسرشون حساسن طبیعیه، اما یک مسئله ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که شاید شما هم جلوی همسرتون بیش از حد به خواهرتون توجه میکنید... درسته که ایشون جای خودشون را دارن و همسرتون جای خودشون رو اما اگه ابراز علاقه شما به خواهرتون جلوی همسرتون خیلی شدید باشه ممکنه ایشون رو برنجونه، هر چی باشه از این به بعد اولویت اول زندگی شما همسرتون باید باشه. به نظر من خیلی منطقی با خانمتون صحبت کنید ببینید کدوم برخوردهای شما با خواهرتون ایشون رو میرنجونه اگه حرفاشون منطقی بود سعی کنید از تکرار این رفتار خوددداری کنید، ولی اگر میبینید واقعاً حساسیت ایشون بیش از حده حتماً به یه مشاور مراجعه کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

خانمها یا آقایونی که حسادت میکنید به این فکر کنید که :
    بابا ادمی که زنی رو که مثلا 25 سال یا 30 ساله مادرشه یا 15 سال خواهرشه به خاطر شمایی که چندماه همسرش شدی یا دوستش شدی فراموش کنه مطمئا باشید شمارو هم خیلی راحت بخاطر یکی دیگه فراموش میکنه

5. 3 کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    خانمها یا آقایونی که حسادت میکنید به این فکر کنید که :
    بابا ادمی که زنی رو که مثلا 25 سال یا 30 ساله مادرشه یا 15 سال خواهرشه به خاطر شمایی که چندماه همسرش شدی یا دوستش شدی فراموش کنه مطمئا باشید شمارو هم خیلی راحت بخاطر یکی دیگه فراموش میکنه
    دقیقا باهات موافقم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان12 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستای عزیزم من الان 1 ماه که عقد کردم اما به یه مشکل اساسی برخوردم که اصلا نمیدونم چیکار کنم خانومم به خواهرم حسادت میکنه میگه تو اونو بیشتر از من دوست داری هر چی میگم بابا تو زندگی هر کسی جای خودشو داره قبول نمیکنه میگه رفتار تو با هر دوی ما یه جوره اگه بخوام به خواهرم بی توجهی کنم اون رفتارش بد میشه اگه بخوام برعکسشو انجام بدم اینجوری میشم سعی کردم تعادل بر قرار کنم اما بازم نمیشه و تنش بوجود میاد خانومم از روی دوست داشتن زیاد به شدت حساسیت داره رو من و کلافه کرده منو تا جایی که دیشب باهم بد جوری دعوامون شد حتی کم مونده بود برخورد فیزیکی داشته باشیم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چیکار کنم داره زندگیم تباه میشه یه اخلاق بدیم داره اینه که خیلی مسائل دیر از ذهنش پاک میشه و تا یه اتفاقی میافته میکشتش بیرون میزنه تو سر من و دوباره بحثمون میشه واقعا موندم چیکار کنم ....
    سلام

ایشون رو ببرید پهلوی یک مشاور خانم.

موفق باشید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16201
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما شما بد رفتار می کنید پیش ایشون.تو رفتارتون تجدید نظر کنید و خواهرتون را در اولویت دوم قرار بدید.مطمئن باشید همسرتون شدیدا شما را دوس داره.خواهرتون زندگی عاطفیش جدا از شماس.پس لطفا به خواهرتون فقط احترام بگذارید ولی از لحاظ عاطفی فقط برای همسرتون باشید چون اون هست که برای شما میمونه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد